GKS BełchatówGKS Bełchatów
2. połowa1 : 1
dogrywka 1. połowa1 : 1
120'

Koniec! Nie będzie rzutów karnych w Chojnicach! Chojniczanka zagra w 1/4 finału Pucharu Polski z Legią Warszawa lub Lechią Gdańsk. Dziękujemy za uwagę.

117'

Kontra Chojniczanki, Rogalski poszedł na przebój i zmieścił piłkę w siatce obok wychodzącego Lenarcika.

116'

GOOOOOOOOL!!!! ROGALSKI!!!! 2:1 DLA CHOJNY!

113'

Jeszcze kartka dla Zawistowskiego.

115'

W kartkach więc również remis.

114'

Przepychanka Demianiuka z Biernatem i obaj zawodnicy oglądają po żółtej kartce.

112'

Strata za stratą, to z jednej, to z drugiej strony. Zmęczenie daje się już wszystkim wyraźnie we znaki.

110'

Jakiś uraz barku Kubania, który teraz jest pod opieką fizjoterapeutów przy linii bocznej.

109'

Rozgrywają długo obrońcy GKS-u, ale też specjalnie nie kwapią się, by zaatakować odważniej.

106'

Ostatni kwadrans przed nami.

105'

Koniec pierwszej części dogrywki.

104'

Kieruzel złapał żółtą kartkę.

103'

Dobra, bardzo dobra wrzutka Lisowskiego z lewej strony. Jedną ręką, na raty interweniował Lenarcik. Bardzo szczęśliwie.

101'

Dragan Jelić zastępuje zmęczonego Grzelaka.

99'

Lekki, płaski strzał Demianiuk z dystansu. Bez problemu chwycił to Hładun.

98'

Wpadł w pole karne jeden z zawodników Bełchatowa, ale zablokowali to ryzykownie gracze Chojniczanki.

96'

Marcin Biernat musiał ratować się faulem na Demianiuku.

95'

Przytomnie wyszedł z bramki Lenarcik i dalekim wykopem zażegnał niebezpieczeństwo.

93'

Dobra piłka od Stanisławskiego w pole karne, ale nikt nie zamykał akcji.

91'

Zaczynamy pierwszą część dogrywki.

95'

Będzie dogrywka w Chojnicach!

94'

Ogromne zamieszanie po rzucie wolnym Grzelaka z narożnika pola karnego!! Piłka dwa razy zmierzała do siatki bełchatowian, ale zdaniem sędziego gola nie było! Prawdziwy cud!

92'

Walczą oba zespoły, jeszcze starają się uniknąć dogrywki i utraty sił przed weekendowymi spotkaniami w lidze.

90'

Trzy minuty doliczone przez arbitra.

88'

Napracował się dzisiaj Wroński. W jego miejsce pojawia się Paweł Zięba.

84'

Ni to strzał, ni dośrodkowanie Lisowskiego i w ostatniej chwili wybił piłkę obrońca Chojny!

82'

Piotr Witasik zastępuje na boisku Mateusza Szymorka.

80'

Starał się uderzać w polu karnym Czerwiński, ale został zablokowany.

79'

A młodzież z GKS-u nie zamierza na tym poprzestawać. Atakuje dalej!

77'

Wykrakałem. Mocno pachniało wyrównaniem. Zgarda przyjął piłkę na klatę i pięknie uderzył po ziemi sprzed pola karnego.

76'

GOOOOOOOOOL!! ZGARDA!!! 1:1!

76'

Długo i coraz lepiej rozgrywają futbolówkę gracze Bełchatowa. To się może źle skończyć dla Chojniczanki, która broni się głębiej z każdą minutą.

75'

Schodzi Rybski, a w jego miejsce Przemysław Czerwiński.

74'

Ależ akcja! Dośrodkowanie, zgranie głową Gierszewskiego i Kieruzel wybija strzał Stanisławskiego zmierzający do siatki!

72'

Plac gry opuszcza Flis. W jego miejsce trener desygnuje do gry Hieronima Gierszewskiego.

69'

Z dystansu próbował swoich sił wprowadzony Rogalski, ale nie było to dobre uderzenie.

68'

Bardzo wysoka wrzutka Kubania i spokojnie w powietrzu wygrał o nią walkę Hładun.

66'

W odpowiedzi strzelał Rybski, ale prosto do koszyczka Lenarcika.

64'

Świetnie ustawiony Dominik Hładun broni z trudem mocne uderzenie Flisa!

62'

Ostra walka między Klemenzem a Grzelakiem. Nikt tutaj nie zamierza odstawiać nogi.

60'

Pół godziny do końca. Czy GKS Bełchatów będzie w stanie odrobić jedną bramkę straty?

59'

Demianiuk walczył na całego z Kieruzelem i, zdaniem sędziego, przewinił.

58'

Pierwsza zmiana w meczu. Niedziela zastąpiony przez Macieja Rogalskiego.

55'

Nie można odmówić zawodnikom z Bełchatowa ambicji - robią, co tylko się da, by zaskoczyć Chojniczankę. Na razie bez wymiernego rezultatu.

53'

Spadła pod nogi Wrońskiego futbolówka, ten nie myślał długo i uderzył ją z lewej nogi, ale prosto w gąszcz piłkarzy w polu karnym.

51'

Przejęcie piłki, która trafiła do Bartłomieja Niedzieli. Ten uderzył w światło bramki, ale na posterunku był Lenarcik.

50'

Zdecydowanie dłużej utrzymują się teraz w posiadaniu futbolówki piłkarze GKS-u.

48'

Niezłe wybicie Lukasa Klemenza, który spokojnie na bok skierował górną piłkę

46'

Od środka drugą część zaczęli chojniczanie.

45'

Koniec pierwszej połowy. Na razie Chojniczanka zasłużenie prowadzi z GKS Bełchatów 1:0. Wracamy po przerwie.

45'

Cverna na środku ataku łokciem zaatakował Zawistowskiego.

44'

Zgranie piłki po rzucie rożnym, ale radzą sobie gospodarze.

42'

Z 19 metrów prosto w mur uderzał Bartosz Flis z rzutu wolnego. To była wyborna sytuacja do wyrównania.

39'

Ładnie uwolnili się spod pressingu zawodnicy Bełchatowa. Podręcznikowo wręcz.

36'

Wroński przedarł się przebojowo w pole karne, został powalony przez dwójkę obrońców, jednak sędzia nie zdecydował się użyć gwizdka.

34'

Chojniczanie dali teraz trochę poklepać Bełchatowowi, ale nic ciekawego się z ich akcji nie urodziło.

32'

Trener Mariusz Pawlak krzyczy wymownie do Piotra Kieruzela: "Weź kogoś w końcu pokryj!" :)

30'

Dla odmiany groźnie w polu bramkowym Chojniczanki. Piłkę wstrzeloną tuż przed linię wybijał jeden z defensorów.

28'

Bełchatowianie muszą zagrać teraz zdecydowanie odważniej. Przez pierwsze 25 minut głównie bronili się przed własnym polem karnym.

26'

Wysoką piłkę Vaclav Cverna wybił prosto na wolej Rybskiego, który ze spokojem dał gospodarzom prowadzenie.

25'

GOOOOOOOOL!!! 1:0 DLA CHOJNICZANKI! RYBSKI!

21'

Oberwał piłką w twarz Szymon Zgarda, ale poszedł dalej za akcją. Brawa za walkę do końca.

18'

Świetny z strzał z dystansu w wykonaniu Jakuba Mrozika i z wielkim trudem na róg wybił piłkę Piotr Lenarcik!

17'

A ataku pozycyjnym konstruuje akcje Chojna, ale na razie nie sprawdziła jeszcze bramkarza z Bełchatowa.

14'

Zamieszanie w szesnastce GKS-u, ale w ostatniej chwili poradzili sobie defensorzy.

13'

Żółty kartonik ogląda Łukasz Wroński.

12'

Spokojne początkowy fragment tego spotkania w wykonaniu przyjezdnych. Podopieczni Rafała Ulatowskiego czekają na okazje do wyprowadzenia szybkich kontrataków.

10'

Tuż nad poprzeczką uderzał Wojciech Lisowski! Kolejne ostrzeżenie dla bełchatowian.

8'

Faulowany blisko narożnika pola karnego Szymon Stanisławski. Wrzutka wybita przez Pawła Zawistowskiego, a po chwili pewnie wyłapał futbolówkę golkiper.

5'

Łukasz Kosakiewicz świetnie zagrywał z prawego skrzydła, jednak dobra interwencja obrońcy GKS-u zapobiegła niebezpieczeństwu.

4'

Pograli dłużej piłką gracze Chojniczanki. Piłka z lewej strony wrzucona w pole karne, tam Andrzej Rybski próbował skierować ją do siatki piątką i niewiele się pomylił!

2'

Bardzo ostro potraktowany w środku pola Cezary Demianiuk. Nie ma kartki.

1'

Od środa rozpoczęli goście.

17:43

Zawodnicy wracają na boisko. Za moment przywitanie i losowanie stron.

17:39

Jupitery już włączone, pogoda też w porządku - około 20 kresek na termometrach w Chojnicach. Słońce powoli zachodni. Spodziewamy się ciekawego widowiska.

17:30

Na murawie w najlepsze trwa rozgrzewka, pierwszy gwizdek sędziego już za kwadrans.

17:13

Rezerwowi Chojniczanka: Damian Podleśny - Damian Garbacik, Przemysław Czerwiński, Radosław Bartoszewicz, Maciej Rogalski, Paul Grischok, Dragan Jelić.

17:11

Rezerwowi Bełchatów: Kamil Bruchajzer, Piotr Witasik, Paweł Zięba, Agwan Papikjan, Hieronim Gierszewski.

17:08

Witamy z Chojnic! To tutaj w pojedynku pierwszoligowców, a więc Chojniczanki z GKS-em Bełchatów, wyłoniony zostanie przedostatni ćwierćfinalista Pucharu Polski. Zapraszamy na relację na żywo!

14:57

Chojniczanka – GKS Bełchatów LIVE!

ZAPOWIEDŹ: Pucharowe starcie w Chojnicach

Przed drużyną Chojniczanki bardzo ciężki sprawdzian, bowiem do Chojnic w ramach 1/8 finału Pucharu Polski przyjeżdża GKS Bełchatów. Fanom gospodarzy mogą przypomnieć się czasy, kiedy to miejscowi rywalizowali z wielkim Widzewem Łódź. Stawka tego meczu jest olbrzymia, gdyż w przypadku zwycięstwa następnym przeciwnikiem będzie Legia Warszawa lub Lechia Gdańsk.

GKS Bełchatów - Chojniczanka Chojnice 2:1