1. połowa0 : 2
18:55

Piłkarze Barcelona zaczną za chwilę celebrować zdobyty tytuł, a my już dziękujemy za śledzenie naszej relacji i zapraszamy na kolejne.

18:50

Kibice obu drużyn wbiegli na murawę i zawodnicy musieli szybko udać się do szatni.

93'

Koniec spotkania!!! FC Barcelona mistrzem Hiszpanii sezony 2015/2016!

92'

Barral uderza w słupek!

89'

Rezerwowi Barcelony zaczynają już świętować przy lini bocznej.

86'

Urugwajczyk po podaniu Neymara strzela do pustej bramki i zdobywa swojego 40. gola w sezonie i nic już nie odbierze Barcelonie mistrzostwa Hiszpanii!

86'

Gooool!!! Suarez!

81'

Zmiana w zespole gospodarzySchodzi Costa, wchodzi Doria.

83'

Suarez miał dobrą szansę, ale wcześniej sędzia odgwizdał spalonego.

80'

Dziesięć minut do końca spotkania. Już chyba nic nie odbierze tytułu podopiecznym Luisa Enrique.

79'

Zmiana w zespole gości. Turan zastąpił Rakiticia.

77'

Zmiana w zespole gospodarzy. Barral wchodzi za El-Arabiego.

77'

Żółta kartka dla Ricardo Costy.

45'

75'

Mascherano nabawił się jakiegoś urazu i musiał opuścić plac gry. W jego miejsce wszedł Mathieu.

73'

Mamy przepychanki na boisku. Zawodnicy Katalończyków mają pretensje o to, że Cuenca nie wybił piłki, kiedy Suarez leżał na murawie.

68'

Kibice Dumy Katalonii już powoli zaczynają świętować. Czy nie za wcześnie?

65'

Brzydki faul Rico na Inieście.

64'

Kolejny błąd sędziego. Tym razem odgwizdał spalonego Neymara, którego nie było.

62'

Perez zachował się bardzo niesportowo w starciu z Neymarem i słusznie obejrzał żółtą kartkę.

61'

Neymar mógł ostatecznie przesądzić o losach tytułu, ale po świetnym podaniu Suareza nie trafił do bramki Andresa Fernandeza.

60'

Sędzia odgwizdał spalonego piłkarza gospodarzy, ale jak powtórki pokazały, abiter się pomylił.

58'

Najlepsza okazja w meczu dla Granady! Fran Rico był sam na sam z ter Stegenem, ale uderzył za słabo i zbyt czytelnie.

55'

Messi! Argentyńczyk dobrze uderzył z rzutu wolnego, ale bramkarz poradził sobie z jego strzałem.

51'

Próba klepki Rakiticia z Suarezem, ale obrońcy Granady wybili piłkę na rzut rożny.

48'

Spokojny początek II połowy. Barcelona cały czas przy piłce.

45'

Początek drugiej części gry!

17:54

Statystyki po I połowie: posiadanie piłki: 25-75%, strzały: 2-8 (strzały celne: 0-6), rzuty rożne: 1-4, faule: 6-5.

46'

Koniec pierwszej połowy meczu. Katalończycy bezdyskusyjnie dominują na boisku i dzieli ich tylko 45 minut od kolejnego mistrzostwa Hiszpanii.

42'

Spokojniejszy fragment spotkania. Piłkarze Barcelony próbują szanować piłkę na połowie przeciwnika.

38'

Mascherano długim podaniem obsłużył Alvesa, a ten ledwie sięgnął piłkę przed linią końcową, ale idealnie podał do Suareza, który szczupakiem skierował piłkę do bramki.

38'

Goool!!! Suarez po raz drugi!

36'

Penaranda indywidualną spróbował lewą stroną, ale pogubił się przed polem karnym Barcelony.

32'

FC Barcelona cały czas jest przy piłce, gospodarze głęboko cofnięci na własnej połowie.

28'

Granada próbowała skonstruować jakąś groźną akcję, ale Gerard Pique pewnie spisał się w obronie.

26'

Goście cały czas groźnie atakują! Tym razem Urugwajczyk minął bramkarza gości, ale nie zdążył uderzyć w stronę bramki, ponieważ piłka wyszła po za końcową linię.

24'

Rzut wolny dla Dumy Kataloni. Jednak wcześnie sędzia nie odgwizdał wyraźnego spalonego, na którym znajdował się Suarez.

23'

Piłkarze Barcelony świetnie rozklepali defensywę Granady trzema szybkim podaniami i Urugwajczyk musiał trafić do pustej bramki.

23'

Gooool!!! Suarez

20'

Żółta kartka dla Busquetsa za ostre wejście wślizgiem.

18'

Doucoure fatalnie uderzył z dystansu.

16'

21-79 procent w posiadaniu piłki na korzyść Katalończyków po pierwszym kwadransie meczu.

13'

Neymar! Messi fantastycznie podał do Brazylijczyka, ale w ostatniej chwili świetnie zablokował go jeden z obrońców Granady.

12'

Tymczasem Real prowadzi po golu Ronaldo i to oni są wirtualnym liderem La Ligi.

10'

Dobry strzał Messiego z prawej nogi zza pola karnego i bramkarz gospodarzy wybija piłkę na rzut rożny.

7'

Ależ szansa dla Barcelony! Po rzucie rożnym Pique znajdował się sam na 3. metrze, ale Andres Fernandez świetnie obronił strzał Katalończyka.

4'

Ter Stegen pewnie łapie piłkę po łatwym dośrodkowaniu Rochiny.

3'

Pierwszy faul w meczu i gospodarze będą mieli stały fragment gry.

2'

Barcelona od samego początku utrzymuje się przy piłce.

1'

Zaczynamy!

16:58

Piłkarze wychodzą już na boisko i za chwilę Alejandro Hernandez zagwiżdże po raz pierwszy.

16:50

Dużą szansę na koronę króla strzelców ma Luis Suarez, który prowadzi w tej klasyfikacji z 37 bramkami na koncie. Urugwajczyk może przerwać hegemonię Messiego i Ronaldo, którzy od sezonu 2009/10 zdobywają Trofeo Pichichi.

16:48

Ławka rezerwowych gości: Turan, Vidal, Masip, Roberto, Rafinha, Mathieu, Munir

16:46

Ławka rezerwowych gospodarzy: Barral, Doria, Cuenca, Marquez, Krhin, Jesus, Biraghi

16:43

Katalończycy nie mogą sobie pozwolić na lekceważenie przeciwnika. Od momentu kiedy zespół Andaluzyjczyków prowadzi Jose Lopez grają bardzo dobrze i nie przegrali żadnego meczu na własnym stadionie (2 wygrane i 3 remisy.

16:36

Gospodarze dzisiejszego meczu nie walczą już o nic, gdyż w ostatniej kolejce pokonali na wyjeździe Sevillę 4:1 i zagwarantowali sobie utrzymanie w lidze.

16:32

Za niecałe pół godziny rozpocznie się mecz, który roztrzygnie o mistrzostwie Hiszpanii. Granada CF podejmie u siebie FC Barcelona, która musi wygrać, aby bez oglądania się na Real triumfować w La Liga po raz drugi z rzędu.