Koniec meczu. Piast wygrywa i nadal walczy o Mistrzostwo Polski!

90'

Arbiter doliczył 3 minuty

90'

Akcję popchnęło podanie Nespora w pole karne. Czech lobem posłał piłkę z linii pola karnego na lewo, do czającego się tam Szeligi. Ten zmylił rywali i efektownie posłał piłkę do siatki

90'

Bartosz Szeliga dostał podanie od Martina Nespora i GOL! Piast prawdzi już 3:0

88'

Ruch bynajmniej sie nie poddaje. Teraz szczęscia szukał Bargiel. Posłał jednak piłkę ponad bramką

87'

Ostatnia zmiana tego spotkania. Na murawie pojawił sie Gerard Badia, który zastąpił Sasę Zivca.

86'

Nespor dostał piłkę na wolne pole, po czym wyszedł na sytuację sam na sam ze Skabą. Płaskim strzałem, pewnie umieścił futbolówkę w siatce

85'

84'

GOL! Martin Nespor na 2:0

84'

Sporo zamieszania pod bramką Szmatuły. W końcu uderzał Moneta. Niecelnie

80'

Lewa strona Ruchu wciąż tworzy zagrożenie. Szyndrowski dobrze rozumie sie z Monetą. Tym razem zaowocowało to podaniem pod bramkę Szmatuły. Fajna interwencja Bukaty

77'

Ostatnia zmiana wśród podopiecznych Waldemara Fornalika. Artur Lenartowski za Łukasza Surmę

75'

Szeliga z daleka. Mocno, acz niecelnie

75'

Surma wyminął kilku rywali w środku boiska, by w końcu skierować piłkę do Monety. Ten jednak za mocno dośrodkowywał w pole karne.

74'

Do piłki nadlatującej w pole karne Piasta nie doszedł Moneta. Uprzedził go Mokwa.

72'

Żółtą kartką ukarany Paweł Moskwik

71'

Środkiem przebił się Lipski. Pod polem karnym skierował piłkę na lewo do Monety. Ten uderzył lekko, po ziemi. Spokojnie Szmatuła

71'

Mokwa dośrodkowywał w pole karne. Tym razem zbyt mocno.

69'

Ruch nieśmiało próbował dostać sie w pole karne Piasta. Nie tym razem

68'

Zmiana w zespole Ruchu. Przemysław Bargiel za Tomasza Podgórskiego

65'

Po długiej wymianie podań Piastunek na połowie Ruchu, Szeliga dał się złapać na pozycji spalonej

63'

Po słabszym wejsciu w drugą część gry, teraz Piast radzi sobie coraz lepiej. Częściej bywaja w polu karnym Skaby. Na razie jednak nie przenosi się to na strzały.

61'

Po podaniu Moskwika, piłkę głowa odbił Nespor. Wysoko i do nikogo.

60'

Piast po dłuższej przerwie znalazł się poluu karnym Ruchu. Trochę chaosu, żadnych strzałów

59'

Druga zmiana w zespole gości. Bartosz Szeliga zastąpił strzelca bramki, Josipa Barisicia.

59'

Kolejna świetna interwencja Szmatuły. Wybił strzał Monety. Urodziny 1994 roku pomocnik posłał piłkę tuż pod poprzeczką.

56'

Po dośrodkowaniu z prawej strony główkował Nespor. Nad bramką

55'

Czas na zmianę w zespole Piasta. Igor Sapała za Radosława Murawskiego

55'

Po podaniu Monety, głową uderzał Surma. Niecelnie

54'

Nespor próbował wejść w pole karne. Nieskutecznie

53'

Ruch wciąz w natarciu. To chorzowianie lepiej wyszli na drugą połowę spotkania. Jak na razie ich wysiłki spoczywają jednak na niczym

49'

Rzut rożny dla Ruchu. Szmatuła spokojnie wybił piłkę z własnego pola karnego

48'

Szybki powrót Heberta uprzedził akcję Stępińskiego.

46'

Zaczynamy drugą część gry!

46'

W przerwie premierowa zmiana w zespole Ruchu. Michał Efir zastapił Mariusza Stępińskiego.

45'

Koniec pierwszej połowy

45'

Fantastyczna interwencja Szmatuły uratowała Piasta przed stratą gola. Wybronił strzał z najbliższej odległości

45'

Arbiter główny doliczył 2 minuty do pierwszej połowy

45'

Rzut wolny Piastunek nie przyniósł strzału na bramkę

45'

Fantastyczna sytuacja Nespora. Czech odebrał piłkę w polu karnym Ruchu i znalazł się w sytuacji sam na sam ze Skaba. Górą golkiper gospodarzy

44'

Moneta otrzymał ładne podanie na lewe skrzydło. Nie dał jednak rady Mokwie

41'

Fantastyczne dośrodkowanie Podgórskiego w pole karne. Do piłki pędzili Stępiński z Lipskim. Piłkę odebrał ten drugi, lecz trafił we własnego napastnika.

38'

Surma posłał piłkę w pole karne Poasta, lecz stamtąd wybił ją Mokwa

36'

Bardzo ładna akcja Piasta zakończona trafieniem Josipa Barisicia. Gliwiczanie wykorzystali bład Wojciecha Skaby, który zbyt pochopnie opuścił własna bramkę. Chorwat wykorzystał podanie MArtina Nespora

35'

GOL! Josip Barisić daje Piastowi prowadzenie!

30'

Rzut wolny dla Piasta Gliwice. Do piłki podszedł Zivec i posłał ją prosto w pole karne, gdzie już czekali na nią rywale.

29'

Moskwik popędził prawym skrzydłem.Kontrolowany przez Konczkowskiego nie zdołał nic zrobić.

24'

Szyndrowski z bardzo daleka. Mocno, celnie, ale wciąż za mało żeby zaskoczyć dzisiaj Szmatułę

22'

Zivec podał do Moskwika, a ten dośrodkowywał w pole karne. Do piłki nie zdołał dojść Nespor

21'

Skaba wybił piłkę z własnego pola karnego, zanim cokolwiek zdążyło się tam zadziać.

20'

Po podaniu Lipskiego z daleka Moneta. Obok bramki.

19'

Murawski dośrodkowywał w pole karne. Za mocno

17'

Ruch powoli, acz stopniowo dostał się pod pole karne. Z dystansu uderzał Stępiński. Prosto w ręce Szmatuły.

16'

Piłka spędziła kilka minut w środku boiska. Żadna z drużyn nie stwarza większego zagrożenia.

13'

Ruch bardzo nieśmiało, lecz do przodu. Szmatuła bez problemu wyłapał piłkę z okolic linii pola karnego.

11'

Nespor dobrze odebrał piłkę w polu karnym i głową skierować ją prosto do Zivieca. Ten uderzył. Dobrze Skaba!

10'

Stały fragment gry nie przyniósł jednak zagrożenia.

10'

Gospodarze popędzili lewym skrzydłem i wywalczyli sobie kolejny korner

8'

Ponownie skutecznie interweniował Skaba. Najwyżej wyskoczył do piłki i wyłapał ją przed wszystkimi innymi kłębiącymi się w polu karnym, zawodnikami.

7'

Mocny strzał Bukaty z linii pola karnego. Dobra interwencja Skaby, Będzie jeszcze korner

7'

Sporo chaosu pod bramką Szmatuły. Nie przyniosło to jednak gola. ,

6'

Pierwszy rzut wolny w tym spotkaniu. Moneta dośrodkował prosto w pole karne. Szmatuła wybił na rzut rożny

5'

Tym razem Stępiński prawą stroną. Nie dał rady Mrazowi

4'

Ruch przedostał się na połowę przeciwnika. Popędził tam lewym skrzydłem, lecz ten atak zahamował Mokwa

2'

Grodzicki wybił długie dośrodkowanie we własne pole karne. Piast okupuje połowę rywali

1'

Pierwsi do ofensywy ruszyli goście. Nespor dostał piłkę w pole karne od Moskwika, jednak nie zdołał tego wykorzystać

00'

Od środka zaczął Ruch!

20:28

Kapitanowie, Rafał Grodzicki oraz Radosław Murawski przywytali się z arbitrami oraz wylosowali już strony.

20:27

Arbiter wyprowadził obie jedenastki na murawę. Od rozpoczęcia dzielą nas chwile.

20:19

Rozgrzewki już zakończone. Piłkarze spędzają ostatnie chwile w szatniach. Trybuny wciąż jednak zapełnione sa jedynie w małym stopniu.