1. połowa3 : 1
92'

Koniec meczu! Bruk-bet pokonuje Cracovię 3:2!

92'

Pilarz wyszedł do wrzutki ale minął się z piłką. Było groźnie, skończyło się na rzucie rożnym. Po dośrodkowaniu przewrócił się w polu karnym Szczepaniak, ale sędzia nie dopatrzył się faulu. Słusznie.

90'

Cracovii pozostały dwie minuty doliczonego czasu na zdobycie wyrównującej bramki!

90'

Dąbrowski pokonuje Pilarza pewnym strzałem z karnego w środek bramki!

89'

Jest szansa na gola kontaktowego! Karny dla Cracovii!

88'

Coraz mniej czasu ma Cracovia na zdobycie gola, a do remisu potrzebuje przecież dwóch. Tylko kataklizm może odebrać zwycięstwo Termalice.

85'

Ostatnia zmiana w zespole gospodarzy. Kędziorę zmienia Szarek.

83'

Cracovia praktycznie nie opuszcza połowy Termaliki, ale nie przynosi to żadnych wymiernych efektów. Mozolne budowanie ataków i wrzutki, które nie znajdują wykończenie, tak w tej chwili wygląda gra "Pasów".

80'

Wrzutka w pole karne Termaliki i piłka wybita na korner. Po dośrodkowaniu piłka wybita przed pole karne, nie udało się jednak wyprowadzić Słonikom kontry.

76'

Szczepaniak zdecydował się na strzał sprzed pola karnego. Piłka sunęła po ziemi, ale nie dał się zaskoczyć Pilarz.

74'

Zmiana w Cracovii. Vestenicky zmienia Jendriska

71'

Kolejna dogodna okazja Cracovii! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego strzał głową oddał Covilo, jednak piłka minimalnie minęła bramkę!

66'

Termalika ogranicza się do głębokiej defensywy i czeka na okazje do kontry.

64'

Cracovia atakuje coraz śmielej. Raz po raz suną akcje skrzydłami i wrzutki w pole karne.

60'

Wrzutka Budzińskiego w pole karne z prawej strony, piłka jednak wybita przez obrońców na bezpieczną odległość od bramki.

58'

Druga zmiana w Termalicę. Stefanik zmienił Gubę.

56'

Rzut wolny dla Cracovii przed polem karnym gospodarzy. Wrzutka za mocna i od bramki Pilarz.

55'

Ależ okazja Cracovii i szansa na gola kontaktowego. Poprzeczka ratuje gospodarzy po strzale głową Jendriska.

54'

Szczepaniak ładnie wymienił piłkę z Budzińskim, jednak nie zdołał zakończyć akcji strzałem.

53'

Dobra okazja Termaliki, jednak niewykorzystana. Kędziora wbiegł w pole karne i oddał strzał po ziemi, jednak Sandomierski zdołał obronić nogą.

51'

Jendrisek próbował wdzierać się w pole karne Termaliki lewą stroną, ale został zatrzymany. Szczelna defensywa Słoników.

49'

Cracovia stara się atakować i walczyć o gola kontaktowego. Na razie bezskutecznie.

46'

Na drugą połowę nie wyszedł już Mateusz Cetnarski. W jego miejsce zapowiadany Bartosz Kapustka.

46'

Początek drugiej połowy.

16:36

Na drugą połowę w zespole Cracovii dojdzie chyba do zmiany. Do gry szykowany jest Bartosz Kapustka.

16:34

Zawodnicy wrócili na boisko, za moment początek drugiej połowy. Czy Cracovia zdoła się podnieść?

45'

Koniec pierwszej połowy! Bruk-Bet - Cracovia 3:1

45'

Cztery minuty doliczone do pierwszej połowy

44'

Jovanović ograł przy linii bocznej Jendriska, zagrał w pole karne, gdzie skutecznie piąstkował piłkę Sandomierski

42'

Szczepaniak po akcji prawą stronę wywalczył rzut rożny. Po stałym fragmencie gry strzelił głową Covilo obok słupka. Niewiele brakowało, aby zdobył bramkę

40'

Dąbrowski spróbował jeszcze raz strzału z dystansu, jednak ponownie nie trafił w bramkę

38'

Guba ponownie pokazał, że jest piekielnie szybki, podał do Gutkovskisa, ale Łotysz za długo zbierał się do strzału i zdążył wybić mu futbolówkę wracający Wójcicki

36'

Najpierw Sandomierski znakomicie obronił strzał Gutkovskisa. Do piłki dopadli jednak gospodarze, zaatakowali jeszcze raz i po zagraniu Guby piłkę do własnej bramki wpakował Litauszki

36'

GOOL! 3:1 dla Bruk - Betu po samobójczym trafieniu Roberta Litauszkiego

36'

Dariusz Trela niezwłocznie pojedzie na badania do szpitala. Jest podejrzenie wstrząśnienia mózgu

35'

Babiarz znalazł się na lewej stronie, ale jego dośrodkowanie nie było dokładne. Przejął piłkę Sandomierski

33'

Goście wymieniają zdecydowanie więcej podań, ale póki co bliżej wygranej są Słoniki

32'

Dąbrowski uderzył z dystansu, ale obok bramki

29'

Krzysztof Pilarz zmienił kontuzjowanego Dariusza Trelę. Golkiper gospodarzy opuścił boisko na noszach z usztywnionym karkiem

27'

W sytuacji kiedy gospodarze stracili gola ucierpiał Trela, który opuści boisko

26'

Mocny strzał Budzińskiego, bramkarz Trela wypuścił przed siebie i dopadł do niej Jendrisek, który na wślizgu wpakował futbolówkę do siatki. Nie zdążył z asekuracją Osyra

26'

GOOL! Bruk-Bet - Cracovia 2:1 po trafieniu Erika Jendriska!

26'

Jendrisek w pojedynku biegowym walczył ze stoperami Bruk-Betu i napastnika Pasów uprzedził Trela

25'

Gospodarze skutecznie rozbijają w środku pola ataki Pasów

22'

Gospodarze krótko rozegrali rzut wolny, potem dośrodkowali piłkę w pole karne, minął się z nią Sandomierski, a futbolówkę przed bramkę zgrał Osyra. Kupczak bez problemu trafił do siatki

22'

GOOL! Bruk-Bet prowadzi już 2:0! Bramka Mateusza Kupczaka!

21'

Kolejna akcja Guby, którego dośrodkowanie tym razem pewniej zatrzymał Litauszki

19'

Guba ruszył prawą stronę, wpadł w pole karne, zagrał wzdłuż bramki, a tam piłkę na słupek strącił Litauszki. Dużo szczęścia mieli goście

18'

Covilo skakał do główki, ale Trela wyciągnął ręce i był minimalnie wyżej w powietrzu

16'

Dąbrowski przedzierał się środkiem pola, ale zatrzymał go Jovanović, któremu pomagał jeszcze Kędziora

15'

Guba ruszył prawą stroną, ale znowu nie wyszło mu dośrodkowanie w pole karne

13'

W podbramkowym zamieszaniu piłka szczęśliwie trafiła pod nogi Gutkovskisa, który spokojnie z bliska pokonał Sandomierskiego. To jego drugi gol w tym sezonie

13'

GOOOL! Bruk-Bet prowadzi 1:0 po golu Vladislavsa Gutkovsiska!

11'

Babiarz powalczył w środku pola i zabrał piłkę drużynie gości, ale nie udało się wyprowadzić szybkiej kontry

9'

Gutkovskis odzyskał piłkę w środku pola, zagrał do Kędziory, ale przeciął to podanie Wołąkiewicz

6'

Drugi korner dla Pasów. Znowu niedokładne dośrodkowanie Cetnarskiego

5'

Płaski dośrodkowanie Guby prosto do bramkarza gości

3'

Odważne wyjście Treli z bramki. Bramkarz uprzedził Jendriska

3'

Rzut rożny dla Cracovii. Centra Cetnarskiego zatrzymała się na pierwszym zawodniku gospodarzy

2'

Długie podanie od Putiwcewa do przodu do Kędziory, który nie zdołał zgrać piłki do Gutkovskisa

15:31

Początek meczu!

15:28

Hymn Termaliki rozbrzmiewa na stadionie, oba zespoły już na boisku. Zaraz początek meczu!

15:27

Komplet widzów będzie oglądać małe Derby Małopolski

15:24

o 15:30 rozpocznie się mecz Piasta Gliwice z Wisłą Płock -> relacja LIVE

15:21

Krakowianie będą pewnie mocniej zmobilizowani, bo w poprzednim sezonie nie wygrali z Termaliką

15:19

Zwycięzca tego meczu ma duże szanse by zostać liderem Ekstraklasy po dwóch kolejkach

15:15

Oba zespoły mają po inauguracji po trzy punkty na koncie. Bruk-Bet wygrał u siebie z Arką 2:0, a Cracovia rozbiła w Krakowie Piasta 5:1

15:15

Cracovia - rezerwowi: Krystian Stępniowski, Bejan Florin, Piotr Polczak, Bartosz Kapustka, Sebastian Steblecki, Mateusz Wdowiak, Tomas Vestenicky.

15:14

Bruk-Bet Termalica - rezerwowi: Krzysztof Pilarz, Sebastian Ziajka, Samuel Stefanik, Patrik Misak, Pavol Stano, Przemysław Szarek, Martin Juhar.

15:14

Znamy składy obu drużyn, czas zatem na rezerwowych:

15:11

Zapraszamy na mecz 2. kolejki Ekstraklasy! Bruk-Bet Termalica gra u siebie z Cracovią!