Pawłowski nie porozumiał się najlepiej z Krasiciem przez co stracili szansę na wyjście z kontratakiem

Rzut wolny dla Lechii. Kovacevic z linii pola karnego wysooooko nad poprzeczką

Karol Mackiewicz z żółtą kartką. Faulem zatrzymał wychodzącego z kontrą Pawłowskiego

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego uderzał Romanchuk, ale trafił w Górskiego

87'

Vassiliev z prawej strony. Świetna interwencja Podleśnego. Będzie korner

85'

Kolejny rzut wolny dla Jagiellonii. Wasiluk zagrał w pole karne. Wybili rywale, dobijał z dystansu Mackiewicz, ale nas poprzeczką

84'

Romanchuk zagrał do Frankowskiego, a ten nie podjął najlepszej decyzji zagrywając do Szymańskiego. Ten otoczony przez rywali nie mógł nic zrobić

83'

Karol Mackiewicz za Rafała Grzyba

81'

Górski popędził do przodu i nie zastanawiając się długo po prostu uderzył. Daleko od bramki

80'

Górski faulował w ofensywie przez co de facto zakończył akcję Jagiellonii

79'

Były piłkarz Jagiellonii, Bartłomiej Pawłowski pojawił się na murawie. Za Pawła Stolarskiego

78'

Fatalne wykonanie rzutu wolnego przez biłostoczan. Stało ich przy piłce dwóch - Wasiluk i Vassiliev. Obaj w tym samym czasie nabiegli na piłkę i w nią kopnęli. Efekt raczej mizerny

76'

Vassiliev zagrał pod pole karne do Frankowskiego. Zawodnik Jagiellonii faulowany przez Jakuba Wawrzyniaka. Bez kartki, ale bedzie rzut wolny

73'

I znowu roszada. Marco Paixao za Grzegorza Kuświka

72'

A Łukasza Burligę zastąpił Maciej Górski

72'

Boisko opuścił Dmytro Chomczenowskyj, a zmienił go Damian Szymański

72'

Dośrodkowanie Stolarskiego. Burliga na posterunku

71'

Dośrodkowanie Vassilieva z rzutu wolnego. Piłka wybita przez gości

70'

Grzegorz Wojtkowiak rusza do boju. Za Rafała Wolskiego

69'

Zbyt pochopnego wyjścia z bramki Podlesnego nie wykorzystał Wasiluk nie trafiając głowa do pustej bramki. Chwilę wcześniej w poprzeczkę trafił Cernych

68'

Wrzutkę Vassilieva spod wlasnej bramki wybił Kuświk

68'

Mario Maloca zdobył kolejną żółta kartkę w tym spotkaniu. Wślizgnął się prosto w Cernycha. Będzie rzut wolny dla Jagiellonii

66'

Starcie Tomasika ze Stolarskim w polu karnym Lechii. Arbiter przerwał grę i od bramki rozpocznie Podleśny

65'

Bardzo duzo walki. Piłkarzom troche gotują się głowy. Sporo zamieszania pod bramką Lechii, trochę przepychanek ale bez strzałów.

64'

Cernych trafił po szybkim ataku Jagiellonii. Wcześniej jednak arbiter odgwizdal pozycję spaloną

62'

Trafienie stadiony świata. Kovacević uciekł Grzybowi i Vassilievowi. zawodnicy Jagiellonii nieco go nie docenili i widząc, że dochodzi do piłki, odpuścili pogoń. Okrutnie sie jednak pomylili, bo zawodnik Lechii uderzył w okienko

61'

GOL! Aleksandar Kovacević z dystansu pokonał Mariana Kelemena

59'

Podleśny spokojnie interweniował po nieśmiałej akcji Lechii

56'

Fedor Cernych faulował Janickiego w ataku. Ręką w twarz. Zółty kartonik

55'

Wolski próbował coś wykreowac między rywalami. W końcu zdecydował się zagrac w kierunku Kuświka. Niecelnie

54'

Wasiluk próbował odebrac dosrodkowanie z rzutu wolnego w wykonaniu Vassilieva. Ta sztuka mu się jednak nie udała

53'

Vassiliev próbował przejąc piłkę od Kuświka, ale został skoszony przez Aleksandara Kovacevicia. Żółta kartka!

51'

Rzut wolny w wykonaniu Vassilieva. Wzdłuż bocznej linii do Wasiluka, lecz nic z tego nie wyszło

50'

Paweł Stolarski z żoltą kartką za faul na Chomczenowskim.

48'

I oczywiście Piotr Tomasik, który rozpoczął całą sytuację.

48'

Rafał Janicki z żółtą kartką za udział w przepychance

48'

Tomasikowi puściły nerwy. Drobna sprzeczka między zawodnikami obydwu drużyn

47'

Znakomita interwencja Romanchuka w defensywie. Atak Lechii zahamowany

46'

Vassiliev nie zwlekał i od razu ruszył do ataku. Zaskoczył tym defensorów, ale posłał piłkę obok bramki

46'

Druga część gry rozpoczęta

45'

Koniec pierwszej części gry. Jak na razie 0-0, choc delikatną boiskową przewagę miała Jagiellonia. Oddała aż 7 strzałów więcej niż jej dzisiejsi rywale

44'

Lechia próbowała jeszcze w końcówce. Trochę zakręcila się pod bramka Jagiellonii, ale niewiele z tego wyszło

43'

Rzut rożny gospodarzy. Najwyżej do piłki wyskoczył Burliga, lecz głowa uderzył obok bramki

42'

Cernych wszedł w pole karne, wyminął Malocę i uderzył na bramkę. Piłkę zaasekurował jednak Janicki

41'

Szybki kontratak Cernycha zahamowany przez powracającego Malocę

40'

Wawrzyniak popędził lewym skrzydłem po czym zcentrował do Kuświka. Ten szybko stracil piłkę

38'

Przyśpieszył Krasić i podał do Kuświka. Napastnik Lechii zatrzymany przez wychodzącego Kelemena

37'

Pewny chwyt Podleśnego po rzucie rożnym Wolskiego

36'

Vassiliev z bardzo daleka uderzył na bramkę z rzutu wolnego. Świetna interwencja Podleśnego

35'

Piłka długo krążyła w środku boiska. Wymiana podań, proste straty i trochę brak pomysłu - przez to wszystko kibice nie mają okazji oglądać bramkowych sytuacji

31'

Wolski fajnie przebiłsię środkiem, ale jego strzał został zablokowany przez Wasiluka

29'

Wolski wykonuje pierwszy korner dla Lechii w tym meczu. Zbyt mocno - futbolówka przeleciała nad polem karnym

27'

Piłka ostatnie chwile spędziła w środku pola krążąc między nogami zawodników obu zespołów.

26'

Frankowski zebrał pilkę pod polem karnym Lechii i posłał ją do Romanchuka. Ten atakowany przez Kovacevica nie oddał dobrego strzału

24'

Kolejny rzut rożny Jagiellonii. Dosrodkowywał Vassiliev, a strzał oddał Frankowski. Obok bramki

21'

Kovacevic przez srodek do Paixao. W końcu piłka dotarła do Stolarskiego, który próbował dośrodkowywać. Nieskutecznie

19'

Krasić pokazał się przy piłce. Po raz pierwszy w tym meczu. Zagrał jednak ręką więc arbiter zmuszony był przerwać jego akcję

18'

Szymonowicz przejął piłkę na połowie Lechii i podał do Chomczenowskyja. Ten zahamowany jednak przez Stolarskiego

17'

Wolski dał się zaskoczyc Romanchukowi, co zahamowało jego ofensywną akcję

16'

Romanchuk stanął przed świetną sytuacją na oddanie strzału. Uciekł Stolarskiemu, ale nie zdołał dosięgnąć piłki

15'

Frankowski zagrał piłkę pod pole karne, gdzie czekał Cernych. ten nie zdolał jej dobrze przyjąć i stracił szansę na oddanie strzału

14'

Wawrzyniak nie zdązył za Cernychem, ale z pomocą przyszedł mu Maloca, który wybił piłkę

13'

Janicki próbował przebić się do przodu. Nie zdolał jednak oddac strzału

12'

Szymonowicz dobrze przyasekurował Wolskiego przez co lechista nie zdołał dostać się pod pole karne

10'

Faul Stolarskiego na pędzącym Tomasiku. Zawodnik Jagiellonii usiłował ruszyć skrzydłem po podaniu Chomczenowskija.

9'

Frankowski po klepce z Burligą przebili się prawą stroną boiska. Pierwszy z nich zakończył akcję strzałem. Niecelnym

6'

Po wyrzucie z autu przez Grzyba, akcje próbował zamknąć Chomczenowskyj. Po zewnętrznej stronie słupka

5'

Jagiellonia spokojnie rozgrywała piłkę na własnej połowie. Bez zagrożenia pod którąkolwiek z bramek

2'

Vassiliev z rzutu rożnego. Piłka poleciała prosto w pole karne, lecz wyskakującego do piłki Burligę uprzedził Janicki

1'

Cernych wyminął Wawrzyniaka i dograł w pole karne. Najbliżej odebrania piłki był Grzyb. Będzie korner

0'

I ruszyli. Od środka rozpoczęli goście!

17:57

Czas na przywitanie kapitanów i wylosowanie stron.

17:57

Arbiter dzisiejszego spotkania Tomasz Kwiatkowski, wyprowadzil już obie jedenastki na murawę

17:52

Już za dosłownie moment rozpocznie się spotkanie w Białymstoku. Lokalna Jagiellonia podejmuje Lechię Gdańsk. Zapowiada się więc prawdziwy pojedynek na szczycie tabeli. Kto wyjdzie z niego zwycięsko?