A Legia nadal w natarciu. Tym razem jednak zakończyło się odgwizdaniem spalonego. Przyłaoany Guilherme

Trzeciej roszady dokonał także Stanisław Czerczesow. Tomasz Brzyski za Adama Hlouska

Hlousek został złapany na spalonym.

80'

Zmiana w Legii. Tomasz Jodłowiec za Aleksandara Prijovicia.

78'

Prijović popisał się długim podaniem w pole karne. Hamalainen wygrał walkę o piłke z Polczakiem w powietrzu, wyminął go i umieścił futbolówkę w siatce.

77'

GOL! Kasper Hamalainen na 4:0

76'

Po rzucie rożnym w wykonaniu Cetnarskiego, uderzał Covilo. Do statystyk

75'

Przerwa w grze. Sędzia Przybył popędził na ławkę Cracovii, gdzie jest bardzo gorąco.

73'

Guilherme wrócił na boisko i własnie popisał się fajną interwencją, hamując akcję Cracovii

72'

Premierowa zmiana w zespole gospodarzy. Nemanję Nikolicia zmienił Kasper Hamalainen.

71'

Przerwa w grze. Na boisku leżał Guilherme. Teraz już został sprowadzony z boiska. Czy na nie wróci?

66'

Doskonałe podanie Gilherme w kierunku Hlouska. Ten popędził do przodu i podał do Nikolicia. Ten uderzył, lecz prosto w Sandomierskiego. Dobijał Duda, lecz w słupek

64'

Kolejne starcie Jendriska z Lewczukiem. Tym razem górą piłkarz Cracovii który wywalczył rzut wolny.

62'

Cetnarski prostopadle zadał do Jendriska, lecz tego łatwo dogonił Lewczuk.

60'

Kolejny stały fragment gry w wykonaniu Pasów nie przyniósł zagrożenia pod bramką Sandomierskiego

58'

Po rzucie roznym, do piłki próbował wyjść Covilo. Tym razem się nie udało, lecz Pasy dostaną jeszcze kolejny korner

56'

Zejdler próbował coś wykreowac w ofensywie, lecz niezbyt mu sie to udało

54'

Polczak dał się ograć Nikoliciowi i Węgier znalazł się w sytuacji sam na sam. Okrutnie ją jednak zmarnował, zbyt bardzo wypuszczając sobie piłkę. Spokojnie Sandomierski

52'

Po rzucie rożnym w wykonaniu Dudy, uderzał Kucharczyk. Niecelnie

50'

Guilherme wywalczył sobie rzut wolny. Sam postanowił go wykonać. Uderzył prosto na bramkę. Skutecznie Sandomierski. Dobijał Hlousek, lecz i on nie zdołał umieścić piłki w siatce

49'

Jędrzejczyk popędził do przodu, lecz nie zdołał uciec Wójcickiemu

49'

Piłka znajduje się na polowie Legii, lecz nie można powiedzieć jakoby Cracovia jakoś zagrażała bramce Malarza

46'

I już rzut rożny dla Legii. Duda posłał piłkę prosto na głowę Prijovicia, lecz ten uderzył niecelnie

46'

Wracamy do gry. Legioniści rozpoczęli drugą połowę.

46'

A za Deleu zagra Łukasz Zejdler

46'

W drugiej połowie zobaczymy Piotra Polczaka. Zastąpił Mateusza Wdowiaka

45'

Arbiter nie doliczył nawet sekundy do pierwszej połowy. Czas na przerwę

44'

Kolejna dobra akcja Legii. Nikolić zmarnował fanatastyczną sytuację stworzoną przez Hlouska. Obrońca wymienil podania z Kucharczykiem, by potem dośrodkować prosto do napastnika.

43'

Po rzucie rożnym w wykonaniu Dudy, do piłkii doszedł Borysiuk. Podał do Kucharczyka, lecz ten uderzył niecelnie

42'

Po dośrodkowaniu Hlouska, strzelał Prijović. Wołąkiewicz w ostatniej chwili sprzed linii bramkowej

41'

Covilo wybił piłkę po rzucie rożnym dla Legii

40'

Nikolić doszedł do piłki w polu karnym Cracovii. W ostatniej chwili na rzut rożny wybił Wołąkiewicz.

38'

Wdowiak ruszył do przodu, lecz z łatwością zahamował go Lewczuk

37'

Spóźnione wejście Deleu na Guilherme. Żółta kartka

37'

Szybki kontratak Legii wykańczał Prijović. Będąc sam na sam z Sandomierskim, uderzył niecelnie

36'

Rzut rożny dla Cracovii nie przyniósł najmniejszego zagrożenia pod bramka Malarza

33'

Guilherme z rożnego, Nikolić jako pierwszy nabiega i uderza głową. Co za nokaut!

32'

GOOOOOOOOOOOOOL! I JEST!

32'

Legia walczy o trzeciego gola. Akcję zmarnował Nikolić.

26'

Kucharczyk dostał podanie od Dudy i zamienił je na niezwykle efektowną bramkę. Uderzył z dystansu, futbolówka minęła Covilo, zaskoczyła Sandomierskiego i spoczeła w siatce.

25'

GOL! Przepiękne trafienie Michała Kucharczyka!

23'

Faul Deleu na Kucharczyku w środku boiska. Pomocnik Legii leży na murawie

20'

Po długim podaniu Rzeźniczaka na spalonym Nikolić

19'

Dobra akcja Cracovii. Dośrodkowanie Vestenickiego w pole karne źle odczytał jednak Jendrisek

17'

Wójcicki dał się złapać na pozycji spalonej po podaniu od Wołąkiewicza

16'

Fajna współpraca Kapustki z Vestenickym zaowocował zagrożeniem pod bramką Malarza. Wyminęli Guilherme, wdarli się w pole karne. Uderzał reprezentant Polski. Niecelnie

13'

Fantastyczna kontra Cracovii. Lewą stroną popędził Wdowiak, po czym centrował w pole karne. Malarz pewnie wybronił strzał Cetnarskiego.

11'

Po dośrodkowaniu Kucharczyka, piłkę z własnego pola karnego wybił Wołąkiewicz

11'

Teraz próbował Guilherme. Na posterunku jednak Covilo.

10'

Duda otrzymał podanie w pole karne, lecz nie zdołał tego wykorzystać. Legia zamknęła rywali na własnej połowie

9'

To mogło być 2:0! Fantastyczne uderzenie Nikolicia z okolic linii pola karnego. Poprzeczka!

8'

Po podaniu Nikolicia, w polu karnym z piłka znalazł się Prijović. Gonil go Bejan, lecz obrońca Cracovii po chwili upadł. Napastnik Legii został sam, wyminął nadbiegającego Deleu i umieścił piłkę w siatce.

7'

GOL! Aleksandar Prijović z ostrego kąta daje Wojskowym prowadznie

6'

Po rzucie rożnym dla Legii, piłka toczyła się w kierunku Guilherme, ale Brazylijczyk nie zdołał do niej dopaść

5'

Pod bramką Sandomierskiego znowu znalazła się Legia. Hlousek walczył z lewej strony, ale skutecznie interweniował Deleu

4'

Wdowiak urwał się Lewczukowi i podał do Cetnarskiego. Strzał kapitana Pasów zablokowany przez Rzeźniczaka

3'

W natarciu znowu Legia. Długo wymieniali podania w okolicach środka boiska, aż w końcu lewą stroną popędził Kucharczyk. Niewiele jednak zdziałał

2'

Pierwsi do przody ruszyli gospodarze. Zablokowany strzał Kucharczyka. Piłka w rękach Sandomierskiego

00'

Zaczynamy! Pierwszy gwizdek Jarosława Przybyła już za nami, a od środka rozpoczęła Cracovia!

20:27

Kapitanowie, Jakub Rzeźniczak oraz Mateusz Cetnarski, wylosowali strony.

20:26

Arbiter wyprowadził już obie jedenastki na murawę. Emocje rosną, bo do premierowego gwizdka coraz bliżej

20:25

Z głośników leci hymn Legii. Słychać donośny śpiew kibiców, którzy licznie zgromadzili się na trybunach w ten piątkowy wieczór

20:23

Już za dosłownie chwilkę rozpocznie się jedno z najciekawiej zapowiadających się spotkań tej kolejki. Główny kandydat do tytułu Mistrza Polski, Legia Warszawa podejmie u siebie jedną z rewelacji sezonu, Cracovię.