Zagłębie SosnowiecZagłębie Sosnowiec
1 : 1
Lech PoznańLech Poznań
93'

Sędzia kończy spotkanie. Zagłębie Sosnowiec remisuje 1:1 z Lechem Poznań i to poznaniacy zagrają w wielkim Finale Pucharu Polski.

92'

Ostatnia zmiana w Lechu. Boisko opuścił Kadar, a w jego miejsce Gumny.

90'

Udovićić ukarany żółtą kartką.

90'

Sędzia doliczył co najmniej 3 minuty.

90'

Dośrodkowanie w pole karne Wilka do Paluchowskiego, wybija Kamiński.

88'

Lech całą drużyną na własnej połowie, a Zagłębie w ataku pozycyjnym.

85'

Zagłębie przycisnęło w końcówce co przyniosło efekt w postaci bramki, ale czy stać ich na strzelenie jeszcze dwóch?

82'

Bartczak zagrywa prostopadle do Paluchowskiego, a ten pokonuje Burica. 1:1.

82'

GOOOOOOOOL! Adrian Paluchowski!

80'

Wilk za Pribule.

80'

Paluchowski za Araka.

78'

Dobra akcja Jóźwiaka, który wpadł w pole karne zagrał na prawą stronę do Lovrencsicsa, ale jego strzał został zablokowany.

74'

Zamiana w zespole Lecha. Nielsen opuszcza boisko, a w jego miejsce Jóźwiak.

73'

Fidziukiewicz zagrywa w pole karne do piłki dopada Pribula, uderza wysoko ponad bramką.

70'

Prostopadła piłka do Gajosa, który minął obrońcę gospodarzy i strzałem w długi róg pokonał Fabisiaka. 0:1.

70'

GOOOOOOOL! Maciej Gajos!

70'

Przerwa w grze bo na boisku leży Sierczyński. Zawodnicy wykorzystują to by uzupełnić płyny.

68'

Kibice gospodarzy bawią się świetnie, czego dowodem są poniższe zdjęcia.

66'

Linetty przedzierał się środkiem boiska, ale dobrze został powstrzymany przez obrońców gospodarzy.

64'

Zagłębie Sosnowiec - Lech PoznańZagłębie Sosnowiec - Lech Poznań

63'

Kibice Lecha rozpoczęli doping dla swojej drużyny.

62'

Zamiana w zespole gości. Linetty w miejsce Jevtića.

61'

Lech w chwili obecnej bez pomysłu na akcje ofensywne.

60'

Szybki rzut wolny Zagłębia. Matusiak zagrywa do Bartczaka, który pędzi w pole karne gości, dośrodkowuje w pole karne, lecz piłkę łapie Buric.

56'

Piękna akcja na lewej stronie. Dudek zagrał prostopadle do Udovićića, ten wpadł w pole karne, zagrał do środka i w ostatniej chwili wybija obrońca gości.

53'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego wybija głową Arajuuri.

53'

Pribula dostał piłkę na lewej stronie, poszedł do środka, oddał strzał ale zablokowany i będzie rzut rożny.

52'

Gergo Lovrencsics popędził prawą stroną, ale dośrodkowanie bardzo niedokładne i od bramki zacznie Fabisiak.

51'

Abdul Aziz Tetteh ukarany żółtą kartką za faul na Jakubie Araku.

48'

Początek drugiej połowy nerwowy w wykonaniu obu ekip. Dużo niedokładności po obu stronach.

47'

Zagłębie Sosnowiec - Lech Poznań

46'

Rozpoczynają gospodarze.

19:03

Piłkarze wracają na murawę za chwilę początek drugiej połowy.

45'

Sędzia kończy pierwszą połowę spotkania. Jak na razie bez bramek na stadionie Ludowym w Sosnowcu.

45'

Sędzia doliczył do pierwszej połowy jedną minutę.

45'

Gergo Lovrencsics dogrywa w pole karne, tam piątą uderza Nielsen, ale na posterunku Fabisiak.

44'

Kontuzjowany Dawid Ryndak przechodzi właśnie przed trybuną krytą i jest oklaskiwany przez kibiców Zagłębia.

41'

Pierwsza zmiana w zespole gospodarzy. Boisko opuszcza Dawid Ryndak, a w jego miejsce Robert Bartczak.

38'

Doping na stadionie znakomity, ale na razie bez udziału kibiców Lecha, którzy są na sektorze, ale na razie nie wspierają swoich ulubieńców.

35'

Pribula z lewej strony dostał długie podanie, wycofał do Matusiaka, który zszedł do środka, ale strzał poszybował wysoko ponad bramką.

33'

Jevtić wpada w pole karne wycofuje do Nielsena, który uderza obok słupka.

30'

Jevtić uderza z 20. metrów i z największym trudem piłkę odbija Fabisiak.

28'

Drugi rzut rożny piłka w pole karne po strzale zawodnika Lecha trafia w słupek i wpada do rąk Fabisiaka.

28'

Gajos zagrywa z rzutu rożnego piłkę piąstkuje Fabisiak ona wraca pod nogi Gajosa i po interwencji, będzie kolejny rzut rożny.

25'

Zagranie w pole karne w kierunku Araka, którego powstrzymał Arajuuri.

24'

Jevtić faulowany na 25. metrze. Do piłki podszedł Gajos, ale uderzył prosto w mur.

23'

Gajos zagrywa piłkę na prawo do Gergo Lovrencsicsa, który dośrodkowuje w pole karne, tam przewracał się Jevtić, ale sędzia pozostaje nie wzruszony.

20'

Atak Zagłębia prawą stroną powstrzymany przez obrońców Lecha.

18'

Zagłębie cofnięte na własną połowę czeka na okazję do kontrataku.

15'

Lech od dłuższej chwili stara się dłużej utrzymać przy piłce. Czy przyniesie to efekt w postaci sytuacji bramkowej?

12'

Fidziukiewicz wygrał walkę o pozycję z obrońcą Lecha, obrócił się w polu karnym, ale strzał zablokowany przez obrońcę.

10'

Kędziora dostał piłkę na prawym skrzydle podał do środka do Lovrencsicsa, ale jego strzał zablokował Udovićić.

7'

Fidziukiewicz w polu karnym obraca się, uderza, ale minimalnie obok bramki.

6'

Trałka z własnej połowy prostopadle do Jevtica, ale ten dryblując podaje w ręce Fabisiaka.

5'

Zagłębie od początku bardzo agresywnie nie dopuszcza Lecha do swojej "szesnastki" .

3'

Rzut wolny dla Zagłębia. Z 20 metrów uderza Dudek i z najwyższym trudem Buric.

1'

Próba prostopadłej piłki do Jevtića, ale za mocna i przy piłce Fabisiak.

18:00

Sędzia Frankowski rozpoczyna spotkanie. Przy piłce zespół gości.

17:58

17:57

Zawodnicy pojawiają się w towarzystwie sędziego głównego Bartosza Frankowskiego i za chwilę rozpoczną zmagania.

17:47

Zawodnicy obu zespołów opuścili już murawę, by za chwilę powrócić i rozpocząć walkę o Finał Pucharu Polski.

17:46

Rezerwowi Lecha Poznań: Krzysztof Kotorowski, Robert Gummy, Vladimir Volkov, Karol Linetty, Dariusz Dudka, Kebba Ceesay, Kamil Jóźwiak.

17:43

Rezerwowi Zagłębia Sosnowiec: Matko Perdijić, Łukasz Sołowiej, Carles Martinez, Robert Bartczak, Jakub Wilk, Adrian Paluchowski, Grzegorz Fonfara.

17:41

Poznaliśmy już składy obu zespołów. Czas na zawodników rezerwowych.

17:40

17:37

Piłkarze obu zespołów przebywają na rozgrzewce. Pogoda piękna, bilety wyprzedane i liczymy, że zawodnicy zaserwują nam świetne widowisko.

17:35

Witamy w relacji live z meczu rewanżowego 1/2 Pucharu Polski pomiędzy Zagłębiem Sosnowiec, a Lechem Poznań.

16:00

Zagłębie Sosnowiec - Lech Poznań LIVE!

Zapowiedź: Zagłębie Sosnowiec - Lech Poznań LIVE! Kto zostanie pierwszym finalistą Pucharu Polski?

Zagłębie Sosnowiec przystępuje do rewanżowego spotkania półfinału Pucharu Polski z Lechem Poznań wzmocnione powrotem swojego kapitana, Sebastiana Dudka. Czy będzie to zwrotny moment w kryzysie, jaki przeżywają sosnowiczanie?

Nie ma,co ukrywać, że faworytem starcia jest zespół z Poznania, który jest bardziej doświadczony i w starciu z beniaminkiem 1. ligi powinien pokazać swoją wyższość nad rywalem. Stadion Ludowy w Sosnowcu wypełni się do ostatniego miejsca. Sprzedaż biletów zakończyła się już w czwartek, co zapowiada świetną atmosferę w dodatku, że do Zagłębia udaje się grupa 400 kibiców z Poznania.

Lech Poznań - Zagłębie Sosnowiec 1:0