cracoviaCracovia
96'

Koniec spotkania! Cracovia wygrywa i jest trzecia!

93'

Ciągle groźnie Cracovia! Najpierw Budziński chciał karnego, potem Kapustka uderzył nad bramką.

92'

Pewny chwyt Sandomierskiego. Akcja Ruchu nieźle się zapowiadała.

87'

Nieźle gra Bargiel. Bez strachu i kompleksów.

85'

Zjawiński za Cetnarskiego. To ostatnia zmiana w Cracovii.

83'

Kartka dla Polczaka.

81'

Zieńczuk za Monetę.

79'

16-letni Bargiel (debiut) za Podgórskiego.

79'

Jendrisek z wolnego i... Putnocky decyduje przenieść piłkę nad bramką.

77'

Kartka dla Cichockiego.

76'

Kwadrans do końca. Ruch jakby nieobecny.

71'

Kontratak Cracovii. Kapustka do Jendriska i tylko boczna siatka od zewnętrznej strony!

68'

Kartka dla Wójcickiego. Za faul na Podgórskim.

68'

Celna główka Konczkowskiego! To mogła być bramka. Broni Sandomierski.

66'

Znowu Stępiński, znowu źle! Miał piłkę w polu karnym Cracovii, ale za długo się zabierał do strzału. Podał do Lipskiego, a ten również podjął niewłaściwą decyzję.

64'

Ależ się trener Zieliński gotuje. Ma na kogo. Bejan i Vestenicky beznadziejnie wyprowadzają piłkę.

62'

Stępiński! Nieźle przyjmuje długą piłkę, jest w polu karnym, i gubi się.

61'

Godzina gry za nami. Ruch nie oddał jeszcze ani jednego celnego strzału!

60'

Szybkie wyjście Cracovii. Kapustka holuje futbolówkę, oddaje Jendriskowi, ten uderza, ale obok lewego słupka.

58'

Zła wrzutka Lipskiego. Piłka ląduje w rękach Sandomierskiego. Należało ją zagrać w zupełnie innym kierunku.

57'

Teraz Polczak zmienia Wołąkiewicza.

56'

Ruch nie może złapać odpowiedniego rytmu. Jego zawodnicy często faulują.

53'

Vestenicky za Jaroszyńskiego.

53'

Jaroszyński narzeka na uraz po jednym ze starć.

52'

Będzie zmiana w Cracovii. Wymuszona.

49'

Cracovia oddala zagrożenie.

48'

Ważna interwencja Covilo. Pomocnik wybija za linię końcową. Naturalnie głową.

47'

Będzie okazja dla Ruchu. Faulowany Stępiński.

46'

Druga połowa właśnie się rozpoczęła.

46'

Za chwilę wznawiamy spotkanie.

45'

Koniec pierwszej części. Cracovia prowadzi 1:0. Wracamy za kwadrans.

44'

Podgórski wywalczył rzut wolny dla swojego zespołu. Do piłki jak zawsze podszedł Lipski. Delikatnie podał do Podgórskiego, lecz ten uderzył bardzo niecelnie

41'

Podgórski dośrodkował w pole karne prosto na głowę Stępińskiego. Napastnik, wobez krycia Wołąkiewicza, nie zdołał oddać celnego strzału

39'

Cichocki z poświęceniem zatrzymał akcje Cracovii na środku boixka

39'

Kolejny rzut wolny Lipskiego, ponownie nie przyniósł nawet strzału

38'

Dobra obrona Ruchu nie pozwala Cracovii na przebicie się pod pole karne Putnockiego

33'

W natarciu wciąż Ruch. To gospodarze częściej zagłębiają się pod bramkę swych rywali. Nie potrafią jednak oddać groźnego strzału

34'

Kolejny rzut wolny dla Ruchu. Ponownie do piłki podszedł Lipski. Futbolówka doszła do Koja, lecz ten nie zdołał umieścić jej w siatce

32'

Lipski z rzutu wolnego. Piłka poszybowała w pole karne, lecz nie zagroziła bramce Sandomierskiego

31'

Budziński z dystansu. Nieco niecelnie

26'

Cetnarski próbował wyruszyć z kontratakiem, lecz szybko zabrali mu piłkę

28'

Rzut wolny w wykonaniu Ruchu nie przyniósł groxniejszego strzału

23'

Podgórski próbował zagrywac w pole karne do Surmy, lecz w skutek dobrej postawy defensorów Cracovii, nic z tego nie wyszło

19'

Kolejna akcja lewą stroną. Kapustka - Jaroszynski i piłka znowu znalazła się pod bramką Ruchu. Bez strzału

18'

Jarszyński fajnie rozegrał piłkę z Kapustką. W polu karnym doszedł do niej Jendrisek. Spokojna interwencja Putnockiego

15'

Podgórski dośrodkowywał w pole karne, lecz piłka wyleciała za linię końcową

14'

Cracovia krótkimi podaniami znalazła się w polu karnym Ruchu. Tam jednak na piłke czekjał już Konczkowski

14'

Długie podanie Podgórskiego zostało odebrane przez Wołąkiewicza

11'

Podgórski wbiegał w pole karne, lecz został zatrzymany przez Jaroszyńskiego

8'

Ruch na razie schowany. Strzał Deleu. Niecelny.

5'

Ależ szybko to się wszystko zaczęło! Wrzutka Cetnarskiego, zamknięcie Covilo i jest prowadzenie gości!

5'

GOOOOOOOL! 1:0 DLA CRACOVII! COVILO!

1'

Zaczęli!

20:27

Kapitanowie, Marcin Budziński oraz Łukasz Surma wylosowali strony. Za chwilę zaczynamy

20:27

Arbiter główny dzisiejszego spotkania, Tomasz Kwiatkowski, wyprowadził już obie jedenastki na murawę

20:24

Obie jedenastki spędzają ostatnie chwile w szatniach. Na trybunach pojawia się coraz więcej kibiców.

20:21

Dzisiejszy mecz będzie pojedynkiem całkiem skutecznych dziewiątek. Stępiński ma 15 goli, Jendrisek 12.

20:19

W ostatniej kolejce i jedni, i drudzy zostali rozbici. Ruch przez Zagłębie Lubin (1:4), Cracovia przez Legię Warszawa (0:4).

20:18

Ruch ma już dość małe szanse na europejskie puchary. Ale Cracovia powalczy. Jeżeli wygra, to awansuje na trzecie miejsce.

20:16

Początek spotkania za kwadrans. Znamy już wyjściowe składy obu zespołów. Gospodarze bez zmian. Goście m.in. z Pawłem Jaroszyńskim.