WKS miał więcej groźnych sytuacji i zasłużenie wygrywa ze "Słoniami"

Koniec spotkania! Śląsk pokonuje u siebie Termalikę i jest już pewny utrzymania w Ekstraklasie.

Żółta kartka dla Sołdeckiego za przerwanie groźniej kontry.

Żółta kartka dla Morioki za próbę wymuszenia rzutu karnego.

Sędzia doliczył 3 minuty.

88'

Zmiana w zespole gospodarzy. Hołota wchodzi za Picha

86'

Jacek Kiełb biegł niepilnowany lewą stroną boiska i zdecydował się na strzał. Piłka odbiła się jeszcze od jednego z obrońców Termaliki i wpadła do bramki Nowaka!

86'

Gooool dla Śląska! Strzelił Jacek Kiełb!

86'

Kolejna żółta kartka. Tym razem dla Zielińskiego.

84'

Pierwsza żółta kartka w meczu. Kupczak ostrym wślizgiem sfaulowł Picha.

80'

Zmiana w zespole gospodarzy. Wchodzi Jacek Kiełb, a schodzi Peter Grajciar.

78'

Groźna akcja Termaliki, ale obrońcy Śląska zażegnali niebezpieczeństwo.

77'

Zmiana w zespole gości. Wchodzi Gutkovskis, a schodzi Juhar

74'

Putivtsev zablokował dośrodkowanie i będziemy mieli rzut rożny dla Śląska.

72'

Ładna akcja Śląska. Po kilku ładnych podaniach Pich dośrodkował w pole karne, ale nikt nie sięgnął piłki.

69'

Babiarz strzelał zza pola karnego, ale za słabo by zaskoczyć bramkarza gospodarzy.

65'

Zmiana w zespole gości. Kędziora wchodzi za Nikolića

62'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka niefortunnie odbiła się od Lashy Dwaliego i wpadła do bramki Śląska.

62'

Goool dla Termaliki! Samobój Dwaliego!

58'

Stefan Nikolić niecelnie uderzył głową i Abramowicz rozpocznie od swojej bramki.

56'

Zmiana w zespole gospodarzy. Zieliński opuścił boisko, a w jego miejsce wszedł Bence Mervo

53'

Po faulu Zielińskiego goście mieli rzut wolny, ale po złym dośrodkowaniu nikt jej nie dosięgnął.

51'

Morioka o mały włos nie strzelił drugiej bramki. Po płaskim dośrodkowaniu z lewej strony, Japończyk uderzył na dłuższy słupek i piłka o centymetry minęła bramkę Nowaka.

49'

Hateley próbował wrzucić piłkę w pole karne gości, ale piłka ledwo doleciała do pierwszego obrońcy.

46'

Zmiana w zespole gości. Dawid Plizga zastępuje Sebastiana Ziajke.

45'

Zaczynamy drugą połowę spotkania!

16:29

Piłkarze wybiegają już na boisko i za chwilę będziemy mieli początek drugiej połowy.

16:19

Gospodarze zasłużenie prowadzą po bramce Morioki.

45'

Koniec pierwszej połowy!

44'

Łatwy strzał Foszmańczyka, ale Abramowicz bardzo niepewnie go broni.

43'

Faul Putivtseva w środku pola, ale arbiter nie ukarał go żółtą kartką.

40'

Obrońcy Śląska zablokowali strzał piłkarza gości i Termalica będzie miała rzut rożny.

39'

Kontra Termaliki zakończona strzałem Juhara, ale Abramowicz pewnie broni to uderzenie.

36'

Małe zamieszanie pod bramką Śląska, ale ostatecznie bez żadnych konsekwencji.

33'

Ładna akcja Morioki, który podał do Picha, a ten bez zastanowienia uderzył na bramkę. Nowak z małymi problemami obronił strzał Słowaka.

32'

Szansa Bilińskiego, ale za słabo uderzył i bramkarz gości pewnie złapał piłkę.

30'

Bartłomiej Babiarz próbował zaskoczyć wysuniętego Abramowicza, ale zupełnie nie wyszła mu ta próba.

28'

Znakomita okazja Celebana! Obrońca zupełnie niepilnowany na 10. metrze uderzył jednak nad bramką.

27'

Groźna kontra gospodarzy, z której jednak nic nie wynikło.

25'

Patry Fryc dośrodkował z prawej strony, ale obrońcy Śląska wybili na rzut rożny.

22'

Kolejna szansa wrocławian. Z prawej strony dośrodkowywał Grajciar, a Pich z główki uderzył w środek bramki.

18'

Grajciar podał na 20. metr do Morioki, a ten płaskim strzałem pokonał bramkarza gości i mamy prowadzenie Śląska!

18'

Gooool!

14'

Łatwy strzał Foszmańczyka i Abramowicz bez problemu łapie piłkę.

13'

Nowak dobrze piąstkował po kolejnym stałym fragmencie gry, tym razem dla Śląska.

11'

Okazja dla Termaliki! Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Juhara, Kupczak uderzył w poprzeczkę.

9'

Nieudane dośrodkowanie Hateleya po akcji lewą stroną boiska.

5'

Pierwszy faul meczu i gospodarze mają stały fragment gry z około 25 metrów.

4'

Na razie spokojny początek.

1'

Od środka zaczęli piłkarze Śląska. Gospodarze grają na zielono, a goście na pomarańczowo.

1'

Początek spotkania!

15:28

Sędzia wyprowadza piłkarzy na boisko i za chwilę zacznie się spotkanie.

15:22

Sędzią głównym tego meczu jest Tomasz Musiał z Krakowa.

15:20

Drużyny skończyły już rozgrzewkę i za dziesięć minut zaczynamy spotkanie.

15:15

W ostatnim meczu pomiędzy oboma zespołami padł remis 1:1.

15:14

Ławka rezerwowych Termaliki: Krzysztof Pilarz - Dawid Plizga, Patrik Miśak, Jakub Biskup, Vladislavs Gutkovskis, Wojciech Kędziora, Volodymyr Koval.

15:13

Ławka rezerwowych Śląska: Mariusz Pawełek - Tomasz Hołota, Kamil Dankowski, Andras Gosztonyi, Jacek Kiełb, Bence Mervo, Mariusz Pawelec.

15:05

Przed rozpoczęciem spotkania warto przeczytać zapowiedź dzisiejszego meczu.

15:01

Wrocławianie zajmują obecnie 12. miejsce w tabeli i w przypadku wygranej będą już pewni utrzymania. Termalica plasuje się na miejscu niżej mając dwa punkty przewagi nad strefą spadkową.

14:53

Gospodarze witani przez nielicznie jeszcze zgromadzoną publiczność wyszli na rozgrzewkę.

14:50

Po prawej stronie można zobaczyć wyjściowe składy obu drużyn. Do składu Śląska powraca po długiej przerwie Kamil Biliński, który w ostatniej kolejce strzelił przepiękną bramkę.