Sędzia doliczył jeszcze 2 minuty

87'

Rzut rozny nie przyniósł większego zagrożenia

87'

Malarz niepewnie interweniował po lekkim strzale z dystansu. Będzie jeszcze korner dla gospodarzy.

87'

Danielak ruszył prawym skrzydłem do przodu po czym podał do Drygasa. Pod bramką Malarza wytworzyło sie ogromne zamieszanie, lecz nie przełożyło sie na jakkikolwiek strzał.

85'

Szczęścia szukał Rzeźniczak. Po rzucie rożnym najwyżej wyskoczył do piłki. Nie zdołał jej jednak poprawnie odbić.

83'

Na boisku w Bydgoszczy nie dzieje się zbyt wiele. Futbolówka toczy się głównie w środku pola, nie zagrażając żadnej z bramek.

80'

Piłka po rzucie rożnym w wykonaniu Brozia, wpadła w pole karne. Nikt jednak jej nie przejął. Do czasu. Po chwili pod bramkę wbiegł Guilherme i pewnie umieścił ją w siatce

78'

GOL! Guilherme rehabilituje się za bład przy bramce Danielaka i umieszcza piłkę w siatce.

78'

Kucharczyk w starciu z Kamińskim wywalczył rzut rozny dla swego zespołu.

74'

Do końca pozostał jeszcze ponad kwadrans a oba zespoły już nieco zwolniły tempo. Dwumecz jest już praktycznie rozstrzygnięty, toteż nikt nie czuje już presji do zdobywania kolejnych trafień.

72'

Na boisku pojawił się Aleksandar Prijović. Zastąpił Nemanję Nikolicia

71'

Po podaniu Smektały, na bramkę Malarza uderzał Drygas. Nieco niecelnie.

67'

Na murawie zameldował sie także Michał Kucharczyk. Zagra w miejsce Bartosza Bereszyńskiego

67'

Trzecia roszada w szeregach Zaiwszy. Arkadiusz Widelski zastąpił Micę.

63'

Łatwa strata Rzeźniczaka przyniosła rajd Danielaka prawą stroną. Piłkarz Zawiszy sprytnie ograł Lewczuka i uderzył z okolic linii pola karnego. Trafił w słupek. Futbolówka odbiła sie i wpadła pod nogi Gajewskiego. Temu z kolei zabrakło celności.

61'

Smektała otrzymał długie podanie w pole karne, lecz zbyt długo wahał sie z oddaniem strzału. Musiał wycofać piłkę na własna połowę.

60'

Nikolić chciał szybko dac prowadzenie swojemu zespołowi. Dostał sie w pole karne, lecz tam się przewrócił. Arbiter nie dopatrzył się faulu

60'

Okrutna strata Guilherme. Brazylijczyk podał piłkę pomiędzy dwóch stoperów Legii, prosto pod nogi Danielaka. Ten wyminął Malarza i stanął przed pustą bramką. Takich sytuacji się nie marnuje.

59'

GOL! Karol Danielak zdobywa pierwszą bramkę dla Zawiszy w tym dwumeczu.

54'

Rzut wolny wykonywał Mica. Piłka przeleciała jednak nad poprzeczką.

53'

Po podaniu Gajewskiego, z piłką pod polem karnym Legii znalazł się Drygas. Po faulu Guilherme wywalczył rzut wolny

52'

Sporo szczęścia miał Kowalski. Pochopnie wyszedł z bramki i jedynie błąd jednego z legionistów uratował go przed pozostawieniem Nikolicia przed pusta bramką.

51'

Premierowa zmiana w zespole gości. Guilherme za Igora Lewczuka.

48'

Aleksandrow dograł z lewej strony w pole karne, lecz piłkę przejęli rywale.

46'

Na pewno nie zaskoczyło to, że do ataku pierwsi ruszyli goście. Saganowski został jednak zatrzymany pod polem karnym Zawiszy.

46'

Zaczynamy drugą część gry

46'

I od razu druga zmiana. Zamiast Seweryna Patejuka zagra Karol Danielak.

46'

Na boisko po przerwie nie powróci już Szymon Lewicki. Zmienia go Arkadiusz Gajewski.

45'

Koniec pierwszej połowy

45'

Arbiter doliczył minutę.

42'

Brzydkie wejście Drygasa w Brozia. Natychmiastowa reakcja, w postaci żółtej kartki ze strony arbitra. Legionista potrzebuje chwili, żeby dojść do siebie.

41'

Bereszyński nie mógł porozumiec się z Broziem, przez co Patejuk zdołał odebrac im piłkę i dośrodkować pod bramkę Malarza. Golkiper Legii nie miał problemu z wyłapaniem futbolówki.

39'

Żaden z legionistów nie wykorzystał piłki z rzutu rożnego wykonywanego przez Brzyskiego.

38'

Broź dośrodkowywał w pole karne, efektem czego Kowalski wybil piłkę za linię końcową.

37'

Rzut rożny dla Zawiszy nie zaowocował choćby strzałem.

36'

Dobra reakcja Lewczuka. Defensor Legii w ostatniej chwili powstrzymał Drygasa przed oddaniem strzału. Będzie korner.

34'

Kolejny korner dla gości wykonywał Brzyski. Lewicki wybił piłkę prosto pod nogi jednego z rywali. Ten szybko podał do Nikolicia, jednak ten dał się złapać na spalonym.

32'

Świetna interwencja Kowalskiego. Młody golkiper dobrze odczytał strzał Nikolicia. Węgier uderzył po prostopadłym podaniu Saganowskiego.

31'

Kamiński krótko rozegrał piłkę z rzutu wolnego. Malarz nie musiał interweniować.

30'

Kamil Drygas z faulem zatrzymany pod polem karnym Legii. Będzie rzut wolny.

27'

Kamiński z rzutu wolnego posłał piłkę w pole karne, lecz tam już czekał na nią Pazdan

26'

Żółtą kartką ukarany Igor Lewczuk.

25'

Korner dla gospodarzy. Piłka łatwo została jednak wybita przez Pazdana.

21'

Po dośrodkowaniu Bereszyńskiego, strzały próbowali oddac Saganowski oraz Alesandrow, lecz żaden z nich nie osiągnął sukcesu

20'

Rzut wolny zaowocował nieśmiałym uderzeniem Kamińskiego. Szybka reakcja Kopczyńskiego sprawiła jednak, że Malarz nie musiał nawet interweniować.

18'

Po faulu Bereszyńskiego, Igumanović wywalczyl rzut wolny dla swego zespołu.

17'

Wydawało się, że Drygas spokojnie rozgrywa piłkę na własnej połowie. Sprytnie odebrał mu ją jednak Bereszyński i podał do Nikolicia. Napastnik nie zwykł marnowac takich okazji, wyminął Kowalskiego i umieścił futbolówkę w pustej bramce.

16'

GOL! Nikolić spokojnie umieszcza piłkę w siatce

14'

Po dograniu Bereszyńskiego, Kopczyński zabrał się z piłką w pole karne. Próbował dośrodkowywać pod samą bramkę, ale jego zamiary odczytał Kowalski

12'

Nieprecyzyjne uderzenie Nikolicia, nie zaskoczyło Kowalskiego.

12'

Błąd Panayotova sprawił, że kontratak gospodarzy zakończył się fiaskiem.

11'

Rzut wolny wykonywany przez Aleksandrowa nie został wykorzystany przez żadnego z jego kolegów

10'

Saganowski w starciu ze Stawarczykiem wywalczył rzut wolny dla swego zespołu.

9'

Kowalski odważnie wyszedł z bramki dzięki czemu zatrzymał akcję Nikolicia w zarodku

7'

Igumanović próbował posłać piłkę w pole karne, lecz jego dośrodkowanie nawet nie zmierzało pod bramkę Malarza

5'

Po wyrzucie z autu do piłki doszedł Nikolić. Blokowany przez rywali podał do Aleksandrowa, który jednak nie zdołał stworzyć niczego większego pod bramką Zawiszy.

4'

Dośrodkowanie Bereszyńskiego. Dobre, ale adresat (Nikolić lub Saganowski) nie spodziewał się takiego i źle uderzył.

4'

Nikolić w polu karnym i... tylko rzut rożny. Węgier próbował wycofać do nabiegającego kolegi, jeden z obrońców Zawiszy zablokował jednak to podanie.

3'

Legia od razu ofensywnie, ale akcja Aleksandrowa nie przyniosła oczekiwanego rezultatu.

1'

Zaczynamy! Od środka rozpoczęła właśnie Legia.

17:59

Gospodarze w niebiesko-czarnych strojach. Goście w białych z czarnym paskiem.

17:58

Piłkarze wychodzą właśnie na murawę.

17:56

Widzów mało. Cóż, wiara w odrobienie wyniku nie jest zbyt duża.

17:52

W Bydgoszczy pogoda jak najbardziej wiosenna. Jest ciepło, świeci słońce - nic tylko grać w piłkę.

17:50

Mecz poprowadzą sędziowie z Japonii. Prowadzili m.in. starcie Polski z Finlandią we Wrocławiu.

17:48

Wyżej niż zawsze ustawiony został również Bartosz Bereszyński. Jemu przyjdzie wypełnić rolę skrzydłowego, a nie zaś bocznego obrońcy.

17:47

Co ciekawe, w środku pomocy Legii zagra stoper Michał Pazdan.

17:44

Rezerwowi Zawisza: Damian Węglarz, Jean-Yves M'voto, Karol Angielski, Arkadiusz Gajewski, Arkadiusz Widelski, Karol Danielak, Daniel Włosiński.

17:43

Rezerwowi Legia: Radosław Cierzniak, Artur Jędrzejczyk, Guilherme, Aleksandar Prijović, Ondrej Duda, Adam Hlousek, Michał Kucharczyk.

17:42

Trener Stanislaw Czerczesow da dzisiaj szansę zawodnikom głębokiego składu. Od początku zobaczymy Michała Kopczyńskiego i Marka Saganowskiego.

17:40

Sprawa awansu chyba jest już przesądzona. Pierwszy mecz zakończył się wynikiem 4:0 dla Legii.

17:36

Znamy już składy na to spotkanie. Korzystając jeszcze z chwili czasu odsyłamy was do zapowiedzi. Przeczytacie ją w tym miejscu.