Poniedziałek, 22 sierpnia 2016, godz. 18:00
Wisła KrakówWisła Kraków
19:57

Dziękujemy już Państwu za śledzenie naszej relacji. Miłego wieczoru!

19:56

Dzięki temu zwycięstwu Korona awansuje na dziewiąte miejsce w ligowej tabeli, natomiast Wisła pozostaje na ostatniej pozycji.

94'

Koniec spotkania w Kielcach. Korona wygrywa rzutem na taśmę po golu Jacka Kiełba z przed paru sekund, choć w drugiej części meczu lepsze wrażenie sprawiała krakowska Wisła.

94'

Po fatalnej stracie Richarda Guzmicsa na połowie przeciwnika Korona popędziła z Kontrą, Możdżeń dograł do Palanci, a ten wypuścił Jacka Kiełba sam na sam z bramkarzem Wisły. Kiełb ze stoickim spokojem wpakował piłkę do bramki rywali wbijając gwóźdź do wiślackiej trumny!

94'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Coś niesamowitego!!! Jacek Kiełb zdobywa bramkę, która daje zwycięstwo Koronie!

91'

Sędzia do podstawowego czasu meczu dolicza co najmniej trzy minuty.

90'

Żółtą kartką za faul w środku pola ukarany Rafał Grzelak.

90'

Wisła mogła teraz zdobyć zwycięską bramkę! Patryk Małecki dośrodkował piłkę wprost na nogę Bobana Jovića, a ten potężnym uderzeniem z woleja przeniósł piłkę minimalnie nad bramką Gostomskiego.

88'

Zdenek Ondrasek przy spóźnionym wślizgu doznał jeszcze kontuzji i musiał opuścić boisko. W jego miejsce pojawił się Petar Brlek.

86'

Zdenek Ondrasek zostaje ukarany żółtą kartką za spóźniony wślizg w przeciwnika.

83'

Wreszcie odpowiedź gospodarzy. Jacek Kiełb zdecydował się na uderzenie zza pola karnego Wisły, ale piłka po jego uderzeniu powędrowała minimalnie obok bramki Miśkiewicza.

81'

Trzecia żółta kartka w tym meczu dla gracza Korony. Tym razem ukarany zostaje Vladislavs Gabovs.

80'

Ostatnia zmiana w barwach kieleckiej Korony. Boisko opuszcza Łukasz Sekulski, a na nim pojawia się Tomasz Zając, który przygodę z Ekstraklasą zaczynał w Wiśle Kraków.

73'

Druga zmiana w zespole Korony. Vanja Marković pojawia się w miejsce Serhija Pylypczyka.

71'

Mateusz Zachara fantastycznie przedarł się w pole karne Korony i oddał strzał, który końcami palców na rzut rożny wybił Gostomski!

69'

Patryk Małecki po raz drugi chciał wziąć odpowiedzialność na swoje barki, ale tym razem piłka po jego uderzeniu powędrowała chyba gdzieś na kielecki rynek.

61'

Korona zdobywa bramkę, ale sędzia przerwał grę, gdyż jeden z zawodników "Złocisto-krwistych" faulował w polu karnym Wisły przeciwnika.

59'

No i po raz kolejny szansa dla "Białej Gwiazdy"! Patryk Małecki wziął odpowiedzialność na swoje barki, "złamał" akcję do środka i uderzył na bramkę Korony, futbolówka jednak trafiła wprost w Macieja Gostomskiego, który dzięki temu zdołał wybić piłkę.

58'

Pierwsza zmiana w zespole Korony Kielce Za Marcina Cebulę na boisku pojawia się Miguel Palanca.

55'

Po raz kolejny przed szansą na zdobycie bramki dla Wisły stanął Zdenek Ondrasek. Ponownie dopadł do wybijanej przed pole karne piłki i po raz kolejny nie trafił w bramkę Korony.

49'

Kolejna fantastyczna szansa Wisły! Znowu do dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową uderzał Arkadiusz Głowacki i po raz kolejny znakomitą interwencją popisał się Gostomski.

49'

Pierwsza szansa dla Wisły w drugiej połowie spotkania. Zdenek Ondrasek doszedł do piłki wybijanej przed pole karne Korony, oddał strzał, ale futbolówka po rykoszecie wyszła rzut rożny.

46'

Rozpoczynamy drugą część meczu! Oby była bardziej emocjonująca!

19:03

Piłkarze obu zespołów wrócili już na murawę w Kielcach, za moment początek drugiej części meczu.

45'

Koniec pierwszej połowy spotkania, Korona bezbramkowo remisuje z Wisłą Kraków. Na drugą część spotkania zapraszamy za kilkanaście minut.

45'

Kolejny uraz zawodnika w tym meczu. Tym razem po ostrym starciu w powietrzu rozcięcia skóry na głowie doznał Serhij Pylypczuk.

45'

Sędzia do podstawowego czasu gry pierwszej połowy dolicza co najmniej trzy minuty.

43'

Fatalny błąd obrony Wisły, z piłką ruszył Sekulski, ale nie miał pomysłu na dobre rozwiązanie tej akcji. Odegrał do Pylypczuka, a ten stracił piłkę.

39'

I była szansa dla Wisły na objęcie prowadzenia! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego do strzału głową doszedł Arkadiusz Głowacki, ale jego uderzenie fantastycznie obronił Maciej Gostomski.

38'

Niestety kontuzjowanego Jakuba Bartosza nie zobaczymy już na boisku w tym meczu. W jego miejsce pojawia się Boban Jović.

33'

Urazu dostał teraz Jakub Bartosz po zderzeniu z przeciwnikiem i przez dłuższą chwilę nie podnosił się z boiska. Teraz na szczęście już o własnych siłach zszedł za linię boczną.

29'

Ładna, składna akcja Wisły Kraków, ale w ostatnim momencie fatalnie przyjął piłkę Rafał Boguski przed samym polem karnym Korony i stracił piłkę.

25'

No i kolejna karta. Tym razem dla odmiany ukarany piłkarz Wisły, Arkadiusz Głowacki.

22'

Coraz bardziej zaostrza nam się gra w Kielcach. Kolejna żółta kartka dla piłkarza gospodarzy, tym razem ukarany nią Marcin Cebula.

18'

Kolejna świetna okazja dla kielczan! Cebula wydawało się idealnie dograł do Kiełba, ale całą akcje przerwał gwizdek sędziego oznajmiający pozycję spaloną zawodnika Korony.

16'

Jacek Kiełb fantastycznie ograł Jakuba Bartosza i wpadł w pole karne Wisły, ale jego wstrzelenie w pole bramkowe zostało zablokowane.

13'

Po dośrodkowaniu piłki w pole karne Korony Kielce problemy z interwencją miał Maciej Gostomski naciskany przez Mateusza Zacharę, ale ostatecznie całe zdarzenie skończyło się szczęśliwie dla bramkarza Korony, gdyż nabił on snajpera Wisły, a piłka wyszła poza plac gry.

11'

Pierwsza żółta kartka w tym spotkaniu. Ukarany nią Radek Dejmek za faul w środkowej strefie boiska.

7'

W pole karne kieleckiej Korony wpadł Zdenek Ondrasek, ale on również został zablokowany.

4'

Po drugiej strony boiska to samo próbował Jakub Bartosz, ale jego wrzutka została zablokowana po czym piłkę pewnie złapał Maciej Gostomski.

3'

Pierwsza akcja Korony, Ken Kallaste dośrodkował w pole karne "Białej Gwiazdy", ale wprost na głowę obrońcy Wisły i zagrożenie zostało zażegnane.

18:00

Pierwszy gwizdek sędziego Bartosza Frankowskiego! Liczymy na emocje związane z ostatnim meczem 6. kolejki Lotto Ekstraklasy!

17:56

Piłkarze obu zespołów pojawiają się już powoli na murawie stadionu w Kielcach, a to znak, że za moment rozpocznie się to spotkanie.

17:42

Rezerwowi Korony: Michal Pesković, Dmitrij Wierchowcow, Michał Mokrzycki, Vanja Marković, Tomasz Zając, Miguel Palanca, Michał Przybyła.

17:41

Ławka rezerwowych Wisły: Mateusz Zając, Rafał Pietrzak, Boban Jović, Denis Popović, Adam Mójta, Tomasz Cywka, Petar Brlek.

17:37

Korona zajmuje 13. miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem pięciu punków, natomiast Wisła Kraków z trzema "oczkami" zamyka ligową tabele.

17:35

Korona również ma jedynie jedno zwycięstwo w tym sezonie, z Lechem Poznań 4:1. Jednak "Złocisto-krwiści" jeszcze dwa spotkania zremisowali, po 1:1 z Pogonią Szczecin i Piastem Gliwice.

17:34

Oba zespoły z pewnością nie tak chciały rozpocząć ten sezon ligowy. Wisłą na pięć spotkań ma aż cztery porażki i tylko jedno zwycięstwo, na inaugurację z Pogonią Szczecin 2:1.