Korona KielceKorona Kielce
93'

Koniec meczu! Pogoń Szczecin remisuje z Koroną Kielce 1:1.

91'

Rzut wolny dla Pogoni, piłkę uderzał Adam Gyurcso, ale zrobił to bardzo niedokładnie.

89'

Sędzia doliczył trzy minuty do regulaminowego czasu gry.

87'

Ostatnia zmiana w Koronie, Tomasz Zając za Vladislavsa Gabovsa.

83'

Matras podaniem szukał Adama Gyurcso, jednak uderzał zbyt lekko i piłka nie trafiła do adresata.

80'

Michal Peškovič wyskoczył do piłki uderzonej z rzutu rożnego. To była dobra interwencja golkipera Korony.

79'

Strzelec bramki, Dawid Kort opuścił plac gry. Zastąpił go Takafumi Akahoshi. Komplet zmian w Pogoni wykonany.

78'

Dobra akcja kielczan zakończyła się niecelnym strzałem Rafała Grzelaka.

76'

Niewiele dobrych sytuacji możemy oglądać w drugiej połowie. W pierwszej piłkarze obu drużyn prezentowali się zdecydowanie lepiej.

75'

Posiadanie piłki w drugiej połowie: 67% Pogoń Szczecin, 33% Korona Kielce.

72'

Żółtą kartką został ukarany Bartosz Rymaniak.

70'

Marcin Cebula dośrodkowywał z prawej strony, jednak obrońcy Pogoni poradzili sobie w tej sytuacji.

68'

Druga zmiana w Pogoni, Mateusza Matras wszedł za Kamila Drygasa.

67'

Zamieszanie pod bramką Korony, Łukasz Zwoliński wpadł w pole karne rywali i chciał podać do Dawida Korta, ale został zablokowany.

65'

Pierwsza zmiana w Pogoni. Spas Delew opuścił boisko, zastąpił go Sebastian Rudol.

63'

Kolejna zmiana w Koronie, w miejsce Mateusza Możdżenia pojawił się Marcin Cebula.

61'

Pierwsza zmiana w Koronie, za Łukasza Sekulskiego wszedł Michał Przybyła.

60'

Żółtą kartką został ukarany Kamil Drygas.

58'

Bardzo niedokładne dośrodkowanie Mateusza Możdżenia. Futbolówkę przejęli kielczanie.

57'

Żółtą kartką został ukarany Łukasz Sekulski.

55'

Świetne dośrodkowanie Nabila Aankoura, ale w ostatniej chwili zainterweniował Jakub Czerwiński.

54'

Tym razem rzut wolny dla Pogoni, Adam Gyurcso dośrodkowywał na pole karne, jednak defensorzy Korony poradzili sobie w tej sytuacji i wybili piłkę.

52'

Adam Gyurcso zagrywał futbolówkę z rzutu rożnego, bez zagrożenia pod bramką Korony.

51'

Nabil Aankour uderzał na bramkę Pogoni z rzutu wolnego. Piłka minęła mur, ale powędrowała daleko od lewego słupka.

49'

Spas Delew uderzał na bramkę Korony, zrobił to jednak bardzo niedokładnie.

48'

Dobry wyrzut z autu Nabial Aankoura, ale Jarosław Fojut szybko zareagował i oddalił zagrożenie od własnej bramki.

46'

Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę!

45'

Koniec pierwszej połowy! Działo się. Zaczęła mocno Pogoń, ale końcówka należała do Korony. Wynik jest sprawiedliwy. Wracamy za kwadrans.

44'

Aankour podaje w tempo, nie ma spalonego. Pylypczuk wygrywa pojedynek biegowy z Nunesem i ładuje piłkę z lewej nogi przy lewym słupku. Remis!

43'

GOOOOOOOOOOL! WYRÓWNANIE!

42'

Zmierzamy do końca pierwszej połowy.

39'

Gubi się również Korona. Pesković kłóci się z obrońcami.

39'

33'

Mogło być 1:1! Słowik wybiega poza pole karne, nie przejmuje piłki, ma ją Sekulski, uderza, ale tylko w słupek.

31'

Gyurcso dogrywa w pole karne. Była szansa, ale w porę obrońcy Korony wyjaśnili sytuację.

30'

28'

A jednak sędzia wyciągnął kartonik. Dla Aankoura.

28'

Murawski pociągany za koszulkę, potem potraktowany wślizgiem. Kartki nie ma.

28'

Uwaga! Diaw główkuje, piłka w poprzeczkę! Korona miała jeszcze jeden rożny, też groźny.

25'

Widać, że Pogoń jest lepsza w tym spotkaniu.

22'

No i proszę, posłuchali nas. Przepiękne trafienie Korta z dystansu i mamy prowadzenie Pogoni Szczecin!

20'

GOOOOOOOOOOOOOOOL! KORT!

20'

Niezły mecz, sporo strzałów, znośne tempo. Tylko goli brak!

16'

Brzydki faul i jest kara. Kallaste otrzymał żółtą kartkę.

15'

Fojut głową obok prawego słupka. Po rzucie wolnym i dograniu od Frączczaka.

12'

Odpowiada Korona! Gabovs dostał dobrą piłkę, lecz kopnął w bramkarza.

12'

Prawie! Szybkie rozegranie wolnego przez Frączczaka. Podanie do Murawskiego, ten w pole karne w kierunku Zwolińskiego, ale... napastnik minął się z piłką. Gdyby zdążył na wślizgu, to byłby pewny gol.

10'

Zarysowała się wyraźna przewaga Pogoni.

7'

A teraz głową próbował Zwoliński. Celnie, ale za lekko.

7'

Akcja Fojut - Czerwiński! Strzela ten drugi, obok spojenia słupka z poprzeczką. To była dobra sytuacja na gola.

6'

Nunes dośrodkował z wolnego, Pesković wypiąstkował przed siebie.

4'

Z dystansu Grzelak. Niecelnie. To był pierwszy strzał w meczu.

3'

Korona miała okazję, lecz jeden z zawodników wyjechał z piłką za linię końcową.

1'

Zawody prowadzi sędzia Krzysztof Jakubik. Co ciekawe, dzisiaj oficjalnie swoją karierę w tym zawodzie zakończył Marcin Borski.

1'

Pierwszy gwizdek w meczu. Zaczynamy! Od środka gospodarze.

17:57

Piłkarze wychodzą na murawę.

17:55

Na trybunach kilka tysięcy widzów. Temperatura? Około 25 stopni Celsjusza.

17:54

Zdecydowanym faworytem jest Pogoń. Wystarczy zresztą porównać dziewiątki. Po stronie gospodarzy Łukasz Zwoliński. A po stronie gości Łukasz Sekulski.

17:48

W Szczecinie dobra pogoda na futbol:

17:46

Drużyny powoli kończą rozgrzewkę.

17:42

Chociaż Korona wysoko przegrała z Zagłębiem, to rewolucji w składzie nie ma. Do pierwszej jedenastki wraca Elhadji Pape Diaw.

17:38

17:38

W Pogoni zadebiutuje dzisiaj Spas Delew. To ciekawy zawodnik. Kiedyś pragnął go Lech Poznań. Jest reprezentantem Bułgarii.

17:35

Ani jedni, ani drudzy nie zapunktowali w pierwszej kolejce. Pogoń przegrała w Krakowie z Wisłą 1:2. Natomiast Korona... Korona poległa totalnie w Lubinie. Dała sobie wbić cztery bramki i to już do przerwy. Nie odpowiedziała ani razu.

17:34

Nieco mniej niż pół godziny zostało do pierwszego gwizdka. Znamy już wyjściowe składy obu drużyn.