Wisła KrakówWisła Kraków
1 : 0
Jagiellonia BiałystokJagiellonia Białystok
22:24

Dziękujemy za śledzenie naszej relacji! Zapraszamy na kolejne, oczywiście na GOL24.pl!

93'

Koniec spotkania! Wisła już może spać spokojnie, jest pewna utrzymania!

93'

Grzelczak mógł zaskoczyć wysuniętego golkipera Wisły, jednak Miśkiewicz zdołał złapać piłkę.

92'

Niecelne dogranie Tomasika w pole karne.

90'

3 minuty doliczone do drugiej połowy.

89'

Wiele niedokładności z obu stron. Piłka ostatecznie trafiła do Guzmicsa, który zabrał się z nią jak rasowy napastnik!

88'

Rzut rożny dla Wisły po składnej akcji gospodarzy.

85'

Schodzi z boiska strzelec bramki. Brożek zmieniony przez Urygę.

84'

Cywka naprawił swój błąd, który mógł kosztować Wisłę utratę bramki.

82'

Ostatnia zmiana w drużynie Jagielloni. Michał Probierz ściąga z boiska Grzyba, którego zastępuje Grzelczak.

81'

Świetna obrona Drągowskiego. Bramkarz gości wybija piłkę na rzut rożny.

80'

Zmiana w drużynie Wisły. Drzazga zmienia Boguskiego.

79'

Szymonowicz napomniany żółtą kartką.

78'

Sadlok spróbował swoich sił z bardzo dalekiego dystansu, jednak fatalnie skiksował przy uderzeniu.

76'

Bardzo niecelne uderzenie Vassiljeva z rzutu wolnego.

75'

Cernych pada w polu karnym, lecz arbiter pokazuje na rzut rożny dla gości.

73'

Pierwsza zmiana w drużynie gospodarzy. Popović zmienia Wolskiego.

71'

Kapitan gości ukarany żółtą kartką.

70'

Blisko przejęcia piłki, po błędzie Grzyba, był Małecki z Brożkiem, lecz w porę defensywa gości naprawiła pomyłkę kapitana.

68'

Kolejna zmiana w zespole gości. Schodzi Mackiewicz, którego zmienia Mystkowski.

68'

Żółtą kartką ukarany Ondrasek.

67'

Kolejne bardzo silne uderzenie Vassiljeva sprzed pola karnego. Miśkiewicz jednak nie dał się zaskoczyć.

65'

Parada Drągowskiego, który ratuje swój zespół przed utratą kolejnej bramki!

63'

Zagranie w pole karne Vassiljeva, lecz zbyt głębokie.

60'

Brożek podcina piłkę nad Drągowskim, mija bramkarza po czym przewraca się w polu karnym, lecz arbiter pozostaje niewzruszony!

58'

Świderski faulowany przed polem karnym Wisły.

57'

Faul taktyczny Romańczuka. Wisła wznawia grę z linii środkowej.

56'

Burliga nie trafia z wysokości 7. metra w bramkę!

55'

Potężna bomba Mackiewicza z lewego skrzydła. Miśkiewicz z największym trudem wybija piłkę na rzut rożny.

54'

Świetnie między obrońcami Wisły dryblował Świderski, lecz na koniec został obity i piłka wyszła za linię boczną.

52'

Guti przecina podanie Boguskiego, które mogłoby otworzyć Brożkowi drogę do bramki.

51'

Piłka w rękach Miśkewicza po zagraniu w pole karne. Bramkarz Wisły wznawia grę dalekim wykopem.

49'

Jaga pod polem karnym Wisły. Nieporozumienie w polu karnym i Świderski nie oddaje czystego strzału.

48'

Guti uprzedza Ondraska. Wisła nadal w posiadaniu piłki na połowie rywala.

45'

Jagiellonia wznowiła drugą część spotkania. Ostatnie 45 minut meczu rozpoczęte!

45'

W przerwie Michał Probierz dokonał jednej zmiany. Zszedł Frankowski, którego zmienił Świderski.

21:30

Piłkarze wracają na murawę, za chwilę druga połowa!

45'

Koniec pierwszej części spotkania! Do przerwy Wisła prowadzi 1:0.

45'

Z trudem z murawy podnosi się Mackiewicz.

45'

Arbiter dolicza 4 minuty do pierwszej połowy.

45'

Za mocne zagranie w kierunku Bartosza, który znalazł się na prawym skrzydle pod polem karnym Jagielloni. Od bramki wznowił już Drągowski.

43'

Bartosz ukarany żółtą kartką.

43'

Faul Małeckiego i koniec akcji Wisły.

41'

Kolejna akcja dwójki Małecki - Brożek! Ponowne dośrodkowanie na głowę napastnika gospodarzy i piłka minimalnie nad poprzeczką!

39'

Dośrodkowanie Małeckiego z lewego skrzydła przecięte przez defensorów Jagielloni. PIłka wychodzi za linię boczną.

38'

Wisła przeprowadziła składną akcję przed polem karnym Jagielloni, lecz w końcowej fazie za mocno podawał Brożek.

35'

Zmiana arbitra głównego. Tomasz Wajda poprowadzi mecz do końca. Jarosław Przybył nie jest w stanie kontynuować sędziowania.

33'

Przerwa w grze. Sztam medyczny Wisły opatruje... arbitra głównego.

31'

Frankowski uderza z wprost w Miśkiewicza z bardzo bliskiej odległości! Piłka wychodzi na aut.

31'

Uderzenie Ondraska sprzed szesnastki. Drągowski broni z największym trudem i wybija na rzut rożny.

30'

Romańczuk uderza głową z niewygodnej pozycji po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, jednak nie trafia w bramkę.

28'

Wysoki pressing graczy Jagielloni. Gospodarze jednak wychodzą z niego całkiem nieźle.

26'

Burliga bardzo ostro wchodzi w starcie z Mączyńskim w środkowej części boiska. Obrońca Jagielloni napomniany żółtą kartką.

24'

GOOOOOL DLA WISŁY! Paweł Brożek zdobywa bramkę głową, po dośrodkowaniu Małeckiego z lewego skrzydła!

24'

Wolski blokuje dośrodkowanie Frankowskiego i piłka wychodzi na rzut rożny.

23'

Sadlok wybija z własnego pola karnego.

21'

Gra już wznowiona. Frankowski także na murawie.

20'

Przerwa w grze. Na boisku leży Frankowski.

19'

Rajd Brożka prawym skrzydłem. Napastnik Wisły dobrze dośrodkował, jednak Mączyński minął się z piłką.

16'

Crossowe zagranie Vassiljeva na prawe skrzydło do Frankowskiego, jednak skrzydłowi gości nie dobiegł do piłki.

15'

Bardzo ważna interwencja Sadloka, który wślizgiem wybija piłkę na rzut rożny dla Jagielloni.

14'

Oblężenie bramki Drągowskiego! Najpierw świetnie dośrodkował Mączyński, lecz nikt nie znalazł się w polu karnym, a po chwili oddał bardzo groźny strzał sprzed pola karnego.

13'

Cywka przewraca się po starciu z Burligą, lecz gwizdek arbitra milczy.

11'

Zamieszanie w polu karnym Wisły. Małecki wybija piłkę z własnej szesnastki.

10'

Wolski próbował indywidualnej akcji, jednak defensywa Jagielloni nie pozwoliła mu na przedostanie się pod pole karne.

9'

Spokojne zgranie głową Burligi do Drągowskiego. Bramkarz Jagielloni ręką wznowił akcję przyjezdnych.

7'

Burliga fauluje na wysokości pola karnego. Rzut wolny dla Wisły.

6'

Pierwsze minuty należą zdecydowanie do podopiecznych Michała Probierza. Wiślacy mają problem z wyjściem poza własną połowę.

4'

Vassiljev ponownie uderzał sprzed pola karnego. Tym razem piłka rykoszetem odbiła się od obrońcy Wisły i prawie wpadła do bramki Miśkiewicza!

4'

Frankowski wpadł w pole karne Wisły, jednak wspaniałą interwencją popisał się Cywka.

3'

Vassiljev zamykał akcję przed polem karnym Wisły, lecz jego strzał ląduje wysoko ponad bramką.

2'

Goście mają rzut wolny z wysokości 17. metra.

1'

Małecki przegrał pojedynek siłowy z Gutim w polu karnym Jagielloni. Od bramki wznowił Drągowski.

1'

Pierwszy gwizdek w spotkaniu! Od środka rozpoczęli piłkarze Wisły.

20:27

Zawodnicy już na murawie, czas na hymn "Białej Gwiazdy"!

20:20

Piłkarze wrócili do szatni. Za 10 minut początek spotkania!

19:56

Prosto z matury na mecz w Krakowie.

19:46

Obrona Wisły dziś mocno osłabiona. Przez nadmiar kartek nie zagrają Głowacki oraz Jović. Zastąpią ich Bartosz oraz Cywka.

19:35

W ostatnim spotkaniu przy ul. Reymonta Wisła zdecydowanie pokonała Jagiellonię aż 5:1. 4 bramki podopieczni Dariusza Wdowczyka zdobyli jeszcze w pierwszej połowie.

19:27

Ławka rezerwowych Jagielloni: Krzysztof Baran, Jacek Góralski, Piotr Grzelczak, Przemysław Mystkowski, Marek Wasiluk, Igors Tarasovs oraz Karol Świderski.

19:26

Ławka rezerwowych Wisły: Mateusz Zając, Alan Uryga, Denis Popović, Krzysztof Drzazga, Krystian Kujawa, Piotr Żemło oraz Donald Guerrier.