Koniec! Wysoka wygrana Zagłębia z Koroną

Kolejna próba Diaw, tym razem futbolówka minęła bramkę

90'

Dwie minuty doliczył sędzia do drugiej połowy

86'

Było blisko gola dla kielczan! Po wrzucie piłki z prawej strony i strzale głową Przybyły z trudem interweniował Polacek!

83'

A teraz Diaw uderzył głową po kolejnej wrzutce z narożnika boiska, ale obrońca Korony faulował przy tym przeciwnika

80'

Rymaniak oddał strzał po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale nie trafił w światło bramki

77'

Grzelak oddał strzał z rzutu wolnego, ale pomylił się wyraźnie. Od bramki grę wznowią gospodarze

74'

I teraz Cotra schodzi z boiska. W jego miejsce melduje się Dziwniel

72'

Cotra dośrodkował z lewej strony boiska, ale zrobił to niedokładnie i Pesković złapał piłkę

70'

Janus oddał strzał z dystansu, ale piłka wyraźnie minęła bramkę

69'

Przybyła wchodzi na boisko za Sekulskiego

68'

Teraz było blisko piątego gola, ale Vlasko nieznacznie przestrzelił z dogodnej pozycji

66'

Spadło nam tempo tego widowiska. Zagłębie nie naciska już tak, jak w pierwszej połowie, a oszołomiona Korona nawet nie podejmuje takiej próby.

62'

A teraz faul Rymaniaka na Jachu i żółta kartka dla defensora Korony

61'

Tosik faulował Aankoura w środkowej strefie boiska

59'

I kolejna zmiana, Papadopulos wchodzi za Krzysztofa Piątka

56'

Marković wchodzi na boisko i zmienia Pilipczuka

55'

Kolejne długie zagranie pod pole karne Korony, ale tym razem Dejmek wespół z Diawem potrafili sobie poradzić

53'

Łukasz Piątek schodzi z boiska, w jego miejsce melduje się Adrian Rakowski

51'

Kallaste dośrodkował z rzutu wolnego, ale Zagłębie wybija piłkę z własnej szesnastki

50'

Żółta kartka dla Woźniaka na faul na Sekulskim

48'

Długie zagranie Dąbrowskiego w kierunku Janusa, ale ten nie doszedł do piłki i grę wznowi bramkarz Korony

46'

Jedna zmiana u gości, Diaw wchodzi za Wierchowcowa

46'

I zaczynamy drugą połowę

16:19

Zagłębie takie mocne czy Korona taka słaba? Chyba jedno i drugie, bo choć kielczanie nie robią praktycznie nic, by przeszkodzić swojemu rywalowi, to gospodarzom oddać trzeba, że jak dotąd wyglądają bardzo dobrze. Zobaczymy czy będą w stanie utrzymać to także w drugiej połowie

45'

I teraz mamy koniec pierwszej połowy

45'

Woźniak! Dobra okazja zawodnika Zagłębia na wysokości pola karnego gości, ale strzał słabiutki. Piłka wyraźnie minęła bramkę

44'

Gabovs dobrze dośrodkował z prawej strony boiska, a strzał Sekulskiego został zablokowany

42'

I znów blisko gola dla Zagłębia! Kubicki świetnie dośrodkował z prawej strony a Krzysztof Piątek nieznacznie minął się z piłką!

40'

Woźniak dośrodkował z lewej strony boiska, Pesković łapie futbolówkę

38'

Krzysztof Piątek oddał strzał z rzutu wolnego, z dużej odległości, ale piłka minęła bramkę

36'

Zagłębie czuje się już bardzo pewnie i bawi się z rywalami. Krzysztof Piątek spokojnie ograł Wierchowcowa i przed zdobyciem gola powstrzymał go już tylko bramkarz

35'

I znowu groźne Zagłębie! Niezła próba Krzysztofa Piątka, tym razem Pesković górą

33'

Kolejny kryminał w obronie Korony. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Piątek spokojnie wygrał walkę o pozycję i pokonał bramkarza. Czy kielczanie w końcu się obudzą?

32'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Nokaut, 4:0! Krzysztof Piątek!

30'

Piątek! Dobry strzał sprzed pola karnego, Pesković z problemami odbił piłkę na rzut rożny

29'

Możdżeń zagrał niezłą piłkę z prawej strony pod bramkę Zagłębia, ale tam nikt nie potrafił jej przeciąć. Z piątego metra grę wznowi Polacek

26'

Gospodarze sprytnie rozegrali rzut wolny, Janus dośrodkował z prawej strony boiska w pole karne, tam piłka spadła do Dąbrowskiego, a umieścił ją w bramce!

24'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! 3:0, Dąbrowski!

23'

A teraz na strzał na bramkę zdecydował się Vlasko, ale spokojnie poradził sobie z tym Pesković

21'

Sekulski przymierzył sprzed pola karnego, ale znów nie potrafił trafić w światło bramki

19'

Janus pada w polu karnym po starciu z Kallaste, ale tym gwizdek arbitra milczy

18'

Sekulski starał się dryblować w polu karnym Zagłębia, ale szybko stracił piłkę

16'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Janus bez problemów, 2:0!

15'

Rzut karny! Wierchowcow zagrał przewinił we własnej szesnastce i otrzymał za dodatkowo żółtą kartkę

14'

Krzysztof Piątek oddał strzał sprzed pola karnego, ale został zablokowany

12'

Mamy teraz okres przewagi gospodarzy, którzy mądrze utrzymują się przy piłce

10'

Janus dośrodkował z prawej strony boiska, ale Woźniak nie sięgnął piłki. Następnie piłkę wrzucono z lewej flanki i uderzał już sam Janus, ale on został zablokowany

8'

Możdżeń! Groźny strzał z rzutu wolnego, piłka nieznacznie minęła bramkę!

7'

Możdżeń oddał strzał sprzed pola karnego, a futbolówka po rykoszecie minęła bramkę

6'

Grzelak oddał strzał z dystansu, a piłka poleciała daleko od bramki

4'

Pilipczuk dośrodkował z lewej strony boiska, ale gospodarze wybili piłkę z własnej szesnastki

2'

Janus zagrał prostopadłą piłkę w pole karne, ta po drodze otarła się od nogi jednego z kielczan i dopadł do niej Łukasz Piątek. Nie dał on szans bramkarzowi i Miedziowi błyskawicznie objęli prowadzenie

1'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! 1:0, Łukasz Piątek!

1'

Arbiter daje znak, zaczynają gospodarze

15:27

Piłkarze obu zespołów już są na murawie, początek spotkania za kilka chwil

15:23

W zespole Kielc w porównaniu z poprzednim sezonem widzimy trzy nowe twarze. W Koronie zadebiutują dzisiaj Pesković, Kallaste oraz Możdżeń

15:18

Wszyscy chyba spodziewaliśmy się większej liczby zmian w zespole gospodarzy w porównaniu z meczem z Partizanem Belgrad i faktycznie, jest ich pięć. Jak ci zmiennicy pokażą się w starciu z kielczanami?

15:09

Ławka gospodarzy: Forenc, Dziwniel, Madera, Papadopulos, Rakowski, Siemaszko, Zbozień.