Poniedziałek, 18 lipca 2016, godz. 18:00

Termalica nie grała lepiej od Arki, ale po dwóch golach zgarnia dzisiaj trzy punkty, Arka wraca do domu bez niczego!

94'

Koniec meczu w Niecieczy! Termalica wygrywa z Arką na inaugurację Ekstraklasy!

93'

W ostatniej minucie przed szansą stanął ponownie Samuel Stefanik, ale strzał zmierzający do bramki wybił obrońca!

91'

Trzy minuty doliczone przez sędziego.

90'

W końcowych minutach z kartką jeszcze Vlastimir Jovanović.

89'

Do rzutu wolnego podszedł... Artem Putiwcew, ale trafił tylko w mur.

87'

W odpowiedzi dośrodkowuje Rashid Yussuff, ale z takimi podaniami Dariusz Trela nie ma większych problemów.

85'

Dwójkowa akcja Wojciecha Kędziory z Vlastimirem Jovanoviciem przy narożniku boiska zakończona niecelną wrzutką tego pierwszego.

83'

Żółtą kartką ukarany Mateusz Szwoch za faul na Vlastimirze Jovanoviciu.

81'

Gol z niczego, aktywny w drugiej połowie meczu były piłkarz Podbeskidzia podwyższa prowadzenie gospodarzy, piłka jest niesprawiedliwa!

79'

GOOOOL! SAMUEL STEFANIK!!!

76'

Ostatnia już zmiana w tym spotkaniu. Boisko opuścił Yannick Kakoko, zastąpił go Rashid Yussuff.

76'

Bardzo niecelne uderzenie Samuela Stefanika z woleja sprzed szesnastki.

74'

Ostatnia zmiana w drużynie Słoników - David Guba zmieniony przez Wojciecha Kędziorę.

72'

Rzut rożny dla Termaliki, Samuel Stefanik dośrodkowuje piłkę na głowę Patryka Fryca, ale strzał głową był bardzo niecelny.

70'

Trener Grzegorz Niciński wpuszcza na boisko Adriana Błąda w miejsce Miroslava Bożoka.

68'

Żółtą kartką ukarany Miroslav Bożok.

66'

Rzut wolny dla Arki w środku pola, przy piłce Yannick Kakoko.

64'

Goście wciąż przeważają, ale za długo rozgrywają piłkę w środku pola - tu potrzebny jest zryw.

62'

Rafał Siemaszko zmienia Dariusza Zjawińskiego.

61'

W odpowiedzi przeciągnięte dośrodkowanie Marcusa, po nieudanej centrze piłka trafia w rękawice Dariusza Treli.

59'

Rzut wolny i dośrodkowanie w pole karne Arki nie sprawiło obrońcom gości żadnego problemu.

57'

Samuel Stefanik próbował rozruszać kontratak gospodarzy, ale jego dośrodkowanie wyłapał Konrad Jałocha.

55'

Za mocne dośrodkowanie w kierunku dalszego słupka na głowę Dariusz Zjawiński, ten główkuje ponad poprzeczką,

54'

Marcin Warcholak uderza prosto w mur, będzie rzut rożny.

53'

Dariusz Zjawiński faulowany 20 metrów od bramki Słoników, doskonała okazja dla Arki!

50'

Drugą połowę również rozpoczynamy od nawałnicy ataków gdynian.

48'

Długo konstruowana akcja Arki zakończona niecelnym strzałem.

46'

...a Sebastian Ziajka pojawił się na boisku zmieniając Patrika Misaka.

46'

Samuel Stefanik zmienił Martina Juhara...

19:05

Gra wznowiona, drugie 45 minut rozpoczęła Arka Gdynia! W przerwie dwie zmiany...

19:01

Na początku przewagę mieli gospodarze, z czasem to goście przejęli inicjatywę i to oni dochodzą do groźniejszych szans strzeleckich, mimo wszystko to Termalica prowadzi po bramce Gutkovskisa. Za chwilę druga połowa!

45'

Sędzia nie przedłużył pierwszej połowy ani o minutę. Koniec pierwszych 45 minut.

43'

Jeszcze jeden strzał Arki, Mateusz Szwoch strzela sprzed pola karnego, ponad poprzeczką.

42'

Celne dośrodkowanie Marcina Warcholaka z lewej strony w pole karne Słoników, ale Marcus i Zjawiński nie zrozumieli się i żaden z nich nie zdołał oddać strzału.

40'

Jeszcze jedno dośrodkowanie Marcusa, ale ponownie łapie je Trela.

38'

Od dobrych kilkunastu minut to Arka przejęła kontrolę nad spotkaniem, Termalica nie atakuje prawie wcale, długie piłki w kierunku Gutkovskisa są skazane na niepowodzenie.

36'

Świetna interwencja Dariusza Treli! Po rzucie rożnym piłka trafia pod pole karne, gdzie do piłki dopadł Marcus Vinicius, ale mocny strzał bezbłędnie obronił nowy bramkarz Termaliki!

34'

Faulowany Marcus Vinicius, dobra okazja do dośrodkowania.

32'

Jeszcze jeden strzał z dystansu Arki Gdynia, strzelał Yannick Kakoko, ale niecelnie.

30'

W polu karnym przewraca się Miroslav Bożok, sędzia uznał, że zawodnik Arki nie był faulowany.

28'

Mocne uderzenie Marcusa Da Silvy w pełnym biegu, ale Dariusz Trela nie miał problemów z uderzeniem w środek bramki.

27'

Miroslav Bozok zatrzymuje Davida Gubę, który chwilę wcześniej popisał się dobrym odbiorem.

25'

Dalibor Pleva z żółtą kartką za zatrzymanie kontry Arki Gdynia.

23'

Tadeusz Socha blokuje dośrodkowanie Martina Juhara z lewego skrzydła, rzut rożny dla Termaliki.

21'

Po kilku minutach naporu Arki teraz to Termalica znów prowadzi grę, ale póki co bez zagrożenia w polu karnym gdynian.

19'

Odważna próba Antoniego Łukasiewicza sprzed pola karnego, ale wychowanek warszawskiej Polonii włożył w ten strzał za dużo siły.

17'

Przez pierwszy kwadrans przeważają gospodarze. Kontrataki gości są dość nieporadne i powolne.

15'

Ciekawe dośrodkowanie Dariusza Zjawińskiego, ale stojącego pod bramką Marcusa ubiegł Kornel Osyra.

13'

Piłka trafia na lewe skrzydło do Marcina Warcholaka, ten wywalczył jedynie aut, po chwili piłka wraca do gospodarzy.

11'

Wielkie zamieszanie pod polem karnym gdynian, piłka trafia pod pole karne, tam jeden z niecieczan dośrodkowuje ją na głowę Gutkovskisa, Łotysz popisuje się piękną główką, Konrad Jałocha był bez szans!

9'

GOOOOL!!! TERMALICA PROWADZI!!! VLADISLAVS GUTKOVSKIS!

7'

Piłka jeszcze raz trafia w pole karne Arki, ale tam strzał z siedmiu metrów blokuje Tadeusz Socha.

5'

Odpowiadają gospodarze, ale dośrodkowanie pada łupem Konrada Jałochy.

3'

Pierwszy strzał na bramkę w meczu oddaje Mateusz Szwoch, jednak uderzenie nie sprawiło większych problemów Dariuszowi Treli.

1'

Gutkovskis fauluje Tadeusza Sochę w środku pola.

18:01

Gramy, przy piłce Termalica Nieciecza!

17:57

Piłkarze już ustawieni w tunelu, za moment gramy.

17:43

Piłkarze kończą już rozgrzewkę, za kilkanaście minut zaczynamy!

17:36

Rezerwowi Arki Gdynia: Pavels Steinbors, Krzysztof Sobieraj, Adrian Błąd, Rafał Siemaszko, Adam Marciniak, Rashid Yussuff i Przemysław Stolc.

17:35

Rezerwowi Bruk-Bet Termaliki Nieciecza: Krzysztof Pilarz, Sebastian Ziajka, Samuel Stefanik, Bartłomiej Smuczyński, Pavol Stano i Mateusz Kupczak.

17:33

Do meczu coraz mniej czasu, zapoznajmy się więc z rezerwowymi obu drużyn.

17:27

Dzisiejsze spotkanie sędziować będzie Pan Paweł Raczkowski z Warszawy.

17:22

Dzisiaj zmierzą się beniaminkowie Ekstraklasy z dwóch sezonów - gospodarze z poprzedniego, goście z obecnego. Jesteśmy bardzo ciekawi gry Arki Gdynia w Lotto Ekstraklasie.

17:17

Co ciekawe, w jedenastce Termaliki jest aż siedmiu obcokrajowców.

17:06

Oto obie jedenastki!

17:04

Dzień dobry, zapraszamy na poniedziałek z Lotto Ekstraklasą, już za niecałą godzinę rozpoczyna się mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Arka Gdynia! Na relację na żywo zaprasza Piotr Bernaciak, witam serdecznie!