Poniedziałek, 25 kwietnia 2016, godz. 18:00
Wisła KrakówWisła Kraków
2 : 2
Bruk-Bet Termalica NiecieczaBruk-Bet Termalica Nieciecza
19:52

To już koniec dzisiejszego spotkania. Dziękujemy za śledzenie relacji na Gol24.pl i zapraszamy na kolejne!

97'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i bramce Nowaka arbiter zakończył spotkanie. Przy Reymonta Wisła remisuje z Termaliką 2:2.

93'

TO NIE JEST POMYŁKA. TERMALICA WYRÓWNUJE W OSTATNIEJ SEKUNDZIE, A GOLA ZDOBYWA BRAMKARZ GOŚCI - SEBASTIAN NOWAK!!!

92'

Głęboki przerzut do Ondraska, który dosyć niefortunnie uderzał na bramkę Nowaka. Golkipera gości uprzedził Guerrier, który wpakował piłkę do pustej siatki.

92'

WISŁA WYCHODZI NA PROWADZENIE W 92. MINUCIE!!!

90'

Spotkanie potrwa dłużej o co najmniej 3 minuty.

89'

Spotkanie przy ul. Reymonta dobiega końca. Piłkarze obu zespołów w ostatnich minutach nie mogą dojść do dogodnych pozycji strzeleckich.

86'

Zaskakujące uderzenie Sadloka z trudem broni Nowak.

85'

Faul Plizgi tuż przy własnym polu karnym. Arbiter uznał, że zawodnik zasłużył na żółtą kartkę.

83'

Indywidualny rajd Małeckiego na skrzydle wślizgiem kończy Putwicew.

83'

83'

Małecki ukarany żółtą kartką.

82'

Nieporozumienie między Babiarzem, a Kędziorą. Piłka wraca do zawodników Wisły.

80'

Guerrier na spalonym. Zapowiadał się niebezpieczny atak Wisły.

77'

Na boisku po kilku miesiącach przerwy pojawia się Mączyński. Zmienia Wolskiego.

77'

Dwie zmiany w drużynie Wisły. Boisko opuszcza Boguski, którego zmienia Guerrier.

76'

Niebawem na boisku pojawi się Guerrier i Mączyński.

75'

Ostatnia zmiana w szeregach Termaliki. Biskup zmienia Gustkovskisa.

76'

Mocno niecelne podanie Wolskiego na skrzydło do Boguskiego i kontratak Wisły się skończył.

73'

Rzut rożny dla Termaliki. Niebezpiecznie było pod bramką golkipera Wisły.

71'

Piłkarz, który niedawno pojawił się na murawie świetnie wbiegł środkiem boiska między defensorów Wisły i uderzeniem w kierunku dalszego słupka pokonał Miśkiewicza.

71'

GOOOOOOL DLA TERMALIKI! Kędziora wyrównuje rezultat spotkania!

71'

Dariusz Wdowczyk również decyduje się na zmianę. Ściąga z murawy wracającego po kontuzji Brożka, którego zmienia Brlek.

69'

Źle z piłką zabrał się Wolski i futbolówka mu odskoczyła. Zmuszony był faulować, za co otrzymał żółtą kartkę.

68'

Wszyscy zawodnicy, poza Miśkiewiczem na połowie Termaliki.

67'

Mecz kończy również Nikolić, którego zmienia Kędziora.

67'

Zapowiadane zmiany w zespole gości. Boisko opuszcza Fryc, którego zmienia Plizga.

66'

Indywidualna akcja Małeckiego, lecz niewiele zdziałał pod polem karnym rywali.

65'

Szykuje się podwójna zmiana w zespole gości. Do wejścia szykowani Kędziora oraz Plizga.

64'

Uderzenie Brożka z pola karnego zablokowane, lecz Wisła nadal jest w posiadaniu piłki.

63'

Paweł Gil pokazuje żółtą kartkę Sadlokowi.

61'

Sołdecki zatrzymuje po wślizgu atak Boguskiego, który biegł z piłką środkiem pola.

60'

Termalica rzuciła się do wysokiego pressingu. Podopieczni Piotra Mandrysza chcą szybko wyrównać rezultat spotkania.

57'

Denis Popović daje prowadzenie Wiśle po bramce z rzutu karnego!

56'

Rzut karny dla Wisły za faul na Boguskim!

53'

Putiwcew świetnie zagrał w pole karne Wisły. Miśkiewicz minął się z piłką, lecz nikt z partnerów nie przeciął toru lotu futbolówki.

52'

Rzut wolny dla Wisły na wysokości 17. metra.

48'

Uderzenie Nikolicia sprzed pola karnego. Guzmics razem z Głowackim zablokowali jego strzał.

46'

Wisła już w 46. minucie miała okazję do zdobycia bramki, jednak w porę wyszedł z linii bramkowej Nowak.

45'

Wracamy na stadion przy Reymonta! Właśnie rozpoczęła się druga połowa!

45'

Koniec pierwszej połowy. Do przerwy utrzymuje się bezbramkowy remis. Wracamy za kwadrans!

45'

Arbiter dolicza jedną minutę do pierwszej połowy.

45'

Małecki wbiegł między trzech obrońców, jednak poradził sobie z nim Ziajka.

43'

Indywidualna akcja Ondraska. Przepchnął się w polu karnym z defensorami Termaliki i wywalczył rzut rożny.

40'

Nikolić na spalonym.

40'

Głowacki uprzedza Nikolicia i wybija piłkę na rzut rożny.

39'

Przerwa w grze. Na murawie leży Foszmańczyk.

38'

Żółtą kartką ukarany Jović.

38'

Niebezpiecznie podanie do tyłu Boguskiego

35'

Uderzenie Głowackiego sprzed szesnastki, piłka odbija się rykoszetem od Brożka, lecz wychodzi za linię bramkową. Wznawia Nowak.

35'

Piłkę po strzale Nikolicia bez problemu łapie Miśkiewicz.

33'

Faul Popovicia przed polem karnym Wisły. Otrzymuje za to żółtą kartkę.

30'

NIE-SA-MO-WI-TE pudło Boguskiego, który nie trafia na pustą bramkę z wysokości 5. metra!

29'

Ryzykowne zagranie Sadlok do Miśkiewicza. Na szczęście dla Wisły nie dopadł do niego żaden z zawodników Termaliki.

29'

Dośrodkowanie Małeckiego nie znalazło nikogo w polu karnym Termaliki. Defensorzy gości bez problemów sobie z nim poradzili.

25'

Termalika mogła wyjść na prowadzenie, lecz w polu karnym Popović uprzedził Nikolicia.

22'

Potężne uderzenie Głowackiego sprzed pola karnego! Piłka minimalnie przeleciała nad poprzeczką.

20'

Sołdecki wybija piłkę jak najdalej od własnej bramki. Gospodarze muszą budować atak od początku.

19'

Wisła stanęła przed szansą na prowadzenie w spotkaniu! Świetnie zastawił się Ondrasek, który zagrał wgłąb pola karnego do Brożka. Napastnik Wisły nie mógł czysto uderzyć piłki i wróciła ona przed pole karne, gdzie nabiegał Jović. Uderzenie defensora "Białej Gwiazdy" jednak mocno niecelne.

16'

Błąd przy podaniu Popovicia. Piłka wychodzi na aut.

15'

Faul Babiarza na Boguskim. Od rzutu wolnego grę wznowił Popović.

15'

Dośrodkowanie Małeckiego z lewego skrzydła bez najmniejszych problemów łapie Nowak.

13'

Piłka przypadkiem dotarła do znajdującego się w polu karnym Wisły Fryca, lecz ten nie potrafił oddać strzału.

13'

Foszmańczyk niebezpiecznie wbiegł z piłką w pole karne Wisły. Sadlok poradził sobie jednak z pomocnikiem gości i od bramki wznowił Miśkiewicz.

9'

Dobre dośrodkowanie Putiwcewa, lecz obrońcy Wisły poradzili sobie z przeciwnikami.

8'

Faul Popovicia tuż przy linii bocznej. Rzut wolny dla gości z dosyć dalekiej odległości od bramki.

8'

Pogubili się zawodnicy Termaliki pod polem karnym Wisły. Piłkę pod szesnastką przejmuje Popović.

7'

Świetny przerzut piłki Głowackiego. Dopadł do niej Małecki, lecz nie był w stanie pokonać dwóch obrońców Termaliki i futbolówka wyszła za bramkę. Z linii 5. metra wznowił Nowak.

5'

Strata podopiecznych Piotra Mandrysza. Od bramki wznowił Miśkiewicz.

5'

Niecelne podanie Wolskiego w środku boiska. Atak od defensywy budują goście.

3'

Podanie do Brożka, jednak zbyt lekkie. Piłka nie dochodzi do napastnika gospodarzy.

2'

Dobre zachowanie Sadloka w narożniku boiska. Od autu Wisła.

1'

Pierwszy błąd w rozegraniu Wiślaków. Od autu wznowili piłkarze Termaliki.

1'

Piłkarze Termiliki rozpoczęli spotkanie, pierwszy gwizdek w spotkaniu!

17:58

Zawodnicy już na murawie, kibice odśpiewali hymn "Białej Gwiazdy". Za chwile pierwszy gwizdek!

17:48

Na murawie pozostali tylko zawodnicy rezerwowi Wisły. Podstawowe jedenastki wróciły do szatni. Na boisko powrócą za niecały kwadrans.

17:47

Do składu "Białej Gwiazdy" po kilku miesiącach przerwy wreszcie powrócił Krzysztof Mączyński. Dariusz Wdwowczyk nie zdecydował się jednak, żeby wystawić go od pierwszych minut.

17:43

Ławka rezerwowych Termaliki: Krzysztof Pilarz, Dawid Plizga, Dalibor Pleva, Jakub Biskup, Wojciech Kędziora, Dariusz Jarecki, Wołodymyr Kowal.

17:37

Ławka rezerwowych Wisły: Michał Buchalik, Krzysztof Drzazga, Tomasz Cywka, Petar Brlek, Krzysztof Mączyński, Jakub Bartosz, Wilde Donald Guerrier.

17:31

Szkoleniowiec Termaliki wystawił mocno eksperymentalny skład. W porównaniu z ostatnim meczem, w którym "Słoniki" mierzyli się z Koroną Kielce, Piotr Mandrysz dokonał 5 zmian.

17:21

Serdecznie witamy ze stadionu przy ul. Reymonta w Krakowie! Już za ok. 40 minut pierwszy gwizdek w spotkaniu Wisła Kraków - Termalica Bruk-Bet Nieciecza.