Tym samym obie drużyny znacząco utrudniły sobie walkę o europejskie puchary.

94'

Koniec meczu! Bez bramek na Bułgarskiej.

91'

3 minuty doliczone do podstawowego czasu gry.

91'

Strzał Jevticia! Wprost w ręce bramkarza.

90'

Nieudany drybling Kownackiego, który balansem ciała starał się zmylić rywala. Tylko aut dla gospodarzy.

88'

Paixao drybluje w polu karnym i domaga się karnego po zagraniu ręką Tetteha. Sędzia i tym razem nie używa gwizdka.

87'

Kuświk! Słupek!

86'

Jóźwiak od razu miał doskonałą okazję bramkową! Jego strzał wybronił Milinković-Savić. Lech domagał się jeszcze rzutu karnego, ale sędzia był nieubłagany.

86'

Jóźwiak za bezproduktywnego Gajosa.

84'

Okazja dla Lecha. Podanie w kierunku Kownackiego, ale ten zdecydował się przepuścić piłkę. Niestety dla niego, koledzy nie połapali się w jego zamiarach.

83'

Faul Volkova na wysokości pola karnego. Wydaje się, że sędzia mógł ukarać kartką defensora Lecha i wyrzucić go tym samym z boiska.

82'

Kędziora pada blisko linii pola karnego, ale sędzia nie dopatrzył się przewinienia. Gramy dalej!

80'

Doskonała miękka piłka Linettego w pole karne, ale Kownacki nie potrafił strzałem głową zmieścić piłki w siatce.

80'

Zmiana wykonawcy rzutów rożnych w Lechu. Tym razem Jevtić, ale i z jego centry nie ma zbyt wiele efektu.

79'

Burić wyszedł przed pole karne i wybił piłkę głową. Nieobecność Bośniaka w bramce próbował wykorzystać Paixao, ale zrobił to zbyt wolno i golkiper Lecha zdążył wrócić między słupki.

78'

A może Adam Chrzanowski, który zastępuje Haraslina?

78'

Darko Jevtić zmienia Pawłowskiego. Czy Szwajcar odmieni losy meczu?

77'

Linetty ładnym zwodem zrobił sobie miejsce i huknął z dystansu. Niestety dla gospodarzy, niecelnie.

74'

Jevtić gotowy do wejścia, kogo zmieni Szwajcar?

74'

Kownacki głową! Piłka centymetry od słupka!

73'

Bez efektów, Lechici wywalczyli tylko korner.

72'

Kartka dla Haraslina za faul pod własnym polem karnym. Okazja dla Lecha na dośrodkowanie.

71'

Peszko z zejściem ze skrzydła i strzałem, ale niecelnie. Trzeba jednak przyznać, że była to sprawna akcja Lechistów.

68'

Gajos szuka gry coraz głębiej i stara się pomagać w rozegraniu Linettemu i Tettehowi.

66'

Nic z tego. Kownacki ze Nielsena na szpicę.

65'

Rozgrzewa się Dawid Kownacki. Lech na dwóch napastników?

65'

Doskonale w polu karnym znalazł się Stolarski. Strzał zawodnika gości w boczną siatkę.

63'

Uraz Volkova. Defensor Kolejorza opatrywany za linią boczną boiska.

62'

Buksa zmienia niewidocznego dziś Milę.

61'

Gajos z pięciu metrów wprost w serbskiego bramkarza! Doskonała parada golkipera Lechii!

61'

Milinković-Savić miał duże problemy z centrą Volkova. Korner dla Kolejorza.

59'

Kombinacyjna akcja Lecha i strzał Volkova. Zablokowany.

57'

Linetty trafia do bramki, ale i tym razem spalony. Dalej 0-0!

56'

Niezłe podanie Tetteha. Nielsen nie sięgnął piłki, która ponownie wylądowała w rękach Milinkovicia-Savicia.

55'

Kuświk wychodził sam na sam z bramkarzem, lecz był ustawiony na pozycji spalonej.

54'

Tetteh ukarany żółtą kartką za uderzenie łokciem.

50'

Volkov ukarany żółtą kartką. Defensor Lecha nieprzepisowo powstrzymywał Paixao.

47'

Krasić znalazł się w polu karnym po błędzie ustawienia Kędziory i miał doskonałą okazję do dogrania. Kuświk nie zdążył jednak dostawić nogi.

46'

Stolarski zastąpił Wawrzyniaka.

46'

Początek drugiej połowy! Będą gole?

19:00

Lechia rzadko przebija się w pole karne Kolejorza i zazwyczaj nie sprawia wielkich problemów duetowi Arajuuri - Kamiński.

18:58

Pierwsza połowa pod znakiem przewagi Lecha i niecelnych dośrodkowań.

47'

Pierwsza połowa zakończona strzałem Lovrencsicsa. Paradą popisał się golkiper Lechii. Przerwa!

46'

Kolejne dośrodkowanie Lovrencsicsa wyłapane przez Miliknovicia-Savicia. W bardzo łatwy sposób i bez nacisku graczy Kolejorza.

46'

Dwie minuty doliczone przez arbitra.

46'

Kolejny korner dla Kolejorza. Który to już?!

44'

Kuświk blisko gola, ale napastnik Lechii znajdował się na pozycji spalonej. Burić rozpocznie od swojego pola karnego.

43'

Nic z tego. Od bramki zacznie bramkarz Lechii.

43'

Centra dla Lecha i kolejny korner. Może teraz?

41'

Ostry faul Arajuuriego na Peszce. Obyło się bez kartki.

40'

Kolejna niezła akcja lewa flanka. Znowu dobrze pokazał się Volkov, ale niecelnie dograł. Korner.

39'

Okazja dla Gajosa! Były piłkarz Jagi uderzał z szesnastu metrów. Fatalnie.

39'

Lech przejął inicjatywę. Szczególnie dużo dośrodkowań ze strony Kolejorza, ale póki co bez efektów w postaci bramki.

37'

Tym razem korner dla Lecha zakończony strzałem. W sam środek bramki. Uderzał Arajuuri.

36'

Rzut rożny dla Kolejorza zakończony tak samo jak poprzednie - centra Lovrencsicsa w centrum pola karnego i główka jednego z obrońców Lechii.

34'

Dobra kombinacja na lewej flance Volkov - Pawłowski, lecz dośrodkowanie skrajnego obrońcy wyłapane przez serbskiego golkipera.

31'

Dobra interwencja Wawrzyniaka ratuje gdańszczan. Na piłkę na piątym metrze już czekał Lovrencsics.

31'

Dobry kontratak Lecha zaprzepaszczony przez złe ostatnie podanie Pawłowskiego.

29'

Uderzenie Linettego z dystansu bez problemów wyłapane przez golkipera Lechii.

28'

Dośrodkowanie Nielsena, ale Janicki uprzedza Gajosa. Czujny stoper Lechii.

27'

Kolejna dobra okazja dla Pawłowskiego. Tym razem jednak rozbrzmiał gwizdek arbitra, który dopatrzył się spalonego.

26'

BYŁO BLISKO! Doskonały drybling Pawłowskiego, który zszedł do środka pola karnego i prawą nogą kropnął w poprzeczkę!

26'

Peszko przepchnął obrońcę Kolejorza i wbił się w pole karne, ale jego dogranie w kierunku Kuświka było niecelne.

24'

Haraslin opatrywany przez lekarzy. Wydaje się jednak, że to nic groźnego i zaraz wróci do gry.

22'

Volkov znalazł się 25 metrów od bramki bez opieki obrońców Lechii i zdecydował się na strzał. Bardzooo niecelny.

22'

Świetny powrót Sebastiana Mili przerwał nieźle zapowiadającą się akcję gospodarzy.

20'

Gajos dryblingiem wbił się w pole karnym po czym podał wprost pod nogi obrońcy gości. Nic z tego.

19'

Uraz Malocy. Lekarze udzielają pomocy obrońcy gdańszczan.

18'

Paixao szukał prostopadłego podania, lecz Tetteh doskonale przeczytał zamiary Portugalczyka.

16'

Z drugiej strony centra Haraslina, ale kompletnie nieudana. Burić od bramki.

15'

Mocna centra Lovrencsicsa z prawego skrzydła. Ponownie dobrze piąstkuje golkiper Lechii.

14'

Lech od razu po przejęciu piłki stara się uruchamiać długimi podaniami Nielsena, ale póki co Duńczyk przegrywa pojedynki ze stoperami Lechii.

13'

Lech rozegrał rzut wolny pomysłowo, ale ostatecznie bez rezultatu w postaci strzału.

12'

Faul Wawrzyniaka w niebezpiecznym dla Lechii miejsce. Lovrencsics ma doskonałą okazje na dośrodkowanie.

10'

Doskonała interwencja Buricia! Bardzo groźny strzał Peszki z rzutu wolnego.

7'

Niezła centra węgierskiego skrzydłowego, ale Milinković-Savić wypiąstkował piłkę.

7'

Indywidualna akcja Gajosa kończy się kornerem.

6'

Dużo chaosu w pierwszych minutach. Obie drużyny mają problem z rozegraniem kilku dokładnych podań.

3'

Dobra akcja Lecha! Lovrencsics był już z piłką w polu karnym i płaskim podaniem szukał Nickie Billego, ale obrońcy Lecha wybili piłkę.

1'

Zaczęli! Od środka piłkarze Lechii!

17:56

Kolejorz w ostatnim spotkaniu przegrał z Pogonią w Szczecinie. Z kolei Lechia uległa Piastowi aż 0-3. Kto lepiej podniesie się po ostatnim niepowodzeniu?

17:55

Lech w ostatnich 6 golach strzelił tylko trzy gole. Czy Kolejorzowi uda się dziś zaskoczyć golkipera Lechistów?

17:53

Dzisiejszy mecz poprowadzi sędzia Jarosław Przybył z Kluczborka.

17:48

Zapowiedź dzisiejszego meczu możecie przeczytać tutaj

17:46

Z kolei w ekipie Lecha zawieszonych za kartki Kadara i Trałkę zastąpią Volkov i Gajos. Na pozycji kapitana Kolejorza zagra Karol Linetty, a wyżej ustawiony będzie Gajos.

17:44

Mimo, że mocno poobijany w meczu z Piastem, Milos Krasić spotkanie z Lechem rozpocznie w pierwszym składzie.

17:43

17:43

17:42

Za 20 minut początek meczu na Bułgarskiej. Meczu, który może odebrać jednej z drużyn nadzieje na europejskie puchary.