Koniec spotkania! Punkty zostają w Niecieczy. Termalica jest już trzecia w tabeli. Ma dziewięć punktów. A Górnik? No cóż, dołuje. Ledwie jeden punkt po czterech kolejkach... Pora wziąć się w garść!

Opuszcza boisko Juhar. Za niego wchodzi Wróbel.

88'

Gospodarze mogą przeprowadzić jeszcze jedną zmianę.

83'

NIE MA GOLA! Jovanović przestrzelił z paru metrów. Co za okazja na 3:0... Wymarzona!

81'

Kolejna centra w pole karne Termaliki - bez powodzenia.

80'

Z dystansu Leandro. Jeszcze był rykoszet! Ostatecznie piłka mija bramkę o dwa lub trzy metry.

79'

Mecz zbliża się do końca. Nie widać po gościach, żeby dali radę wcisnąć chociaż kontaktowego gola. Sam Ubiparip to za mało.

75'

Babiarz zmienił Stefanika.

75'

Znowu groźnie Ubiparip! Nie ma gola. Dobra zmiana.

68'

W tak zwanym międzyczasie Kędziora zastąpił Misaka.

70'

Jovanović ukarany żółtą kartką.

68'

Okazja dla gości! Ubiparip skacze do główki po kornerze, ale uderza obok długiego słupka!

68'

Zła próba Juhara. Górnik wyszedł z kontrą i ma rzut rożny.

67'

Kartka dla Drewniaka. Termalika stoi przed szansą na trzecią bramkę. Rzut wolny z dobrej odległości.

63'

Strzał Ubiparipa. Obok bramki. Dobra sytuacja. Podawał z prawej strony Bonin.

61'

- "Graaaamy, daaaawaj!" - niesie się z ławki gospodarzy.

59'

Na razie łęcznianie za bardzo nie potrafią odpowiedzieć na drugiego gola dla Termaliki. Mają piłkę, ale nie pod polem karnym przeciwnika.

56'

Górnik nie wygląda źle, nawet nieźle wszedł w drugą połowę. Teraz strzelał Piesio. Wchodzi Ubiparip za Grzelczaka. Komplet zmian wykorzystany.

54'

No to teraz wynik jest niebezpieczny, jak mawia trener Termaliki, Czesław Michniewicz. 2:0 to wcale nie jest jeszcze zwycięstwo!

51'

GOOOOOOOOOOOL! I jest 2:0! Szybka kontra Termaliki i do siatki piłkę skierował Juhar! Dużą pracę wykonał Misak.

50'

Akcja indywidualna Danielewicza. Wykorzystał błąd obrony Termaliki, ale strzału nie oddał.

48'

Teraz uderzenie Piesio. Oj niecelne...

47'

Na razie jedną akcję zrobili przyjezdni. Ale bez powodzenia. Po zamieszaniu w polu karnym piłka została wybita.

46'

Gramy! Właśnie zaczęła się druga część spotkania.

46'

A Jarecki zmienia Pitrego.

46'

Zmiany u gości. Piesio wchodzi za Vukobratovicia.

46'

Za moment rozpoczęcie drugiej części spotkania.

46'

Przycisnął Górnik w końcówce, ale wyrównać nie zdołał. Koniec pierwszej połowy.

45'

WOW! Grzelczak z przewrotki po dobrej akcji Łęcznej i dośrodkowaniu z powietrza Leandro. Strzał niezły, ale w sam środek bramki. Broni Pilarz.

42'

Leandro dośrodkowywał z lewej strony - blokują obrońcy. Rzut rożny.

40'

"Żółtko" dla Grzelczaka.

40'

Kolejna ofensywna akcja gospodarzy - świetna interwencja Prusaka we własnym polu karnym!

37'

Kontrowersyjna decyzja sędziego Krasnego. Pruchnik odbił piłkę ręką po kopnięciu Misaka, ale nie było to raczej zagranie kwalifikujące się na "jedenastkę". Jovanović uderzył mocno w środek. 1:0 dla gospodarzy!

37'

GOOOL DLA TERMALIKI! JOVANOVIĆ Z KARNEGO!

36'

"K...., ŻYJEMY PANOWIE!" - krzyczy Prusak na kolegów.

36'

Żółta kartka dla Pruchnika.

34'

Odpowiada Łęczna. Ale co to jest za odpowiedź? Grzelczak kopnął mocno z lewej strony boiska i... piłka przeleciała na drugą stronę boiska.

33'

Prusak łapie piłkę po strzale z powietrza Stefanika z lewej strony pola karnego. Strzał był jednak za słaby by mógł przynieść bramkę.

30'

Kolejne dośrodkowanie Fryca wybijają obrońcy, piłka spada pod nogi Kupczaka, którego strzał udem blokuje Szmatiuk. Obrońca z Łęcznej na pewno poczuł to uderzenie...

28'

Groźnie pod bramką Prusaka! Po dośrodkowaniu z prawej strony główkował Juhar, ale niecelnie. Powinien lepiej trafić w futbolówkę Słowak.

24'

Żółta kartka dla Plevy.

24'

Dobre dogranie w pole karne Termaliki z rzutu wolnego, ale żaden z zawodników z Łęcznej nie zdołał skierować piłki do bramki.

24'

Starcie powietrzne Plevy i Bonina - ucierpiał ten drugi.

22'

Po tym "groźnym" ofensywnym akcencie gra nieco się uspokoiła.

19'

SŁUPEK! Świetna akcja Grzelczaka, który rewelacyjnie dośrodkował z lewego rogu, piłkę przyjął Danielewicz, jednak po jego strzale futbolówka trafiła w ramę bramki! Bardzo dobra akcja gości.

15'

Trochę anemiczny strzał Misaka z lewej strony pola karnego, ale piłka nieprzyjemnie skozłowała i Prusak musiał się rzucić i odbić ją do boku.

12'

Dobra ostra piłka z prawej strony boiska w wykonaniu Fryca - niewiele brakowało by Kupczak lub Gutkovskis wbił futbolówkę do bramki. Jednak wciąż 0:0...

10'

I już atakuje Górnik, ale Pleva nie dał się ograć na prawej stronie boiska.

7'

Teraz zaatakowało Termalica, ale przytomnie z bramki wyszedł Prusak, który złapał futbolówkę.

6'

Łęczna gra szybko piłką w środku pola, nie potrafi się jednak przedostać pod pole karne gospodarzy.

4'

Termalica straciła piłkę w środku boiska (nie było faulu Pitrego na Putiwcewie?), Danielewicz strzelał po ziemi sprzed pola karnego - Pilarz broni na raty!

3'

Juhar dośrodkowywał z rzutu wolnego, ale piłkę łapie Prusak.

1'

Termalica już atakuje!

1'

Zaczynamy!

15:25

Już za chwilę pierwszy gwizdek...

15:10

Rezerwowi Górnika: Małecki, Komor, Piesio, Juriša, Śpiączka, Ubiparip, Jarecki.

15:10

Rezerwowi Termaliki: Baran, Ziajka, Babiarz, Wróbel, Staňo, Kędziora, Nowak.

15:00

Witamy w relacji LIVE z meczu 4. kolejki Ekstraklasy Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Górnik Łęczna. Początek spotkania już o 15:30.