Furman nienajlepiej przyjął sobie piłkę, przez co nie zdołał oddac strzału.

Arbiter doliczył trzy minuty.

88'

Wrzutka Wlazło nie mogła zaskoczyć Pilarza. Spokojna interwencja.

87'

To powinien byc gol! Okrutne pudło Babiarza. Stanął przed pustą bramką i nie trafił do siatki. Fenomenalny kontratak Nowaka i niecelnie podanie.

85'

Miękko wrzucona piłka przez Furmana w pole karne. Nafciarze wywalczyli korner.

83'

Kędziora pomknął do przodu, nie zdołał jednak wiele zdziałać.

83'

Próba strzału Putivtseva. Z bardzo daleka. Nie zagroziła bramce.

80'

Mecz jest bardzo wyrównany. Piłka za bardzo nie zagłębia się pod żadną z bramek. Krązy w środku boiska, między nogami kolejnych rywali.

76'

Wojciech Kędziora w miejsce Vladislavsa Gutkovskisa.

73'

Osya pomknął do przodu, usiłował podac w pole karne, lecz piłka nie dotarła do celu.

72'

Babiarz uciekł Furmanowi, po czym podał do jednego z partnerów. Strzał z dystansu niecelny.

69'

Dimitar Iliev zastąpił Sergieja Krivca.

68'

Nowak miał szanse na wejście smoka - od razu znalazł sie z piłka w polu karnym rywala. Na tym jednak skończyły się pozytywy.

67'

Dawid Nowak pojawił sie na murawie. Zmienił Vlastimira Jovanovicia.

65'

Po rzucie rożnym pod bramka Pilarza nie zaistniało niebezpieczeństwo.

64'

Pierwszy kontrakt z piłka Recy i juz wywalcozny korner.

62'

Arkadiusz Reca pojawił sie równiez na boisku. Za Giorgi Merebashvilego

61'

Pierwsza roszada w tym spotkaniu. Samuel Stefanik za Dalibora Plevę.

60'

Stępiński dośrodkował pod bramkę, a do piłki idealnie wyskoczył Kante. W poprzeczkę.

58'

Rzut wolny. Babiarz ze stałego fragmentu gry. Piłka wleciała pod sama bramkę, gdzie w ogromnym chaosie ucierpiał Kiełpin. Piłka wyleciała z pola karnego.

57'

Guilherme dośrodkował ze stałego fragmentu gry. Skuteczna interwencja Wlazło.

56'

Bozić sfaulował Gutkovskisa w środku boiska. Będzie rzut wolny dla niecieczan.

55'

Nadal niewiele sie dzieje. Obaj golkiperowie nie uwijaja się bynajmniej w swoich bramkach. Właściwie zupełnie nie musieli jak dotąd interweniowac.

51'

Druga część gry jak na razie nie porywa. Ani tempem ani kolejnymi sytuacjami. Futbolówka raczej toczy sie powoli a zawodnicy wymieniaja podania w środku boiska.

49'

Furman dobrze przerzucił piłkę na lewą stronę, jego podanie przedłużył Kante, a w końcu doszel do niej Merebashvili. Gruzin przegrał starcie z frycem.

47'

Zaczęło się dosyć niepozornie. Wisła walczyła troche na połowie przeciwnika, ale nie wdarła się nawet w pole karne.

45'

Druga połowa już wystartowała. Czy przyniesie gole?

45'

Koniec pierwszej połowy. Na razie 0:0 w Niecieczy.

45'

Arbiter doliczył minutę, a w tym czasie Kante zawalczył o oddanie strzału. Nienajlepiej odebrał jednak piłke dograną przez Stefańczyka.

44'

Oj krążyła i krązyła piłka po połowie Termaliki. Nic jednak z tego nie wynikło na dobra sprawę.

42'

Płocczanie bardzo spokojnie poczynali sobie na połowie Niecieczy. Bez zagrożenia - strzał z dystansu Furmana nie mógł wręcz zostać zamieniony na gola.

41'

Guilherme próbował zdziałać coś na prawym skrzydle. Piłkę przejęli jednak goście i to oni powoli suną do przodu.

39'

Dobre dośrodkowanie Stępińskiego. Futbolówka minęła i Wlazło i Kante. Żaden nie oddał jednak strzału.

36'

Vlastimir Jovanović z żółta kartką za faul taktyczny. To juz czwarty kartonik Jovanovicia w tym sezonie. Nie zagra więc ze Śląskiem.

36'

Guilherme z rogu. Wlazło wyprowadził piłkę z własnego pola karnego.

35'

Sporo zamieszania w polu karnym Wisły. W końcu piłkę wybił stamtąd Wlazło.

34'

Gutkovskis tyłem do bramki odebrał na wbiegającego Gergela. Celny strzal - góra jednak Kiełpin.

33'

Rogalski przebił się lewym skrzydłem i dograł pod bramkę Pilarza. z futbolówką minął się Kante.

33'

Kriviec fajnie zgrał w pole karne. Nieporozumienie pomiędzy Merebashvilim a Kante i w rezultacie bez zagrożenia dla Pilarza.

31'

Furman tym razem z rogu. Osyra nie daje sie jednak dzisiaj zaskoczyć.

31'

Jak zwykle do piłki podszedł Furman. Do piłki skakał Kante, lecz nie doskoczył.

30'

Wlazły faulowany przez Plevę. Będzie rzut wolny dla płocczan.

29'

Kriviec posłał podanie w poprzek bramki, ale odczytał to Fryc. Oddalił zagrożenie.

27'

Płocczanie powoli i niesmiało weszli na połowę niecieczan. Wymieniali podania, aż w końcu Rogalski zdecydował się na dłuższe podanie. Fajnie pod swoją bramka wygląda jednak dzisiaj Osyra.

27'

Stefańczyk popędził skrzydłem i dośrodkował w pole karne. Skutecznie Osyra.

27'

Merebashvili wyruszył z atakiem, lecz zadanie nieco utrudnił mu Guilherme. Wraz z Kupczakiem fajnie zapracowali teraz w obronie.

24'

Kriviec sprytnie ograł Plevę po czym skierowął piłkę pole karne w kierunku Merebashvilego. Ten jednak nie odczytał jego zamiarów.

23'

Idealne podanie Fryca z prawej strony. Głową strzelał Gutkovskis. Niecelnie.

22'

Kontratak Babiarza z Gutkovskisem swietnie zahamowany przez gości. Kante do brze cofnął sie do obrony.

22'

Furman z rzutu wolnego - jego dośrodkowanie w pole karne odczytane i odebrane jednak przez Osyrę.

20'

Faul Jovanovicia w ataku de facto przerwał akcję Słoników. Szymiński dorze ustawiony na własnej połowie.

19'

Furman praktycznie z połowy. Strzał do statystyk - wybitnie niecelny.

17'

Po pierwszym, w miarę szybkim kwadransie, teraz gra nieco zwolniła. Futbolówka coraz częściej w środku pola i coraz rzadziej pod bramkami. Czy ta tendencja się utrzyma?

15'

Wisła bardzo nieśmiała tworzyła sobie sytuację, lecz szybko została zatrzymana.Futbolówka krąży w środku boiska.

13'

Rzut wolny dla Bruk-Betu. Guilherme dośrodkował w pole karne - trochę chaosu, lecz goście wyszli z tej sytuacji obronną ręką.

13'

Merebashvili dobrze wrócił pod własne pole karne i sam zatrzymał dwójkową akcję Gergel - Jovanović.

12'

Szymiński spokojnie wyhamował nadbiegającego na piłke Gutkovskisa. Akcja Niecieczy zahamowana.

11'

Dobre dośrodkowanie Guilherme z rogu Zamykał je Osyra, lecz piłka minęła się z bramką.

10'

Jovanović długo walczył na prawej stronie z Rogalski. Po podaniu Gergela wywalczył korner.

10'

Bardzo niecelny strzał Rogalskiego po dośrodkowaniu Furmana z rogu.

9'

Stefańczyk niedokładnie dośrodkował w pole karne i Merebashvili miał tam problemy z opanowaniem piłki. Podał w końcu do Kriveca, a ten wywalczył rzut rozny.

8'

Niecieczanie długo wymieniali podania w środku pola. W końcu przerzut na prawe skrzydło. Stamtąd też nadeszło dośrodkowanie w pole karne. Spokojnie Kiełpin

6'

Ponownie krótkimi podaniami próbowali Naficiarze. Bozić ze Stępińskim pociągnęli kolejny atak. Dośrodkowywał ten drugi, lecz Kante uderzył niecelnie.

5'

Stefańczyk wyszedł z własnej połowy i podął do Krivca. Ten jednak nie zdziałał zbyt wiele.

4'

Stępiński pokazał się w ofensywie, jego wymiana podań z Merebashvilim nie wyszła jednak najlepiej. Futbolówkę przejęli gospodarze.

3'

Furman dośrodkował z rzutu roznego. W polu karnym głową piłke odbił jeden z jego partnerów i wylądowała ona na słupku.

2'

Krivec skierował piłkę pod polem karnym na prawo do Wlazłego. Ten wywalczył pierwszy w tym meczu korner.

1'

Gospodarze nie zwlekając długo ruszyli do przodu. Nieśmiały atak skrzydłem od początku do końca kontrolowany przez Stępińskiego oraz Kiełpina.

00'

Bruk-Bet rozpoczął już ten mecz. Zaczynamy!

17:58

Termalica odniosła trzy zwycięstwa z rzędu. Czy dzisiaj dopisze sobie czwarte?

17:57

Przywitanie kapitanów Maksymiliana Rogalskiego oraz Bartłomieja Babiarza już za nami. Za moment zaczynamy.

17:56

Arbiter główny wyprowadził już obie jedenastki na murawę.

17:54

Daniel Stefański, arbiter dzisiejszego spotkania, sędziował już w tym sezonie starcie Wisły. To był wygrany mecz 2:1 z Lechią Gdańsk. Czy ponownie przyniesie podopiecznym Marcina Kaczmarka szczęście?

17:49

Ubiegły weekend zwycięski okazał sie równiez zespół Nafciarzy. Może trochę niespodziewanie zwyciężyly z Pogonią Szczecin, Autorem obu trafień Jose Kante. Czy napastnik strzeli i dzisiaj?

17:47

Równo tydzień temu, także o 18.00 Termalica zwyciężyła na wyjeździe z Ruchem Chorzów. Trzy punkty zapewnił swojemu zespołowi Vladislavs Gutkovskis, jednak Słonie do końca mogły drżeć o zwycięstwo. Niebiescy, grając w dziesięciu w końcówce stworzyli sobie multum sytuacji, Nie zdołali jednak żadnej wykorzystać i to niecieczanie wracali do domów z tarczą. Czy równie szczęśliwi będa dzisiaj wieczorem?

17:46

Te zespoły doskonale znają sie z pierwszoligowych rozgrywek. Po raz pierwszy staną jednak naprzeciw siebie na szczeblu Ekstraklasy. Na naszych oczach pisze się więc historia. Dla kogo okaże się szczęśliwsza?

17:44

Już za nieco ponad kwadrans rozpoczniemy już 10. kolejkę LOTTO Ekstraklasy. Za nami już własciwie 1/3 sezonu zasadniczego, a tabela prezentuje sie dosyć niespodziewanie. Czy dzisiaj na samym jej szczycie dojdzie do zmian? Wszystko okaże się w meczu Bruk-Bet Termaliki, która już za chwilę podejmie Wisłę Płock.