1. połowa0 : 2
22:31

Dziękuje Państwu bardzo za uwagę i życzę miłego weekendu.

22:30

Po bardzo chaotycznym meczu 3 punkty wywozi zespół z Płocka. Szybkie dwa gole podczas, gdy gospodarze przysnęli ustawiły mecz. Zagłębie stać było tylko na bramkę kontaktową, nie potrafili także wykorzystać przewagi liczebnej.

96'

KONIEC!

95'

Woźniak! Mogło być 2:2. Zawodnik oddał strzał głową z bardzo trudnej pozycji, piłka spadła około 0,5 metra od bramki gości.

94'

Gospodarze się nie poddają, ciągle starają się wyrwać beniaminkowi punkty ligowej tabeli.

92'

Sędzia doliczył 5 minut!

92'

Reca wyszedł teraz na czysta pozycję, ale jego strzał bardzo niecelny.

91'

Nespor! Ależ miał okazję na remis, strzał prosto w Kiełpina.

89'

Kiełpin także ukarany za bójkę środku boiska.

89'

Zamieszanie w środkowej części gry, doszło do bójki. Ukarany Guldan.

87'

Bozić fauluje z prawej strony boiska. Dośrodkowanie z rzutu wolnego zostało wypiąstkowane przez Kiełpina.

86'

Widać, że Lubinianie rozochocili się po tej czerwonej kartce. Napierają całym zespolem.

83'

Czerwona kartka dla Kuna. Jest to konsekwencja drugiej żółtej kartki. Sytuacja ta jest niemal identyczna jak ta Janoszki z pierwszej połowy. Kun symulował faul, próbując wymusić rzut karny.

81'

Teraz roszada w zespole "Miedziowych". Na boisku Woźniak, zaś do szatni schodzi Papadopulos.

80'

Papadopulos szuka teraz swej okazji, dobry pressing napastnika gospodarzy.

78'

Kolejna zmiana gości. Tym razem Wlazło za Kriwieca.

77'

Zmiana defensywna w zespole gości. Sylwestrzak za Stefańczyka.

76'

Zagłębie ma ochotę na wyrównanie, zawodnicy ciągle zagrażają bramce Polacka.

73'

Papadopulos otrzymuje żółty kartonik za brzydkie wejście nakładką przed polem karnym gości.

71'

Jak padł gol? Janus popisał się fenomenalnym dośrodkowaniem z rzutu wolnego, a Guldan jeszcze lepiej zakończył akcję strzałem głową.

71'

GOL! Guldan na 1:2!

70'

Kartka dla Furmana za faul w środku pola.

67'

Obydwie drużyny bezskutecznie szukają swojej okazji do wyprowadzenia akcji, lecz defensorzy po obu stronach bezbłędnie. W środku boiska toczy się walka o piłkę.

64'

Kolejna zmiana. Na placu gry melduje się Petravicius, a schodzi z niego Janoszka.

63'

Zmiana w zespole z Płocka. Reca za Merebaszwiliego.

61'

Wisła Płock bombarduje bramkę gospodarzy, lecz strzały zostają zablokowane i zagrożenie oddalone.

59'

Kubicki ukarany żółtą kartka.Próba kontry zespołu "Nafciarzy" zostaje zatrzymana faulem na 30 metrze od bramki Polacka.

58'

Dobra okazja z rzutu wolnego. Zawodnik wykonujący stały fragment zastosował centrostrzał, który odbija Kiełpin.

57'

Żółtą kartką ukarany Kun za faul w lewej części boiska. Dobra szansa dla Zagłębia.

56'

Gospodarze teraz naciskają, próby wejścia w pole karne atakiem pozycyjnym.

55'

Swoich sił teraz spróbował Furman z rzutu wolnego. Zawodnik ten wykonał stały fragment z 18 metra, niestety strzał mija poprzeczkę o centymetry.

53'

Składna akcja gości. Po dośrodkowaniu Kriwiec'a napastnik "Nafciarzy" oddał celny strzał piętką na bramkę, lecz zabrakło siły.

52'

Dośrodkowanie Cotra'y zostało wybite przez stopera Wisły .

49'

Merebaszwili rozpędził się dryblingiem na lewej stronie boiska, lecz defensywa nie miała problemów aby zastopować Gruzina.

47'

Pierwsze sekundy drugiej części gry to dużo walki środku pola.

46'

Pierwsza zmiana Nespor za Vlasko. Po tej zmianie Zagłębie zagra prawdopodobnie dwoma napastnikami.

46'

START drugiej połowy, od środka goście.

21:25

Pierwsza połowa głównie pod dyktando gospodarzy, lecz to Wisła prowadzi. Wszystko to przez niecelne strzały Lubinian i brak ostatnich podań. Goście zadali dwa szybki ciosy i to Zagłębie musi szukać swej okazji w drugiej części spotkania. Wracamy za 15 minut.

45'

KONIEC pierwszych 45 minut.

45'

Dobra próba Kriwiec'a, zawodnik ten wbiegł z piłką w pola karne Polacka. Próbował dogrywać do Furmana, to podanie zablokowane.

45'

Sędzia dolicza 2 minuty do pierwszej części gry.

44'

Wracamy! Piłkarze walczą w środku pola, ostre starcia zawodników obu ekip.

44'

Krótka przerwa w grze ze względu na doping kibiców. W Lubinie zostały odpalone race.

43'

Furman ładnie próbował przejść zawodników gości, lecz zwolnił akcję i piłka została wycofana.

41'

Mamy pierwsze żółtko. Janoszka ukarany za symulowanie faulu.

41'

Teraz Janoszka pada przed polem karnym gości, lecz sędzia odgwizduje rzut wolny dla Wisły Płock. Arbiter uznał, że Janoszka symulował faul.

38'

Dobre zagranie Guldana na prawą stronę do Tosika. Dośrodkowanie tego piłkarza wybijają obrońcy gości.

35'

"Miedziowi" napierają! Seryjne ostrzeliwanie bramki Polacka.

34'

Zagłębie powoli wychodzi z zagrożenia budując atak pozycyjny.

32'

Wisła wciąż napiera, gospodarze bezradnie się bronią.

30'

Jak padł gol? Dośrodkowanie Kriwiec'a z prawej strony boiska, pilka spadła pod nogi Kuna. Ten nie dał szans Kiełpinowi strzałem w prawy róg.

30'

GOL! Tym razem Kun, ależ nam się rozegrali goście.

28'

Jak padł gol ? Furman wykonał rzut karny, piłka odbiła się od obydwu słupków bramki i wypadła. Na piłkę czekał Merebaszwili i uzupełnił tylko formalności strzelając na pustą bramkę gospodarzy.

27'

GOL! Marebaszwili!

26'

Karny! Guldan fauluje Kriwec'a w polu karnym. Dominik Furman ustawia piłę na wapnie.

24'

Piątek teraz zagrywał do Janusa. Prostopadłe podanie jednak nie doszło do zawodnika. Zacznie bramkarz gości.

23'

Blisko składnej akcji było teraz Zagłębie, zabrakło ostatniego podania w pole karne Wisły.

21'

Strzał Janoszki z 25 metra, piłka mija lewy słupek bramki Kiełpina.

20'

"Nafciarze" budują atak pozycyjny, lecz defensorzy gospodarzy nie mylą się i przejmują futbolówkę.

18'

Ostatnie sekundy gry to przewaga Wisły Płock w środku pola.

17'

Bardzo ładna dwójkowa akcja Janoszki z Vlasko. Strzał z tej akcji zablokowała obrona gości.

14'

Teraz dobrym strzałem popisał się Papadopulos. Napastnik myli się nieznacznie strzałem głową.

12'

Mamy pierwszy rzut rożny dla gości. Po dośrodkowaniu z prawej strony piłkę wybija jeden z defensorów gospodarzy. Dominik Furman w narożniku boiska.

11'

Zagłębie ciągle szuka swojej szansy. Tym razem w ataku fauluje Papadopulos.

10'

Guldan niecelnie dogrywa do partnera na wysokości pola karnego. Wisła przejmuje piłkę.

8'

Mamy rzut wolny w środkowej strefie boiska, po niegroźnym faulu rozpoczyna Furman.

6'

Widać, że gospodarze starają się napierać na przeciwników. Wiele strzałów z dystansu, obrona bezbłędnie blokuje.

4'

Mogło być 1:0! Papadopulos trafia w słupek po mocnym strzale z szesnastego metra.

2'

Nerwowy początek "Miedziowych". Próba prostopadłego zagrania bardzo niecelna. Od bramki Kiełpin.

1'

Zaczęli! Od środka zawodnicy gospodarzy.

20:30

Przed rozpoczęciem meczu na boisku pojawili się młodzi adepci piłki nożnej. Młodzi piłkarze wymienili kilka podań z zawodnikami obu ekip, jest bardzo miły akcent.

20:27

Sędzie Paweł Gil wprowadza zawodników na boisko, jeszcze tylko przywitanie obu ekip. Czy Zagłębie pozostanie jedyną drużyną w lidze bez porażki? Przekonajmy się!

20:22

Trybuny w Lubinie powoli się zapełniają, do meczu pozostało niespełna 10 minut.

20:21

Piotr Stokowiec wprowadził dwóch zawodników w porównaniu do poprzedniej kolejki. Na boisku zobaczymy dziś Vlasko i Janusa. Zaś w drużynie gości od pierwszej minuty będziemy oglądać Merebaszwiliego oraz Rogalskiego.