Korona KielceKorona Kielce
1 : 1
Górnik ŁęcznaGórnik Łęczna
17:23

To był kolejny bardzo emocjonujący mecz w tej kolejce! Ostatecznie Korona Kielce zremisowała z Górnikiem Łęczna 1:1. Bramkę dla gospodarzy zdobył Airam Cabrera, natomiast Bartosz Śpiączka wyrównał z rzutu karnego! Dziękuję Państwu za uwagę i zapraszam na kolejne relacje na naszym portalu!

94'

Koniec meczu. Arbiter spotkania gwiżdże po raz ostatni na Kolporter Arenie w Kielcach.

93'

Goście zwietrzyli okazję do zdobyli zwycięskiego gola! Celny strzał obronił Dariusz Trela i sparował na rzut rożny.

91'

Jan Bednarek ukarany za faul na przeciwniku.

90'

Sędzia główny dolicza dodatkowe 4 minuty do regulaminowego czasu gry.

87'

Ale emocje! Airam Cabrera nie trafił rzutu karnego! Jego intencję wyczuł golkiper gości, który tym samym odkupił swoją winę!

87'

Sergiusz Prusak fauluje w swoim polu karnym piłkarza Korony i sędzia pokazuje na wapno po konsultacji z sędzią bocznym!

85'

Trzecia zmiana w drużynie gości: schodzi Paweł Sasin, wchodzi Lukas Bielak.

84'

Mamy faul tuż przed linią pola karnego Górnika. Airam Cabrera uderza bezpośrednio tuż przy słupku bramki, ale Sergiusz Prusak jest w doskonałej formie i sparował futbolówkę na rzut rożny!

82'

Ładna akcja ofensywna Koroniarzy, ale piłkę po dośrodkowaniu pewnie łapie golkiper gości.

80'

Trzecia zmiana w drużynie gospodarzy: schodzi Rafał Grzelak, wchodzi Michał Przybyła.

78'

Gol! Gol! Gol! Bartosz Śpiączka trafia z rzutu karnego! Mamy 1:1!

78'

Mamy rzut karny po zagraniu ręką w polu karnym Elhadjiego Papy Diawa.

77'

Zagranie ręką w polu karnym. Żółta kartka dla Elhadjiego Papy Diawa.

76'

Posiadanie piłki po 75. minutach spotkania: Korona (46%) - Górnik (54%)

74'

Podopieczni Jurija Szatałowa zdecydowanie przejęli inicjatywę w tej części spotkania. Bartosz Śpiączka miał doskonałą okazję do oddania strzału, ale uprzedził go obrońca gospodarzy.

72'

Druga zmiana w drużynie gospodarzy: schodzi Bartłomiej Pawłowski, wchodzi Marcin Cebula.

71'

Kolejny atak gości. Przemysław Pitry otrzymał dokładne podanie w polu bramkowym, ale jego strzał po raz kolejny broni Dariusz Trela.

69'

Seria rzutów rożnych dla gości. Ostatnie dośrodkowanie pewnie łapie Dariusz Trela.

67'

Druga zmiana w drużynie gości: schodzi Grzegorz Piesio, wchodzi Tomasz Nowak.

66'

Pierwsza zmiana w drużynie gospodarzy: schodzi Siergiej Pilipczuk, wchodzi Vladislavs Gabovs.

65'

Pierwsza zmiana w drużynie gości: schodzi Veljko Nikitović, wchodzi Maciej Szmatiuk.

64'

Przerwa w grze. Kontuzji nabawił się Airam Cabrera.

63'

Dzieje się! Dzieje się na Kolporter Arenie w Kielcach! Wymiana ciosów jak na bokserskim ringu!

61'

Posiadanie piłki po 60. minutach spotkania: Korona (45%) - Górnik (55%)

59'

Okres płynnej gry z obu stron. Co raz mnie fauli, a co raz więcej akcji.

57'

Kolejny kontratak Korony. Bartłomiej Pawłowski próbował posłać piłkę w kierunku dłuższego słupka gości, ale piękną interwencją po raz kolejny wykazał się golkiper z Łęcznej! Mamy rzut rożny dla Żłocistokrwistych.

55'

Zamieszanie pod bramką gości. W pierwszej fazie akcji interweniował Prusak, potem piłkę zablokował jeden z obrońców, a na koniec niecelny strzał oddał Siergiej Pilipczuk.

53'

Gra przeniosła się do środka boiska.

51'

Nieudana próba strzału przewrotką Bartłomieja Pawłowskiego. Od bramki Sergiusz Prusak.

49'

Pierwszy groźny atak gości. Po dośrodkowaniu Leandro z lewej strony boiska, Grzegorz Bonin huknął z całej siły, ale piłka poszybowała obok bramki Dariusza Treli.

47'

Na razie bez zmian w obu drużynach.

46'

Sędzia rozpoczyna drugą połowę. Od środka boiska zaczynają goście.

45'

Koniec pierwszej połowy. Zasłużone prowadzenie Korony po golu Airama Cabrery. Zapraszam na 15. minut przerwy.

43'

Bardzo emocjonująca końcówka pierwszej połowy w Kielcach. Kolejny rzut rożny dla gospodarzy po kapitalnej interwencji Sergiusza Prusaka!

41'

Po raz kolejny Bartosz Śpiączka urwał się ostatniemu obrońcy i po strzale piłka uderzyła tylko w słupek bramki Dariusza Treli!

39'

Atak gospodarzy prawą flanką boiska. Faul na Vlastimirze Jovanoviciu. Wrzutka w pole karne gości, ale piłkę pewnie łapie Sergiusz Prusak.

37'

Podopieczni Jurija Szatałowa próbują ze wszystkich sił doprowadzić do wyrównania jeszcze przed przerwą. Rzut rożny dla gości.

35'

W kolejnej akcji Górnika uczestniczył Bartosz Śpiączka, ale został złapany na spalonym.

33'

Pierwszy niecelny strzał gości w wykonaniu Bartosza Śpiączki. Od bramki Dariusz Trela.

31'

Posiadanie piłki po 30. minutach spotkania: Korona (49%) - Górnik (51%)

29'

Jedna z nielicznych akcji ofensywnych gości, ale po raz kolejny obrońcy z Kielc wyjaśnili sytuację.

27'

Korona ponownie zepchnęła gości pod pole karne. Seria wrzutów z autu dla gospodarzy.

25'

Goście chcieli szybko odpowiedzieć po stracie gola, ale szybko stracili piłkę.

23'

Bezpośrednio z rzutu wolnego piłka trafiła w słupek! Najsprytniej zachował się w polu karnym Airam Cabrera, ktróry dobił piłkę do pustej bramki!

22'

Gol! Gol! Gol! Airam Cabrera! 1:0 dla Korony!

21'

Pierwsza indywidualna kara w tym spotkaniu. Żółtą kartkę zobaczył Paweł Sasin.

21'

Kolejna niebezpieczna wrzutka w pole karne Górnika, piłkę przejął Bartosz Rymaniak, ale uderzył tylko w boczną siatkę bramki Sergiusza Prusaka.

19'

Kamil Sylwestrzak bardzo niecelnie uderza w kierunku bramki Górnika. Od bramki golkiper gości.

17'

Posiadanie piłki po 15. minutach spotkania: Korona (59%) - Górnik (41%)

15'

Pierwsze chwile posiadania piłki przez piłkarzy z Łęcznej. Faul ofensywny na połowie gospodarzy.

13'

Kolejna niebezpieczna akcja gospodarzy zakończona niecelnym uderzeniem z dystansu Bartłomieja Pawłowskiego.

11'

Piękna indywidualna akcja Bartłomieja Pawłowskiego zakończona celnym strzałem, ale na posterunku Sergiusz Prusak!

9'

Korona zamknęła gości w hokejowym zamku. Seria rzutów rożnych dla podopiecznych Marcina Brosza. Goście nie potrafią wyjść z własnej połowy.

7'

Seria dośrodkowań piłkarzy z Kielc, interweniuje Sergiusz Prusak. Mamy pierwszy rzut rożny dla gospodarzy.

5'

Atak pozycyjny Złocistokrwistych. Wrzut z autu na połowie gości.

3'

Piłkarze Korony spokojnie rozgrywają piłkę na własnej połowie.

1'

Sędzia rozpoczyna spotkanie. Od środka boiska zaczynają gospodarze.

15:25

Piłkarze obu zespołów wychodzą na murawę Kolporter Areny w Kielcach.

15:20

Szymon Marciniak z Płocka poprowadzi dzisiejsze spotkanie.