0 : 0
22:23

To tyle na dzisiaj, za uwagę dziękuje Piotr Bernaciak, dobrej nocy.

22:22

Mecz kończy się bezbramkowym remisem, można powiedzieć, że był on całkowicie zasłużony.

94'

Koniec spotkania w Krakowie, Wisła bezbramkowo remisuje z Legią!

93'

Ogromne zamieszanie w polu karnym Wisły, po rzucie rożnym piłkę z linii bramkowej wybija Boban Jović!

92'

W końcówce atakują już tylko goście.

91'

Sędzia dolicza aż trzy minuty.

90'

Rzut rożny dla gości w ostatniej minucie regulaminowego czasu gry.

88'

Cudowne dośrodkowanie Adama Hlouska na głowę Michaiła Aleksandrowa, uderzenie Bułgara broni jednak Michał Miśkiewicz!

86'

...a także dla Bobana Jovicia.

85'

Żółta kartka dla Adama Mójty...

83'

Niesamowite, uderzenie Denisa Popovicia broni Arkadiusz Malarz!!!

83'

KARNY DLA WISŁY!

82'

Rzut wolny wybity, tymczasem ostatnia już zmiana w Legii. Nemanję Nikolicia zmienia Michaił Aleksandrow.

80'

Żółta kartka dla Łukasza Brozia za faul na Patryku Małeckim na linii pola karnego.

78'

Wygląda na to, że kontuzja Michała Pazdana jest poważniejsza. Zmienił go Jakub Rzeźniczak.

78'

Świetna decyzja o strzale z pierwszej piłki Krzysztofa Mączyńskiego, pomocnik huknął tuż obok słupka.

77'

Kontrowersja w szesnastce Legii - Michał Pazdan zagrywa piłkę ręką, ale był on popychany przez Mateusza Zacharę, słuszna decyzja, rzutu karnego nie ma. Wygląda na to, że Pazdan odniósł jeszcze przy tej interwencji kontuzję.

75'

Żółtą kartką ukarany Jakub Czerwiński, obrońca utrudniał interwencję bramkarzowi Wisły.

74'

Legia marnuje setkę! Aleksandar Prijović minął już Macieja Sadloka, ale przed polem karnym wychodząc sam na sam z bramkarzem zdecydował się na zwód, przez co dogonił go obrońca!

73'

Błąd przydarzył się Michałowi Pazdanowi. Reprezentant Polski w niepewnej interwencji wybija piłkę poza linię końcową.

71'

Uderza jednak Denis Popović, zdecydowanie było to uderzenie niewarte uwagi. Od bramki Malarz.

70'

Rzut wolny dla Wisły Kraków przy linii bocznej, dwadzieścia pięć metrów od bramki. Przy piłce Adam Mójta.

68'

Po dłuższej chwili słabości Wisły teraz do głosu ponownie dochodzą zawodnicy Białej Gwiazdy.

65'

64'

Pierwsza zmiana w drużynie Legii. Boisko opuszcza Miroslav Radović, wchodzi na nie Kasper Hamalainen.

62'

Odważna próba Adama Mójty z dystansu, tym razem z dużo gorszym efektem, niż w pierwszej połowie. Piłka szybuje ponad poprzeczką.

60'

Guilherme fauluje w środku pola, za co otrzymuje żółty kartonik.

58'

Przy Reymonta pojawiło się dziś 19 477 kibiców.

56'

Słabo wykonany rzut rożny przez Guilherme, Wojskowi tracą posiadanie.

54'

Po raz pierwszy w tym spotkaniu przydarza się moment, w którym przewagę osiągnęła drużyna gości. Teraz to oni starają się tworzyć sobie sytuacje bramkowe, ale robią to niezwykle powoli.

52'

Ostry faul na Łukaszu Broziu 40 metrów od bramki Wisły, pierwszy niebezpieczny rzut wolny dla Legii. Uderzenie główką Michała Pazdana z najwyższym trudem broni Michał Miśkiewicz!

50'

Legia odpowiada pierwszą swoją akcją w drugiej połowie, ale głębokie dośrodkowanie Adama Hlouska nie było problemem dla Michała Miśkiewicza.

48'

Za mocne dośrodkowanie Bobana Jovicia, do piłki biegł Patryk Małecki, ale spóźnił się o niecały metr. Kibice przy Reymonta i tak nagrodzili go brawami za walkę.

47'

W polu karnym Legii na spalonym złapany Mateusz Zachara.

46'

Gramy, przy piłce Wisła Kraków!

21:31

Za moment wracamy z drugą połową.

21:21

Póki co Wiślacy prowadzą grę, Legia póki co wciąż nie może się odnaleźć, nie wie jak zareagować na tak agresywną grę przeciwnika. Mimo, że w pierwszej połowie nie padły gole, to przy takim przebiegu meczu możemy się ich spodziewać po przerwie!

45'

Koniec pierwszej części meczu w Krakowie, do przerwy bezbramkowo.

44'

Niesygnalizowane uderzenie Zdenka Ondraska z ostrego kąta, broni Malarz.

42'

Świetnie prawym skrzydłem przedarł się Tomasz Jodłowiec, ale wykonał beznadziejne dośrodkowanie w pole karne Wisły, opuściło ono boisko przez linię boczną.

40'

Wydawało się, że Miroslav Radović zaliczy bardzo groźną stratę w środku pola, ale Serba faulował Krzysztof Mączyński.

38'

Legia mogła wyjść z groźnym kontratakiem, ale beznadziejnie zachował się Aleksandar Prijović, wykonując marnej jakości podanie do szarżującego Nemanji Nikolicia.

36'

Obecnie oglądamy sporo walki w środku pola, następuje mnóstwo strat w wykonaniu obu zespołów.

34'

Ponad pół godziny spotkania za nami. Co możemy powiedzieć o grze obu zespołów? Wisła atakuje z wigorem, co podoba się kibicom w Krakowie. Legia wciąż schowana za podwójną gardą.

32'

Dośrodkowanie w szesnastkę Legii w wykonaniu Bobana Jovicia pada łupem Arkadiusza Malarza.

30'

Rzut rożny dla Wisły po niepewnym piąstkowaniu Arkadiusza Malarza.

28'

Legia w stuprocentowej sytuacji strzeleckiej nie zdobywa gola! Przecudowne podanie Miroslava Radovicia do osamotnionego w polu karnym Aleksandara Prijovicia, ten w ostatniej chwili uprzedzony wybiciem piłki!

26'

Prosta strata Łukasza Brozia przy linii środkowej. Akcję już rozgrywają Wiślacy. Legia ma spory problem z utrzymaniem się przy piłce.

24'

Ponownie z Broziem przy linii końcowej ściera się Małecki, tym razem sędzia zadecydował, że grę od bramki wznowi bramkarz gości.

22'

Dośrodkowanie Patryka Małeckiego ląduje w rękawicach Arkadiusza Malarza.

20'

Legioniści ewidentnie mają dziś za zadanie grać z kontry. Póki co poza nieudaną akcją Guilherme nie widzieliśmy ich w polu karnym gospodarzy.

18'

Beznadziejne uderzenie Patryka Małeckiego po rzucie wolnym dla Białej Gwiazdy.

17'

...a także mocno zaangażowany w dyskusje z arbitrem Denis Popović.

17'

Awantura na boisku - Michał Pazdan bezpardonowym wślizgiem wszedł w nogi Rafała Boguskiego. Ukarany stoper reprezentacji Polski...

14'

Świetne podanie w pole karne od Miroslava Radovicia do Guilherme, Brazylijczykowi znakomicie odebrał piłkę wracający Patryk Małecki!

12'

Patryk Małecki kiwa się z Łukaszem Broziem przy linii końcowej, "Mały" wywalczył rzut rożny.

10'

Póki co oba zespoły badają się w środku pola, trochę odważniej na połowie Legii gra jednak Wisła.

8'

Całkiem niezłe podanie prostopadłe od Nemanji Nikolicia do Aleksandara Prijovicia, ale ten drugi dał się dogonić Bobanowi Joviciowi.

6'

Długie wybicie od bramki Arkadiusza Malarza ląduje poza linią boczną.

4'

Bezmyślny wślizg Miroslava Radovicia przy linii bocznej, Serb ma szczęście, że nie skończyło się na kartce.

3'

Nad polem karnym Wojskowych unosi się czarna chmura, która powstała w wyniku oprawy. Mocno utrudnia ona widoczność.

2'

Groźny stały fragment gry, mocny strzał Adama Mójty do boku paruje Arkadiusz Malarz!

1'

Już w pierwszej minucie rzut wolny dla Wisły, piłkarze Legii nie wiedzą z jakiego powodu stracili piłkę.

1'

Początek meczu w Krakowie, przy piłce Legia Warszawa!

20:29

Losowanie za nami, spotkanie rozpoczną goście.

20:28

Z głośników rozbrzmiewa hymn Wisły, gospodarze prezentują efektowną sektorówkę!

20:27

Bohaterowie dzisiejszego widowiska pojawiają się na murawie stadionu przy Reymonta!

20:25

ZMIANA W SKŁADZIE MECZOWYM! MATEUSZ ZACHARA ZMIENIA KONTUZJOWANEGO PAWŁA BROŻKA!

20:20

Pozostało już tylko 10 minut - kto dziś wygra?!

20:14

Wydaje się to niemożliwe, ale do tego meczu przystępują odpowiednio 16. i 14. drużyna w tabeli. Oba zespoły przeżywają kryzys i każdy chce dziś go przełamać.

20:06

Arbitrem dzisiejszego starcia będzie Pan Paweł Gil z Lublina.

20:04

Rezerwowi Legii Warszawa: Radosław Cierzniak, Jakub Rzeźniczak, Michaił Aleksandrow, Michał Kopczyński, Vadis Odjidja-Ofoe, Kasper Hamalainen i Waleri Kazaiszwili.

20:03

Rezerwowi Wisły Kraków: Łukasz Załuska, Rafał Pietrzak, Alan Uryga, Krzysztof Drzazga, Tomasz Cywka, Mateusz Zachara i Petar Brlek.

20:01

Do hitu kolejki pozostało już tylko niecałe trzydzieści minut, zapoznajmy się więc z rezerwowymi obu zespołów.

19:53

Starcie w Niecieczy zakończone. Bruk-Bet Termalica podzieliła się punktami z Wisłą Płock po bezbramkowym remisie. My jednak liczymy na gole w drugim meczu.

19:49

Spotkanie z Wisłą w Krakowie będzie dla Aleksandara Vukovicia pierwszym i, póki co, najprawdopodobniej ostatnim w roli trenera stołecznej drużyny. Już jutro trenerem Legii ma zostać Jacek Magiera.

19:43

Dobiega już końca pierwszy dzisiejszy mecz - w Niecieczy Bruk-Bet Termalica remisuje bezbramkowo z Wisłą Płock.

19:35

Obie drużyny są dziś ustawione w formacji 4-4-2, co jest dużą niespodzianką w przypadku ekipy gości. Rzadko się zdarza, aby mecz razem rozpoczynali Nemanja Nikolić i Aleksandar Prijović.

19:32

Znamy już składy obu drużyn - są one dostępne w panelu po prawej stronie serwisu.

19:30

Zaczynamy relację z meczu Wisła Kraków - Legia Warszawa. Wita Państwa Piotr Bernaciak, liczymy na dobre spotkanie przy Reymonta!