Sobota, 1 października 2016, godz. 18:00
2 : 3
Wisła KrakówWisła Kraków
1. połowa0 : 2
19:53

To tyle z naszej strony! Zapraszamy szybciutko na mecz Legia-Lechia, hit 11. serii spotkań. Początek meczu o godz. 20:30!

95'

KONIEC MECZU! To goście z Krakowa nieoczekiwanie wygrywają w Płocku! Bardzo dobry mecz, sporo bramek, zwrotów akcji!

94'

To będzie pierwsza wygrana podopiecznych Dariusza Wdowczyka na wyjeździe w kampanii 2016/17!

93'

Świetna akcja Małeckiego! Zawodnik z Krakowa znów ratuje skórę Białej Gwieździe!

92'

GOOL!! PATRYK MAŁECKI!!

91'

Dwa strzały zablokowane, a trzeci Kriwca poleciał nad bramką.

90'

To jednak Iliev strzelał.

89'

Teraz Głowacki kapitalnie blokuje strzał Furmana.

89'

Kiełpin złapał futbolówkę, uruchomił kontrę, ale Drozdowicz nie dopadł do prostopadłej piłki.

88'

Zablokowany Popović, będzie korner.

88'

87'

Głowacki zastępuje Zacharę.

86'

Gospodarze osiągnęli przewagę. Brakuje kropki nad i.

84'

Drozdowicz zmienia Kante.

81'

Sadlok strzelił mocno po ziemi, ale nie zaskoczył Kiełpina.

80'

Chwilę wcześniej Iliev zmienił Rogalskiego.

79'

Reca strzelał bardzo mocno głową , ale jednak się pomylił. Kolejna, świetna centra Furmana.

78'

Co ciekawe w obecnej kampanii. Gospodarze na własnym obiekcie jeszcze nie zremisowali, podobnie jak biała gwiazda na wyjeździe. Czyżby pierwszy podział punktów w sezonie?

75'

Boisko opuszcza Wlazło, a w jego miejsce pojawi się Reca.

73'

Gospodarze teraz maja przewagę. Krakowianie chyba zbyt łatwo dali sobie wydrzeć prowadzenie.

70'

Kante ładnie dograł do Gruzina, a ten bez problemu pokonał golkipera Wisły! Mamy remis!

69'

GOOL! GIORGI MEREBASZWILI!!!

66'

Sylwestrzak był o włos od bramki! Piłka po strzale lewego defensora bardzo w niewielkiej odległości minęła bramkę krakowian!

65'

Sporo walki w środku pola, mało konkretów - tak wygląda druga odsłona.

62'

Czekamy na kolejne ataki zarówno ze strony gospodarzy, jak i gości.

59'

Cywka zmienia Jovicia.

56'

Miśkiewicz wybija piłkę po centrze Furmana.

55'

Kolejny faul Jovicia. Zawodnik Wisły Kraków mocno ryzykuje.

55'

53'

Pietrzak zmienia Mójtę.

52'

Gospodarze w idealnym momencie zaczęli odrabiać straty! Czeka nas ciekawe ok. 40 minut!

52'

50'

Pewny strzał byłego legionisty!

49'

GOOL! DOMINIK FURMAN!

48'

Wlazło popisał się świetnym rajdem i został faulowany przez Mójtę w polu karnym!

48'

Oba zespoły przystąpiły do gry bez zmian.

46'

Rozpoczynamy drugie 45 minut!

19:00

Wracamy na stadion im. Kazimierza Górskiego! Za kilka minut start drugiej części zawodów!

45'

Koniec pierwszej części! Do przerwy krakowanie prowadzą w Plocku 2:0!

44'

7558 - tylu widzów zgromadziło się dziś na obiekcie Nafciarzy.

44'

42'

Zbliżamy się powoli do końca pierwszej odsłony, w której to krakowianie są lepsi. Gospodarze natomiast muszą coś zmienić w swojej grze, aby odwrócić losy zawodów.

41'

Po drugiej stronie boiska spróbował Furman, ale efekt podobny, jak w przypadku Ondraska.

41'

39'

Ondrasek uderzył bardzo niecelnie.

38'

Miskiewicz odbił piłkę poza boisko! Dobre, dwie akcje gospodarzy!

37'

Jović wybił piłkę z linii bramkowej! Jeden z gospodarzy był bliski zdobycia bramki!

36'

Jak na razie mamy do czynienia z niespodzianką w Płocku!

35'

Węgier wykorzystał dobrą centrę Jovicia, a Kiełpin nie miał szans na skuteczną interwencję!

34'

GOOL!! RICHARD GUZMICS!

33'

Kolejny stały fragment gry. Tym razem z prawej strony.

33'

Małecki wywalczył kolejny korner.

33'

31'

Płocczanie mają dziś ewidentny problem z przedarciem się przez zasieki krakowian.

29'

Wlazło poturbowany przez Mójtę.

24'

Kiepska centra Kriwca. Z 5. metra rozpocznie Miskiewicz.

23'

Troszkę zawodzą miejscowi. W Płocku na razie lepiej wyglądają przyjezdni.

21'

Krakowianie wywalczyli korner.

20'

Mójta uderzył z 26. metra z rzutu wolnego jedynie w mur.

18'

Centra jednego z płocczan odbiła się od Mójty i Miskiewicz zbił piłkę na poprzeczkę!

18'

16'

Furman zagrywał z rzutu wolnego w szesnastkę gości. tam Sylwestrzak nie trafił piłki zbyt dobrze, która nie zmierzała w światło bramki.

16'

15'

Gospodarze muszą ruszyć do przodu odważniej. Dotychczas Miskiewicz nie został zmuszony do wielkiego wysiłku.

13'

Kapitalna akcja Białej Gwiazdy! Jović centruje przed pole karne. Tam Małecki zagrał do Ondraska, który podał do Zachary, a napastnik Wisły trafił do bramki rywali!

12'

GOOL!!! MATEUSZ ZACHARA!

10'

Wykrakałem. Strzał głową Wlazło po centrze Sylwestrzaka mija bramkę gości.

9'

Nadal czekamy na celny strzał. Szczególnie bardziej aktywni powinni być gospodarze.

7'

W pierwszych minutach więcej z gry mają goście. kilka strzałów zablokowanych i uderzenie w słupek Małeckiego z 2. minuty robią pozytywne wrażenie.

5'

Merebaszwili przedzierał się lewą stroną, ale w ostatniej fazie akcji źle dograł w pole karne.

4'

Strzały Małeckiego i Ondraska zablokowane, a próba nr 3 przeleciała nad bramką gospodarzy.

3'

Jović pierwszy otrzymuje żółty kartonik. Ostry atak zawodnika Białej Gwiazdy!

18:01

Zaczynamy Wiślackie Derby!

17:54

Zawody poprowadzi dziś Paweł Raczkowski z Warszawy.

17:52

Rezerwowi Wisły Płock: Kryczka, Byrtek, Reca, Drozdowicz, Stefańczyk, Hemeha, Iliew

17:50

Rezerwowi Wisły Kraków: Zając, Pietrzak, Głowacki, Uryga, Cywka, Drzazga, Brlek

17:48

W poprzedniej kolejce zespół Marcina Kaczmarka bezbramkowo zremisował w Niecieczy z Bruk-Bet Termaliką, a krakowianie podzielili się punktami z Legią Warszawa (0:0).

17:47

Płocczanie zajmują obecnie w tabeli 6. miejsce, mając na koncie 15 punktów. Podopieczni Dariusza Wdowczyka z dorobkiem 7 punktów zamykają tabelę Ekstraklasy.