Jaroszyński zagrał w pole karne, lecz jego zamiary odczytali rywale

91'

Arbiter doliczył 3 minuty

90'

Kapustka zagrał na prawe skrzydło do Wdowiaka, Ten pociągnął do przodu i niczym na tacy podał piłkę w pole karne do Covilo. Pomocnik Pasów strzelił głową.

90'

GOL! Miroslav Covilo wyrównuje!

89'

Badia ukarany żółta kartką

88'

Barisić zagrał do Mraza. Ten pociagnął akcję lewą stroną boiska i dosrodkował do samotnego Badii. W ostatniej chwili Hiszpana uprzedził Sandomierski

88'

Vacek dośrodkował piłkę w pole karne. Tutaj już czekał na nia jednak Jaroszyński

86'

Ostatnia zmiana tego meczu. Martin Nespor ustąpił miejsca Josipowi Barisicowi

86'

Długie dośrodkowanie Wójcickiego pod bramkę, spokojnie wyłapał Szmatula

83'

Bukata usiłował oszukać Kapustkę. Młody reprezentant Polski musiał uciec się do faulu

83'

Zjawiński dostał dwa fantastyczne dośrodkowania. Kolejno podawali mu Kapustka oraz Wdowiak, ale napastnik Cracovii nie zdołał trafić w światło bramki

82'

Rzut rożny dla Piasta wykonywał Badia. Do piłki skakał Korun, lecz nie zdołał zaskoczyć Sandomierskiego.

81'

Dobre dośrodkowanie Kapustki z wolnego. Prosto w kłębiących się pod bramką piłkarzy. Nic z tego jednak nie wyszło

79'

Ostatnia roszada Jacka Zielińskiego. Dariusz Zjawiński za Mateusza Cetnarskiego

78'

Spore zamieszanie pod bramką Sandomierskiego. Jeden z graczy gospodarzy dał się jednak złapać na spalonym

78'

Kolejna zmiana. Tym razem w zespole gospodarzy. Strzelca bramki, Mateusza Maka zmienił Gerard Badia

76'

Po podaniu Maka, Mraz posłał bardzo długie podanie pod bramkę Sandomierskiego. Piłkę przejął Jendrisek

73'

Mateusz Wdowiak pojawił się na boisku w miejsce Deleu. Brazylijczyk narzeka na uraz

73'

Hebert wybił piłkę spod własnej bramki po dośrodkowaniu Jendriska

72'

Piłkę z własnego pola karnego wybił Nespor

70'

Jaroszyński w starciu z Vackiem wywalczył rzut wolny dla swego zespołu

70'

Szeliga złapał za koszulkę Jendriska, za co został ukarany żółta kartką

69'

Nespor zmarnował szansę stworzoną przez Murawskiego. Niepilnowany przez nikogo, uderzył niecelnie

68'

Po dośrodkowaniu Mraza z rogu, uderzał Szeliga. Piłka nie zmierzała bynajmniej w światło bramki

67'

Mak szukał jedenastki w polu karnym Cracovii. Arbiter jednak nie dał się oszukać i nie dojrzał faulu ze strony Wołąkiewicza

66'

Jendrisek przedarł sie lewa stroną i dośrodkował pod pole karne. Piłkę odebrał Cetnarski i uderzył. Nad bramką

66'

Fajna akcja Bukaty. Oszukał Jaroszyńskiego i wycofał do Vacka. Ten oddał niecelny strzał

65'

Szeliga odebrał piłkę Jaroszyńskiemy po czym chciał podać do Nespora. Jego zamiary odczytał Bejan

64'

Martin Bukata zastąpił Pawła Moskwika.

64'

Szeliga wyminął Jaroszyńskiego i dostał się w pole karne. Tym razem nic z tego nie wyszło

64'

Vestenicky ruszył do przodu. Źle zagrał jednak w kierunku Cetnarskiego i akcja Cracovii umarła

61'

Kapustka wyminął Murawskiego i strzelał z bardzo daleka. Nieco niecelnie

57'

Stały fragment gry wykonywał Vacek. Za mocno - piłka przeleciała za linię końcową

57'

Mraz odważnie wszedł między trzech piłkarzy Cracovii i wywalczył sobie rzut wolny

55'

Hebert przegrał walkę powietrzną z Covilo, przez co nie zdołał odebrac dośrodkowania Mraza

55'

Covilo ukarany żółtą kartką za faul na Moskwiku w środku boiska

53'

Świetna szansa Vestenickiego. Młody zawodnik świetnie zachował się na połowie rywali i uderzył z linii pola karnego. Przed golem powstrzymała go jedynie fantastyczna interwencja Szmatuły

52'

Jaroszyński fajnie rozgrywał piłkę z Jendriskiem. W końcu ten pierwszy zcentrował do Cetnarskiego. Nic jednak z tego nie wyszło

51'

Kolejny stały fragment gry Cracovii. Cetnarski z rzutu wolnego. Piłka poszybowała prost w kłebiących sie pod polem karnym zawodników. Wypiąstkował ją jednak Szmatuła

50'

Jendrisek umieścił piłkę w siatce! Gol jednak nie został uznany, gdyż napastnik po podaniu Bejana, znajdował się na pozycji spalonej

48'

Cetnarski dośrodkował w pole karne w kierunku Bejana. Będzie jeszcze korner dla Pasów

48'

Faul Heberta na Wójcickim. Krótka przerwa w grze.

48'

Mraz zgrał piłkę w pole karne. Świetna interwencja Bejana, który wybił ją na środek boiska

47'

Pierwsi pod bramką rywali znaleźli się krakowianie. Dwa razy do piłki w polu karnym doszedł Vestenicky. Jak na razie bez efektu

45'

Zaczynamy drugą część gry. Od srodka goście

46'

Jacek Zieliński zdecydował się na premierową zmianę. Do boju ruszył Tomas Vestenicky. Zastąpił Marcina Budzińskiego

45'

Koniec pierwszej połowy. Po 45-minutach Piast prowadzi 1:0 po bramce Mateusza Maka

44'

Po podaniu Heberta, z woleja Sandomierskiego próbował zaskoczyć Moskwik. Nie tym razem

43'

Całą akcję rozpoczął Szeliga. To on popędził z piłką prawą stroną i znalazł się pod polem karnym. Scentrował ją do Nespora. Krótka wymiana podań i doszedł do niej Mak. Uderzył raz - prosto w Sandomierskiego. Golkiper Cracovii odbił futbolówkę prosto pod nogi Mateusza Maka, który drugi raz już sie nie mylił.

42'

GOL! Mateusz Mak daje gospodarzom prowadzenie!

41'

Budziński chciał zagrac do Cetnarskiego, lecz piłkę przejął Korun

40'

Cetnarski próbował dograc pod bramkę Szmatuły, lecz jego zamiary bez kłopotu odczytał Mraz

39'

Po dograniu Mraza, strzelał Mak. Bardzo mocno i bardzo niecelnie

38'

Cetnarski z rożnego w pole karne. Nikt jednak nie odebrał tej piłki

36'

Kapustka dobrze zagrał na lewo do Jendriska. Ten wrzucił piłkę w pole karne, lecz prosto do Heberta

35'

Mraz dośrodkował w pole karne, lecz przyniosło to jedynie kontratak Cracovii. Lewą stroną pociągnął Jaroszyński. Podał do Jendriska, lecz zahamował go wracający na własną połowę Szeliga

35'

Po uderzeniu Vacka, piłkę na rzut rożny wybił Bejan

35'

Murawski wykorzystał błąd Deleu i podał do Nespora. Ten jednak zahamowany przez Bejana

33'

Żółty kartonik dla Marcina Budzińskiego

32'

Vacek zagrał mocną pilke do Nespora. Ten z trudem, lecz skutecznie ograł Jaroszyńskiego i podał do Moskwika. Do futbolówki doszedł w końcu Vacek, podał do Szeligi, ale ten został złapany na pozycji spalonej

30'

Strzał Jendriska po zgraniu Wójcickiego. Z woleja, lecz obok bramki

29'

Cetnarski popędził do przodu i wywalczył rzut rożny

29'

Sprytna interwencja Maka. Zatrzymał długie podanie Jaroszyńskiego w kierunku Cetnarskiego.

28'

Po podaniu Wójcickiego, w pole karne gliwiczan próbował wedrzeć się Kapustka. Nie zdołał jednak oszukac Vacka

27'

Mraz z rogu posłał piłkę prosto w pole karne. Piłkę przedłużył Nespor, lecz spokojnie wybił ją Covilo

26'

Wójcicki wrócił na własną połowe za Mrazem, jednak to zawodnik gospodarzy wywalczył korner dla swego zespołu

23'

Nespor po podaniu Maka dał się złapac na pozycji spalonej

23'

Do przodu ruszył Hebert, lecz nie zdołał odebrać bardzo długiego podania Murawskiego

20'

Po podaniu Kapustki z daleka uderzył Cetnarski. Prosto w jednego z gliwiczan.

19'

Hebert posłał piłkę pod pole karne do Nespora. Ten odebrał ją głową, lecz podał prosto do Sandomierskiego

19'

Mak zagrał do przodu do Nespora, lecz Czech nie dał rady z obrońcami Cracovii

16'

Rzut rożny dla Cracovii wykonywał Cetnarski. Głową piłke odbił Covilo, ale koniec końców z całej sytuacji zwycięsko wyszli gliwiczanie. Dobra reakcja Nespora

15'

Wójcicki popędził do przodu, ale pewnie zatrzymał go Hebert

14'

W natarciu gliwiczanie. Nie mogą jednak przebić się przed dobrze spisującą się defensywę Cracovii

13'

Faul Nespora w defensywie na Bejanie. Grę wznowi Cracovia

11'

Rzut wolny gospodarzy. Po dośrodkowaniu, z pola karnego piłkę wybił Covilo

10'

Żółta kartka dla Bartosza Kapustki za faul na pędzącym z kontratakiem Maku

10'

Rzut wolny dla Cracovii wykonywał Cetnarski. Chciał posłać piłkę w kierunku Deleu, ale na drodze stanęli mu rywale

9'

Dobra interwencja Jaroszyńskiego. Zatrzymał akcję rywali i ruszył do ataku. Popędził lewą stroną, a zatrzymać dał sie dopiero pod polem karnym Piasta. Faulem zahamował go Vacek

8'

Mraz dośrodkował w pole karne, a tam już polował na nią Nespor. Głową uderzył ponad poprzeczką

7'

Nieporozumienie między Korunem a Hebertem wykorzystał Wójcicki. Popędził prawą stroną i posłał piłkę w pole karne. tam odebrali ją jednak rywale

5'

Po stałym fragmencie gry dla Cracovii, piłka przeleciała obok bramki

5'

Fajne dośrodkowanie Wójcickiego, zostało źle odczytane przez Cetnarskiego. Do piłki w ostatniej chwili doszedł Jendrisek i wywalczył jeszcze korner

4'

Korun dobrze kontrolował Jendriska, przez co napastnik Cracovii nie zdołał nic zrobić

4'

Jak na razie gra toczy się głównie na połowie Cracovii. Nespor nie zdołał jednak utrzymać się przy piłce w polu karnym

2'

Hebert niedokładnie zagrał do Mraza, przez co atak Piasta zakończył się, zanim sie jeszcze zaczął

00'

Zaczynamy!

20:31

Minuta ciszy dla zmarłego kibica Piasta Gliwice

20:28

Kapitanowie, Radosław Murawski oraz Marcin Budziński, przywitali się z sędziami oraz wylosowali strony.

20:27

Arbiter tego spotkania, Paweł Raczkowski, wyprowadził już obie jedenastki na murawę.

20:17

Już za nieco ponad dziesięć minut rozbrzmi premierowy gwizdek przy Okrzei w Gliwicach. Lokalny Piast podejmie Cracovię. Pojedynek ten zapowiada się niezwykle pasjonująco. Gospodarze zajmują jak dotad drugą pozycję, a Pasy znajdują się tuż za podium. Podział punktów sprawił, że obie drużyny dzieli zaledwie sześć punktów.