Niedziela, 18 września 2016, godz. 18:00
1. połowa0 : 2
20:00

To tyle z Warszawy. Za uwagę dziękuje Filip Kaczmarczyk.

19:55

Byliśmy świadkami bardzo emocjonującego pojedynku. Po I połowie wydawało się, że piłkarze Zagłębia w pełni kontrolują te spotkanie, ale Legia na drugą połowę wybiegła odmieniona i pokazała charakter. Trzy punkty jadą jednak do Lubina, a w Warszawie nadal tylko 9 oczek po 9 spotkaniach. Fatalna passa Legii trwa.

96'

Koniec spotkania. Legia przegrywa 2:3 z Zagłębiem na własnym stadionie!!!

95'

Kapitalna obrona Polacka po strzale głową Pazdana!!!

95'

Rzut rożny dla Legii. Malarz w polu karnym Zagłębia!

94'

Dwie okazje Legii. Najpierw piłka po strzale Nikolicia została zablokowana, a następnie próbował Prijović, ale jego strzał wylądował prosto w rękach golkipera.

93'

Bartosz Bereszyński ukarany żółtą kartką za brzydki faul.

93'

Aleksandrov znokautowany przez swojego kolegę z drużyny. Potrzebna pomoc medyczna.

92'

Piłkarze Zagłębie starają się grać daleko od swojego pola karnego.

90'

Tomasz Musiał dolicza aż 5 minut.

89'

Legia szuka 3 bramki! Ależ dwie okazje! Najpierw dobrze interweniował Polacka, a następnie Prrijović fatalnie spudłował!

88'

Żółtą kartką ukarany Filip Jagiełło.

88'

Vadis Odjidja-Ofoe wdał się w dyskusję z arbitrem i został ukarany żółtym kartonikiem.

87'

Przepychanki na boisku. Piłkarzom puściły nerwy. W głównej roli Guilherme i Piątek.

87'

Nikolić prosto w ręce Polacka! Nie ma bramki!!! Ależ słaby strzał węgierskiego napastnika!!!

86'

Rzut karny dla Legii! Znakomity rajd Guilherme w pole karne!

85'

Kolejna próba Langila z lewej strony i mamy rzut rożny.

84'

Legia wysoko ustawiona na połowie Zagłębia. Długa wymiana podań legionistów zakończona niecelnym podaniem i piłką powędrowała na aut.

83'

Na spalonym Prijović. Minimalny ten spalony. Bardzo dobre zagranie Nikolicia.

82'

Dobry strzał Piątka sprzed pola karnego, ale na posterunku Malarz.

81'

Na murawię pojawią się Vlasko, a murawę opuszcza Janoszka.

80'

Legia próbowała prawą stroną, ale dośrodkowanie Aleksandrova było słabiutkie.

79'

Legionisci sugerują, że to gra na czas ze strony Miedziowych.

79'

Na murawie leży jeden z zawodników Zagłębia.

78'

Kolejne zagrożenie po stałym fragmencie. Jach zamykał ten rzut rożny i minimalnie się pomylił kierując piłkę obok bramki Malarza.

77'

Zablokowana wrzutka Janusa. Rzut rożny dla Miedziowych.

75'

Niecelny strzał Prijovicia.

75'

Ostatnia zmiana w Legii. Aleksandrar Prijović za Miroslava Radovicia.

74'

Faulowany Langil z lewe strony. Potrzebuje pomocy medycznej.

74'

Na trybunach: " Nie poddawaj się Legio Warszawa". Czy Legia zdoła odrobić?

73'

Płaskie dośrodkowanie z prawej strony. Pazdan przecina tę wrzutkę i pakuję piłkę do własnej bramki! Malarz bez szans!

71'

Ależ pech Pazdana! Gol samobójczy! 3:2 dla Zagłębia!

69'

Kontra Zagłębia. Legioniści zdołali po rzucie rożnym wrócić na swoją połowę i Pazdan wyjaśnia sytuację na rzut rożny.

69'

Kolejne dośrodkowanie Langila zostało zablokowane i mamy rzut rożny.

68'

Zamieszanie w polu karnym Polacka. Miedziowi wybili piłkę przed pole karne, tam do futbolówki dopadł Guilherme, który oddał silny strzał nad bramką.

67'

Rzut rożny dla Legii.

66'

Cały czas przy piłce Legia, która konstruuje akcję na swojej połowie.

65'

Aktywny Langil na lewej stronie. Kolejne jego dośrodkowanie w pole karne.

64'

Kontratak Zagłębia znakomicie zatrzymany przez Pazdana.

64'

Piotr Stokowiec ściąga z boiska dwóch napastników. Papadopulosa zmienił Jagiełło, a za Nespora pojawił się Woźniak.

63'

63'

61'

Zagłębie od początku II połowy nie może dojść do głosu.

60'

Przy piłce Legia. Bardzo dobra wymiana podań, ale ostatecznie Langil traci futbolówkę.

60'

Papadopulos ucierpiał i leży na murawie.

59'

W przerwie w szatni Legii musiały paść bardzo mocne słowa. Legioniści pokazują inne oblicze niż w I połowie.

59'

59'

Debiutancki gol Langila w Legii!!! Znakomite zagranie Moulina do Langila, a ten mocnym płaskim strzałem z pola karnego pokonuje Polacka!!!

57'

Langil gool!!! Znakomita akcja i mamy 2:2!!!

56'

Cały czas przy piłce Legioniści. Centrostrzał Langila zaskoczył Polacka! Instynktowna interwencja golkipera Zagłębia!

55'

Dośrodkowanie Langila prosto w ręce Polacka.

54'

Legia zaczęła kontrolować grę. Z prawej strony faulowany Bereszyński.

53'

Pazdan fauluje Papadopulosa.

52'

Dobry okres gry Legionistów. Legia ruszyła do przodu i naciera na bramkę Polacka.

52'

Zamieszanie w polu karnym Zagłebia po rzucie rożnym Legii. Strzał Pazdana obronił Polacek, ale dobitki Czerwińskiego bramkarz Zagłębia nie był w stanie obronić.

50'

Gool dla Legii! Jakub Czerwiński!!! 2:1!!!

50'

Zablokowane dośrodkowanie Bereszyńskiego z prawej strony. Rzut rożny dla Legii.

48'

Legia ruszyła do przodu.

48'

Zmiana w Legii. Boisko opuszcza Adam Hlousek, a na placu gry pojawia się Thibault Moulin.

48'

Rzut rożny dla Zagłębia.

46'

Besnik Hasi dokonuje pierwszej zmiany. Boisko opuszcza Michał Kopczyński, a zastępuje go Michaił Aleksandrov.

45'

Zaczynamy II polowę.

19:01

Arkadiusz Malarz i Martin Nespor po gwizdku kończącym I połowę ucięli sobie bardzo ostrą pogawędkę, którą musiał przerwać sędzia Musiał.

18:59

To już pewne. Trener Besnik Hasi po spotkaniu z Zagłębiem oficjalnie zostanie zwolniony.

18:54

Słowa Miroslava Radovicia w rozmowie przeprowadzonej w przerwie dobitnie podkreślają obecną sytuację Legii. -"Niektórzy chyba nie zdają sobie sprawy co to oznacza grać w Legii".

45'

Koniec I połowy. Zagłębie prowadzi 2:0 z Legią! Gwizdy przy Łazienkowskiej.

47'

Bardzo dobra akcja Legii. Guilherme wylożył piłkę na szesnasty metr Radoviciowi, a ten strzel wysoko w trybuny.

46'

Arbiter doliczył 2 minuty.

45'

Faul Hlouska. Rzut wolny dla Miedziowych.

45'

Dużo niedokładności z obu stron.

44'

Gwizdy na trybunach po nieudanym przerzucie Kopczyńskiego.

43'

Kontra Zagłębia po błędzie Legii, ale Legioniści szybko naprawili swój błąd i odzyskali futbolówkę.

42'

Piłka w posiadaniu Legii.

42'

Faulowany Langil. Żólta kartka dla Guldana.

41'

Na murawie leży Michał Pazdan, który ucierpiał po starciu w powietrzu.

40'

Faul Czerwińskiego. Rzut wolny dla Zagłębia.

39'

Kiks Odjidjy i piłka w rękach Polacka.

39'

Legia nie ma pomysłu na grę.

38'

Zagłębia nie zwalnia tempa i nadal atakuje.

38'

Nespor faulowany przez Radovicia. Zólty kartonik dla Serba.

37'

Legia w bardzo ciężkiej sytuacji.

35'

Krzysztof Janus pewnym strzałem z rzutu karnego pokonuje Malarza i podwyższa wynika na 2:0 dla Zagłębia!

35'

Krzysztof Janus i mamy 2:0!!! Perfekcyjnie wykonany rzut karny!!!

34'

Ręka Michała Pazdana.

34'

Rzut karny dla Zagłębia!!!

33'

Ponownie Nikolić złapany na spalonym. Stykowy ten ofsajd.

32'

Nikolić na spalonym.

32'

Bardzo dobra centra Hlouska do Guilherme. Brazylijczyk strzela i posyła piłkę wysoko w trybuny!

31'

Langil w pole karne, ale piłka została wybita. Wciąż Legia przy piłce.

30'

Legia konstruuje akcję. Faulowany Hlousek przez Janusa. Janus ukarany żółtą kartką.

28'

Kolejny strzał głową po rzucie rożnym. Ależ łatwo Zagłębie dochodzi do strzałów po stałych fragmentach!

28'

Strzał Janusa z ostrego kąta. Malarz na rzut rożny.

28'

Dobra akcja Legii. Z prawej strony świetnie do Guilherme wycofał Radovic. Guilherme oddał strzał ale piłka ląduje w rękach Polacka.

27'

Drybling Radovicia. Kubicki fauluje Serba i mamy zółtą kartkę i rzut wolny dla Legii.

24'

Legia ma duży problem z utrzymaniem piłki. Kolejna akcja Zagłębia zakończona stratą piłki.

24'

Lewą strona atakuje Zagłębie. Dośrodkowanie po ziemi w pole karne, ale piłka w rękach Malarza.

23'

Na spalonym zawodnik gości.

23'

Dobra akcja z Legii. Strzał Guilherme z prawej strony, ale Polacek nie miał z tym uderzeniem żadnych problemów.

21'

Dośrodkowanie Janusa prosto w ręce Malarza.

21'

Rzut wolny dla Zagłębia.

20'

Kolejny rzut rożny. Duże zamieszanie w polu karnym Legii, ale piłka została wybita przed pole.

20'

Kolejna akcja Zagłębia. Legia wybija piłkę na rzut rożny.

19'

Legis gra bardzo nerwowo i niedokładnie. Zagłębie napiera. Niecelny strzał Papadopulosa.

18'

Kolejne zankomite dośrodkowanie z rzutu rożnego przez Janusa. Dośrodkowanie przedłużył głową Nespor, a z lewej stronie znakomicie znalazł się Jach który wbił piłkę do bramki. Błąd Legionistów w kyciu.

17'

Goool dla Zagłębia!!! Jarosław Jach!!!

16'

Legia bardzo źle się ustawia przy stałych fragmentach.

15'

Rzut rożny dla Zagłębia. Kolejna znakomita sytuacja po strzale głową i ofiarnie broni Malarz!

14'

Prawą stroną wbiegł w pole karne Bereszyński, zagrał do Guilherme a ten wyłożył piłkę na strzsał Odjidjy. Strzał Belga został zablokowany.

14'

Przy piłce Legia. Legia próbuje spokojnie rozgrywać na swojej połowie, ale Zagłębie wysoko presuje i przeszkadza.

13'

Żółta kartka dla Guilherme. Brzydki faul Brazylijczyka.

11'

Przenosimy się pod pole karne Miedziowych. Langil lewą stroną, ale dośrodkował niecelnie.

11'

Bardzo dobrze wykonany rzut rożny. Kapitalna obrona Malarza po strzale głową jednego z piłkarzy Zagłębia.

10'

Janus trafił prosto w mur i mamy rzut rożny.

10'

Rzut wolny dla Zagłębia z 17 metra. Faulowany Piątek.

9'

Legia napierała na bramkę Zagłębia, ale Guilherme zakonczył tę akcję niecelnym strzałem.

8'

Słabe dośrodkowanie z rożnego przez Guilherme.

8'

Dobra akcja Legii. Langil zagrywał z lewej w strony w pole karne, ale ta próba została zablokowana.

7'

Legia konstruowała akcję, ale Langil znalazł się z piłką poza boiskiem.

6'

Dużo walki w środku pola, ale to Zagłębie prezentuje się lepiej.

5'

Piotr Stokowiec przy linii podpowiada swoim piłkarzom, a Besnik Hasi jak na razie spokojny i opanowany siedzi na ławce.

5'

Dośrodkowanie Zagłębia z prawej strony. Piłka w rękach Malarza.

4'

Dobre dośrodkowanie Janusa z prawej strony zatrzymane przez Pazdana, którry wybił piłkę przed pole.

3'

Jak na razie to Zagłębie kontroluję grę i próbuje przebić się pod bramkę Malarza.

2'

Wrzutka Janusa na głowę Papadopulosa, ale strzał głową niecelny.

1'

Legia przejęła piłkę, ale po chwili ją straciła. Rzut wolny dla Zagłębia po faulu Kopczyńskiego.

1'

Zagłebie od razu ruszyło do przodu.

18:00

Zaczynamy.

17:58

Losowanie wygrało Zagłębie i to Miedziowi rozpoczną te spotkanie.

17:56

Zawodnicy już na murawie.

17:53

Z obecnej kadry Legii najwięcej bramek przeciwko Zagłębiu zdobył Miroslav Radović (3 bramki). Zobaczymy czy w dzisiejszym spotkaniu Radović podwyższy ten rezultat i znajdzie sposób na Polacka.

17:46

Początek spotkania za kwadrans. W sektorze gości pojawi się około 100 kibiców, stadion powoli się zapełnia.

17:42

Ostatni raz oba zespoły grały ze sobą w rundzie finałowej minionego sezonu. Po słabej grze w Lubinie Legia uległa Zagłębiu 0:2. Czy Zagłębie ponownie sprawi niespodziankę?

17:38

Rezerwowi Zagłębia Lubin: Forenc, Dziwniel, Jagiełło, Madera, Rakowski, Vlasko, Woźniak

17:35

Tak prezentuje się skład Zagłębia na mecz z Legią.

17:31

Rezerwowi Legii Warszawa: Cierzniak, Rzeźniczak, Broź, Moulin, Aleksandrow, Hamalainen, Prijović

17:28

Oto jedenastka, którą desygnował do gry Besnik Hasi .

17:24

Znamy już składy obu zespołów. Znajdują się one w panelu po prawej stronie serwisu.

17:22

Sędzią dzisiejszego spotkania będzie Tomasz Musiał z Krakowa.

17:20

Podopieczni Piotra Stokowca również są w kryzysie. Miedziowi w 7 ostatnich spotkaniach z rzędu nie odnieśli zwycięstwa, ale w tabeli ekstraklasy są na wysokim 5. miejscu.

17:18

Prawdopodobnie w dzisiejszym spotkaniu po raz ostatni na ławce trenerskiej Legii zasiądzie Besnik Hasi. Pod wodzą Albańczyka Legia zdobyła tylko 9 punktów w 8 ligowych spotkaniach.

17:16

Witam Państwa. Już za 40 minut pierwszy gwizdek sędziego w spotkaniu pomiędzy Legią Warszawa a Zagłębiem Lubin. Relację na żywo z tego spotkania przeprowadzi dla Państwa Filip Kaczmarczyk.