Śląsk WrocławŚląsk Wrocław
94'

Spotkanie kończy się wynikiem bezbramkowym!

93'

Po dośrodkowaniu Kucharczyka do piłki doszedł Prijovic, ale strzał głową niecelny.

93'

Dobre uderzenie Grajciara na bramkę Malarza, ale bramkarz Legii po raz kolejny na posterunku.

90'

Do regulaminowego czasu gry sędzia główny doliczył 3 minuty.

89'

Bartosz Bereszyński ukarany żółtą kartką za brzydki faul na Augusto.

88'

Stuprocentowa sytuacja tym razem dla Śląska. Po zgraniu Morioki, Grajciar stanął oko w oko z Malarzem, ale górą bramkarz Legii.

86'

Stuprocentowa sytuacja Legii do zdobycia bramki. Świetne dośrodkowanie Brzyskiego do Nikolica, ale węgierski napastnik trafił w poprzeczkę.

84'

Spore zamieszanie pod bramką Pawełka po dośrodkowaniu Brzyskiego, ale bardzo dobra interwencja Celebana kończy akcje Legii

79'

Próba strzału Alvarinho niecelna

77'

Za Łukasza Madeja wchodzi Peter Grajciar

75'

Za Kaspra Hamalainena wchodzi Jakub Kosecki.

74'

Rzut rożny dla Legii

71'

Następny bardzo dobry strzał zawodnika Śląska - tym razem Felipe Goncalvesa, ale minimalnie niecelny.

71'

Świetny strzał z dystansu Alvarinho - Broni Malarz!

65'

Próba strzału Michała Kucharczyka bardzo niecelna.

64'

Świetna sytuacja do zdobycia bramki dla Nikolica. Po minięciu w poprzek Celebana Nikolic miał szanse do dokładnego strzału z lewej nogi, ale na posterunku Pawełek.

62'

Rzut rożny dla Legii po indywidualnej akcji na prawym skrzydle Jodłowca.

61'

Dobra indywidualna akcja Morioki zakończona zablokowanym strzałem przez Jodłowca.

60'

Rzut rożny dla Śląska po wybiciu głową Pazdana.

58'

Za Moulina wchodzi Michał Kucharczyk.

57'

Bardzo ładna, koronkowa akcja Śląska. Po odegraniu Bilińskiego, Morioka próbował strzału, ale piłka około pół metra obok bramki.

54'

Rzut rożny dla Legii po wślizgu Madeja

51'

Bardzo niecelny strzał Alvarinho

50'

Faul Igora Lewczuka na Morioce około 25 metrów od bramki Malarza. Dobra sytuacja do uderzenia dla Śląska.

47'

Pierwsza groźna sytuacja Legii, ale bardzo dobrze wyłapane dośrodkowanie Brzyskiego przez Pawełka

46'

Rozpoczynają goście!

46'

Od 46 minuty wchodzi Kamil Biliński

47'

Pierwsza połowa kończy się wynikiem bezbramkowym.

46'

Hlouskowi najprawdopodobniej odnowił się uraz naciągnięcia mięśni uda.

44'

Za kontuzjowanego Adama Hlouska wchodzi Tomasz Brzyski

43'

Faul Augusto na Jodłowcu w bocznej strefie boiska. Szansa na dośrodkowanie dla Legii. Dokładnie dla Moulina

40'

Niezły strzał Felipe Goncalvesa, ale minimalnie ponad bramką Malarza.

37'

Faul Kopczyńskiego na Kokoszce po lewej stronie boiska. Okazja dla Morioki do dośrodkowania w pole karne.

34'

Dobre dośrodkowanie Bereszyńskiego na Prijovica, ale Legionista nie trafia głową do siatki.

27'

Próba kontrataku Legii, ale bardzo dobra interwencja Dwaliego

22'

Następna akcja Prijovica, ale jego strzał zablokowany przez Celebana i rzut rożny dla Legii

19'

Bardzo ładna akcja indywidualna Prijovica , ale strzał już niecelny. Pierwsza bardzo dobra sytuacja do zdobycia bramki przez gospodarzy.

19'

19'

15'

Krótkie rozegranie rzutu wolnego przez Moulina i Bereszyńskiego, ale dośrodkowanie zostało zablokowane i rzut rożny dla gospodarzy.

14'

Bardzo ostry faul Kokoszki na Moulinie i zasłużona żółta kartka.

13'

Następna próba strzału Nikolica, ale także niecelna.

13'

Zagranie Moulina ze środka do Hamalainena w pole karne, ale Fin nie zdołał dobrze dograć piłki.

10'

Następny rzut rożny dla Śląska po walce Idzika z Bereszyńskim

9'

Rzut rożny dla Śląska po akcji Alvarinho

5'

Pierwszy strzał z dystansu Legionistów - dokładniej Nikolica - ale łapie Pawełek

3'

Dobre dośrodkowanie Alvarinho z lewej strony do Idzika, ale strzał napastnika Śląska niecelny

2'

Niedokładne dośrodkowanie. Piłkę łapie Malarz.

2'

Bardzo dobry zwód Łukasza Madeja i faul Hlouska w bocznym sektorze boiska. Okazja dla Śląska do dobrego dośrodkowania

20:30

Rozpoczynają gospodarze.

20:27

W dzisiejszym spotkaniu Legia na biało , a Śląsk na zielono.

20:26

Kapitanami drużyn w dzisiejszym meczu są : Legia - Michał Pazdan , Śląsk - Piotr Celeban

20:26

Drużyny wychodzą na murawę stadionu przy ul. Łazienkowskiej w Warszawie.

20:16

Do meczu pozostało 15 minut. Jeszcze raz serdecznie zapraszamy na relację!

19:37

Na płycie boiska przy ul. Łazienkowskiej nie obejrzymy w barwach gospodarzy na pewno Guilherme (kontuzja) oraz Aleksandrowa (czerwona kartka w poprzednim meczu)

19:31

Witamy serdecznie na relacji LIVE z meczu 2. kolejki Ekstraklasy pomiędzy stołeczną Legią, a wrocławskim Śląskiem. Spotkanie poprowadzi Jarosław Przybył z Kluczborka.