CracoviaCracovia
1 : 1
Ruch ChorzówRuch Chorzów
95'

Koniec spotkania! Ruch Chorzów nie dał rady dowieźć zwycięstwa. Remis z Cracovią!

86'

I Nowak za Araka...

86'

Wcześniej wszedł Steblecki.

94'

Jeszcze zmiana. Za Ćwielonga wchodzi Kowalczyk. Na dosłownie ostatnie sekundy.

92'

Sędzia doliczył cztery minuty. Na trybunach siedzi selekcjoner Adam Nawałka. Towarzyszy mu asystent Bogdan Zając.

87'

Kartka dla Oleksego.

86'

No i jest 1:1! Błąd Lecha, Covilo kieruje piłkę do pustej bramki!

85'

GOOOOOOOOOOOOL! WYRÓWNANIE!

82'

Wdowiak za Wójcickiego.

82'

Deleu przeskakuje nad piłką, a Jendrisek trafia w mur. Nie ma gola dla Cracovii.

79'

Będzie okazja dla Cracovii. A Koj ukarany żółtą kartką.

77'

DELEU! Fantastyczny strzał z wolnego. Piłka szła w okienko. Ale jak broni Lech! W ostatnim momencie przeniósł futbolówkę nad poprzeczką. No i nie ma wyrównania.

73'

Sporo błędów w obronie popełnia Wołąkiewicz. Ma szczęście, że jest Polczak.

71'

Beznadziejny strzał. Autorem Vestenicky. Piłka prawie wyszła na aut...

70'

To była ostatnia akcja Mazka. Właśnie zmienił go Moneta.

70'

Atakował Mazek. Było groźnie. Ostatecznie Wołąkiewicz wybił do boku.

64'

Znakomita interwencja Sandomierskiego! Uderzał głową Arak.

60'

Covilo! Głową obok bramki po długim rozegraniu rzutu wolnego.

57'

Nie ma wyrównania! Wójcicki na prawej stronie, podaje po ziemi w pole bramkowe, lecz nabiegający Vestenicky nie umieścił piłki w siatce.

56'

To Arak dostał piłkę od Ćwielonga.

56'

POWINNO BYĆ 2:0! Co za świetna akcja Ćwielonga! Skrzydłowy poszedł sam, minął dwóch rywali, odegrał w polu karnym do kolegi, ale ten kopnął tuż obok lewego słupka.

53'

Niedokładnie Konczkowski w pole karne Cracovii.

50'

Zablokowany strzał Budzińskiego. Ofiarna interwencja Koja.

48'

Cracovia źle wykonuje rzut rożny. A potem, kiedy chce go naprawić, wybija piłkę na aut...

46'

Ruszyli. Od środka Cracovia.

46'

Vestenicky zmienił Dimuna.

46'

Za moment nastąpi wznowienie gry.

45'

Do przerwy Ruch prowadzi z Cracovią 1:0

45'

Po centrze z rzutu wolnego Araka zamykał akcję, uciekł Wójcickiemu i głową pokonał Sandomierskiego

45'

GOOL! Jakub Arak na 1:0 dla Ruchu

44'

Grodzicki wydaje się próbował wymusić rzut wolny i... sam przy tym ucierpiał

42'

Dinum w pole karne po ziemi do Wójckiego, ale uprzedził go Urbańczyk, a na koniec nogami wybił piłkę Lech

40'

Złe podanie Diego do przodu, za mocne wprost do bramkarza Ruchu

39'

Strzały: 5-1 celne: 1-0

35'

Jendrisek strzelał z 14. metrów, ale nie trafił w bramkę. Nie było to łatwa pozycja, jednak niewiele brakło by Słowak oddał celne uderzenie

34'

Strzał Szczepaniaka z pola karnego został zablokowany

33'

Po rzucie wolny gospodarze mieli rzut rożny i wszystko zakończyło się kiksem Deleu przy próbie strzału z dystansu

30'

Przerwa na uzupełnienie płynów. Chociaż tempo tego meczu wysokie nie jest

29'

Milan Dimun - za faul

25'

Dośrodkowanie Deleu, ale niedokładne i chorzowianie poradzili sobie z tym zagraniem

22'

Konczkowski dośrodkował na głowę Araka, który strzelił głową nad poprzeczką

20'

Rafał Grodzicki - za faul na Wójcickim

19'

Tym razem korner dla Ruchu, ale bez zagrożenia dla bramki gospodarzy

18'

Rzut rożny dla Cracovii. Ale nieudane dośrodkowanie i Mazek wybił piłkę poza pole karne Ruchu

17'

Groźny, mocny strzał Budzińskiego, ale prosto w Lecha, który na raty łapał piłkę

15'

Zły wybór Budzińskiego, który dośrodkował w pole karne prosto do Konczkowskiego

12'

Zamieszanie pod bramką Ruchu, którą sprowokował błędem Lech. Ostatecznie krakowianie nie potrafili wepchnąć piłki do siatki. Najbliżej był Szczepaniak

9'

Centra Lipskiego z prawej strony, ale blisko bramki i spokojnie przejął futbolówkę Sandomierski

8'

Mazek dośrodkowywał z prawej strony i trafił prosto w Polczaka, który blokował jego akcję

6'

Spokojny początek meczu, żadna drużyna w pierwszych pięciu minutach nie zdecydowała się na odważny atak

3'

Mecz jest rozgrywany bez kibiców. Można poczuć się jak na sparingu

1'

Pierwszy gwizdek sędziego i rozpoczynamy mecz!

14:46

Rezerwowi Ruchu: Wojciech Skaba, Mateusz Cichocki, Marcin Kowalczyk, Bartosz Nowak, Łukasz Moneta, Miłosz Przybecki, Michał Walski.

14:45

Rezerwowi Cracovii: Krystian Stępniowski, Robert Litauszki, Florin Bejan, Tomas Vestenicky, Mateusz Wdowiak, Sebastian Steblecki, Hubert Adamczyk.

14:39

14:39

Serdecznie witamy i zapraszamy na tekstową relację NA ŻYWO z meczu Cracovia - Ruch Chorzów!