3 : 2
Wisła KrakówWisła Kraków
1. połowa2 : 0
22:23

Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i zapraszamy na kolejne. Oczywiście na Gol24.pl!

93'

Koniec spotkania, Korona wygrywa 3:2 z liderem grupy spadkowej i awansuje na pierwsze miejsce drugiej ósemki!

93'

Przybyła ujrzał żółtą kartkę za opóźnianie gry.

91'

Rzut rożny dla Korony.

91'

Druga bramka Pawła Brożka! Wisła śpieszy się ze wznowieniem od środka.

90'

Spotkanie potrwa dłużej o 3 minuty.

90'

Zbyt lekkie podanie do Gabovsa, który był bliski wyjścia na sytuację sam na sam z bramkarzem!

89'

Ostatnia zmiana w zespole Korony. Schodzi Pawłowski, którego zmienia Przybyła.

86'

Dobre dośrodkowanie Wolskiego do Drzazgi, lecz napastnik Wisły nie oddał precyzyjnego strzału. Minimalnie mija się z poprzeczką.

84'

Wolski zatrzymuje atak Korony. Przejmuje podanie do Gabovsa.

82'

Trela miał sporo szczęścia przy obronie strzału Jovicia, lecz piłka nie wpada do bramki.

81'

Nieporozumienie między Sadlokiem, a Ondraskiem. Futbolówka wraca do zawodników Korony.

79'

Piłka odbija się od Brożka, który nie mógł opanować piłki i wychodzi ona za linię końcową.

77'

77'

Druga zmiana w szeregach Korony. Z boiska schodzi Pilipczuk, a w jego miejsce wchodzi Gabovs.

77'

Jovanović mógł podwyższyć wynik, lecz poślizgnął się przy strzale.

74'

Jović zagrywał w pole karne, lecz strzał głową był zbyt lekki. Akcję zamykał jeszcze Głowacki.

71'

Cabrera nie pojawi się już na boisku w tym meczu. Zmienia go Sekulski.

72'

Jović ukarany żółtą kartką.

70'

Cabrera leży na murawie. Podbiegają do niego klubowi lekarze.

69'

Strata Sadloka mogła kosztować Wisłę stratę gola. Na szczęście jego błąd naprawił Głowacki.

67'

Niedokładnie zagranie Drzazgi. Piłka wychodzi na aut.

66'

Dariusz Wdowczyk od razu reaguje na straconą bramkę. Ściąga z boiska Guerriera, za którego wpuszcza Drzazgę.

64'

Korona się nie poddaje! Pilipczuk zdobywa trzecią bramkę dla Korony po dośrodkowaniu Cabrery!

62'

Paweł Brożek wykorzystuje błąd przy wybiciu Dejmka i głową przelobowuje Trelę!

60'

Sadlok mógł zdobyć kontaktową bramkę dla Wisły, jednak po jego uderzeniu z największym trudem broni Trela!

59'

Indywidualny rajd Pawłowskiego pod szesnastkę gości. W ostatniej chwili piłkę spod jego nóg wybijają Wiślacy.

58'

Niecelne zagranie w pole karne zawodnika Korony. Piłka nie znalazła żadnego partnera z drużyny.

57'

Pawłowski za chwilę będzie zagrywać z rzutu wolnego.

56'

Korona wycofuje piłkę do Treli. Podopieczni Dariusza Wdowczyka dobrze radzą sobie w defensywie.

53'

Błąd przy wybiciu Miśkiewicza. Piłka trafiła pod nogi piłkarzy Korony, lecz defensorzy Wisły sobie z nimi poradzili.

50'

Głowacki wybija piłkę głową z własnego pola karnego.

47'

Dośrodkowanie Jovicia z prawego skrzydła, lecz wybijają piłkę defensorzy Korony.

46'

Jović ma problemy z zatrzymaniem Pawłowskiego. Kolejny faul na graczu Korony.

45'

Rozpoczynamy drugą połowę, od środka grę wznowili piłkarze Korony!

45'

Wchodzi również Boguski, który zmienia Bałaszowa.

45'

Dwie zmiany przeprowadził Dariusz Wdowczyk w przerwie. Schodzi Brlek, za którego wchodzi Brożek.

45'

Koniec pierwszej części spotkania! Do szatni z dwubramkowym prowadzeniem schodzi Korona Kielce, piłkarze Wisły z kolei z dużo gorszymi humorami. Wracamy już za kwadrans!

45'

Trela ratuje piłkę przed wyjściem poza linię końcową.

45'

Dwie minuty doliczył arbiter do pierwszej połowy.

45'

Słabe dośrodkowanie Sadloka. Zbyt lekko dośrodkowywał defensor Wisły.

44'

Pilipczuk ukarany żółtą kartką.

42'

Powrót Mączyńskiego pod własne pole karne zakończył faulem. Grzelak uderzał bezpośrednio, lecz piłka wyszła wysoko ponad bramką Miśkiewicza.

38'

Goście tracą futbolówkę pod własnym polem karnym. PIłka wychodzi na aut.

36'

Głowacki ukarany żółtą kartkę. Nie zagra w dwóch najbliższych spotkaniach.

35'

Pawłowski stracił piłkę w polu karnym Wisły po indywidualnej akcji.

33'

Pawłowski świetnie zmylił defensorów Wisły jednym podaniem, lecz Pilipczuk nie dobiegł do piłki.

31'

Ondrasek celował piłkę w kierunku dalszego słupka po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

30'

Sylwestrzak blokuje dośrodkowanie Wolskiego. Rzut rożny dla Wisły.

28'

Wisła zmuszona wycofać się z piłką na własna połowę.

25'

Wisła jest w ogromnych tarapatach. Gospodarze zdecydowanie dominują nad piłkarzami z Krakowa.

25'

Fertovs z żółtą kartką za faul taktyczny.

24'

Pawłowski uderza w mur.

24'

Pawłowski przewracany przed polem karnym Wisły. Bałaszow ukarany żółtą kartką.

22'

Mączyński próbował sił sprzed szesnastki gości. Bezradnie piłce przyglądał się Trela, lecz uderzenie było niecelne.

20'

Kolejny faul, kolejny rzut wolny dla Wisły. Tym razem z lewego skrzydła do piłki ustawiają się Wolski oraz Sadlok.

17'

KORONA JUŻ PROWADZI 2:0! Wierchowcow świetnie znalazł się polu karnym i po dośrodkowaniu Pawłowskiego wbił piłkę do siatki.

17'

Piotr Lasyk przyznaje rzut wolny dla Korony.

15'

Cabrera opatrywany za linią boczną. Piłkarze Korony wznowili grę.

14'

Lekarze ponownie na boisku. Tym razem leży na boisku Cabrera.

12'

GOL DLA KORONY! Niezawodny Cabrera ponownie znalazł się w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie!

11'

Trzeci rzut rożny z rzędu dla gospodarzy.

10'

Zamieszanie w polu karnym gości. Bałaszow wyjaśnia sytuację wybijając piłkę na rzut rożny.

10'

Wolski obija mur. Piłka ostatecznie ląduje w rękach golkipera Korony.

9'

Guerrier wychodził na pozycję sam na sam z bramkarzem, lecz został faulowany przed samym polem karnym. Rzut wolny dla Wisły z bliskiej odległości od bramki Treli.

8'

Sylwestrzak zamykał akcję przed polem karnym, lecz uderzał niecelnie i piłka odbija się rykoszetem od Guzmicsa. W narożniku boiska ponownie Pawłowski.

7'

Jović wybija piłkę na rzut rożny.

6'

Chorwat niebawem pojawi się ponownie na boisku.

5'

Tym razem kielczanie faulują Brleka. Na murawie pojawił się sztab medyczny krakowskiej ekipy.

4'

Niecelny strzał Pilipczuka z prawej strony pola karnego. Od bramki wznowił już Miśkiewicz.

3'

Faul na Wolskim tuż przy linii bocznej na wysokości pola karnego. Dośrodkowanie samego poszkodowanego ląduje w rękach Treli.

2'

Pierwszy nieudany atak krakowian, piłkarze Korony przerywają akcję wybijając piłkę jak najdalej od własnej bramki.

1'

Pierwszy gwizdek Piotra Lasyka w spotkaniu, od środka rozpoczęli piłkarze Wisły!

20:27

Zawodnicy wychodzą na murawę. Za chwilę początek starcia!

20:25

Oba zespoły są niepokonane od 9 kolejek, jednak lepszy bilans przed tym spotkaniem ma Wisła Kraków.

20:24

Ławka rezerwowych Korony: Małkowski, Gabovs, Cebula, Sierpina, Kwiecień, Sekulski oraz Przybyła.

20:21

Ławka rezerwowych Wisły: Michał Buchalik, Alan Uryga, Rafał Boguski, Krzysztof Drzazga, Tomasz Cywka, Paweł Brożek oraz Jakub Bartosz.

20:00

Serdecznie witamy! Już za 30 minut rozpocznie się spotkanie Korony Kielce z Wisłą Kraków.