Jeszcze strzał Hateleya z ostrego kąta, ale niecelny. Od bramki Trela

I ostatnia zmiana w meczu, Kokoszka za Zielińskiego

90'

Dankowski zmienia Picha

89'

Rymaniak oddał strzał z okolic szesnastego metra, ale nie trafił w światło bramki

88'

Kolejne dośrodkowanie w pole karne Śląska i kolejne, z którym spokojnie poradzili sobie wrocławianie

84'

Sylwestrzak dośrodkował z lewej strony, Cabrera oddał strzał, a piłka minęła bramkę Abramowicza

82'

A teraz Celeban oddał strzał głową po wrzutce Dudu z lewej strony, ale nie trafił w bramkę

81'

Hateley dośrodkował z rzutu wolnego, a kielczanie wybili piłkę z własnej szesnastki

80'

Żółta kartka dla Zająca

78'

Ależ kocioł pod bramką Korony! Morioka otrzymał piłkę w szesnastce Korony, zakręcił obrońcami i... stracił fuutbolówkę

77'

Rymaniak zagrał z prawej strony w pole karne, łapie piłkę Abramowicz

76'

Fertovs zmienia Cebulę.

75'

6 251 widzów ogląda to spotkanie

75'

Piłka po dośrodkowaniu Pawłowskiego została wybita przed pola karne, dopadł do niej Zając, jednak jego uderzenie znów zostało zablokowane

73'

Zając oddał strzał z okolic szesnastego metra, ale po rykoszecie futbolówka wyszła na rzut rożny

70'

Pawłowski zmienia Pilipczuka

69'

Grzelak oddał strzał sprzed pola karnego, piłka minęła bramkę

68'

Cabrera próbował uruchomić Sylwestrzaka na lewej stronie boiska, ale podał do niego za mocno i piłka opuściła boisko

66'

Jeden były zawodnik Korony w Śląsku łapie czerwoną kartkę, drugi strzela gola! Po dośrodkowaniu w pole karne Celeban wygrał pojedynek z Sylwestrzakiem i nie dał szans bramkarzowi!

65'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Celeban!

64'

Jovanović faulował Moriokę na własnej połowie i dostał za to żółtą kartkę. Przez to nie będzie mógł zagrać w następnym meczu

62'

A teraz z prawej strony piłkę dośrodkował Zając, a złapał ją bramkarz

59'

Sylwestrzak dośrodkował z lewej strony boiska, Celeban wybił piłkę

57'

Żółta kartka dla Pilipczuka

56'

To powinno być 2:0! Po zgraniu Diawa głową uderzał Zając, a świetną interwencją swój zespół uratował Abramowicz!

54'

A Grajcar zmienia Mervo

53'

Tomasz Zając zmienia Nabila Aanoura

53'

Co zrobił Abramowicz?! Bramkarz Śląska skiksował próbując wybić piłkę spod własnej bramki, dopadł do niej Cabrera i Hiszpan nie mógł się pomylić!

52'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Cabrera, 1:0!

50'

Cabrera oddał strzał sprzed pola karnego, Abramowicz spokojnie złapał piłkę

48'

Były zawodnik Korony zaatakował bezpardonowo łokciem Diawa i decyzja arbitra była jak najbardziej słuszna! Ależ początek drugiej połowy

47'

Druga żółta i czerwona kartka dla Kiełba!

46'

I wracamy do gry! Obie ekipy na razie bez zmian

16:17

Nie była to rewelacyjna pierwsza połowa, nie była też ona tragicznie słaba. Obie ekipy stworzyły sobie po parę szans bramkowych i miejmy nadzieję, że po przerwie będą strzelać gole

45'

Koniec pierwszej połowy

44'

Rymaniak dośrodkował z prawej strony boiska, a Celeban w polu karnym wygrał pojedynek z Cabrerą

41'

Pilipczuk oddał strzał z dystansu, ale futbolówka wyraźnie minęła bramkę

38'

Dudu dośrodkował w pole karne, ale niedokładnie i piłka opuściła jego obręb

36'

Mervo pada w polu karnym Korony, arbiter pokazuje że nie ma mowy o rzucie karnym

34'

Słupek! Pich huknął sprzed pola karnego i trafił w lewy słupek bramki Treli!

32'

Aankour dośrodkował z autu w pole karne, Diaw zgrał piłkę dalej, ale potem przejęli ją wrocławianie

30'

A teraz niewiele zabrakło by to goście wyszli na prowadzenie! Pogubili się koroniarze we własnej szesnastce, Mervo otrzymał piłkę, ale pojedynek z nim wygrał Trela

27'

Blisko gola Pilipczuk! Ukrainiec znów świetnie uderzał głową, tym razem piłkę sprzed linii bramkowej wybił Zieliński!

25'

Żółta kartka dla Kiełba za taktyczny faul na Aankourze

24'

Dośrodkowanie w pole karne Korony, jednak tam Morioka nie sięgnął piłki i wyszła ona na aut

22'

A teraz z dystansu sił spróbował Dudu i był dużo bardziej dokładny - trafił w światło bramki, ale bezbłędnie interweniował Trela

20'

Pilipczuk oddał strzał z dystansu, ale piłka minęła bramkę i Abramowicz nie musiał interweniować

16'

Dużo chaosu panuje w poczynaniach jednych i drugich. Żadna ze stron nie ma pomysłu na wykreowanie choćby pół okazji pod bramką przeciwnika

14'

Kiełb zaatakował lewą stroną boiska, minął obrońcę i fatalnie dośrodkował

12'

A teraz Aankour zagrał w pole karne z lewej strony, ale Abramowicz ostateczni chwycił piłkę

10'

Dejmek dośrodkował z rzutu wolnego, ale zrobił to słabiutko i wrocławianie przejęli futbolówkę

8'

Morioka zebrał wybitą z pola karnego Korony piłkę, oddał strzał, ale został zablokowany

7'

I znowu blisko trafienia był Rymaniak! Kolejne świetne dośrodkowanie Cebuli z rzutu rożnego i tym razem zawodnik Korony przestrzelił głową!

6'

Ależ blisko gola dla kielczan! Po dośrodkowaniu Cebuli z rzutu rożnego i strzale głową Pilipczuka piłka odbiła się od poprzeczki! Po chwili i kolejnej wrzutce Cebuli nieznacznie pomylił się Grzelak!

4'

Spokojny początek tego spotkania, żaden z zespołów nie stworzył sobie jeszcze klarownej szansy na strzelenie bramki. Przed chwilą Kiełb starł się z Cebulą i wygrał ten pojedynek

2'

Hołota starał się oddać strzał sprzed pola karnego, ale został zablokowany przez kieleckich obrońców

1'

Sędzia Frankowski daje znak, zaczynamy!

15:24

Obie ekipy muszą uważać, mają odpowiednio trzy i jeden punkt przewagi nad strefą spadkową. Kto po ostatnim gwizdku będzie mógł sobie dopisać kolejne oczka? Początek za kilka chwil!

15:16

W ostatnich dwóch kolejkach obie ekipy świętowały wygrane, ale nie wystarczyło im to na zajęcie miejsca w pierwszej ósemce tabeli. Blisko była zwłaszcza Korona, która skończyła z jednym punktem mniej niż Lechia Gdańsk

15:06

Nadzieje na nieco większą liczbę goli dał poprzedni mecz tych dwóch ekip, również na kieleckiej murawie (choć wtedy raczej można było to nazwać "klepiskiem"). Kilka tygodni temu padł tam rezultat 2:2.

14:58

Dzisiaj więc zainaugurujemy mecze w grupie spadkowej i miejmy nadzieję, że także będzie dane nam zobaczyć jakieś gole, a kto wie, może padnie ich nawet więcej?

14:53

Jest to oczywiście trzecie spotkanie tej kolejki w naszej lidze. Wczoraj grała tylko grupa mistrzowska i najpierw Pogoń Szczecin zremisowała przed własną publicznością z Ruchem Chorzów, a następnie Legia Warszawa przy Łazienkowskiego pokonała Lech Poznań, 1:0.

14:49

Ławka Korony: Małkowski, Pawłowski, Zając, Cebula, Sierpina, Gabovs, Fertovs, Przybyła

14:47

Ławka gości: Pawełek, Kaczmarek, Biliński, Dankowski, Kokoszka, Gecov, Grajcar

14:44

Po prawej stronie macie już dostępne wyjściowe jedenastki, za chwilę dodamy do nich ławki rezerwowych. Tymczasem zachęcamy do zapoznania się z zapowiedzią tego widowiska.

14:41

Witamy! Zapraszamy na relację live z pierwszego dzisiejszego spotkania 31. kolejki Ekstraklasy. Korona Kielce podejmie przed własną publicznością Śląsk Wrocław, a początek już za około 50 minut!