Środa, 28 października 2015, godz. 18:00

KONIEC MECZU! LEGIA WYGRYWA W CHOJNICACH 2:1!

Jeszcze trzy minuty doliczonego czasu gry.

90'

Nemanja Nikolić płasko z dystansu, ale bardzo słabo i prosto w Podleśnego.

90'

Świetna okazja Chojniczanki, z rzutu wolnego piłka została dośrodkowana w pole karne i w ogromnym zamieszaniu bliski umieszczenia futbolówki w siatce był Marcin Biernat.

87'

Ładne techniczne uderzenie Guilherme z 20 metrów świetnie broni z niezwykłą gibkością Damian Podleśny.

86'

Strzelec bramki dla gospodarzy, Patryk Mikita, opuścił już murawę. Jego miejsce zajmie Dragan Jelić.

82'

Kucharczyk zastawił się plecami w polu karnym, wstrzelił piłkę w środek, ale obrońcy Chojniczanki byli czujni.

81'

Tym razem Legia w opałach, po strzale z woleja pewną interwencją popisał się Arkadiusz Malarz.

80'

Mocno przypadkowy gol, Guilherme wpadł w pole karne na piątym biegu, skiksował, piłka od obrońców z Chojnic odbiła się i spadła wprost pod nogi Dudy na dziesiąty metr, a Słowak wpakował piłkę do siatki.

80'

GOOOOOOL! 2:1 DLA LEGII!!! DUDA!

79'

Świetna akcja piłkarzy z Chojnic i zagotowało się pod bramką Malarza, ale golkiper Legii skutecznie interweniował. Gospodarze domagają się jedenastki, ale sędzia podyktował tylko rzut rożny.

78'

Łukasza Kosakiewicza zmieni Przemysław Czerwiński.

74'

Strzał Nemanji Nikolicia nieudany, ale będzie korner dla Legii.

74'

Świetny drybling Rafała Grzelaka, który wpadł w pole karne i przymierzył, lecz trafił w rękę jednego ze swoich kolegów z drużyny.

72'

Nemanja Nikolić, snajper wyborowy legionistów, zmienia Marka Saganowskiego.

72'

Jakub Mrozik zbyt wolno rozgrywał piłkę w trakcie kontry Chojniczanki, obrońcy Legii zdążyli wrócić i zablokować strzał gracza gospodarzy.

69'

Bardzo ładna centra z prawej strony na dlugi słupek do Rzeźniczaka, strzał z bliskiej odległości pod ostrym kątem broni instynktownie Podleśny! Ładna akcja Legii.

68'

Andrzej Rybski zostanie zastąpiony przez Bartłomieja Niedzielę.

62'

Na pozycji defensywnego pomocnika w ekipie gości obejrzymy Michała Pazdana zamiast Tomasza Jodłowca.

62'

Dominika Furmana z zespołu Legii zmieni Ondrej Duda.

60'

Podleśny znakomicie broni sytuacyjny strzał Kucharczyka!

59'

Błąd obrony Legii, do piłki dopadł Rafał Grzelak, ale z bramki wyszedł Arkadiusz Malarz i obronił strzał w sytuacji sam na sam!

56'

Dominik Furman uderza z dystansu, a Damian Podleśny przenosi piłkę końcami palców nad poprzeczkę, choć chyba nie zmierzała w światło bramki.

52'

Ogromne zamieszanie w polu karnym Chojniczanki po rzucie rożnym! Piłka wypadła z rąk bramkarza, chwilę później niezłej okazji na piątym metrze nie wykorzystał Marek Saganowski.

49'

Piłka nabrała dziwnej rotacji i kompletnie zmyliła Arkadiusza Malarza po potężnym strzale Patryka Mikity zza pola karnego!

49'

GOOOOOOOL! 1:1! CO ZA UDERZENIE PATRYKA MIKITY!

49'

Kucharczyk zagrywa płasko w pole karne, zagranie to przecina jeden z obrońców Chojniczanki i z trudem wybija piłkę ponad poprzeczkę.

46'

Zaczynamy drugą połowę! Czy gospodarze sprawią niespodziankę i odrobią stratę po pierwszej połowie?

45'

Koniec pierwszej połowy! Legia prowadzi z Chojniczanką 1:0.

44'

Tym razem żółtą kartką ukarany Wojciech Lisowski z ekipy gospodarzy za faul na prawej stronie obrony na Bereszyńskim.

38'

Ogromne zamieszanie w polu karnym Chojniczanki, Guilherme uderzył nożycami, ale bardzo niecelnie, choć efektownie.

33'

Strzał Kucharczyka broni z trudem Podleśny! Było groźnie!

32'

Wojciech Lisowski posyła długą pilkę w pole karne Legii, ale żaden z gospodarzy nie pofatygował się, by przejąć futbolówkę i pewnie przejąl ją Malarz.

31'

Tym razem Jakub Mrozik rewanżuje się faulem na Guilherme i gracz Chojniczanki ogląda żółty kartonik.

25'

Michał Kucharczyk posłał precyzyjną centrę z lewego skrzydła, a Stojan Vranjes wygrał pojedynek główkowy trafiając prosto w długi róg bramki Podleśnego.

24'

GOOOOOL! LEGIA PROWADZI PO STRZALE GŁOWĄ VRANJESA!

22'

Jakub Mrozik uderza z dystansu, ale niecelnie, z dala od bramki Malarza.

22'

Nieco zbyt mocne dośrodkowanie Guilherme i od bramki rozpocznie Damian Podleśny.

19'

Żółta kartka dla Guilherme za faul na Jakubie Mroziku.

15'

Strzał Andrzeja Rybskiego z przewrotki ląduje w rękach Arkadiusza Malarza!

13'

Rzeźniczak asekuruje długą pilkę, Malarz wychodzi z bramki i pewnie ekspediuje ją na połowę Chojniczanki.

11'

Strzał Mikity zablokowany przez obronę Legii.

9'

Wrzutka Rafała Grzelaka z narożnika okazała się zbyt mocna.

7'

Guilherme zagrywa przez pole karne w kierunku Bereszyńskiego, lecz za mocno.

6'

Piłkę próbował wywalczyć sobie na lewej flance Michał Kucharczyk, ale obrona Chojniczanki gra twardo i skutecznie.

4'

Guilherme drybluje przed polem karnym rywala, lecz łatwo traci piłkę.

18:01

Zaczynamy! Pierwszy gwizdek pana Tomasza Wajdy!

17:58

W Chojnicach pełne trybuny, a kibice z Pomorza liczą na niespodziewane zwycięstwo przeciwko utytułowanemu rywalowi. Kibice z Warszawy nie dotarli jeszcze na mecz.

17:58

Spotkanie 1/4 Pucharu Polski rozpocznie się już za kilka minut. Na relację LIVE serdecznie zaprasza Michał Bezuch.

17:45

Ławka rezerwowych Legii: Dusan Kuciak, Robert Bartczak, Tomasz Brzyski, Ondrej Duda, Michał Pazdan, Nemanja Nikolić, Arkadiusz Piech

17:45

Ławka rezerwowych Chojniczanki: Dominik Hładun, Przemysław Czerwiński, Damian Garbacik, Dragan Jelić, Bartłomiej Niedziela, Tomasz Lisowski

16:17

Chojniczanka - Legia LIVE!

ZAPOWIEDŹ: Historyczny mecz w Chojnicach

Już tylko godziny dzielą nas od meczu pomiędzy Chojniczanką Chojnice a Legią Warszawa. Te dwie drużyny będą miały okazję spotkać się po raz pierwszy w historii. Zacięty bój stoczą o półfinał Pucharu Polski. Relacja LIVE w Ekstraklasa.net.