Chmiel otrzymał podanie od pędzącego skrzydłem Stefanika, lecz łatwo zatrzymał go Mierzejewski

Po stałym fragmencie gry spokojnie interweniował Prusak. Mójta zbyt mocno wrzucił piłkę, tak że trafiła ona w ręce golkipera z Łęcznej

Mójta w starciu z Nowakiem wywalczył sobie rzut wolny.

Górnicy nieco stanęli, a Podbeskidzie stara się to wykorzystać. Demjan posłał piłkę minimalnie obok słupka

Śpiączka poradził sobie z Baranowskim, lecz potem zbyt pochopnie uderzył głową w stronę nadbiegającego Nowaka. Niecelnie

81'

Ostatnia zmiana w zespole z Łęcznej. Pawła Sasina zastapił Łukasz Mierzejewski

80'

Co tu dużo mówić. Adam Deja otrzymał piłkę w polu karnym, dobrze sobie ją przyjął i efektownie uderzył na bramkę. Prusak nawet nie próbował interweniować

79'

GOL! Przepiękna bramka dla Podbeskidzia w wykonaniu Adama Deji

78'

Roszada w zespole gospodarzy. Boisko opuścił dobrze grający dzisiaj Jan Bednarek a zmienił do Łukasz Bogusławski

77'

Górnik nie rezygnuje. Gospodarze nadal nacierają na bramkę Podbeskidzia. Teraz po strzale Piesia, interweniował Zubas

75'

GOL! Wynik ustala Bartosz Śpiączka!

76'

Nowak nadbiegał w pole karne, kiedy dostał podanie z prawej strony. Uderzył na bramkę. Piłka odbiła się jeszcze od nóg Śpiączki i spoczęła w siatce.

74'

Po dośrodkowaniu Nowaka, najpierw uderzać próbował Śpiączka, potem Szmatiuk Piłka spoczęła jednak w rękach Zubasa

73'

Kolejny strzał na bramkę Zubasa. Tym razem golkiper skutecznie interweniował po strzale Bonina. Będzie róg.

72'

Stefanik posłał piłkę w pole karne, w stronę Demjana. Nie było nawet strzału

70'

To mogło być wejście smoka! Śpiączka od razu po pojawieniu się na murawie, mial okazję wpisać się na listę strzelców. Piłka delikatnie minęla jednak słupek

69'

Bartosz Śpiączka za Przemysława Pitrego

68'

Akcję rozpoczęło świetne podanie Nowaka w kierunku Bonina. Zawodnik Górnika wyminął obrońców i korzystając z tego, że Emiljus Zubas opuścił swą bramkę, umieścił piłkę w siatce.

67'

GOL! Grzegorz Bonin wykorzysał zbyt pochopne wyjście Zubasa i spokojnie umieścił piłkę w siatce!

66'

Druga roszada trenera Podolińskiego. Ściągnął z boiska Kohei Kato i wpuścił Adama Deję.

65'

Szybka akcja pary Bonin - Piesio. Pierwszy z nich został jednak zahamowany przez graczy gości

64'

Głową uderzał jeszcze Piesio. Będzie rzut rożny

63'

Było bardzo blisko 3:0. Po strzale Bonina piłka odbiła się od poprzeczki

61'

Gracze z Bielska długo utrzymywali się przy piłce w środku boiska. Zanim jednak zdołali dokonać czegoś większego na połowie rywali, stracili futbolówkę. Dobra gra w defensywie Bednarka

60'

Mójta zbyt mocno z rzutu rożnego. Łatwa strata gości

59'

Stefanik dostał się pod pole karne, skad dośrodkowywał. Piłkę na róg wybił Bednarek

58'

Veretilo sfaulował Piesio w środku boiska. Arbiter nie zdecydował się jednak wyciągnąć kartonika.

57'

Pitry zbyt wolno wracał z pola karnego rywali przez co dał się złapać na pozycji spalonej

56'

Pierwsza zmiana w Podbeskidziu. Samuel Stefanik za Jakuba Kowalskiego.

55'

Kowalski po podaniu Veretilo, ruszył do przodu. Zanim jednak zdołał dośrodkować, zahamował go Nowak

54'

Piłka z rogu poleciała na dalszy słupek. Seria główek z obu stron nie przyniosła strzału na bramkę Zubasa

53'

Po podaniu Nowaka, w biegu uderzał Bonin. Wywalczył rzut rożny

52'

I kolejna akcja Górnika. Sasin dośrodkował z prawej z strony, jednak nikt nie odebrał jego podania

51'

Możdżeń otrzymał piłkę na połowie rywali i uderzył z dystansu. Daleko od bramki

50'

Górnik wciąż w natarciu. Piłka praktycznie nie opuszcza połowy gości. Nie przekłada się to jednak na ilość strzałów.

47'

Sasin wymieniał piłkę z Boninem na połowie rywali. Dotarli pod bramkę Zubasa, jednak nie udało oddać się celnego strzału

46'

Pitry dobrze przyjął sobie piłkę, lecz został sfaulowany przez Pawła Baranowskiego. Żółta kartka

45'

Podbeskidzie rozpoczęło drugą część gry. Czy uda im się uciec przeznaczeniu i odwrócić losy spotkania?

45'

Koniec pierwszej połowy

45'

Arbiter doliczył minutę do pierwszej połowy

44'

Nowak wbiegając w pole karne, uderzył w kierunku bramki. Mocno, acz niecelnie

41'

Sporo chaosu w polu karnym Górnika. Goście długo wymieniali podania, jednak nie zdołali oddać nawet strzału

40'

Górnik nadal w ataku. Tym razem prawym skrzydłem. Bonin długo rozgrywał piłkę z Sasinem, jednak nie zdołał przebić się w pole karne

38'

Wszystko zaczęło się od fajnego zagrania Nowaka w środku boiska.Podał do Pitrego, a ten skierował piłkę do Leandro. Brazylijczyk przebił się lewym skrzydłem, by w końcu dośrodkować w pole karne. Tam na piłke czekał Piesio. Uderzył i trafił w Baranowskiego, jednak futbolówka po odbiciu się od głowy zawodnika Podbeskidzia, spoczęła w siatce.

37'

Szybka kontra Górnika i GOL! Grzegorz Piesio!

35'

Akcja gości lewą stroną. Baranowski podał do Chmiela, który to próbował skierować piłkę do Możdżenia. Nie tym razem

33'

Podbeskidzie znowu w natarciu. Defensywa Górnika doskonale sobie poradziła z nadbiegającym Chmielem

30'

Kowalski przegrał pojedynek z Leandro tym samym kończąc nieśmiałe natarcie swej drużyny

29'

Kowalski mocno wstrzelił piłkę w pole karne. Najbliższy dojścia do niej był Możdżeń. Zabrakło centymetrów

26'

Możdżeń z daleka. Obok bramki

26'

Kolejna akcja i kolejny rzut wolny. wykonawcą Możdżeń. Znowu nic z tego jednak nie wyszło

25'

Piesio pędził skrzydłem do przodu, lecz czystym wślizgiem zahamował go Chmiel

23'

Po zagraniu Kato ręką,kolejny rzut wolny dla łęcznian. Nowak jednak zagrał zbyt nisko i słabo, żeby stworzyć zagrożenie

19'

Szybka akcja Nowaka. Podał do Piesia, lecz ten za łątwo stracił piłkę.

19'

19'

Fantastyczny rajd Grzegorza Bonina. Sam popędził prawą stroną boiska i bez kłopotu wyminą łChmielal. Idealnie dośrodkował w pole karne, gdzie już na piłkę czekał Pitry. Ten po prostu umieścił piłkę w siatce.

17'

GOL! Przemysław Pitry trafieniem zakończył szybką akcję Grzegorza Bonina

15'

Siła była, brakło celności. Od bramki wznowi Zubas

15'

Kolejny rzut wolny. Tym razem na korzyść Górnika, a wywalczył go Szmatiuk w starciu z Możdzeniem

13'

Sokołowski wślizgiem zatrzymał pędzącego do ataku Bednarka

12'

Do piłki tym razem podszedł Mójta. Piłkę z własnego pola karnego wybił Bednarek

11'

Bozić sfaulował Demjana. Będzie rzut wolny dla gości

10'

Dobry powrót Chmiela zahamował akcje Bonina

9'

Faul Nowaka na Sokołowskim na polowie Podbeskidzia nie przyniósł kartki zawodnikowi gospodarzy

9'

Leandro z dystansu po interwencji Baranowskiego w własnym polu karnym. Zawodnik Górnika trafił proso w Kowalskiego

8'

Pitry w starciu z Baranowskim wywalczył kolejny korner dla swego zespołu

7'

Kolejny stały fragment Górnika. Nowak z rzutu rożnego. Sporo zamieszania pod bramką Podbeskidzia nie przyniosło jednak groźnego strzału

6'

Żółta kartka dla Marka Sokołowskiego za faul na pędzącym Boninie w środkowej strefie

6'

Demjan dośrodkował z pole karne. Za wysoko i zbyt mocno. Nic z tego nie wyszło

4'

A Górnik Łęczna wywalczył sobie rzut wolny. Do piłki podszedł Tomasz Nowak i próbował dośrodkowywać w kierunku jednego z kolegów. Nie wyszło to jednak najlepiej. Szmatiuk na spalonym

1'

I od razu strzał. Demjan wykorzystał błąd piłkarzy Górnika i uderzył na bramkę. Prosto w ręce Prusaka

00'

I zaczynamy! Dla kogo ten wtorkowy wieczór okaże się szczęśliwym?

20:27

Kapitanowie, Sergiusz Prusak oraz Marek Sokołowski rozlosowali strony. Mecz rozpocznie Górnik Łęczna

20:27

Arbiter wyprowadził już obie jedenastki na murawę. Zaraz zaczynamy

20:22

Czas działa szczególnie na niekorzyść Podbeskidzia. Górale zajmują bowiem ostatnie miejsce w tabeli, a co za tym idzie, dla nich widmo spadku jest coraz wyraźniejsze. Jeżeli chcą pozostać w najwyższej polskiej klasie rozgrywkowej, muszą zacząć zwyciężać tu i teraz. Na pewno nie będzie to jednak łatwe. Naprzeciw nich stanie bowiem równie zdeterminowany żeby się utrzymać, Górnik Łęczna. Czternasta pozycja, którą w tej chwili piastują gospodarze, nie pozwala im na jakkąkolwiek stratę punktów

20:17

Już za nieco mniej niż kwadrans zabrzmi premierowy gwizdek na stadionie w Łęcznej. Tutaj, lokalny Górnik, podejmie przybyłe z Bielska Białej Podbeskidzie. Zapowiada się naprawdę zaciete spotkanie, zwłaszcza że oba zespoły mają nóż na gardle. Do końca sezonu bowiem coraz bliżej...