Bruk-Bet Termalica NiecieczaBruk-Bet Termalica Nieciecza
0 : 0
Korona KielceKorona Kielce
19:54

Termalica Bruk-Bet Nieciecza zremisowała bezbramkowo po wyrównanej grze z Koroną Kielce. Tylko końcówka spotkania obfitowała w emocje i sytuacje bramkowe. Dziękuję Państwu za uwagę i zapraszam na kolejne relacje na naszym portalu.

93'

Koniec meczu. Arbiter spotkania gwiżdże po raz ostatni na stadionie w Niecieczy.

92'

Seria niebezpieczny ataków po stronie Korony zakończonych rzutem różnym.

91'

Trzecia zmiana w drużynie gospodarzy: schodzi Dariusz Jarecki, wchodzi Dawid Sołdecki.

90'

Główny główny dolicza dodatkowe 3 minuty do regulaminowego czasu gry.

89'

Pierwsze pudło tej kolejki! Piłkę na wagę trzech punktów do pustej bramki nie strzelił Wojciech Kędziora!

88'

Mecz nabiera rumieńców na sam koniec. Wymiana cios za cios.

86'

Kolejna groźna sytuacja dla gości. Dośrodkowanie Bartosza Rymaniaka zmarnował Bartłomiej Pawłowski. Piłka od bramki gospodarzy.

84'

Strata piłki na połowie Termaliki i pierwszy celny strzał w tym meczu oddali Złocistokrwiści.

82'

Niebezpieczny rzut wolny dla piłkarzy Korony, ale strzał został zablokowany w powietrzu. Niecieczanie konstruują kolejną akcję od własnej połowy.

80'

Trzecia zmiana w drużynie gości: schodzi Siergiej Pilipczuk, wchodzi Vladislavs Gabovs.

78'

Niebezpieczny atak Termaliki prawą stroną boiska. Ostre dośrodkowanie w pole karne gości, ale uderzenie głową okazało się niecelne. Od bramki Dariusz Trela.

76'

Posiadanie piłki po 75. minutach spotkania: Termalica (54%) - Korona (46%)

74'

Kolejna indywidualna kara w tym spotkaniu. Żółty kartonik zobaczył Aleksandrs Fertovs.

73'

Seria rzutów wolnych po agresywnych wejściach piłkarzy z Niecieczy na środku boiska.

71'

Druga zmiana w drużynie gości: schodzi Marcin Cebula, wchodzi Bartłomiej Pawłowski.

70'

Druga zmiana w drużynie gospodarzy: schodzi Jakub Biskup, wchodzi Dawid Plizga.

68'

Zamieszanie w pobliżu pola karnego Koroniarzy, ale ostatecznie sędzia podyktował faul ofensywny gospodarzy.

66'

Szybka strata gości po rzucie wolnym i blisko zdobycia pierwszego gola była Termalica. Kolejny rzut rożny dla gospodarzy zakończony niecelnym uderzeniem Artema Putiwcewa.

64'

Pierwsza zmiana w drużynie gości: schodzi Łukasz Sierpina, wchodzi Vanja Marković.

62'

Posiadanie piłki po 60. minutach spotkania: Termalica (53%) - Korona (47%)

61'

Rafał Grzelak zdecydował się na strzał z dystansu, ale ten był bardzo niecelny.

59'

Pierwsza zmiana w drużynie gospodarzy: schodzi Patrik Misak, wchodzi Tomasz Foszmańczyk.

59'

Groźne zderzenie głowami zawodników obu drużyn na środku boiska.

58'

Idealne dośrodkowanie piłki przez Patryka Fryca, ale obrońca gości wykazał się czujnością i wybił piłkę na rzut rożny.

56'

Atak pozycyjny podopiecznych Marcina Brosza.

54'

Jakub Biskup na minimalnym spalonym.

52'

Gra przeniosła się do środka boiska. Seria wrzutów z autu raz dla jednej, raz dla drugiej drużyny.

50'

Gospodarze wywalczyli kolejny rzut rożny, ale nic z tej korzyści nie wyszło.

48'

Bardzo niecelny strzał Rafała Grzelaka z rzutu wolnego. Od bramki Sebastian Nowak.

46'

Na razie bez zmian w obu zespołach.

46'

Sędzia rozpoczyna drugą połowę. Od środka boiska zaczynają gospodarze.

18:50

Mecz jak do tej pory bardzo wyrównany. Termalica bezbramkowo remisuje z Koroną Kielce. Zapraszam na 15. minut przerwy.

18:48

Posiadanie piłki po 45. minutach spotkania: Termalica (50%) - Korona (50%)

45'

Koniec pierwszej połowy. Sędzia nie doliczył żadnej minuty.

44'

Termalica była bliska objęcia prowadzenia po strzale głową, ale obrońca gości zachował zimną krew i wybił piłkę z linii bramkowej.

43'

Pierwsza indywidualna kara w tym spotkaniu. Arbiter zdecydował się pokazać żółty kartonik Elhadjiemu Pape Diaw za podcięcie Patryka Fryca po kontrataku gospodarzy.

42'

Pierwszy korner dla gości. Wrzutka jednak szybko zablokowana.

41'

Seria strat piłki po niecelnych podaniach piłkarzy z Kielc.

39'

Koroniarze stopniowo zdobywają pole gry przy pomocy serii wrzutów z autu.

37'

Mądra gra w środku boiska w połączeniu z wysokim presingiem podopiecznych Piotra Mandrysza, powoduje zagrożenie przed polem karnym gości.

35'

Seria pięciu dośrodkowań Termaliki zakończonych celnym, mocnym strzałem Patrika Misaka. Dariusz Trela na posterunku swojej bramki.

33'

Obustronne ataki drużyn zakończone niedokładanymi podaniami.

31'

Posiadanie piłki po 30. minutach spotkania: Termalica (46%) - Korona (54%)

29'

Inicjatywę przejęli piłkarze z Niecieczy. Patrik Misak ku zaskoczeniu wszystkich oddał strzał z rodzaju "spadający liść".

27'

Korona co raz pewniej utrzymuje się przy piłce i atakuje na połowie gospodarzy.

25'

Niebezpieczny atak gości i faul na Siergieju Pilipczuku. Niebezpieczny rzut wolny z narożnika pola karnego Termaliki. Strzał ostatecznie zatrzymał się na murze.

23'

Kolejne zamieszanie w polu karnym Koroniarzy po wrzucie z autu piłkarzy z Niecieczy. Po raz kolejny interweniował golkiper gości.

21'

Gra przeniosła się do środka boiska.

19'

Zamieszanie w polu bramkowym gości po pierwszym rzucie rożnym dla gospodarzy. Dariusz Trela uspokoił jednak sytuację.

17'

Posiadanie piłki po 15. minutach spotkania: Termalica (46%) - Korona (54%)

15'

Ładna ofensywna akcja podopiecznych Piotra Mandrysza. Ładne wejście z piłką Patryka Fryca, ale ten niedokładnie wrzucił futbolówkę.

13'

Lekka przewaga Złocistokrwistych. Atak na połowie gospodarzy.

11'

Proste, ale skuteczne podanie do Łukasza Sierpiny, który dośrodkował w pole karne niecieczan zakończone stratą gości.

9'

Okres gry z wyraźną przewagą gospodarzy. Kolejny atak lewą stroną boiska zakończony spalonym.

7'

Kolejna szarża lewą stroną boiska Dariusza Jareckiego, niestety zakończone niecelnym dośrodkowaniem w pole karne rywala.

5'

Niebezpieczny atak gospodarzy i faul na Dariuszu Jareckim. Niebezpieczny rzut wolny z narożnika pola karnego Korony. Strzał jednak niecelny. Od bramki Dariusz Trela.

3'

Spokojne pierwsze minuty spotkania po obu stronach.

1'

Sędzia rozpoczyna spotkanie. Od środka boiska zaczynają goście.

17:56

Piłkarze obu zespołów wychodzą na murawę stadionu w podtarnowskiej Niecieczy. Wyprowadza ich Tomasz Kwiatkowski.