Poniedziałek, 26 września 2016, godz. 18:00
Śląsk WrocławŚląsk Wrocław
94'

KONIEC! Doliczony czas gry wynagrodził nam słabe 90 minut.

94'

PIAST WYRÓWNUJE! Stały fragment gry, wysoka piłka w kierunku Heberta, a Brazylijczyk naprawia swój wcześniejszy błąd! Ależ końcówka w Gliwicach!

93'

Moskwik "zrewanżował się" Celebanowi podczas kłótni.

92'

Przepychanki na boisku. Piotr Celeban ukarany kartką za agresywną kłótnię z zawodnikami Piasta.

91'

Odnotowujemy żółtą kartkę dla Heberta za przewinienie w polu karnym.

91'

0:1!! Napastnik Śląska pokonuje Szmatułę! 3 pkt. dla podopiecznych trenera Rumaka na wyciągnięcie ręki!

90'

"Bila" przed szansą!

89'

RZUT KARNY DLA ŚLĄSKA! Faulowany przez Heberta Kamil Biliński!

87'

Biliński przy linii końcowej, ale nie opanował piłki.

86'

Wszystko wskazuje na to, że spotkanie Piast - Śląsk będzie czwartym w tej kolejce, zakończonym bezbramkowym remisem.

86'

Obie drużyny mają problem, by wymienić kilka podań. Zazwyczaj próba takiej "koronkowej" akcji kończy się niecelnym zagraniem lub stratą w środku pola.

84'

75'

Zivec za Bukatę.

76'

"Kiedy oglądasz mecz Piast - Śląsk" "Kiedy oglądam mecz Piast-Śląsk"

72'

Mariusz Rumak daje szansę Hiszpanowi, Sito Rierze

71'

Dośrodkowanie Dankowskiego, Celeban przedłużył, ale nie było nikogo, kto mógłby przeciąć tę piłkę w świetle bramki.

68'

Ze strzału Kokoszki wyszło niezłe podanie do Morioki, ale ten uderzył za słabo, by zaskoczyć Szmatułę. Górą kolejny raz bramkarz Piasta.

67'

Ostre wejście Martina Bukaty. Sędzia Frankowski nie wahał się z podjęciem decyzji.

66'

Co w tej chwili się wydarzyło? Morioka zagrywa górną piłkę w kierunku Dankowskiego, ale skrzydłowy Śląska ma problem, nie dość, że z przyjęciem, to w dodatku z utrzymaniem równowagi.

63'

Nieporozumienie między Morioką a Bilińskim. Obaj przeszkodzili sobie w stworzeniu dogodnej sytuacji bramkowej. Mimo wszystko, Japończyk oddał strzał, który zablokował jeden z obrońców Piasta.

62'

Josip Barisić dośrodkował płasko do Jankowskiego, lecz ten wyraźnie przestrzelił z ostrego kąta.

59'

Trener Mariusz Rumak widzi, że jego zespół przegrywa walkę w środku pola, więc postanowił wprowadzić Portugalczyka Filipe.

57'

Pierwszy raz od dawna gościmy w polu karnym Piasta. Uderzał Biliński, jednak wysoko nad bramką.

54'

Jedynym sposobem Śląska, by dostać się na połowę Piasta jest długa piłka na głowę któregoś z ofensywnych graczy - nieskuteczna jak dotąd.

53'

Groźne dośrodkowanie Gerarda Badii! Piłkę na aut wybija Kamil Dankowski.

52'

Na stadionie pojawiło się dziś 4233 widzów.

51'

Augusto traci futbolówkę, a jego błąd musi naprawić Adam Kokoszka, który fauluje Bukatę. Sędzia wiedział, że zawodnik ma na koncie żółtą kartkę, ale nie zdecydował się na pokazanie pomocnikowi Śląska drugiej.

48'

Strzał Badii z dystansu! Na posterunku Dwali, który blokuje strzał!

46'

Radoslav Latal postanowił zmienić "armatę" na drugą część spotkania. Za Masłowskiego wchodzi Barisić.

18:48

45'

Bartosz Frankowski kończy I połowę!

45'

Strzał Mraza z rzutu wolnego z 25 metrów. Piłka w rękach Pawełka.

44'

Wydaje się, że Piast kontroluje przebieg meczu. Wrocławianie mają problem, by wyjść z własnej połowy.

41'

Piłka po uderzeniu piłki głową przez Jankowskiego, odbija się od Mariusza Pawelca i uderza w poprzeczkę! Dużo szczęścia miał teraz Śląsk!

38'

Przewinienie Dankowskiego - idealna pozycja dla Patrika Mraza.

38'

Alvarinho wrzuca w pole karne na głowę Piotra Celebana. Kapitan Śląska uderza tyłem głowy, ale minimalnie chybia! W Gliwicach czuć zapach nadchodzących goli.

34'

Z wolnego Bukata! Centymetry od okienka!

33'

Rzut wolny dla Piasta, z odległości 18 metrów od bramki.

31'

Kokoszka z 4. żółtą kartką w tym sezonie - nie zagra przeciwko Bruk-Bet Termalice.

30'

Ależ blisko Dwali! Dośrodkowanie z rzutu rożnego, zagranie głową Kokoszki w kierunku Gruzina, ten uderza półwolejem z linii pola karnego i z trudem broni golkiper Piasta!

28'

Hebert zagrywa prosto pod nogi Morioki, który wychodzi sam na sam, ale źle przyjmuje piłkę i w efekcie akcja z kategorii tych "niewykorzystanych"

26'

Morioka bardzo blisko przejęcia w narożniku pola karnego Piasta. O ułamek sekundy szybszy był Szmatuła.

25'

Diagonalne zagranie Girdvainisa, ale bardzo niecelne.

24'

Wrzutka w pole karne, Hebert przedłuża do Girdvainisa, ale ten nie zdążył do piłki, która opuściła boisko tuż przy prawym słupku Mariusza Pawełka.

21'

Pierwszy celny strzał w tym spotkaniu - "Jankes" na bramkę Pawełka, ale bramkarz Śląska chwyta ją bez trudu.

20'

Groźna centra Mraza do Badii, ale na posterunku Lasza Dwali.

18'

Prostopadła piłka w kierunku Jankowskiego, ale ten był za wolny, by ją przejąć.

16'

Pawelec zagrywa w pole karnego z prawego skrzydła, do piłki wyskakuje Jakub Szmatuła, ale wypuszcza ją z rąk, przez co ostatecznie daje wrocławskiej drużynie możliwość stworzenia zagrożenia z rzutu rożnego.

14'

Patrik Mraz głęboko dośrodkowuje z rzutu wolnego. Zagranie z pozoru groźne, ale zawodnicy WKS-u wyjaśniają sytuację.

13'

W Eurosporcie, Tomasz Hajto po raz pierwszy użył stwierdzenia "To są właśnie te detale". Pozdrawiamy serdecznie!

11'

Stjepanović z narożnika, ale piłka zatrzymuje się na pierwszym zawodniku gospodarzy i szybko zostaje wyekspediowana poza pole karne Piasta.

9'

Rzut rożny dla wrocławian.

7'

Faul Martina Bukaty w środkowej strefie. Piłka dla Śląska

6'

Podanie Masłowskiego piętką w kierunku Macieja Jankowskiego. Napastnik gospodarzy znajdował się jednak na pozycji spalonej.

4'

Masłowski wchodzi w drybling lewą stroną, przedłuża do Mraza, ale podał zbyt mocno, by Słowak stworzył z tego coś konstruktywnego.

4'

Piast próbuje rozegrać piłkę od tyłu, ale notuje sporo niecelnych podań.

2'

Morioka uderza na bramkę Szmatuły, lecz ten nie ma najmniejszych problemów, by ją chwycić.

1'

Rzut wolny dla gości, odległość od bramki około 30 metrów.

1'

ZACZYNAMY! Biliński do tyłu, Śląsk rusza do ataku.

17:58

Piłkarze wybiegli na murawę, po czym nastąpiło losowanie stron.

17:52

22-letni Radosław Murawski, rozegra dzisiaj 101. mecz w Ekstraklasie.

17:32

Zawodnicy wybiegli na rozgrzewkę.

17:30

Śląsk prezentuje się nieco lepiej, choć też nie ma powodów do optymizmu. 13. miejsce z 10 punktami na koncie. Bilans: 2-4-3 i 8:9

17:28

Piast Gliwice znajduje się obecnie na 15. miejscu w tabeli z dorobkiem siedmiu punktów. Bilans wicemistrza Polski to 1-4-4, zaś bramek 7:15

17:26

Frekwencja nie dopisze nam dziś w Gliwicach...

17:20

Na początek ciekawa statystyka

17:18

Witamy na relacji LIVE ze spotkania Piast Gliwice - Śląsk Wrocław. Początek spotkania o godzinie 18:00