Goście się denerwują i łatwo tracą piłkę.

Nieco ponad 6 tys. osób ogląda mecz.

74'

Juhar trafił w siatkę. Ale boczną, od zewnętrznej strony...

74'

Niecieczanie mieli rzut wolny. Uderzyli jednak w mur. Czas im ucieka. Zdążą chociaż złapać kontakt?

71'

No to komplet zmian również w Termalice. Juhar za Gubę.

70'

A w Zagłębie K. Piątek za Papadopulosa.

67'

Stefanik wszedł za Babiarza.

65'

Kupczak nie porozumiał się z kolegami. Strata

62'

Schodzi Vlasko. A w jego miejsce zapowiadany Janoszka.

61'

Uderza Kupczak, ale ładnie broni Polacek. Nadal nie ma bramki dla Termaliki.

61'

Jeżeli chodzi o Zagłębie to pewnie zaraz zobaczymy w nim Janoszkę.

59'

Misak w miejsce Kędziory.

57'

Nie ma gola! Próbował Papadopulos.

56'

Zmiana Starzyńskiego nie jest bynajmniej podyktowana jakimkolwiek urazem. Nie, raczej chodzi o to, żeby kluczowy piłkarz wypoczął przed rewanżem w III rundzie el. do Ligi Europy. Zagłębie ma co odrabiać. U siebie przegrało 1:2 z Duńczykami.

53'

Rakowski zmienia Starzyńskiego. Są brawa od publiczności. Jak najbardziej zasłużone.

53'

Dla Dąbrowskiego jest to ostatni mecz. Lada chwila zostanie piłkarzem Legii Warszawa. Czy z lubińską widownią pożegna się golem? Pracuje na to.

52'

Dąbrowski głową obok bramki.

51'

Nieudanie zgranie Kędziory w polu karnym Zagłębia.

48'

Nieudanie współpracowali Vlasko ze Starzyńskim. Piłkę ma Termalica.

46'

Druga połowa właśnie się rozpoczęła.

46'

Za moment spotkanie zostanie wznowione.

46'

A więc na tę chwilę "Miedziowi" mają komplet punktów i są liderem tabeli.

45'

Koniec pierwszej połowy! Zagłębie prowadzi z Termaliką 2:0

45'

Piękne uderzenie Starzyńskiego z dystansu i piłka przeleciała ponad bezradnym Pilarzem. Co za piękny strzał i fantastyczny gol!

45'

GOOL! Piękne trafienie Filipa Starzyńskiego!!!

44'

Niecelny strzał Babiarza z dystansu, piłka przeleciała nad poprzeczką

42'

Kędziora łatwo zatrzymany przez Dąbrowskiego

40'

Trzykrotnie dośrodkowywali piłkę w pole karne Zagłębia goście, ale za każdym razem lubinianie skutecznie się bronili

38'

Po rzucie rożnym niecelny strzał oddał Gutkovskis. Łotysz domagał się jeszcze rzutu rożnego, ale nic z tego

37'

Dali się zaskoczyć krótkim i szybkim rozegraniem rzutu wolnego goście, ale na ich szczęście Tosik pomylił się przy strzale

36'

Dąbrowski wybił piłkę pod nogi Babiarza ten od razu oddał strzał, jednak niecelny

35'

Soczysty strzał Kupczaka z dystansu i z trudem odbił piłkę Polacek

34'

Dobra akcja gości. Świetne rozegranie Babiarza do Guby na prawą stronę, ten zagrał do Kędziory, ale napastnik Termaliki pogubił się w polu karnym i nie oddał nawet strzału

33'

Gutkovskis wygrał pozycję w polu karnym oddał strzał głową, ale prosto w Polacka

31'

Kolejny rzut rożny dla gospodarzy. Tym razem rozegrany krótko, ale wybronili się zawodnicy z Niecieczy

30'

Podania: 228-95

28'

Rzut rożny dla gospodarzy. Dośrodkowywał Starzyński, ale piłka minęła wszystkich zawodników w polu karnym gości

25'

Strzelał z dystansu Starzyński i jego uderzenie sprawiło problemy Pilarzowi, który odbił piłkę przed siebie, tyle że nie było tam żadnego gracza Zagłębia

23'

Dobra akcja Termaliki, zakończona dobrym strzałem Jovanovicia, który co prawda w bramę nie trafił, ale niewiele się pomylił

22'

Fatalne podanie Plevy do przodu, kolejna nieudana akcja gości

19'

Posiadanie piłki 77-23 (w proc.)

17'

Z trudnej pozycji głową nad bramką strzelał Osyra

16'

Centra Jovanovicia z rzutu wolnego, ale w ostatniej chwili uprzedzony przed oddaniem strzału został Kupczak

13'

Pomylił się Jach, zabrał mu piłkę Guba, ale został zaraz zatrzymany przez innego obrońcę Zagłębia

11'

Tym razem Pleva nie zgubił krycia i wykorzystał fakt, że Janus nie przyjął dobrze piłki

9'

Najpierw mocny strzał Vlasko odbił Pilarz, piłka trafiła do Starzyńskiego, który z pierwszej piłki zagrał do Janusa. Skrzydłowy Zagłębia uciekł Plevie i pewnie pokonał Pilarza

9'

GOOL! Krzyszof Janus strzela na 1:0 dla Zagłębia!

8'

Gutkovskis dostał szczęśliwie piłkę pod nogi, ruszył do przodu i oddał strzał z ponad 20 metrów. Nie trafił jednak w bramkę

7'

Łotysz może grać i wróciło już na boisko

6'

Gutkovkis ucierpiał przy wślizgu kiedy chciał odebrać piłkę Dąbrowskiemu

4'

Piątek za mocno do Tosika na prawą stronę i od bramki grę wznowił Pilarz

3'

Dośrodkowanie Tosika z prawej strony i niecelny strzał głową Papadopulosa

2'

Zagłębie zaczęło do gry piłką, a Termalica ustawiona w niskim pressingu czeka na błąd gospodarzy

15:29

Początek! Zaczęli gospodarze

15:26

Piotr Stokowiec ze względu na czwartkowy mecz eliminacji Ligi Europy namieszał w składzie. Termalica gra takim składem jak z Cracovią. Wymuszona zmiana to Pilarz w bramce za kontuzjowanego Trelę

15:24

W poprzednim sezonie oba zespoły były beniaminkami. Zagłębie wywalczyło awans do pucharów i w obecnych rozgrywkach mierzy równie wysoko. Termalica natomiast grała prawie do końca o utrzymanie, ale w Niecieczy ambicje są wyższe i początek sezonu to dobry zwiastun dla Słoników

15:20

Mamy zatem mecz na szczycie. Zwycięzca spotkania zostanie samodzielnym liderem Ekstraklasy po 3. kolejce

15:17

Obie drużyny dobrze rozpoczęły sezon. Wygrały po dwa mecze i przed drugą kolejką przewodziły ligowej stawce

15:16

Zapraszamy na mecz 3. kolejki Ekstraklasy! Zagłębie Lubin zagra z Bruk-Betem Termaliką Nieciecza!