Finałowy strzał Sadloka. Daleko od bramki

Ondrasek podszedł do rzutu wolnego. Prosto w ręce Jałochy

Jałocha spokojnie wybronił strzał na bramkę.

88'

Wrzutka w pole karne Arki. Do pilki dochodzili Ondrasek oraz Brożek, ale uprzedził ich Jałocha

87'

Rzut wolny dla Wisły. jakieś 25 metrów od bramki Jałochy. Piłka po kopnięciu Mączyńskiego poleciała wysoko nad poprzeczką. Siedzący na trybunach kibice mogli się wystraszyć

86'

Wiślacy nie poddają się. Cywka z Boguskim długo wymieniali podania, jednak nie potrafili dostac sie w pole karne Arki.

83'

To był ostatni kontakt z piłką Marcusa da Silvy. Zastąpił go Rashid Yussuff

80'

GOL! Rzut karny spokojnie na bramkę zamienił Marcus da Silva

80'

Rzut karny dla Arki! Arbiter dopatrzył się ręki w zagraniu Zachary.

78'

Siemaszko dostał piłke w polu karnym Wisły. Niefortunnie uderzył jednak wysoko nab poprzeczką

77'

Boguski próbował przebić się przez linię defensywy Arki, lecz zupełnie mu to nie wyszlo. Obrońcy Wisły wymieniaja podania w środku boiska

75'

Akcja Siemaszki sprokurowała fajna sytuację strzelecką Bożoka. Uderzył z dystansu, lecz daleko od światła bramki

73'

Świetny powrót Urygi. Naprawił swój błąd, hamując akcję Warcholaka.

71'

Mateusz Szwoch zastąpiony przez Adama MArciniaka

71'

70'

Ondrasek zmuszony do opuszczenia boiska z powodu... porrwanej koszulki.

69'

Fajna akcja Małeckiego. Wyminął Sochę i znalazł sie pod polem karnym. Tam jednak nic już nie wykreował

67'

Tempo spotkania w ostatnich minutach zdecydowanie spadło. Piłka toczy się głównie w środku boiska, a żadna z drużyn nie staje przed groźniejszymi sytuacjami.

66'

Mateusz Zachara za JAkuba Bartosza

62'

Arka bardzo szybko wdarła się w pole karne Wisły. Dobry drybling Bożoka i Warcholak stanął przed sytuacją strzelecką. Nie wykorzystał

61'

Dariusz Zjawiński opuścił juz boisko. Zmienił go Rafał Siemaszko

59'

Fajna akcja prawym skrzydłem Wisły. Na zakończenie uderzył Ondrasek, lecz piłka odbiła się od jednego z gdynian. Dobijał Mączyński - prosto w ręce Jałochy

56'

Bardzo niecelne uderzenie Mączyńskiego. Piłka poleciała wysoko nad bramką. Jałocha nie musiał nawet interweniować

52'

Stały fragment gry nie przyniósł zagrożenia pod bramka Jałochy

52'

Faul Miroslava Bożoka na biegnącym z kontrą Boguskim. Żółta kartka i jeszczerzut wolny

51'

Pressing Arki Gdynia nie zelżał po przerwie. Gospodarze nadal wydają się mieć przewagę, co wykorzystują konstruując kolejne sytuacje

50'

Rzut rożny dla gdynian został dobrze odczytany przez wiślaków. Bez zagrożenia

48'

Sędzia asystent podniósł chorągiewkę - Zjawiński został złapany na pozycji spalonej.

46'

Ondrasek dograł do Brożka, by ten chwilę później uderzył na bramkę Arki. Jego zamiary dobrze odczytał Jałocha

46'

Arka rozpoczeła drugą część gry

46'

W drugiej połowie zaprezentuje się także Krzysztof Mączyński. Zastąpił Petara Brleka.

46'

Na druga połowe nie wyszedł już Adam Mójta. Zagra Rafał Pietrzak

45'

Koniec pierwszej połowy

45'

Rzut wolny dla Wisły. Do futbolówki podszedł Bartosz, jednak skierował ja prosto w ręce Jałochy

45'

Arbiter doliczył minutę do pierwszej częsci gry

44'

Mójta wyprowadził piłkę z własnej połowy i długim podaniem skierował ją pod bramkę Jałochy. Spokojnie golkiper Arki

43'

Faul Boguskiego na Kakoko. Potrzebna interwencja lekarzy.

41'

Ondrasek walczył pod polem karnym Arki, lecz nie dał rady jej defensorom

40'

Na bramkę Jałochy uderzał Ondrasek. Jego strzał został zablokowany i piłka trafiła do Boguskiego. Ten równiez spróbował strzału, lecz tym razem niecelnie

38'

Miśkiewicz pewnie wybronił kolejny strzał gdynian. To juz siódmy w tym spotkaniu. Przy tym jeden Białej Gwiazdy, autorstwa Małeckiego, prezentuje się nadzwyczaj ubogo.

36'

Nie ma pośpiechu po żadnej ze stron. Arka konsekwentnie naciska, lecz nie ma już tylu akcji w polu karnym Miśkiewicza. Swoją drogą ostatnie minuty to dobra gra Urygi, który hamuje wszelkie akcje lewą stroną

32'

Ostatnie minuty to spokojna wymiana podań ze strony Arki na połowie Wisły. Nie owocuje jednak w akcje pod bramką - defensywa gości nieźle sobie radzi.

29'

Mójta wrzucił piłkę pod samą bramkę Jałochy, lecz nadbiegający Boguski nie zdołał w nią trafić

29'

Zjawiński ponownie próbowal zaskoczyć Miśkiewicza. Z daleka nie osiągnął jednak celu

26'

Krótko wykonany rzut rożny. Z dystansu Kakoko. Prosto w Miśkiewicza.

26'

Krótkimi podaniami Arka znalazła sie w polu karnym Wisły. Warcholak wywalczył korner po lewej stronie boiska

25'

Szwoch ze stałego fragmentu gry prosto w mur

24'

Faul na Zjawińskim. Będzie rzut wolny dla Arki

23'

Jak na razie posiadanie piłki przemawia za Wisłą - 55:45. W tej najważniejszej ze statystyk, zdecydowanie prowadzi jednak Arka

21'

Po długim dośrodkowaniu z prawego skrzydła, Miśkiewicz już łapał piłkę w polu karnym. Starł się jednak ze Zjawińskim, który odebrał mu ją i z najbliższej odległości umieścił w siatce

20'

GOL! Dariusz Zjawiński.

20'

Zjawiński wpadł lewym skrzydłem i mimo tego, że otoczyli go rywale, utrzymał sie przy piłce. Podał w kierunku Szwocha, ale ten nie zrozumiał jego zamiarów

19'

Wślizg Małeckiego na Marcusie da Silva. Arbiter odgwizdał faul lecz nie pokazał kartonika

17'

Marcus da Silva z dystansu. Piłka odbiła się od Sadloka - będzie korner

16'

Po podaniu Boguskiego do piłki nie zdołał dojść Brożek. Akcja Wisły spaliła na panewce

15'

Jak na razie pressing Arki prezentuje się nadzwyczaj dobrze. Wciąż kreują sobie akcje na połowie Wisły i nie pozwalają Wiśle na wiele

12'

Marcjanik sprezentował Wiśle rzut wolny faulując Cywkę

10'

Bartosz przebił się prawym skrzydłem po czym popisał się ładną centrą w kierunku Małeckiego. Ten szukał szczęscia z dystansu. Nie znalazł

9'

Z lewego skrzydła, Kakoko dostał piłkę pod pole karne. Wślizgiem uderzył z linii pola karnego, futbolówka prześlizgnęła sie jeszcze po nodze Urygi, wyminęła Miśkiewicza i spoczęła w siatce. Asysta należała do Warcholaka

8'

GOL Premierową bramkę w Ekstraklasie zdobywa Yannick Kakoko

7'

Mądre wyjście Miśkiewicza uchroniło Wisłę przed groźnym atakiem gdynian.

5'

Po rzucie rożnym dla Wisłu, piłka nie wpadła nawet w pole karne Arki

5'

Nieco wolniejszy fragment gry gdyńscy kibice wykorzystują, aby przypomnieć o przyjaxni łączącej Arkę z Cracovią.

3'

Bożok w świetnie wszedł w mecz. Kolejna akcja jego autorstwa. Dośrodkował w pole karne prosto do Marcusa da Silcy, ten jednak nie zdołał złozyć sie do piłki

2'

Ładną akcję Bożoka bez problemu zahamował Uryga

1'

Mecz rozpoczłą się od faulu Zjawińskiego w środku boiska. Grę wznowi Wisła

00'

Pierwszy mecz Arki u siebie w Ekstraklasie w sezonie 2016/2017 już się rozpoczął od środka goście!

20:28

Arbiter wyprowadził już obie jedenastki na boisko. Czas na hymny i przywitanie kapitanów

20:20

20:19

Dzisiaj Arka zakontraktowała Damiana Zbozienia. Prawego obrońcy nie ma jednak w składzie. Będzie dostępny za to na kolejne spotkanie.

20:18

Inaczej wypadła na starcie Wisła. U siebie pokonała Pogoń Szczecin 2:1.

20:17

Arce nie udała się inauguracja sezonu. Na wyjeździe przegrała z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza 0:2.

20:17

Ekstraklasa wraca do Gdyni po pięciu latach. Dzisiaj na trybunach ma zasiąść nawet 10 tys. widzów. Jak widać, miasto spragnione elity...

20:15

Na ławce gości zasiadają dziś m.in. Krzysztof Mączyński, Arkadiusz Głowacki czy Richard Guzmics.

20:14

Za kwadrans pierwszy gwizdek w meczu. Znamy już wyjściowe składy obu drużyn. Arka tak samo jak z Termaliką. Wisła wstawia do jedenastki Boguskiego.