Arbiter doliczył tylko minutę

90'

Karol Świderski otrzymał za to żółtą kartkę

89'

Faul Świderskiego w ataku na Grodzickim. Chwila przerwy, żeby kapitan Niebieskich mógł się pozbierać

88'

Jagiellonia już nigdzie się dzisiaj nie śpieszy. Z taką przewagą mogła sobie pozwolić na zwolnienie tempa. Głodny gola wydaje się być jedynie Frankowski, który wciąz próbuje zaskoczyć rywali strzałami z dystansu

86'

Szybko kontratak Stępińskiego zakończony strzałem. Urwał sie Vassiljevowi i posłał piłkę obok bramki

85'

Fajna akcja krótkimi podaniami Jagiellonii. Lewym skrzydlem próbowali przedostac sie w pole karne. Tym razem się nie udało

85'

Stępiński nieśmiało popędził prawym skrzydłem. Razem z nim do przodu pobiegł Konczkowski. Dostał podanie, lecz przegrał starcie z Frankowskim

84'

Po trybunach stadionu w Białymstoku przemknęła meksykańska fala, a na murawie nie dzieje się zbyt wiele. Jagiellonia spokojnie rozgrywa futbolówkę na części przeciwnika.

81'

Grzyb z dystansu. Spokojnie Skaba.

80'

Runje chciał obdarzyć Świderskiego długim podaniem, lecz nie poszło mu to najlepiej. Nieco niecelnie

79'

Vassiljev z rzutu rożnego prosto na głowę Świderskiego. Obrońców Ruchu nie było, za to padł gol.

79'

GOL! Pierwszy kontakt z piłką i już trafienie. Karol Świderski zalicza wejście smoka

78'

Ostatnia roszada tego spotkania. Karol Świderski za Fedora Cernycha

77'

Jagiellonia konsekwentnie przebywa na połowie Ruchu. Krótkie podania wokół pola karnego. Nie owocuje to jednak w strzały. Teraz lekko próbował Romanczuk. Wyjątkowo niecelnie

75'

Stały fragment gry nie przyniósł zagrożenia pod bramką Jagiellonii

74'

Cichocki z Kojem wywalczyli jeszcze korner dla swego zespoły.

73'

Lipski długim podaniem skierował piłkę w pole karne. Najbliższy dojscia do niej był Koj. Nie tym razem

72'

Stępiński samotne popedził na połowe Jagiellonii. Sam wdarł się między rywali i w starciu z Gutim wywalczył rzut wolny

70'

Jagiellonia praktycznie nie wychodzi z połowy Ruchu. Spokojnie prowadzi piłkę, co i raz szukając strzału. Romanczuk z dystansu. Obok bramki

68'

Ćwielong sfaulował Burligę. Arbiter nie zdecydował się wyciągnąć kartki

66'

Po podaniu Romanczuka, strzelał Cernych. Obiegł Cichockiego, lecz nie trafił w światło bramki

65'

Jagiellonia nie ustaje w atakach. Frankowski wdarł sie w pole karne, lecz nie zdołał wiele tam zrobić. Białostoczanie powrócili więc do spokojnej wymiany podań na połowie rywali

63'

Ostatnia zmiana w zespole Ruchu. Obrońca Mateusz Cichocki zamiast bardziej ofensywnie nastawionego Kamila Mazka

62'

Strzelec bramki dla Jagiellonii Maciej Górski opuścił boisko. [bDmytro Chomczenowskyj][/b]

61'

A Vasslijev ponownie wykonawł rzut wolny. W stronę Burligi, jednak ten nie trafił w piłkę. Dobitka Frankowskiego wybroniona przez Skabę

60'

Dramat chorzowian! Paweł Oleksy idzie w ślady Łukasza Hanzela i fauluje Frankowskiego na swoją drugą żółtą kartkę w tym spotkaniu

59'

W stronę Ćwielonga leciała długa piłka ze środka pola. Zawodnik Ruchu przegrał starcie w powietrzu z Runje

58'

Kolejny rzut wolny dla Jagiellonii. Bez zagrożenia pod bramką Skaby

57'

Łukasz Hanzel stracił piłkę, w związku z czym Górski popędził z kontratakiem. Chcąc naprawić swój błąd uciekł się do wślizgu. Żółta kartka. Druga w tym spotkaniu.

54'

Zmiana w Ruchu. Zgodnie z przewidywaniami pojawił sie Mariusz Stępiński. Zastąpił Jakuba Araka

53'

Vasslijev podał na skrzydło do Cernycha. Ten zbiegł do środka, by uderzyć z linii pola karnego. Daleko obok bramki

51'

Oleksy dobrze zachował się we własnym polu karnym przejmując piłkę po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Vasslijeva

51'

Paweł Oleksy z żółtą kartką

51'

Jonatan Straus opuścił boisko. Zamiast niego Piotr Tomasik

50'

Po zagraniu Cernycha z lewego skrzydła, futbolówkę w polu karnym przejął Frankowski. Spokojnie ją przyjął i skierował pod sama bramkę do Vasslijeva. Estończyk nie marnuje takich sytuacji

49'

GOL! Konstantin Vassiljev daje 3 bramkę dla Jagiellonii w tym meczu

49'

Po wybiciu rzutu rożnego przez Lipskiego, piłka spadła na głowę Oleksego. Strzał nad bramką

48'

Rzut wolny jak zwykle wykonywał Patryk Lipski. Długa piłka w pole karne. Tam jednak najwyżej wyskoczył Runje i wybił ją na korner

47'

Mazek w starciu z Cernychem wywalczył rzut wolny dla swego zespołu

47'

Fajna akcja Frankowskiego prawą stroną. Dostał podanie od Vasslijeva, lecz jego strzał z daleka minął bramkę

46'

Druga połowa już rozpoczęta

46'

Piotr Ćwielong zastąpił Łukasza Monetę

45'

Koniec pierwszej połowy

45'

Arbiter doliczył jeszcze minutę

45'

To trafienie to wisienka na torcie tej połowy. Bardzo efektownie. Młody pomocnik otrzymał świetne podanie od Oleksego, odwrócił się z piłką i tyłem uderzył w światło bramki.

44'

GOL! Nagle świetną akcję swojej drużyny na bramkę zamienił Patryk Lipski.

42'

Frankowski fajnie powalczył w defensywie dzięki czemu zahamował aktywnego w ostatnich minutach Hanzela

40'

Rywalizacja Grzyba i Hanzela na połowie Jagiellonii wygrana przez tego pierwszego

39'

Łukasz Hanzel z żółtą kartką za faul na Romanczuku

37'

Po szybkim ataku Jagiellonia wywalczyła sobie korner. Wykonawcą Vassiljev. Bardzo nieudanie - posłał piłkę za linię końcową

35'

Moneta próbował z dystansu. Mocno, lecz niecelnie

35'

Rzut wolny dla Ruchu w wykonaniu Lipskiego nie przyniósł zagrożenia. Dobra postawa defensorów Jagiellonii

34'

Konczkowski dostał podanie od Surmy na prawo. Dośrodkował w pole karne, lecz tam futbolówki oczekiwali już białostoczanie

34'

Cernych długim dośrodkowaniem skierował piłkę pod pole karne. Tam odebrał ją Runje i próbował podac do Górskiego. Tym razem sie nie udało

34'

Ostatnie minuty nie owocowały w akcję pod żadną z bramek. Futbolówka spędza sporo czasu w środku pola

31'

Faul w ataku Hanzela na Grzybie. Grę wznowi Jagiellonia

30'

Mazek nie zdążył za prostopadłym podaniem od Hanzela. Atak Ruchu zahamowany

29'

Prawym skrzydłem przebił się Frankowski. W polu karnym starł sie jednak z Monetą. Na ziemię padł zawodnik Niebieskich

26'

Vassiljev podszedł do piłki i ze stałego fragmentu gry posłał ją nad bramką.

25'

Górski dostał świetne podanie od Vassiljeva i dłuższą chwilę utrzymywał się przy piłce. W końcu faulem zahamował go Koj. Będzie rzut wolny z jakiś 25 metrów

23'

Dobra gra Lipskiego w defensywie spowolniła akcję Jagiellonii

22'

Po wymianie podań Mazek - Oleksy ten drugi skierował piłkę w kierunku Monety. Ten dał się zaskoczyć i nie zdołał jej odebrać

19'

Jagiellonia nadal w natarciu. Burliga z Frankowskim usiłowali przebić się prawą stroną. Tym razem bezskutecznie

18'

Zaczęło się od nieporozumienia pomiędzy Kojem, a Grodzickim. Pierwszy z nich zbyt lekko podał do swego kapitana, przez co piłkę przejął Vassiljev. Spokojnie ją opanował i delikatnie skierował do Górskiego. Napastnik uderzył w przeciwległy róg

17'

GOL! Maciej Górski z pierwszym trafieniem w tym sezonie

15'

Pękła koszulka Lipskiego. Młody zawodnik musi opuścić boisko, by ją zmienić. Krótka przerwa w grze

14'

Frankowski pomknął bokiem, wydawało się, że już wyprzedzi Oleksego, lecz obrońca Ruchu w ostatniej chwili wybił piłkę na aut

13'

Dośrodkowanie w pole karne Ruchu odebrał nadbiegający Runje. Uderzył głową, lecz daleko od bramki

11'

Zagranie wyprostowaną nogą Tomanczuka. Ucierpiał Mazek

11'

Po wybiciu z rzutu rożnego przez Lipskiego piłka doszła do Araka. Ten niepilnowany uderzył na bramkę. Niecelnie

10'

Arak odebrał bardzo trudne podanie w pole karne. Trafił jednak prosto w Runje. Będzie korner

9'

Ostatnie minuty to gra w środku boiska. Piłka krąży między nogami zawodników obu zespołów.

6'

Górski wybiegał sam w pole karne po prostopadłym podaniu Vassiljeva. Doskonale jego zamiary odczytał jednak Skaba.

3'

Wślizg Górskiego na Grodzickim. Kapitan Niebieskich nie może podnieśc się z murawy. Potrzebna interwencja medyków

3'

Po podaniu Vassiljeva, do piłki dochodził Górski. Napastnika Jagiellonii uprzedził jednak Konczkowski, który podał do... Grzyba. Nadbiegajacy kapitan gospodarzy umieścił futbolówkę w siatce

2'

[bGOL][/b] Rafał Grzyb posłał piłkę tuż przy słupku i bez problemu pokonał Skabę

1'

Faul Gutiego na Araku w środku boiska. Bez reakcji sędziego

00'

I ruszyli! Od środka Jagiellonia.

17:57

Przywitanie kapitanów - Rafała Grodzickiego oraz Rafała Grzyba i losowanie stron już za nami.

17:57

Paweł Raczkowski wyprowadził juz obie jedenastki na murawę. Po trybunach rozniósł się hymn Jagiellonii. Za moment zaczynamy

17:56

Od pierwszej minuty po raz pierwszy zagra natomiast przybyły do Białegostoku w aktualnym okienku transferowym Maciej Górski.

17:54

Na ławkę chorzowian powraca natomiast nieobecny podczas meczu z Górnikiem Łęczna, 16-letni Przemysław Bargiel. Czy młody piłkarz dostanie dzisiaj swoją szansę?

17:54

Waldemar Fornalik zgodnie z powiedzeniem "zwycięskiego składu się nie zmienia" do boju puści dokładnie taką samą jedenastkę jak przed tygodniem. Od pierwszej minuty ponownie zagra Jakub Arak, a Mariusz Stępiński rozpocznie mecz na ławce.

17:52

Już za nieco mniej niż 10 minut zabrzmi premierowy gwizdek w Białymstoku. Jagiellonia po raz pierwszym w tym sezonie zagra w roli gospodarza. Jej rywalem Ruch Chorzów. Oba zespoły nie zawiodły przed tygodniem. Czy i dzisiaj staną na wysokości zadania?