Zagłębie LubinZagłębie Lubin
22:22

Serdecznie dziękuję Państwu za uwagę. Życzę miłego weekendu.

22:21

Pierwsza połowa była mało owocna w akcje i strzały, zaś druga część gry była bardzo emocjonująca. Podsumowując: pierwsza połowa to lekka przewaga klubu gości, zaś druga połowa to popis Arkowców.

93'

KONIEC! Podział punktów przy ul.Olimpijskiej.

90'

Sędzie dolicza 3 minuty.

88'

Piłkarze próbują tworzyć akcje, ale chyba brakuje im sił. Okres gry w środku pola.

85'

Ostatnia zmiana także w zespole przyjezdnych. Janus za Janoszkę na ostatnie minuty.

85'

Marcjanik otrzymuje żółtą kartkę za faul na pomocniku Zagłębia.

85'

Ostatnia zmiana w Arce. Yusuff za Da Silvę.

84'

Szwoch! Pomocnik ten został obsłużony dobrym podaniem od Marcusa Da Silvy, ale jego strzał dobrze broni bramkarz.

83'

Dobrze wykonany rzut rożny dla Arki. Pilkę po strzale głową chwyta Polacek.

81'

Arka ciągle napiera. Gospodarze stwarzają sobie wiele sytuacji podbramkowych, teraz strzał Marcusa został zablokowany.

77'

Przypominamy, że Adrian Błąd ma za sobą występy w Zagłębiu.

77'

Teraz zmiana gospodarzy. Z boiska schodzi strzelec bramki Bożok, za niego na boisku widnieje Błąd.

77'

Druga zmiana w zespole gości. Schodzi Papadopulos, a w jego miejscu melduje się Nespor.

76'

Tym razem blisko byli goście! Jan Vlasko próbował pokonać Jałochę strzałem z "zewnętrzniaka". Bramkarz Arki świetnie broni.

75'

Zmiana w zespole gdynian. Siemaszko za Zjawińskiego.

73'

Teraz to goście przeprowadzili groźny atak. Wrzutkę wybijają jednak obrońcy Arki, Miedziowi od rzutu rożnego.

71'

Zjawiński! Ależ bomba z 30 metra! Po pięknym strzale napastnika Arki, piłka zatrzymała się na słupku bramki gości.

67'

Pierwsza zmiana. Vlasko wejdzie w miejsce Woźniaka.

66'

Widać, że Arka ma ochotę na zwycięstwo. Kilka strzałów pod bramką Polacka zablokowane przez defensorów z Lubina.

64'

Zółto-niebiescy budują atak pozycyjny przed polem karnym rywala.

62'

Kolejna dobra sytuacja gospodarzy. Strzał Marcusa z wielkimi problemami broni Polacek. Mamy rzut rożny dla Arki.

57'

Arkowcy teraz podchodzą wysokim pressingiem, defensywa Miedziowych bezbłędnie.

56'

Ależ zrobiło nam się widowisko. Obydwie drużyny ruszyły do ataku, akcja za akcją!

53'

Mogło być 2:1 dla Arki! Po rozgrywanym rzucie rożnym, piłka spadła pod nogi Marciniaka, który pomylił o centymetry.

51'

Arka napiera. Coraz odważniejsze próby żółto-niebieskich.

49'

Jak padł gol? Bożok popisał się fenomenalnym strzałem z woleja. Piłka ląduje w samym okienku bramki gości.

49'

GOL! Gola wyrównującego strzela Bożok!

47'

Zjawiński został wypuszczony na wolne pole przez kolegą z pomocy, lecz okazał się wolniejszy od obrońcy gości.

46'

Zaczynamy!

21:28

Zawodnicy wybiegają na plac gry. Zaraz start drugiej połowy.

21:22

Pierwsza połowa bardzo wyrównana. Mało strzałów i składnych akcji, głównie na boisku widzimy walkę w środku pola. Wynik ciągle jest sprawą otwartą. Za 10 minut zaczynamy drugą część gry.

45'

Koniec pierwszej połowy!

42'

Dobra dośrodkowania z rzutu wolnego wyjaśnia jeden z defensorów Miedziowych.

41'

Rzut wolny z prawej strony dla gospodarzy po brzydkim faulu na Marcusie Da Silva.

37'

Warcholak! Defensor Arki był o krok od pokonania Polacka. Piękny strzal z rzutu wolnego z trudnością broni bramkarz gości. Była to jedna z lepszych sytuacji dla gdynian.

36'

Za to samo zdarzenia kartkę ogląda także Jakub Tosik.

36'

Pierwsze żółtko ogląda Marcinaik za mało sportowe starcie z rywalem.

34'

Aktualnie na boisku widnieje walka o piłkę w środku pola.

26'

Jak padł gol ? Starzyński wykonywał rzut wolny z 30 metra. Piłka lekko odbiła się od Piątka i Marcjanika. Gol został uznany jako samobójczy.

31'

Arka napiera! Kibice domagają się karnego po rzekomym dotknięciu piłki ręka prze obrońcę Miedziowych. Sędzie nakazuje grać dalej.

27'

Mogło być 1:1! Po dograniu w pole karne, piłka spadła pod nogi Szwocha. Ten jednak myli się z bliskiej odległości.

25'

GOL! Samobój Marcjanika!

21'

Zjawiński! Złe zachowanie defensywy Zagłębia. Piłka spadła pod nogi napastnika Arki, ten bez namysłu uderzył lobem w stronę źle ustawionego Polacka. Były zawodnik Cracovii pomylił się minimalnie.

18'

Przypominamy, że ten zawodnik jeszcze do niedawna nosił koszulkę Zagłębia.

18'

Próba prostopadłego zagrania w pole karne gospodarzy, świetnie spisał się Zbozień wybijając futbolówkę.

16'

Pierwszy rzut rożny dla Zagłębia, dośrodkowanie pewnie chwyta bramkarz Arki.

16'

Swojego dryblingu spróbował Zjawiński. W spektakularny sposób chciał przejść stopera Miedziowych, obrońca znów górą.

14'

Kolejne dośrodkowanie z prawej strony boiska, tym razem Tosik. Defensorzy Arki wybijają piłkę.

14'

Obie drużyny uspokoiły grę, atak pozycyjny zaczyna drużyna z Lubina.

10'

Bardzo niecelne dośrodkowanie Starzyńskiego z prawej strony boiska. Zacznie bramkarz Zagłębia.

9'

Rajd Marcusa w środku pola został zatrzymany faulem, rzut wolny dla gospodarzy.

7'

Po dobrym dośrodkowaniu Papadopulosa bliski zdobycia bramki był napastnik Miedziowych. Od bramki Jałocha.

7'

Od początku meczu widać, że gospodarze chcą szybko zdobyć bramkę.

6'

Mamy pierwszy strzał, po składnej akcji Arkowców piłka ląduje obok bramki Polacka.

4'

Po dograniu Warcholaka z autu piłka ląduję w polu karnym gości, defensorzy oddalają zagrożenie.

3'

Na trybunach minuta ciszy, na boisku walka o piłkę w środku pola.

1'

Zaczęli! Od środka żółto-niebiescy.

20:27

Szymon Marciniak właśnie wyprowadza zawodników na murawę, jeszcze tylko przywitanie obu zespołów i zaczynamy!

20:20

Już tylko 10 minut dzieli nas od czwartej potyczki Arki przed własną publicznością, w sezonie Ekstraklasy 2016/2017. Czy żółto-niebiescy podtrzymają passę zwycięstw na swoim stadionie? Przekonajmy się

20:18

Na ławce rezerwowych zawodników z Gdyni widnieje dziś Szymon Lewicki. Po raz pierwszy napastnik ten znalazł się w 18 meczowej.

20:15

Obie drużyny rozpoczną mecz w takich samych składach jak w poprzedniej kolejce.

20:12

Trybuny przy ul.Olimpijskiej powoli się zapełniają. Sektor gości dziś pozostaje pusty, ponieważ fanatycy Zagłębia zasiądą razem z kibicami Arki.