Niedziela, 2 października 2016, godz. 15:30
Śląsk WrocławŚląsk Wrocław
1 : 2
Bruk-Bet Termalica NiecieczaBruk-Bet Termalica Nieciecza
17:29

Byliśmy świadkami ciekawego spotkania. Termalica pokazała charakter i pomimo niekorzystnego wyniku odwróciła losy tego spotkania. Podopieczni Mariusza Rumaka w pierwszej połowie grali dobrze, ale w drugiej części spotkania plany wrocławian pokrzyżowała czerwona kartka Goncalvesa. Termalica jest liderem ekstraklasy, a Śląsk nadal nie potrafi zwyciężyć w tym sezonie na własnym stadionie. Czy to koniec Mariusza Rumaka w Śląsku?

93'

Koniec spotkania. Termalica zwycięża 2:1 ze Śląskiem Wrocław i na tę chwilę podopieczni trenera Michniewicza są liderami ekstraklasy!

92'

Słabe dośrodkowanie Misaka z rzutu wolnego.

92'

Rzut wolny dla Termaliki blisko pola karnego Śląska. Faulował Pawelec.

90'

Do II połowy spotkania zostały doliczone 3. minuty.

90'

Śląsk zaciekle próbuje wyrównać, ale Termalika bardzo mądrze się broni.

89'

Morioka i Idzik próbowali zagrozić bramce Pilarza, ale ich próby zostały powstrzymane przez obrońców.

88'

Termalika bardzo mądrze się broni na własnej połowie i oddala zagrożenie spod swojej bramki.

87'

Śląsk szuka bramki wyrównującej. Zespół wysoko się ustawia na połowie gości i presuje.

86'

Morioka oddał strzał, ale minimalnie się pomylił i piłka przeleciała obok bramki.

84'

Termalica uspokaja grę i próbuje dokładnie rozgrywać na swojej połowie.

83'

Pawelec ukarany żółtym kartonikiem za faul.

82'

W Termalice Misak zastępuje Stefanika.

81'

Łukasz Madej zastępuje Alvarinho.

82'

Zmiany w obu zespołach.

80'

Rzut rożny dla gości.

79'

Termalika gra bardzo spokojnie, a Śląsk próbuje wysoko napierać.

77'

Na ten moment Termalika jest liderem ekstraklasy!!!

75'

Kolejna zmiana w zespole Termaliki. Boisko opuszcza strzelec bramki Wojciech Kędziora, a na murawę wbiega Dawid Nowak.

74'

Żółta kartka dla Plevy.

73'

Strzał z dystansu Morioki! Z pewnymi problemami, ale łapie te uderzenie Grzegorz Pilarz!.

72'

Na dzisiejsze spotkaniu przybyło niespełna 8 tys. kibiców, a więc to bardzo słaba frekwencja.

70'

Śląsk ma duży problemy z utrzymaniem się przy piłce, to Termalika narzuca warunki gry i próbuje zdobyć 3 bramkę.

69'

Piłkarze Śląska muszą się otworzyć, a więc możemy być jeszcze świadkami bramek w tym spotkaniu!

68'

Czy Śląsk zdoła wyrównać?

66'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego z piłką minął się Mariusz Pawełek, a do futbolówki dopadł Kornel Osyra, która wpakował piłkę do pustej bramki!

64'

Goooool dla Termaliki!!! Ależ błąd Pawełka!!! Strzelcem gola Kornel Osyra!!!

60'

Bartłomiej Babiarz opuszcza murawę, a na boisku pojawia się najlepszy strzelec Termaliki w tym sezonie - Vladislav Gutkovskis.

59'

Faulowany Kędziora.

58'

Kolejny rzut rożny dla Śląska.

56'

Guilherme blokuje dośrodkowanie Dankowskiego i mamy rzut rożny dla Śląska.

54'

Śląsk gra bardzo zachowawczo, a Termalika napiera. Bardzo dobre dośrodkowanie Guilherme, ale strzał Gergela bardzo niecelny.

51'

Zmiana w zespole Śląska. Boisko opuszcza Stjepanović a na murawie melduje się Mariusz Idzik.

49'

Termalika ruszyła do przodu.

49'

Goncalves brzydko sfaulował Guilherme i zasłużenie otrzymał drugi żółty kartonik. Bezmyślne zachowanie piłkarza Śląska.

48'

Druga żółta kartka za Goncalvesa. Śląsk będzie kończył te spotkanie w dziesiątkę!

47'

Na drugą połowę oba zespoły wybiegły bez zmian.

45'

Zaczynamy drugą połowę.

16:21

W równoległym spotkaniu ekstraklasy Cracovia po pierwszej połowie prowadzi 3:0 z Koroną Kielce!

16:19

Po I połowie spotkania mamy zasłużony dla obu drużyn rezultat. Gra była bardzo wyrównana i byliśmy świadkami walki w środku pola.

45'

Pan Mariusz Złotek kończy I połowę spotkania.

45'

Do I połowy została doliczona jedna minuta.

45'

Korner dla Śląska.

44'

Rzut wolny dla Śląska z prawej strony boiska.

43'

Bramka Termaliki podziałała na Śląsk, który próbuje zaatakować.

42'

Pawełek nie wyczuł zamiarów Kędziory i rzucił się w drugi róg! Termalika dążyła do bramki i się doczekała. Zasłużony wynik.

40'

Kedziora pewnie pokonuje Pawełka z rzutu karnego! Mamy remis! 1:1!!!

39'

Rzut karny dla Termaliki! Pawelec fauluje Kędziorę!!!

39'

Bardzo dobra klepka piłkarzy Śląska.

37'

Rzut różny dla Termaliki. Słaba ta centra Guilherme i piłka ląduje w rękach Pawełka.

36'

Termalika szuka okazji do zdobycia gola. Goncalves ukarany żółtą kartką za faul na Babiarzu.

34'

Kupczak ucierpiał po starciu w powietrzu. Potrzebna była pomoc medyczna, ale już gra jest kontynuowana.

34'

Dośrodkowanie Guilherme z rzutu rożnego na głowę Kupczaka. Kupczak strzelil prosto w środek bramki Pawełka, który nie miał żadnych problemów z interwencją.

32'

Dobra próba piłkarzy Śląska, ale na spalonym złapany Kamil Biliński. To była okazja bramkowa!

31'

Termalica napiera, ale obrońcy Śląska grają bardzo czujnie i odpowiedzialnie.

30'

Dobry kontratak Śląska! Morioka biegł piłką dobre kilkadziesiąt metrów i oddał strzał na bramkę Pilarza! Pilarz popisał się bardzo dobrą interwencją!

29'

Cały czas przy piłce podopieczni Michniewicza.

26'

Po stracie bramki piłkarze Termaliki od razu ruszyli do przodu i próbują zagrozić bramce Śląska.

25'

Fryc niefortunnie przecina podanie Morioki w polu karnymi mamy 1:0 dla Śląska!

24'

Goool dla Śląska!!! Samobójcze trafienie Fryca!!!

22'

Nieudane dośrodkowanie Śląska z rzutu wolnego.

22'

Faul Guilherme. Brazylijczyk otrzymuje żółtą kartkę.

20'

Strzał Romana Gergela, ale to była bardzo nieudana próba. Piłką ląduje wysoko nad poprzeczką.

18'

W posiadaniu piłki piłkarze Śląska, którzy wymieniają podania raz z lewej raz z prawej strony.

16'

Duża nerwowość w grze obu zespołów, czego efektem są niedokładne podania.

15'

Dużo walki w środku pola, ale to Termalika lepiej operuje futbolówka.

14'

Goncalves faulowany. Z rzutu wolnego Śląsk.

12'

Jak na razie to podopieczni trenera Michniewicza są groźniejsi i konkretniejsi.

12'

Termalika próbuje rozgrywać piłkę w środku pola.

10'

Dobre dośrodkowanie z rzutu wolnego przez Babiarza. Strzelał głową Kornel Osyra, ale posłał piłkę nad bramką Pawełka.

8'

Roman Gergel faulowany na lewym skrzydle blisko pola karnego. Mamy rzut wolny.

8'

Śląsk w posiadaniu piłki. Podopieczeni Mariusza Rumaka próbują przebić się przez defensywę gości.

6'

Dobre dośrodkowanie Dankowskiego z prawej strony, ale Morioka nie zdołał przeciąć piłki i od bramki rozpocznie Pilarz.

5'

Jak na razie groźniejsi piłkarze z Niecieczy. Dobry wrzut z autu w pole karne Śląska, ale Mariusz Pawelec wyjaśnia tę sytuację.

4'

Przy piłce Termalika, która stara się rozegrać atak pozycyjny.

3'

Rzut rożny dla Słoni.

1'

Śląsk przejął piłkę i próbuje z prawej strony.

15:30

Rozpoczyna Termalika.

15:23

Składy obu zespołów. Trener Czesław Michniewicz zaskoczył. W pierwszym składzie Słoników zobaczymy Wojciecha Kędziorę, a na ławce rezerwowych zasiądzie najlepszy strzelec Termaliki - Vladislav Gutkovskis.

15:10

Do pierwszego gwizdka pozostało 20. minut. Zachęcam Państwa do przeczytania przedmeczowej zapowiedzi. http://www.gol24.pl/ekstraklasa/a/mecz-slask-wroclaw-brukbet-termalica-online-gdzie-ogladac-w-telewizji-transmisja-tv-na-zywo,10693401/

15:08

Śląsk Wrocław ostatni raz zwyciężył w lidze 26 sierpnia. Podopieczni Mariusza Rumaka bardzo liczą na ligowe przełamanie i pierwsze zwycięstwo przed własną publicznością w tym sezonie. Obecnie Śląsk Wrocław jest jedynym zespołem w ekstraklasie, który w tym sezonie nie odniósł jeszcze zwycięstwa na swoim stadionie!

15:04

Tak prezentuje się skład Śląska Wrocław na mecz z Termalicą.

14:59

Troszkę statystyk. Najlepszym strzelcem Termaliki w tym sezonie jest Vladislav Gutkovskis (5 bramek), a w barwach Śląska najskuteczniejszym zawodnikiem jest Japończyk Ryota Morioka (3 bramki).

14:56

Dotychczas oba zespoły rywalizowały ze sobą trzykrotnie. Piłkarze Śląska dwukrotnie pokonali Termalikę, a jedno spotkanie zakończyło się remisem. Czy w dzisiejszym spotkaniu zawodnicy z Niecieczy odniosą pierwsze ligowe zwycięstwo ze Śląskiem?

14:51

Termalica gra w tym sezonie bardzo imponująco. Po 10 kolejkach popularne „Słoniki” zajmują 4. miejsce w ligowej tabeli, natomiast Śląsk gra bardzo nierówno i znajduje się na 10 pozycji z jedenastoma oczkami na koncie.

14:47

Zapraszamy do śledzenia relacji LIVE z meczu Śląsk Wrocław – Bruk-Bet Termalica Nieciecza, który rozpocznie się już za około 40 minut.