Strzał Flavio spokojnie wybronił Putnocky

93'

Czerwona kartka dla Michała Koja. Niebiescy będa kończyć w dziesiątkę

91'

Minuty do końca spotkania uciekają, a emocje rosną. Drobna szamotanina między zawodnikami obu drużyn. Czy będa kartki?

90'

Arbiter doliczył aż 7 minut do drugiej połowy

90'

Putnocky spokojnie interweniował po stałym fragmencie gry

90'

Rafał Grodzicki ukarany żółtą kartką

89'

Peszko pędził lewą stroną, aż przewrócił się w starciu z Grodzickim. Będzie rzut wolny

87'

Lipski podszedł do rzutu wolnego. Posłał piłke w kłębiących się w polu karnym kolegów. Nikt jednak jej nie odebrał

86'

Obiecujący kontratak Lechii Gdańsk spełzł na niczym.

85'

Trener gości zdecydował się na kolejną roszadę. Do gry puścil drugiego napastnika - Michała Efira. Zmienił on Łukasza Monetę

82'

Ostatniej zmiany dokonuje Piotr Nowak. Swój zespól w walce o utrzymanie rezultatu wesprze Lukas Haraslin. Murawę opuścil Milos Krasić

82'

Lechia wyraźnie siadła, a gra toczy się głównie na ich połowie. Kolejne akcje Ruchu nie przynoszą jednak zmiany wyniku

80'

Po stałym fragmencie gry piłka spoczeła w rekach Milinkovicia Savicia

79'

W natarciu ponownie goście. Tym razem Stępiński dośrodkował w pole karne. Piłkę na rzut rożny wybili lechiści

78'

Znowu sporo się dział pod bramka Lechii. Tym razem sprawcą zamieszania był Bargiel, który dobrze odnalazł się po podaniu Stępińskiego. Bez strzału

77'

Rajd Kovacevicia lewa stroną nie przyniósł efektu. Fajnie wygląda linia defensywy Ruchu

77'

Lechia nieśmiało próbowała przedostac się pod pole karne Ruchu. Nic z tego - dobrze w defensywie spisuje sie Łukasz Surma

76'

Ogromne zamieszanie pod bramką Lechii. Z kłopotami, acz skutecznie interweniował jednak w końcu Milinković Savić. Zakończył tym samym wymianę podań pomiędzy Hanzelem a Stępińskim pod samą linią bramkową

74'

Fornalik stawia na młodość i w miejsce Tomasza Podgórskiego do boju puszcza Przemysława Bargiela

73'

Druga zmiana w zespole Lechii. Gerson za Michała Chrapka

72'

Krasić próbował dojść do piłki w polu karnym rywali, lecz nie udało mu się wygrac starcia z Grodzickim

70'

Moneta z dystansu. Poprzeczka!

70'

Konczkowski dośrodkował w pole karne, lecz piłka równie szybko jak w nie wpadła, z niego wypadła

69'

Grę w dzisiejszym spotkaniu zakończył Sebastian Mila. Zamiast niego Aleksandar Kovacević.

66'

Tempo gry nieco zwolniło, a akcja toczy się głównie w środku boiska

60'

Wszystko wróciło juz do normy, a zawodnicy do gry

59'

Chwila przerwy w grze spowodowana kontuzją sędziego liniowego, Rafała Rostkowskiego. Arbiter nie jest w stanie kontynuować gry. Zastąpi go arbiter techiczny - Artur Aluszyk.

57'

Żółta kartka powędrowała również do Mariusza Stępińskiego

57'

Żółtą kartką ukarany Vanja Milinković Savić za popchnięcie bez piłki Mariusza Stępińskiego

57'

GOL! Tomasz Podgórski wykorzystuje kuriozalny błąd Vanji Milinkovicia Savicia i zdobywa bramkę dla swego zespołu

56'

Dośrodkowanie w stronę Stępińskiego. Napastnik nie był jednakw stanie oddac strzału

54'

Ruch długo wymieniał podania w środku boiska. Nie zaowocowalo to jednak atakiem na bramkę Lechii

49'

Rzut rożny dla Ruchu. Kolejny stały fragment gry nie przyniósł jednak nawet strzału

47'

Moneta z rzutu wolnego. Prosto w kłębiący się pod bramką Lechii tłum. Nic jednak z tego nie wyszło.

45'

Zaczynamy drugą część gry!

45'

Koniec pierwszej połowy

45'

Arbiter doliczył 2 minuty do pierwszej połowy

42'

Rzut wolny dla Ruchu z okolic środka boiska. Podgórski posłał piłke w pole karne, lecz tam przejęli ją gospodarze

36'

Flavio wykorzystał błąd Koja i stanął oko w oko z Putnockim. Uderzył w środek bramki. Piłka odbiła się jeszcze od słowackiego golkipera, by w końcu spocząć w siatce

35'

GOL! Flavio pewnie pokonuje Putnockiego i podwyższa prowadzenie gospodarzy

33'

Peszko przedarł się w pole karne Ruchu, lecz szybko stracił tam piłkę

31'

Moneta odważnie poczyna sobie na lewym skrzydle. Wobec pewnej postawy defensorów Lechii nie jest jednak w stanie wiele z tego wycisnąć

30'

Bardzo ryzykowne wyjście Milinkovicia Savicia. Bramkarz wyszedł z własnego pola karnego, pozostawiając Monetę samego sobie. Miał szczęście, że jego obrońcy wiedzieli jak sie zachować

29'

Krasić szukał szczęścia z linii pola karnego. Trafil w Cichockiego

27'

Podgórski dośrodkował piłkę w pole karne Lechii. Najbliżej dojścia do niej był Cichocki, lecz i jemu się nie udało

26'

Milos Krasić sprytnie przebił się lewym skrzydłem. Wyminął Koja oraz Cichockiego, by ładnie dośrodkowac w pole karne. Tam juz na piłkę czekał Kuświk. Były napastnik Ruchu nie zwykł marnować takich sytuacji

25'

GOL! Grzegorz Kuświk idealnie wykorzystuje podanie Krasicia i umieszcza piłke w siatce

23'

Po rzucie rożnym dla gości uderzał jeszcze Podgórski. Bezowocnie

22'

Do piłki jak zwykle podszedł Lipski. Uderzył prosto w mur

21'

Stępiński wywalczył rzut wolny dla swojej druzyny

22'

Pewne kłopoty miał sędzia Rafał Rostkowski. Potrzebna była interwencja sztabu medycznego. Wszystko wskazuje jednak na to, ze arbiter boczny powróci do gry

18'

Flavio próbował lobem pokonać bramkarza przeciwników, lecz ten odczytał jego zamysły

17'

Lipski sprytnie skierował piłke do Podgórskiego. Ten uderzył z linii pola karnego. Zbyt słabo, żeby zaskoczyć golkipera gospodarz

15'

Faul Flavio na Michale Koju. Zawodnik Ruchu potrzebował chwili żeby zebrac się z murawy

13'

Sporo działo się w środku boiska, lecz nie przełożyło się to na akcję którejkolwiek z drużyn

11'

Skuteczna interwencja Putnockiego powstrzymała Peszkę przed wpisaniem się na listę strzelców

10'

Stępiński wdarł się wpole karne, lecz tam już czekał na niego Janicki

9'

Flavio przevił się prawą stroną. Wyminął Koja i podał do Wojtkowiaka. Strzał obrońcy łatwo zablokowany

7'

Po podaniiu Surmy, Podgórski dośrodkowywał w pole karne. Prosto na głowę Stępińskiego. Strzał napastnika Ruchu został jednak wybroniony

6'

Chrapek fajnie dośrodkował z rzutu rożnego. Pod bramką Ruchu powstał spory chaos, w końcu uderzał Maloca. Obok bramki.

4'

Po dośrodkowaniu Malocy, najwyżej do piłki wyskoczył Grodzicki w związku z czym pod bramka Putnockiego nie powstało większe zagrożenie.

4'

Krasić pędził środkiem boiska, lecz faulem zatrzymał go Lipski. Upomnienie

3'

Konczkowski przebił się pod pole karne. Nie dał jednak rady Wawrzyniakowi

2'

Konczkowski w pole karne. Prosto w ręce Milinkovicia Savicia

1'

Moneta przebił się lewym skrzydłem, wyminął obrońców i dośrodkował w pole karne. Nikt jednak nie odebrał jego podania.

00'

Zaczynamy! Od środka gospodarze.

20:29

Kapitanowie, Sebastian Mila oraz Rafał Grodzicki, wylosowali już strony. Za moment zaczynamy

20:27

Już za chwilkę zabrzmi premierowy gwizdek w Gdańsku. Arbiter tego spotkania, Daniel Stefański, wyprowadził obie jedenastki na murawę