Trałka po bramce Zwolińskiego dostał żółtą kartkę.

94'

Koniec meczu! Pogoń wygrywa z Lechem 1:0 po golu Łukasza Zwolińskiego

94'

Minuty mijają, a frustracja rośnie. Tym razem żółtą kartką ukarany Szymon Pawłowski za faul na Matrasie

93'

Ceesay ukarany żółtą kartką za faul na Listkowskim

92'

Słowik skutecznie intwereniowal po strzale Gajosa.

90'

Arbiter doliczył trzy minuty do tego spotkania

90'

Dawid Kort w końcówce zastąpi Vladimera Dvalishvilego

89'

Po podaniu Gajosa, Nielsen spudłował. Uderzył ponad bramką

88'

Dvalishvili popędził prawą stroną, lecz nic z tego nie wyszło. Dobra gra Trałki w defensywie

86'

Volkov po podaniu Jevticia zagrał w pole karne. Nielsen nie zdołał jednak wiele tam dokonać.

84'

Ceesay usiłował zdziałać coś w ataku. Nie podołał jednak Czerwińskiemu

84'

Premierowa zmiana w szeregach gospodarzy.Marcin Listkowski za Ricardo Nunesa.

83'

Po akcji Jevticia z Pawłowskim, uderzał Ceesay. Skuteczna interwencja Słowika

82'

Jevtić z rzutu rożnego. Szczęśliwie Słowik

81'

Jevtić ponownie z rzutu wolnego. Portowcy wybili piłkę na rzut rożny

80'

Czerwiński przegrał rywalizację o piłkę przez co musiał uciec się do faulu. Żółta kartka

79'

Rzut wolny dla Portowcóc wykonywał Nunes. Przeciągnął jednak dośrodkowanie. Od bramki Burić

77'

Trałka zagrywał w pole karne, lecz zamiast Nielsena, doszedł do piłki Czerwiński

77'

Jevtić sam wykonywał rzut wolny. Dalekie dośrodkowanie w pole karne wybił jednak Czerwiński

76'

Faul Nunesa na Jevticiu. Będzie rzut wolny dla Lecha

75'

Jan Urban stawia wszystko na jedną kartę. Do zakończenia meczu jeszcze kwadrans, a on dokonał już trzech zmian. Zamiast Karola Linettego, Abdul Aziz Tetteh

74'

Dvalishvili dostał idealną szansę na podwyższenie prowadzenia. Idealne podanie od Frączczaka zostało jednak zmarnowane, gdyż Gruzin zbyt liberalnie wypuścił sobie piłkę

74'

Gajos z łatwością odczytał zamiary Nunesa, przez co zakończył akcję Pogoni zanim jeszcze zrobiło sie groźnie

73'

Jevtić z daleka i wysoko ponad bramką. Kolejny w tym meczu strzał do statystyk

72'

Burić odważnie wyszedl z pola karnego, tym samym hamując akcję Portowców w zarodku

72'

Zwoliński z bardzo daleka po podaniu Akahoshiego. Raczej do statystyk

71'

Faul Wilusza w ataku. Pogoń wznowi grę z własnej połowy

70'

Po dośrodkowaniu Jevticia, Czerwiński uprzedził Nielsena i wybił piłkę z pola karnego

70'

Powracający Gajos nie pozwolił Zwolińskiemu na wyjście z kontratakiem

69'

Do przodu popędził Gajos. Przed polem karnym podał Pawłowskiemu, a ten praktycznie od razu oddał mu piłkę. Akcję zakończyła jednak dobra interwencja Rudola

68'

Rzut rożny dla Pogoni. Nunes posłał piłkę na dalszy słupek. Ogromne zamieszanie nie przyniosło jednak strzału

67'

Nunes świetnie podał w pole karne, lecz jego zamiary odczytał Kadar

66'

Po wrzutce Pawłowskiego, piłke wybił Rudol. Rozpoczął tym samym kontratak swego zespołu. Do długiego podania nie dobiegł jednak Zwoliński

65'

Jevtić zagrał w pole karne, lecz piłkę odebrał Murawski

64'

Na boisku pojawił sie Darko Jevtić. Zmienił Dawida Kownackiego.

63'

Linetty z dystansu. Odważnie, lecz nieprecyzyjnie. Piłka przeleciała po zewnętrznej stronie słupka

62'

Pawłowski zagrał na prawo do Nielsena. Ten podał piłkę prosto w ręce Słowikowi

60'

Murawski źle wybił rzut rożny. Do piłki doszedł Ceesay, jednak ten też się mylił i oddał piłkę Murawskiemu. Kapitan Portowców dośrodkował jeszcze raz. Tym razem prosto do Zwolińskiego, który umieścił piłkę w siatce.

59'

GOL! Łukasz Zwoliński zdobywa swoją pierwszą bramkę w 2016 roku

58'

Dvalishvili popędził lewą stroną i zagrał w pole karne do Nunesa. Ten uderzył na bramkę. Będzie korner

57'

Strzał z woleja Gajosa. Piłka poszybowała jednak daleko od bramki

55'

Agresywny faul Frączczaka na Linettym. Żółta kartka

54'

Volkov popisał się prostopadłym podaniem w pole karne. Piłkę odebrali rywale

53'

Znowu Frączczak. Z daleka, acz niecelnie

53'

Frączczak po kontrataku. Trafił jednak w jednego z graczy LEcha

52'

Frączczak zagrał w pole karne, lecz Dvalishvili, zasłonięty przez defensorów, nie mógł nic zrobic

51'

Z dystansu bez przyjęcia uderzył Matras. Posłał jednak piłkę po zewnętrznej stronie słupka

51'

Ceesay pewnie wybił piłkę spod własnej bramki po rogu Pogoni

50'

Murawski dobiegł do piłki w środku boiska i uderzył na bramkę. Burić wybił na korner

50'

Dwa faule w jednej akcji popełnili gracze Lecha. Najpierw Kownacki na Matrasie. Potem Nielsen. Grę wznowią gospodarze

48'

Kownacki uciekł Lewandowskiemu i podał w kierunku Nielsena. Na drodze piłce stanął jednak Słowik

47'

Pawłowski oszukał Rudola i wypracował rzut wolny dla Lecha w środku obiska

47'

Murawski z dystandu na pustą bramkę. Kapitan Portowców jednak chybił i nie wykorzystał błedu Buricia

46'

Murawski pchnął akcję Pogoni do przodu. Podał do Nunesa, a ten podaniem szukał Zwolińskiego. Nie znalazł.

46'

Lechici rozpoczęli drugą część gry.

46'

Z szatni nie wyszedł już Gergo Lovrencsics. Zamiast niego Nicki Bille Nielsen

45'

Koniec pierwszej połowy

44'

Dośrodkowanie w pole karne Lecha w wykonaniu Lewandowskiego nie zostało odebrane przez żadnego z jego kolegów

42'

Pawłowski z Gajosem usiłowali przebić się w pole karne Pogoni. Tym razem bezowocnie

42'

Burić odważnie wyszedł z bramki. Dobra decyzja, uprzedził Zwolińskiego

41'

Po rzucie rożnym, na bramkę uderzał Volkov. Ponownie dobra interwencja Słowika

40'

Słowik znowu nie dał się pokonać. tym razem wybił strzał z dystansu Pawłowskiego. Będzie korner

39'

Po podaniu Lewandowskiego, w pole karne wystartował Dvalishvili. Uprzedził go jednak Burić

38'

W natarciu gospodarze. Najpierw w pole karne usiłował wejść Zwoliński, chwilę później Akahoshi. Nieskutecznie

37'

Na spalonym Dvalishvili.

36'

Murawski strzelał w kierunku pola karnego, lecz piłka wyleciała na aut

35'

Z korneru Murawski. Wysoko zagral piłkę pod bramkę, lecz nikt jej tam nie odebrał.

34'

Po technicznym uderzeniu Dvalshvilego, piłkę na rzut rożny wybił Burić

34'

Frączczak zagrał wysoką piłkę w pole karne. Spokojnie przejął ją Kadar

32'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego dla Lecha, wybija Frączczak

31'

Dvalishvili w boczną siatkę! Uciekł Wiluszowi, odebrał podanie Murawskiego i bez zwłoki uderzył. Poznaniacy mieli trochę szczęścia

31'

Rudol odebrał piłkę Kownackiemu i rozpoczął akcję swojej drużyny. Lewą stroną Lewandowski, podał do Akahoshiego. Dobra interwencja Buricia

28'

Nunes dosrodkował w pole karne w kierunku Zwolińskiego. Napastnikowi przeszkadzali jednak rywale w wyniku czego nie zdołał oddac strzału

28'

Pawłowski próbował przebić się po lewej stronie, lecz na drodze stanął mu Matras

27'

Żółty kartonik obejrzał także Tamas Kadar

26'

Rafał Murawski upomniany za to żółtą kartką

26'

Zrobiło się naprawdę gorąco. Murawski odepchnął Kadara, tym samym rozpoczynając przepychankę. Czyżby miały posypać się kartki?

25'

Nunes popędził skrzydłem, lecz z łatwością dogonił go Ceesay

25'

Znowu sporo chaosu pod bramką Pogoni. Słowik wybronił strzał Lovrencsicsa oraz dobitkę Wilusza

24'

Kolejny rzut rożny dla poznaniaków. Na bramkę uderzał Gajos, lecz idealnie wyciągnął ją Słowik

22'

Po dośrodkowaniu Lovrencsicsa z rzutu rożnego, piłkę wybił Matras

22'

Wzorowa akcja prawej strony Lecha Poznań.Ceesay wywalczył jednak jedynie rzut rozny

21'

Volkov zagral w pole karne. Prosto do Murawskiego

20'

Pawłowski dostał piłkę pod polem karnym Pogoni, jednak nie zdołał nic tam zrobić. Dobra praca defensorów gospodarzy

19'

Po fantastycznym początku, teraz tempo gry nieco zwolniło. Ostatnie kilka minut piłka spędziła w środku boiska. Czy to tylko chwilowa zadyszka z obu stron?

15'

Murawski przechwycił piłkę na środku boiska i podaniem szukał Zwolińskiego. Zamiast niego znalazł jednak Wilusza

14'

Gajos wpadł z piłką w pole karne. Odebrał długie podanie z własnej połowy i oddał strzał. Nad bramką

13'

Dośrodkowanie Akahoshiego w pole karne. Piłka odbiła się przed bramką i wylądowała w rękach Buricia

11'

Pawłowski wygrał starcie z Frączczakiem po czym podał piłkę do Gajosa. Ten wyminął dwóch rywali i strzelił w światło bramki. Słowik na posterunku

11'

Strzał za strzałem. Tym razem do interwencji zmuszony był Jasmin Burić. Spokojnie wybronił jednak uderzenie Dvalishvilego

10'

Kolejny strzał na bramkę Słowika! Tym razem szczęścia szukał Kownacki. I ponownie nie znalazł. Uderzył prosto w ręce golkipera Pogoni

9'

Pawłowski w poprzeczkę! Mocne prostopadłe podanie Kadara, odebrał właśnie Pawłowski i strzelił z daleka. Słowik miał trochę szczęścia

9'

Zwoliński próbował coś zdziałać po prawej stronie pola karnego Lecha, lecz w skutek interwencji Lovrencsicsa, nic z tego nie wyszło

6'

Po dośrodkowaniu Volkova, kolejny strzał Kownackiego. I znowu niecelny

5'

Czerwiński powstrzymał natarcie Kownackiego wybijając piłkę na aut

3'

Lech przedarł się na połowę Pogoni. Kontratak Lovrencsicsa. Węgier podał do Kownackiego, a ten bez namysłu uderzył daleko od bramki

1'

Frączczak popędził prosto pod pole karne, skąd posłał piłkę do Dvalishvilego. Ten, przez nikogo nie pilnowany, uderzył bardzo bardzo niecelnie

00'

Zaczynamy! Od środka gospodarze!

20:27

Arbiter wyprowadził obie jedenastki na murawę. W tle leci hymn Portowców

20:26

A w Szczecinie pogoda nie sprzyja. Po naprawdę ładnym dniu, teraz się rozpadało. Czy ta niekorzystna aura przeszkodzi piłkarzom w grze?

20:10

Już za nieco mniej niż 20 minut zabrzmi premierowy gwizdek w Szczecinie. Lokalna Pogoń podejmie ubiegłorocznego Mistrza Polski, Lech Poznań. Aktualnie miejsce wyżej w tabeli znajdują się gospodarze, mając nad dzisiejszym rywalem punkt przewagi. Jak będzie to wyglądało po tym spotkaniu?