Wisła PłockWisła Płock
2 : 0
Pogoń SzczecinPogoń Szczecin
94'

Koniec meczu! Wisła Płock wygrała na własnym stadionie z Pogonią Szczecin 2:0! Strzelcem obu goli 25-letni Jose Kante.

90'

Arbiter doliczył cztery minuty do podstawowego czasu gry.

89'

Spas Delew wywalczył rzut rożny dla "Portowców".

88'

No i chyba zaczął!

86'

25-latek przejął piłkę na połowie gości, zagrał na jeden kontakt z Ilievem i mocnym strzałem z kilkunastu metrów pokonał golkipera Pogoni. Jose Kante bohaterem Wisły Płock!

85'

GOOOOOOOL! Jose Kante po raz drugi! Wisła prowadzi z Pogonią 2:0!

82'

Zmiana również w zespole Wisły. Z boiska zszedł Merebaszwili, a na placu gry zameldował się Piotr Wlazło.

82'

Ostatnia zmiana w zespole prowadzonym przez Kazimierza Moskala. Jakuba Piotrowskiego zastępuje Dawid Kort.

80'

Jose Kante strzela drugą bramkę w sezonie! Dominik Furman przebiegł spory dystans z piłką przy nodze, były zawodnik Legii dograł futbolówkę do Hiszpana, a ten mocnym strzałem pokonał golkipera Pogoni Szczecin! Wisła Płock na prowadzeniu!

78'

GOOOOOOL! Jose Kante strzela na 1:0, asysta Dominika Furmana!

78'

Dośrodkowanie Adama Frączczaka w pole karne Wisły i niecelnie główkował Łukasz Zwoliński.

73'

Wrzutka z lewego skrzydła Nunesa, główkował Delew, ale piłka poszybowała obok bramki Wisły Płock.

72'

Kolejne dośrodkowanie Furmana, tym razem z rzutu wolnego. Piłkę wybili defensorzy "Portowców".

70'

Zbyt mocne dośrodkowanie Dominika Furmana z lewego skrzydła. Wykopem od bramki rozpocznie Adrian Henger.

69'

67'

Plac gry opuścił również Arkadiusz Reca, a w jego miejsce wszedł Dimitar Iliev.

67'

Zmiana w zespole Wisły Płock. Z boiska zszedł Siergiej Kriwiec, a w jego miejsce wchodzi Witalij Hemeha.

66'

Furman podał do Stefańczyka, a ten oddał bardzo niecelny strzał z kilkunastu metrów. Od bramki rozpocznie Adrian Henger.

65'

Cezary Stefańczyk wywalczył rzut rożny dla Wisły Płock. Do piłki podbiega Dominik Furman.

65'

Słabe uderzenie z dystansu Rafała Murawskiego.

63'

Mocne starcie Ricardo Nunesa z Siergiejem Kriwcem. Zawodnik Wisły Płock potrzebuje pomocy medycznej.

62'

W pierwszej połowie bardzo dobrze w bramce Pogoni spisywał się Adrian Henger, natomiast w drugiej części spotkania swoje bramkarskie umiejętności prezentuje Seweryn Kiełpin.

60'

Kolejna świetna interwencja Kiełpina! Dośrodkowanie Gyurcso w pole karne, Kamil Drygas oddaje strzał z kilku metrów i piłkę nad poprzeczkę wybija bramkarz Wisły Płock!

59'

Gyurcso zostawił piłkę nabiegającemu Murawskiemu, ten oddał mocny strzał, jednak bardzo dobrą interwencją popisał się 28-letni Seweryn Kiełpin.

57'

Nieudany drybling Frączczaka, piłkę przejął Stępiński, ale po chwili płocczanie stracili futbolówkę.

56'

Rzut wolny dla Wisły Płock. Dominik Furman dograł piłkę po ziemi do Merebaszwiliego, jednak dobrze spisali się defensorzy Pogoni, którzy przejęli futbolówkę.

54'

Faul 30-letniego Nunesa na Merebaszwilim.

51'

Niecelne uderzenie Ricardo Nunesa z rzutu wolnego.

51'

Faulowany Adam Frączczak przez Recę. Rzut wolny dla "Portowców".

50'

Niemrawy początek drugiej części spotkania.

46'

Natomiast za Kitano wszedł Łukasz Zwoliński.

46'

Dwie zmiany w zespole Kazimierza Moskala. Mateusza Lewandowskiego zastępuje Ricardo Nunes.

46'

Gwizdek Mariusza Złotka i wracamy do gry! Przy piłce podopieczni Marcina Kaczmarka.

18:52

Mamy nadzieję, że w drugiej części spotkania zawodnicy obu drużyn popiszą się zdecydowanie wyższą skutecznością.

18:50

Obie drużyny miały swoje sytuacje bramkowe, jednak jak na razie dobrze spisują się obaj bramkarze. Na szczególną pochwałę zasługuje debiutujący w bramce Pogoni, 20-letni Adrian Henger.

45'

Koniec pierwszej części spotkania. Wisła Płock do przerwy bezbramkowo remisuje na własnym stadionie z Pogonią Szczecin.

44'

Jose Kante wywalczył wyrzut z autu. To zdecydowanie najlepszy fragment spotkania w wykonaniu napastnika Wisły Płock...

41'

Krótkie rozegranie stałego fragmentu gry. Murawski podawał do Kitano, ale ostatecznie piłka ląduje w rękawicach Seweryna Kiełpina.

40'

Rzut rożny dla Pogoni Szczecin. Do narożnika boiska podchodzi Adam Gyurcso.

39'

Kamil Drygas sfaulowany przez Dominika Furmana na połowie Pogoni. Rzut wolny dla gości.

35'

Adam Frączczak pudłuje w dogodnej sytuacji! Zawodnik Pogoni oddawał strzał z około siedmiu metrów, ale piłka przelatuje obok bramki Wisły. Chwilę wcześniej faulowany był Drygas, jednak Mariusz Złotek puścił grę.

33'

Dośrodkowanie Dominika Furmana w pole karne Pogoni, niezły strzał głową oddał Bożić, jednak piłkę zablokował Rafał Murawski.

33'

Kriwiec sfaulowany przez Mateusza Lewandowskiego. Żółta kartka dla defensora Pogoni.

31'

Fatalne dośrodkowanie Recy... A może był to strzał? W takim razie fatalny strzał Arkadiusza Recy!

29'

Spas Delew wbiegł w pole karne Wisły, oddał mocny strzał lewą nogą, jednak piłkę na rzut rożny sparował Kiełpin.

27'

Kolejna ofensywna akcja Patryka Stępińskiego, jednak obrońca Wisły zbyt daleko wypuścił sobie futbolówkę.

24'

Dośrodkowanie w pole karne Pogoni i kolejna bardzo dobra interwencja Adriana Hengera. Na razie dobry występ 20-letniego bramkarza "Portowców".

23'

Arkadiusz Reca dograł do wchodzącego w pole karne Patryka Stępińskiego. Obrońca Wisły oddał strzał z ostrego kąta, ale dobrą interwencją popisał się bramkarz Pogoni. Rzut rożny dla gospodarzy.

22'

Bardzo niecelny strzał Adama Gyurcso z rzutu wolnego. Wykopem od bramki rozpocznie golkiper Wisły.

21'

Żółta kartka dla Cezarego Stefańczyka za faul na Delewie.

19'

Kontra szczecinian, jednak Seweryn Kiełpin wyszedł z bramki i ubiegł nadbiegającego Adama Gyurcso.

19'

Patryk Stępiński wywalczył kolejny rzut rożny dla Wisły Płock. Do piłki podchodzi Dominik Furman.

17'

Spas Delew próbował dograć piłkę po ziemi do Adama Gyurcso, jednak górą defensorzy beniaminka.

15'

Na trybunach w Płocku obecny nowy piłkarz Wisły, Ivica Vrdoljak.

15'

Wrzutka Furmana, Siergiej Kriwiec oddaje strzał, ale piłka odbija się od obrońców i płocczanie będą wykonywać kolejny rzut rożny.

14'

Giorgi Merebaszwili ominął Lewandowskiego, dograł futbolówkę w pole karne, ale Jarosław Fojut wybił piłkę na rzut rożny.

11'

Główka Kriwca z kilku metrów i instynktowna interwencja debiutującego w bramce Pogoni Adriana Hengera!

7'

Rzut wolny dla gospodarzy. Dwukrotnie w pole karne gości dośrodkowywał Dominik Furman, jednak dobrze w defensywie spisali się zawodnicy Pogoni.

6'

Adrian Henger łapie piłkę, którą z lewego skrzydła dośrodkowywał Kriwiec. Po chwili z akcją popędził Adam Gyurcso, ale Węgier zbyt mocno wrzucał piłkę w pole karne Wisły.

5'

Giorgi Merebaszwili sfaulował Mateusza Lewandowskiego. Rzut wolny dla "Portowców".

4'

Nerwowy początek w wykonaniu obu zespołów. Piłkarze notują sporo strat.

1'

Pierwszy gwizdek arbitra. Od środka rozpoczęli podopieczni Kazimierza Moskala.

17:55

Zawodnicy obu zespołów wychodzą już na plac gry. Za chwilę początek spotkania.

17:50

Obecnie Wisła Płock plasuje się na 7. pozycji w tabeli z dorobkiem 11 punktów, natomiast Pogoń Szczecin ma na swoim koncie 9 "oczek".

17:45

Arbitrem głównym dzisiejszego pojedynku będzie Mariusz Złotek ze Stalowej Woli. Do pierwszego gwizdka sędziego pozostało 15 minut.

17:42

Natomiast Pogoń przegrała na wyjeździe z Lechem Poznań 1:3. Bramkę dla szczecinian w 7. minucie spotkania zdobył Łukasz Zwoliński.

17:40

W poprzedniej kolejce Wisła Płock wygrała na wyjeździe z Zagłębiem Lubin 2:1. Bramki dla beniaminka strzelili Giorgi Merebaszwili i Dominik Kun.

17:38

17:37

Rezerwowi Pogoni Szczecin: Dawid Kudła, Mateusz Matras, Robert Obst, Cornel Rapa, Ricardo Nunes, Dawid Kort, Łukasz Zwoliński

17:35

Rezerwowi Wisły Płock: Bartosz Kaniecki, Bartłomiej Sielewski, Witalij Hemeha, Kamil Sylwestrzak, Dimitar Iliev, Emil Drozdowicz, Piotr Wlazło

17:32

Znamy już wyjściowe składy obu drużyn. W bramce "Portowców" debiut zanotuje dziś 20-letni Adrian Henger.

17:25

Zapraszamy na relację tekstową ze spotkania 9. kolejki LOTTO Ekstraklasy. Wisła Płock podejmie na własnym obiekcie szczecińską Pogoń. Początek spotkania o 18:00!