W miejce Moulina wchodzi Prijović.

22:24

To tyle na dzisiaj, za uwagę dziękuje Państwu Piotr Bernaciak, dobrej nocy!

22:24

Legia przegrywa kolejny już mecz w tym sezonie, wydawało się, że przerwa reprezentacyjna pozwoli legionistom na poprawę dyspozycji, ale tak się po prostu nie stało.

95'

KONIEC MECZU! Kolejny raz niespodzianka w Niecieczy staje się faktem!

94'

Węgier posłał piłkę w prawy górny róg bramki, bramkarz nie miał nic do powiedzenia. Legia rzuca się do ataku!

93'

Idealne uderzenie Nemanji Nikolicia, w samo okienko. Ależ będą emocje!

92'

Groźny rzut wolny dla Legii około szesnaście metrów przed bramką.

90'

Aż cztery minuty doliczone do spotkania w Niecieczy.

88'

Vadis Odjidja-Ofoe dośrodkowuje w kierunku Kaspra Hamalainena, piłka tylko odbija się od Fina. Piłka pod nogami Krzysztofa Pilarza.

86'

To już chyba tradycja, że ilekroć Legia gra z Bruk-Betem, to nie potrafi odnieść zwycięstwa, mało tego, mistrzowie Polski nigdy nawet nie prowadzili ze Słonikami!

84'

WOJCIECH KĘDZIORA BLISKO ŚRODKA BRAMKI, BEZBŁĘDNIE!

82'

JESZCZE JEDEN KARNY DLA TERMALIKI, WOJCIECH KĘDZIORA FAULOWANY PRZEZ JAKUBA CZERWIŃSKIEGO! ARKADIUSZ MALARZ UKARANY ZA DYSKUSJE!

80'

Bezsensowne podanie Michała Kopczyńskiego mija linię bramkową. Grę wznowi Krzysztof Pilarz.

78'

Strzał Nemanji Nikolicia z pięciu metrów zablokowany! Błyskawicznie to uderzenie oddał Węgier!

76'

Kasper Hamalainen zmienia Miroslava Radovicia, to ostatnia zmiana w drużynie Legii.

74'

Rzut rożny dla Legii, piłkarze z Warszawy sygnalizują zagranie ręką w polu karnym, ale sędzia nie używa gwizdka.

72'

Vladislavsa Gutkovskisa zmienia Wojciech Kędziora, czyli piłkarz, który udowodnił, że ma sposób na Legię.

70'

Obraz meczu wciąż nie zmienia się. Legioniści wciąż atakują, ale z ich ataków wciąż wynika niewiele. Z taką grą nie można marzyć nawet o remisie w środę z Borussią.

68'

Za mocne górne podanie w kierunku Steevena Langila, reprezentant Martyniki nie zdołał utrzymać piłki na placu gry.

66'

Żółta kartka dla Dalibora Plevy za faul przy linii bocznej, niepotrzebny faul zakończony karą indywidualną.

64'

Michał Kopczyński zmienia Adama Hlouska.

63'

Dobry strzał Vadisa Odjidji-Ofoe z dystansu wypluwa Pilarz, do piłki dopada Nemanja Nikolić, również trafia w bramkarza, ale i tak Węgier był na spalonym.

61'

Niecelne dośrodkowanie Łukasza Brozia, grę od bramki wznowi Krzysztof Pilarz.

59'

Bruk-Bet Termalica rzadko pojawia się na połowie Legii, wyraźnie grając z kontrataku. Wciąż przy piłce Legia, ale jest to posiadanie kompletnie bezowocne.

57'

Jeszcze jedno niecelne dośrodkowanie z rzutu rożnego, tym razem w wykonaniu Guilherme. Ciekawe, że wszystkie rzuty rożne w dzisiejszym meczu Legia wykonuje krótko, przez podanie do najbliższego zawodnika, który potem ma za zadanie jak najszybciej posłać piłkę w szesnastkę.

55'

Miroslav Radović zdecydował się na rajd środkiem boiska, nie pomógł mu żaden z kolegów i Serb traci piłkę. Legia bije głową w mur.

53'

Mateusz Kupczak fauluje Nemanję Nikolicia w środkowej strefie boiska przerywając kontratak gości, sędzia tym razem oszczędził pomocnika Bruk-Betu.

51'

Za mocne dośrodkowanie Łukasza Brozia z boku pola karnego na piąty metr, piłka opuszcza boisko przez linię boczną.

49'

Arkadiusz Malarz łapie piłkę dośrodkowaną z rzutu rożnego przez Bartłomieja Babiarza.

48'

Guilherme zbyt płasko dośrodkowywał z rzutu wolnego, ale Legia utrzymuje się przy piłce.

46'

Pierwsza połowa rozpoczyna się, przy piłce Legia Warszawa!

21:28

Za chwilę ruszamy z drugą połową!

21:20

Termalica prowadzi zasłużenie. Legia niby wciąż utrzymuje się przy piłce, ale nie potrafi tego wykorzystać, to gospodarze robią z niej lepszy pożytek. Na pewno po przerwie czeka nas wiele emocji!

45'

Koniec pierwszej połowy w Niecieczy. Bruk-Bet Termalica prowadzi z Legią 1:0.

45'

Sędzia dolicza dwie minuty do pierwszej połowy spotkania.

43'

Bardzo mocny strzał Jakuba Czerwińskiego z dystansu, ale był on równie silny, co niecelny.

41'

Arkadiusz Malarz piąstkuje piłkę posłaną z rzutu wolnego, po chwili traci ją Nemanja Nikolić.

39'

Legia cały czas przebywa przy piłce, powoli tworzy swoją akcję, piłkarze wymieniają kolejne podania, ale... nic z tego nie wynika. To nie wygląda dobrze dla drużyny z Warszawy.

37'

Miroslav Radović dobrze uruchomił Guilherme na lewym skrzydle, ale pomocnik dośrodkowuje zdecydowanie za mocno.

35'

Wreszcie dobre dośrodkowanie Steevena Langila, bliski skierowania go do siatki był Nemanja Nikolić, ale Węgier nie zdołał czysto uderzyć piłki.

33'

Petarda Nemanji Nikolicia z linii pola karnego i z najwyższym trudem broni Krzysztof Pilarz!

31'

Termalica blisko drugiego gola! Roman Gergel doskonale dośrodkowuje na głowę Guilherme Hauberta Sityi, Brazylijczyk myli się o metr!

29'

Niecelne dośrodkowanie Steevena Langila, teraz przy piłce Termalica.

27'

Legia próbuje w jakiś sposób wyrównać, ale są to póki co niezwykle anemiczne próby. Słoniki doskonale się bronią.

25'

Niemożliwe, co tam się stało! Centrostrzał Steevena Langila trafia w poprzeczkę, spada pod nogi Nemanji Nikolicia, Węgier z najbliższej odległości nie trafia do siatki!

24'

Z żółtą kartką Guilherme, legionista ostro faulował Bartłomieja Babiarza.

23'

Samuel Stefanik schodzi z boiska, który odniósł uraz. Zastąpi go... Guilherme Haubert Sitya.

22'

Arkadiusz Malarz wybrał dobry róg, rzucił się i zabrakło mu kilku centymetrów do obrony tej jedenastki! Słoniki prowadzą z Legią!

21'

GOOOOL, VLASTIMIR JOVANOVIĆ NIE MYLI SIĘ Z 11 METRÓW!

19'

RZUT KARNY DLA GOSPODARZY, RĘKĄ ZAGRYWA JAKUB RZEŹNICZAK!

17'

Niecodzienna sytuacja, bowiem kontuzji doznał... sędzia.

15'

Legia bardzo powoli konstruuje swoje akcje, piłka najczęściej znajduje się w okolicach linii środkowej.

13'

Słaba próba uderzenia Guilherme z dwudziestu metrów. Krzysztof Pilarz odprowadził nie został nawet zmuszony do interwencji.

11'

Póki co spotkanie jest dość wyrównane, żadna z drużyn nie osiągnęła wyraźnej przewagi.

9'

Odważna próba Vlastimira Jovanovicia sprzed pola karnego, po rykoszecie Słoniki mają rzut rożny, nic z niego jednak nie wynika.

7'

Vladislavs Gutkovskis faulowany przez Jakuba Czerwińskiego, Termalica stara się utrzymać przy piłce.

5'

Świetne dośrodkowanie Guilherme z rzutu wolnego i Jakub Czerwiński o centymetry mija się z piłką! Świetna okazja gości!

4'

Krótkie rozegranie stałego fragmentu gry nie przyniosło efektu w postaci choćby strzału. Wciąż jednak przy piłce legioniści.

3'

Nic nie wyszło z tego stałego fragmentu gry, chwilę później korner wywalczyli goście.

2'

Jakub Rzeźniczak fauluje Vladislavsa Gutkovskisa, pierwszy rzut wolny dla gospodarzy.

1'

Mecz rozpoczyna się, przy piłce Bruk-Bet Termalica Nieciecza!

20:27

Bohaterowi starcia w Niecieczy meldują się na murawie!

20:25

Zarówno Termalica jak i Legia ustawione są dziś w formacji 4-3-3.

20:25

W Niecieczy ciepły wieczór, 23 stopnie Celsjusza. Warunki idealne do rozegrania meczu.

20:21

Mecz z Legią jest okazją do oficjalnego otwarcia stadionu w Niecieczy. Przed meczem odbywa się koncert, tuż za bramką postawiona została scena. Dość niecodzienny obrazek na stadionie, a już na pewno nie przed meczem piłkarskim.

20:15

Ostatni mecz między tymi dwoma zespołami to wiosenne starcie w Niecieczy, zakończone sensacyjnym 3:0 dla gospodarzy. Dwie bramki strzelił Wojciech Kędziora, jedną dołożył Patrik Misak. Obaj rozpoczną mecz na ławce rezerwowych.

20:11

Termalica rozegrała z Legią dwa spotkania w całej swojej historii. Żadnego z nich póki co nie wygrała Legia. Bilans to jeden remis i jedno zwycięstwo Bruk-Betu.

19:58

Do meczu pozostało jeszcze pół godziny, zachęcam więc do zapoznania się z zapowiedzią tego starcia, którą znaleźć można tutaj.

19:50

Niespodziewanie do składu Legii wraca Jakub Rzeźniczak. Szansę debiutu otrzymają dziś za to Roman Gergel i Jakub Czerwiński, do tego po przerwie do drużyny Legii wraca Miroslav Radović i także zacznie dzisiejszy mecz od pierwszej minuty..

19:47

Oto ustawienie taktyczne obu zespołów oraz rezerwowi.

19:46

Znamy już składy na to spotkanie, znajdą je Państwo w panelu po prawej stronie serwisu.

19:46

Witam, już za 45 minut zaczynamy mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Legia Warszawa. Na relację na żywo zaprasza Piotr Bernaciak!