1. połowa2 : 2
90'

Koniec! Legia wygrała w Płocku z Wisłą 3:2

90'

Strzał Kriwca zza pola karnego obok bramki. Malarz spokojnie patrzył jak piłka leci w bandy

90'

Goście starają się grać jak najdłużej piłką na połowie Wisły

88'

Próbują gospodarze atakować jeszcze bramkę Legii, a piłkarze stolicy czekają na kontry

87'

Mikołaj Lebedyński za Arkadiusza Recę

85'

Merebaszwili w jeszcze jednej akcji prawym skrzydłem. Strzelił jednak obok słupka

83'

Nemanja Nikolić za Thibault Moulina

82'

Jeszcze jeden rożny i dobrze ustawiony Prijović wybił piłkę po centrze Furmana

81'

Rożny dla gospodarzy po akcji Merebaszwiliego. Tym razem legioniści zdołali się wybronić

78'

Źle przyjął piłkę w polu karnym Langil, próbował jeszcze ratować akcję Pirjović, ale nie zdołał już niczego zrobić

75'

Wisła na chwilę zamknęła Legię w jej polu karnym, ale całą akcję niecelnym strzałem głową zakończył Kante

72'

Posiadanie piłki: 33 - 67 (proc.)

71'

Tomasz Jodłowiec za Kaspra Hamalinena

70'

Malarz znakomicie odbił groźne uderzenie Kriwca!

68'

I mamy debiutanta w Ekstraklasie. Steeven Langil za Jakuba Koseckiego

66'

Długie podanie do Prijovicia, który zdążył do piłki zanim tam wyleciała poza boiska, ale jednak nie zdołał jej opanować

64'

Siergiej Kriwiec za Maksymiliana Rogalskiego

60'

Strzały: 5-12 celne: 3-5

58'

W zamieszaniu po rzucie rożnym piłka spadła pod nogi Lewczuka, a ten spokojnie wpakował futbolówkę do bramki

58'

GOOL! Igor Lewczuk i mamy 3:2 dla Legii!

57'

Kucharczyk zszedł z lewej strony do środka, oddał strzał, ale trafił Bożicia w nogę

54'

Kucharczyk mógł trafić po raz drugi, ale strzelił nad poprzeczką

53'

Pomocnik Wisły wrócił do gry

52'

Furman potrzebuje pomocy medycznej

50'

Centra Furmana z wolnego, ale Reca faulował w ataku i tym razem stały fragment gry nie zakończył się golem

47'

Kosecki z pięciu metrów strzelał głową prosto w Kiełpina

46'

Jedna zmiana w Wiśle. Giorgi Merebaszwili za Witalija Hemehę

46'

Druga połowa!

45'

Koniec pierwszej połowy! Wisła Płock remisuje z Legią Warszawa 2:2

43'

Jakub Kosecki - za faul

41'

Bardzo ładne prostopadłe podanie Prijovicia do Kucharczyka, który ograł Szymińskiego i pokonał bezradnego Kiełpina

41'

GOOL! 2:2 po trafieniu Michała Kucharczyka!

40'

Kucharczyk i Prijović zatrzymani na skrzydle. Gospodarze wywalczyli aut, ale dla nich najważniejsze było zatrzymanie kolejnego ataku gości

37'

Nieudany strzał Brzyskiego z wolnego. Piłka poleciała wysoko nad bramką

35'

Zamieszanie pod bramką Wisły, próbowali strzelać Kucharczyk i Prijović, ale ich próby zostały zblokowane. Na koniec beznadziejne podanie Koseckiego

32'

W odpowiedzi słaby strzał Koseckiego w boczną siatkę

31'

Jeszcze jednak akcja Ilieva, który tym razem zszedł z lewego skrzydła do środka i oddał strzał obok słupka. Było groźnie

31'

30'

Indywidualna akcja Ilieva, który wpadł w pole karne, gdzie potknął się o nogi Rzeźniczaka, ale sędzia nie odgwizdał faulu

26'

Kucharczyk zagrał w pole karne do Hamalainena, ale Fin w zamieszaniu nie odznalzł się najlepiej i piłkę wybili gospodarze

23'

Rzut wolny dla połocczan. Furman z 22 metrów trafił prosto w mur

21'

Posiadanie piłki: 44 - 56 (proc.)

20'

Przedzierał się Prijović, ale został jednak zatrzymany przez defensorów Wisły

17'

Dośrodkowanie Moulina wprost na głowę Prijovicia, który uprzedził wszystkich, wyskoczył mocno w górę i pokonał Kiełpina

17'

GOOOL! 2:1 po trafieniu Aleksandra Prijovicia!

14'

Kosecki ruszył prawą stroną zatrzymał się i zagrał do tyłu piętką prosto pod nogi... rywala

12'

Centra Brzyskiego też z rzutu rożnego wypiąstkowana bardzo dobrze przez Kiełpina

11'

Znowu rożny, znowu dośrodkowanie Furmana i Szymiński osamotniony w polu karnym strzałem głową w długi róg nie dał szans Malarzowi

11'

GOOOL! 2:0 dla Wisły po bramce Przemsława Szymińskiego!

8'

Malarz dobrze wyszedł z bramki i na 14. metrze wślizgiem uprzedził Gemegę

7'

W pojedynku powietrznym Rzeźniczak sfaulował Kiełpina

5'

Błąd Bożicia pod własna bramkę, wybił mu piłkę Prijović. Futbolówka trafiła do Kucharczyka, który strzelił prosto w Kiełpina

3'

Dwóch zawodników Legii zaatakował Kiełpina, ale bramkarz Wisły zachował spokój i pewnie wybił piłkę

1'

Wisła już w pierwszej akcji wywalczyła rzut rożny, piłkę dośrodkował Furmann, a na krótkim słupku najwyżej wyskoczył Bożić. Obrońca gospodarzy głową wpakował futbolówkę do siatki

1'

GOOL! Wisła prowadzi 1:0 po trafieniu Tomislava Bożicia!

20:32

Początek meczu! Rozpoczęli gospodarze

20:28

Piłkarze wychodzą na murawę, trybuny wypełnione w większości. Za chwilę początek meczu w Płocku

20:20

Wisła Płock wygrała z Lechią Gdańsk 2:1 i przegrała 1:2 z Piastem Gliwice. Legia natomiast dwukrotnie zremisowała: ze Śląskiem 0:0 i Jagiellonią 1:1

20:18

Trwa jeszcze rozgrzewa obu zespołów. Beniaminek z Płocka po dwóch kolejkach ma o punkt więcej niż mistrz Polski

20:07

Trzeba przyznać, że beniaminek z Płocka ma ciekawy skład. Legia nie może liczyć na łatwe spotkanie zwłaszcza, że jej forma w lidze jest daleka od oczekiwań. W Wiśle jest wielu zawodników z ekstraklasowym doświadczeniem, a także kilku niezłych obcokrajowców. Przed sezonem do drużyny dołączył były legionista Dominik Furman, ze Stalą zadebiutował znany z gry w Lechu Siergiej Kriwiec (strzelił nawet gola).