3 : 4
Wisła KrakówWisła Kraków
1. połowa2 : 1
17:25

Godne pożegnanie "Górali" z ekstraklasą? Chyba trzeba to tak ująć, bo sam fakt podjęcia tak zażartej walki z Wisłą przynosi gospodarzom chlubę. "Biała Gwiazda" mimo błędów w obronie sama strzeliła cztery bramki i zakończyła sezon zwycięstwem. Do następnego sezonu! Do zobaczenia na GOL24.pl!

93'

Koniec kanonady w Bielsku-Białej! Wisła wygrywa 4:3 i tym samym zostaje najlepszą drużyną grupy spadkowej!

90'

W Bielsku-Białej pogramy jeszcze co najmniej trzy minuty.

90'

Jedna z ostatnich szans Podbeskidzia na wyrównanie, Demjan uderza w boczną siatkę!

87'

Anton Sloboda (Podbeskidzie) schodzi z boiska, za niego na ostatnie minuty Dariusz Kołodziej.

86'

Najpierw Stefanik, potem Demjan! Dwie świetne akcje Podbeskidzia mogły się skończyć wyrównującym golem!

82'

Pograli Słoweńcy - Jović do Popovicia i z powrotem, ale obrońca strzela wysoko nad poprzeczką.

78'

Wślizg Głowackiego ratuje "Białą Gwiazdę" w trudnej sytuacji, korner dla Podbeskidzia nawet nie kończy się na bramkę.

77'

Zmarnowany kontratak Wisły, wszystko przez niecelne dogranie Jovicia wzdłuż bramki.

76'

Wyrazy wsparcia od kibiców Podbeskidzia dla Emilijusa Zubasa. No cóż, gdyby nie błędy bramkarza w przegranym meczu w Białymstoku, może "Górale" walczyliby dzisiaj o utrzymanie...

73'

Żółta kartka dla Antona Slobody (Podbeskidzie).

71'

Kolejna zmiana w Wiśle, koniec meczu dla Pawła Brożka, strzelca pierwszej bramki. Za niego Denis Popovič.

69'

Świetne wyłożenie piłki do Sokołowskiego, ale kapitan "Górali" fatalnie pudłuje zamiast strzelić pod poprzeczkę! Nie ma wyrównania!

16:58

Bramka na wagę wyjazdu do Francji? Strzał sprzed pola karnego Mączyńskiego grzęźnie w bramce "Górali", a reprezentant Polski pokazuje napis na ochraniaczu do kamery! Chcielibyśmy wiedzieć, co tam jest napisane... Asysta Rafała Wolskiego.

66'

TO... JEST... NIEMOŻLIWE. GOOOOOOLLLL!!! 4:3 DLA WISŁY!!! KRZYSZTOF MĄCZYŃSKI!!!

16:55

Wisła cieszyła się z prowadzenia bardzo krótko, słowacka akcja Podbeskidzia na wagę wyrównania! Głowacki był bezradny, gdy Demjan zagrywał do Štefánika, który z bliska wbił piłkę do bramki.

64'

NIESAMOWITE!!! ZNOWU REMIS!! SAMUEL STEFANIK NA 3:3!!!

63'

W natarciu znowu Wisła, tym razem wrzutka Jovicia trafia w ręce Zubasa.

16:52

Co za precyzyjne dogranie Boguskiego do Czecha, który ze stoickim spokojem wykańcza akcję Wisły i zdobywa dla niej prowadzenie! "Biała Gwiazda" znowu na czele grupy spadkowej!

59'

GOOLLL!!! WISŁA PROWADZI W BIELSKU-BIAŁEJ!! ZDENEK ONDRASEK NA 3:2!

57'

Pierwsza zmiana w szeregach "Górali", z boiska schodzi Adam Deja, zmienia go Damian Chmiel.

56'

Bolesny uraz Piačka, który dostał piłką w twarz po mocnym strzale Mączyńskiego. Słowak już pozbierał się z murawy i kontynuuje grę.

16:44

Drugą połowę lepiej zaczyna Wisła, która strzela wyrównującego gola! Podanie Wolskiego umożliwiło Boguskiemu strzał z ostrego kąta, piłka wpadła do siatki tuż przy długim słupku bramki Zubasa! I znowu remis!

52'

GOL!!! I ZNOWU MAMY REMIS!!! RAFAŁ BOGUSKI TRAFIA DLA WISŁY!!! 2:2!!!

50'

Kontratak Wisły w trójkę zepsuty przez złe podanie Boguskiego pod bramkę.

46'

Zaczynamy drugie 45 minut meczu w Bielsku-Białej! Przypomnijmy, że zdegradowane już Podbeskidzie prowadzi z walczącą o pierwsze miejsce w grupie spadkowej Wisłą 2:1!

46'

...na drugą połowę nie wybiegł także Krzysztof Drzazga (Wisła) - zmieni go Rafał Boguski.

46'

Wisła zacznie drugą połowę z dwiema zmianami w składzie. W szatni został Piotr Żemło, na boisko wejdzie Krzysztof Mączyński...

45'

Sędzia nie doliczył ani minuty do pierwszej połowy meczu w Bielsku-Białej. Na razie zdegradowane Podbeskidzie prowadzi z Wisłą Kraków 2:1!

44'

Ondrášek próbował przedryblować kilku rywali w polu karnym, na koniec uderzył prosto w obrońcę Podbeskidzia.

43'

Głowacki blisko... samobójczego gola po ekwilibrystycznej interwencji w polu karnym. Mamy kolejny korner dla Podbeskidzia, fatalnie pomylił się Kolčák.

42'

Żemło zbija dośrodkowanie w pole karne Wisły i będzie rzut rożny dla "Górali".

40'

Teraz z kontratakiem wyszła Wisła. W pole karne wrzucał Małecki, Drzazga musiał zejść do parteru, żeby sięgnąć piłki i spudłował.

38'

Teraz w pole karne gości wpadł Deja i uderzył obok prawego słupka bramki!

37'

Na prawej flance dał się ograć Jović, ale Štefánik nie sięgnął zbyt mocnego dośrodkowania.

35'

Złe podanie Wolskiego pada łupem Jarocha, kontra Podbeskidzia kończy się na niecelnej centrze Mójty.

16:00

Nie mogli tak zagrać w Łęcznej?! Świetne podanie Mójty do Štefánika pozwoliło mu posłać piłkę idealnie między nogami Miśkiewicza i strzelić gola.

28'

IIII GOOOOOLLL!!! 2:1 DLA PODBESKIDZIA! Bramkę strzela Štefánik!

27'

Żółtą kartkę, pierwszą w dzisiejszym meczu, obejrzał Rafał Wolski (Wisła).

25'

Chwile grozy w Wiśle, za nogę złapał się Paweł Brożek i utykając schodzi z boiska. Będzie zmiana?

24'

A Podbeskidzie swoje! Pod bramkę Wisły ruszył Sokołowski i oddał mocne uderzenie, piłka po nogach wiślaków prześlizgnęła się niedaleko od słupka!

15:52

Błyskawiczna riposta Wisły! Piłkę dorzucał Jović, zaś pod bramką zupełnie niekryty był Brożek i bez problemu pokonał golkipera Podbeskidzia. Wyrównanie!

20'

GOOOL!!! I WYRÓWNANIE! PAWEŁ BROŻEK GŁOWĄ NA 1:1!

15:48

Będzie honorowe pożegnanie Podbeskidzia? Fatalny błąd Żemły wykorzystał Kato, który oddał płaski strzał na bramkę Miśkiewicza. Bramkarz "Białej Gwiazdy" wypuścił piłkę przed siebie, a do bramki wbił ją Demjan!

17'

GOOOL! ROBERT DEMJAN! 1:0 DLA PODBESKIDZIA!

14'

Kato ciągnięty za koszulkę przez Pietrzaka, gwizdek sędziego milczy. To pozwoliło wiślakom na kontrę, Drzazga powstrzymany przez Zubasa.

12'

A teraz poprzeczka! Celne dogranie z rzutu rożnego kończy się uderzeniem Kolčáka w poprzeczkę!

8'

"Górale" wciąż bardziej niebezpieczni od wiślaków! Teraz obok słupka strzelił Štefánik!

6'

Piłkarze Wisły nie mogą wyjśc z własnej połowy i rozgrywają piłkę z Miśkiewiczem.

3'

Małecki w tańcu pod bramką Podbeskidzia, dośrodkowanie zablokowane przez Jarocha.

1'

Zaczynamy ostatni mecz sezonu z udziałem Podbeskidzia i Wisły! Od środka rozpoczyna "Biała Gwiazda", wspierana dzisiaj przez pół tysiąca kibiców z Krakowa.

15:28

Ostatni mecz "Górali" w ekstraklasie przyciągnął liczną publiczność, ale najbardziej zagorzali kibice nie szczędzą piłkarzom głośnej krytyki za spadek z ligi.

15:26

Przez murawę w kierunku ławek już przechodzą rezerwowi, za moment na murawie pojawią się główni aktorzy tego widowiska - jedenastki Podbeskidzia i Wisły.

15:20

Dzisiejszy mecz sędziuje Marek Opaliński z Legnicy, dla którego to absolutny debiut w ekstraklasie w roli głównego arbitra.

15:14

A teraz gospodarze, czyli żegnające się z ekstraklasą Podbeskidzie: Kaczmarek, Nowak, Baranowski, Kowalski, Chmiel, Kołodziej, Możdżeń.

15:12

Czas na ławki rezerwowych obu drużyn. Na pierwszy ogień Wisła: Zając, Boguski, Popovič, Cywka, Mączyński, Bartosz, Kujawa.

15:10

Na dzisiejszy mecz wyprzedano wszystkie bilety. Czy kibice zapełnią trybuny i godnie pożegnają Podbeskidzie w ostatnim meczu przed spadkiem z ligi?

15:08

Wisła po remisie ze Śląskiem wciąż jest w grze o pierwsze miejsce w grupie spadkowej. Po podziale na grupy "Biała Gwiazda" przegrała tylko raz, resztę meczów wygrywając albo remisując.

15:05

O Podbeskidziu powiedziano już chyba wszystko, a raczej sami piłkarze Roberta Podolińskiego zgotowali sobie ten los. Ani jednego zwycięstwa w rundzie finałowej, aż w końcu porażka 1:5 z Górnikiem Łęczna i spadek z ligi.

14:45

Sobota pożegnań - tak zatytułowaliśmy naszą zapowiedź dzisiejszego meczu w Bielsku-Białej. Nie dosyć, że żegnamy dzisiaj zdegradowane Podbeskidzie, to jeszcze ostatni mecz w barwach Wisły może zagrać Rafał Wolski. Pierwszy gwizdek ostatniego (na razie) meczu "Górali" w ekstraklasie już o godzinie 15.30. Zapraszamy na relację NA ŻYWO!