Niedziela, 17 kwietnia 2016, godz. 15:30
Górnik ŁęcznaGórnik Łęczna
97'

KONIEC MECZU! Jagiellonia wygrywa 2:0

96'

Tomasik zabrał się z piłką pod bramkę Prusaka, lecz przegrał tam starcie z Piesiem

96'

Na koniec jeszcze rzut rożny dla gospodarzy.

95'

Ostatnia zmiana tego meczu. Zszedł Piotr Grzelczak, a na boisku pojawił się Bartosz Giełażyn. To debiut 21-latka w Ekstraklasie

93'

Sporo działo się w polu karnym Górnika. Białostoczanie długo wymieniali tutaj podania, nie zważając na bezradnych gości. W końcu uderzał Vassiljev, lecz Prusak nie dał sie zaskoczyć

91'

Arbiter ponownie doliczył sześć minut

90'

Piesio szybko zagrał do Bonina, który to wybiegł z kontratakiem i błyskawicznie podał do Świerczoka. Ten znalazł się z piłka tuż przed 16 metrem i uderzył na bramkę. Minimalnie obok słupka

90'

Rzut rożny wykonywał Piesio. Słabe dośrodkowanie sprawiło, że gospodarze wybiegli z kontrą. Vassiljev pociągnął prawą stroną boiska, lecz pod bramką zatrzymał go Danielewicz

89'

Dobre zachowanie Bednarka w obronie sprawiło, że Jagiellonia nie zdołała wyjść z kontrą

87'

Bonin dośrodkował w pole karne Jagiellonii, lecz wypiąstkował ją stamtąd Drągowski

87'

Fedor Cernych zszedł z boiska. Zamiast niego Przemysław Frankowski

84'

Jagiellonia wyszla z akcją lewą stroną boiska. W polu karnym na piłkę czekał Cernych. Nie dał jednak rady z Leandro

82'

Żółta kartka dla Lukasa Bielaka. Czwarta w tym sezonie

81'

Po dośrodkowaniu Burligi, piłkę odebrał Romanchuk. Niecelnie podał jednak do kolegów i piłka wyleciała za linię końcową

80'

Faul Świerczoka w ataku na Gutim. Od bramki rozpocznie Drągowski

79'

Z rzutu rożnego Piesio. Z dystansu na bramkę uderzył Bielak. Niecelnie

79'

Kolejny rzut wolny dla Górnika. Piesio jednak przesadził z mocą i piłkę wybił Drągowski. Będzie jeszcze korner

77'

Piesio dośrodkował w pole karne z wolnego. Piłkę odebrał Bednarek, lecz piłka wyleciała za linię końcową

76'

Strzał z daleka Vassiljeva odczytali i odebrali defensorzy Górnika

73'

Ostatnia zmiana w Górniku. Krzysztof Danielewicz za Tomasza Nowaka

72'

Zmiana w Górniku. Przemysław Pitry za Bartosza Śpiączkę

70'

I wracamy do boju

67'

Chwila przerwy w grze. Nad boiskiem w Białymstoku sporo dymu od rac.

65'

Roszada także w szeregach Górnika. Lukas Bielak za Damiana Jakubika.

63'

Pierwsza zmiana w tym spotkaniu. Murawę opuścił Karol Mackiewicz. Zastąpił go Przemysław Mystkowski

61'

Leandro dobrze poradził sobie z Cernychem pod własnym polem karnym

60'

Leandro chciał dośrodkowac w pole karne, lecz trafił w jednego z rywali

58'

Długo na połowie utrzymywali się podopieczni Szatałowa. W końcu piłkę zabrał im Vassiljev

57'

Piesio popędził na lewa stronę i w biegu podał do Śpiączki. Ten uderzył ponad poprzeczką

56'

Po podaniu Jakubika, piłke na połowie rywala dostał Świerczuk. Jego zamiary skutecznie odczytał jednak Szymonowicz

55'

Grzelczak wyruszył z kontratakiem, lecz piłkę odebrał mu Bozić

53'

Mackiewicz z wolnego. Przesadził z siła i piłka poleciała daleko w trybuny

52'

Żółta kartka dla Damiana Jakubika za faul na Mackiewiczu

52'

Bednarek zagrał do pędzącego po prawej stronie Jakubika. Ten jednak niecelnie dośrodkował w pole karne. Od bramki wznowi Drągowski

49'

Kolejny rzut wolny dla Jagiellonii wykonywał Vassiljev. Po jego dośrodkowaniu, uderzał Mackiewicz. Niecelnie

47'

Pruchnik wybił piłkę za linię boczną, po tym jak w pole karne wrzucił ją Grzyb

45'

Zaczynamy drugą część gry!

45'

Koniec pierwszej połowy. Jagiellonia prowadzi 2:0

45'

Przepięknej urody bramka Vassiljeva. Estończyk znalazł się na świetnej pozycji. Niepilnowany przez nikogo uderzył zza linii pola karnego. Prusak bez szans

45'

GOL! Z dystansu Konstantin Vassiljev!

45'

Arbiter doliczył sześć minut do pierwszej połowy

45'

Mackiewicz ucikł Pruchnikowi. Popędził lewą stroną i wbiegając w pole karne, strzelił. Interweniuje Prusak

44'

Świerczok wywalczył piłkę w środku boiska po czym podał do Piesia. Ten znalazł się w fantastycznej sytuacji, lecz zbyt długo się wahał, przez co ją zmarnował

42'

Wrzutka Grzelczaka pod bramkę Prusaka. Spokojnie golkiper gości

40'

Po rzucie wolnym w wykonaniu Vassilijeva, Romanchuk dał się złapać na pozycji spalonej

39'

Centra Bonina w pole karne, nie została przez nikogo odebrana

39'

Piesio wykonywał rzut wolny. Posłał piłkę w stronę Śpiączki, lecz ten nie zdołał jej odebrać

37'

Żółta kartka dla Karola Mackiewicza. Czwarta w sezonie

36'

Szymonowicz ruszył do ofensywy. Podał piłkę do Grzelczaka, a ten w starciu z Pruchnikiem stracił piłkę

34'

Wracamy do gry! Pogoda nieco się poprawiła

33'

Pogoda nadal nie dopisuje. Piłkarze schowali się pod dachem.

32'

W Białymstoku okrutne warunku do gry w piłkę. Pogoda zafundowała piłkarzom iście fatalną aurę. Ogromny deszcz i grad sprawiły, że sędzia Przybył przerwał mecz

30'

Z rogu Vassiliev. Prosto w ręce Prusaka

29'

Dobra interwencja Leandro. Wybił piłkę na rzut rożny

28'

Piesio ponownie z kornera. Ponownie nie przyniosło to efektu

26'

Kolejny rzut rożny dla Łęcznej wykonywał Piesio. Nie oddano nawet strzału

25'

Burliga chciał posłać piłkę w pole karne, ale przesadził z siłą i wyleciała ona za linię końcową

25'

Cernych po podniu Romanchuka posłał piłkę pod bramkę Łęcznej. Spokojnie Prusak

24'

Górnik dłuższą chwilę rozgrywał piłkę na własnej połowie. W końcu jeden z defensorów posłał dłuzsze podanie w kierunku Śpiączki. Piłkę przejął Guti

20'

Tomasik wyszedł na dobrą pozycje, z której wrzucił piłkę w pole karne. Sytuację wyjasiń Bozić

19'

GOL! Piotr Tomasik pewnie wykonuje jedenastkę

18'

Grzyb szeroko dośrodkował w pole karne. Piłkę przejął Jakubik, lecz na tyle nieudolnie że zabrał mu ją Mackiewicz. Uciekł się do faulu. Będzie karny!

16'

Śpiączka nie zdołał opanować piłki, którą w pole karne wrzucił Bozić. Spokojnie Dragowski

15'

Kolejne starcie Leandro i Cernych. Tym razem górą piłkarz Górnika

14'

Na boisku leży Leandro. Chwila przerwy

13'

Piesio miał okazje wykonywać rzut wolny dla swego zespołu. Piłkę wybił jednak Drągowski

11'

Po dalekim wyrzucie z autu, dwa strzały na bramkę Prusaka. Pierwszy zakończył się interwencją golkipera z Łęcznej, natomiast przy drugim zawiódł celownik Cernycha

11'

Cernych ruszył prawym skrzydłem, lecz nie udało mu się zajść za daleko

9'

Po uderzeniu Mackiewicza, idealna interwencja Prusaka

8'

Dobre dośrodkowanie Bonina w pole karne, wybili gospodarze

7'

Po rzucie rożnym Jagiellonii wysoko nad bramką piłkę posłał Guti

7'

Szybki kontratak Grzelczaka. Zawodnik samotnie przebiegł przez prawie całą długość boiska, wyminął Bozicia i strzelił na bramkę. Skuteczna interwencja Prusaka

6'

Po rzucie rożnym Górnika na bramkę uderzył Bozić. Świetna interwencja Dragowskiego

5'

Szybki powrót Mackiewicza zablokował akcję łecznian

4'

Skrzydłowy Jagiellonii na chwilę opuścił boisko. Wszystko jednak wskazuje na to, że jeszcze wróci

3'

Przerwa w grze. Na murawie leży Karol Mackiewicz. Potrzebna interwencja lekarzy

2'

Górnik spokojnie rozgrywał piłkę na swojej połowie. W końcu futbolówkę przejął Vassiliev i podał do Tomasika. Skuteczny powrót Śpiączki zatrzymał akcje gospodarzy

1'

Pierwsi do przodu ruszyli gospodarze, lecz szybko zostali zatrzymani przez defensorów gości