Sevilla próbuje jeszcze długich piłek do Gameiro, ale piłkarze Realu kontrolują boiskowe wydarzenia

89'

Sędzia Estrada doliczył do tego spotkania tylko 2 min

88'

Ale było blisko! Tremoulinas uderza z pierwszej piłki! Futbolówka minimalnie mija bramkę Navasa.

85'

Jese ruszył lewą stroną zbiegł w pole karne gdzie minął dwóch rywali odegrał do Jamesa. Piłka szczęsliwie do niego wróciła, by chwilę później znaleźć się w siatce.

85'

GOOOOLLLL JESE!!! 4-0!!

84'

Navas znowu zatrzymuje Gameiro!!! Niesamowita forma portero Królewskich

83'

Marcelo sprytnie rzucił piłkę w pole karne, ale Ronaldo był na spalonym

81'

Swoje minuty otrzymuje również Isco. Wychowanek Valencii zmieni Karima Benzemę

79'

Bardzo mocne uderzenie Gameiro! Nie wiele brakło Francuzowi do szczęścia.

76'

Zizou zdejmuje z boiska Casemiro, który ma na koncie żółtą kartkę i daje tym szansę Jamesowi

73'

Zawodnicy Realu nie mają zamiaru spoczywać na laurach i konsekwentnie dąża do zdobycia kolejnej bramki

71'

Kolejnym zawodnikiem, któy opuści plac gry jest Cristoforo. Na placu gry natomiast zamelduje się Mariano

71'

Mamy też zmiany w drużynie Sevilli.

Pierwszy boisko opuści Iborra, którego zmieni Munoz

69'

Bale opuścił boisko. Jego miejsce zajmuje Jese!

68'

Iborra miał szansę na kontaktową bramkę. Pomocnik Sevilli jednak źle uderzył i obrońcy Realu mogli spokojnie zażegnać zagrożenie

65'

Ronaldo do Bale'a, Bale dogrywa do Benzemy. Francuz podrzuca piłkę nad Rico wprost do Bale'a i mamy 3-0!

65'

GOOOLLL 3-0 BALE!!! KO!!! BBC NISZCZY SEVILLE!!

62'

Modrić rozrzucił piłkę do zbiegującego po skrzydle Danilo. Obrońca Realu posyła piłkę w pole karne Sevilli gdzie dopada do niej Ronaldo i z 5ego metra trafia do bramki.

62'

GOOOLLL 2-0 RONALDO!!!

61'

W całym tym zamieszaniu kartkę zarobił Krychowiak, który głośno protestował odnośnie decyzji arbitra.

61'

Kolejny tragiczy błąd liniowego!!! Gameiro trafia do siatki Realu, ale znów mieliśmy chorongiewkę w górze!

59'

Piękne uderzenie Toniego Kroosa! Mało brakowało a mielibyśmy 2-0!

58'

Co za historia!!! Ronaldo przestrzelił!!!

57'

Reyes fauluje Modricia mamy 11!

56'

Cristoforo w ostatniej chwili przecina piłkę zmierzającą wprost na głowę Marcelo. gdyby nie ta interwencja na pewno mielibyśmy 2-0!

54'

Druga żółta kartka dla zawodników Realu. Tym razem do notesu sędziego trafia Casemiro

50'

Zawodnicy Realu zmarnowali kolejną znakomitą szansę. Bale znów odegrał do Benzemy. Napastnik próbował skierować piłkę do siatki piętą jednak zaplątał się w swoich zamiarach i nie mamy kolejnego gola

48'

Bale altruistycznie odegrał do Benzemy, ale ten zamrnował sytuację uderzający wysoko ponad bramką

62'

Gramy!

60'

Wróciliśmy już na Santiago Bernabeu! Za chwilę rozpocznie się druga połowa!

50'

Warto zaznaczyć również, że Real powinien prowadzić 2-0, gdyż bramkę z rzutu rożnego zdobył Bale. Sędzia liniowy jednak popełnił błąd sygnalizując pozycję spaloną.

49'

Piłkarze Królewskich całkowicie zdominowali pierwsze pół godziny gry. Pomogła im szczególnie bramka zdobyta przez Benzemę już w 6 minucie. W 26 minucie gospodarze nie wykorzystali rzutu karnego, którego fantastycznie obronił Navas. Od tej chwili piłkarzom Sevilli wróciła świadomość tego, że grają z Realem i zaczęli grać wyższym pressingiem oraz zdecydowanie agresywniej. Pozwoliło to na oddalenie zagrożenia od własnej bramki. Jednak gospodarze wciąż szukają swoich szans na podwyższenie wyniku.

45'

Koniec pierwszej połowy!

44'

Swojej szansy szukał również Marcelo. Brazylijczyk uderza prosto w ręce Sergio Rico

42'

Na ryzyku zagrał Krychowiak! Polak w polu karnym pociągał za kolszulkę Benzemę. Francuz jednak urwał się pomocnikowi dzięki czemu Naszemu reprezentantowi się upiekło

40'

Benzema fantastycznie podaje do Bale'a! Walijczyk jednak nieco za mocno przyjmuje piłkę i Rico w ostatniej chwili ratuje Sevillę przed utratą drugiego gola!

36'

Ronaldo wyszedł sam na sam z Rico, ale sędzia odgwizdał spalnego. Tym razem prawidłowo.

36'

34'

Benzema po podaniu Bale'a uderza z 16 metra wprost w Rico

33'

Obrońcy Sevilli popełniają sporo błędów. Na ich szczęście piłkarze Realu tych pomyłek nie wykorzystują

33'

Otworzyło Nam się to spotkanie!

31'

Goście stwarzają wrażenie jakby wracali do tego meczu. Grają agresywniej, wyżej pressingiem i oczywiście częściej meldują się pod bramką Realu

27'

Oczywiście Gameiro uderzył w prawy róg bramki Navasa. Ja jednak pod wpływem emocji spojrzałem na tę jedenastkę z perspektywy strzelającego

26'

Gameiro podejdzie do 11! Francuz uderza w lewy róg gdzie znalazł się również Navas fantastycznie broniąć karnego!!!

26'

Varane otrzymuje kartkę za faul na Ramim i mamy 11!

25'

Chyba będziemy mieli rzut karny dla Sevilli!

24'

Co się dzieje w tym meczu! Bale próbuje przewrotki! Piłka zmierza wprost do Benzemy, ale ponownie portero Sevilli ratuje swoją drużynę!

22'

Ależ huknął Ronaldo!!! Portugalczyk w swoim stylu pomknął lewą stroną, zszedł na prawą nogę i uderzył jak z amraty! Rico z najwyższym trudem odbił piłkę!

21'

Kroos dośrodkował wprost na głowę Benzemy. Strzał Francuza broni Rico

20'

Goście z Sevilli mają spore problemy z wyjściem ze swojej połówki.

19'

Tym razem Ronaldo próbuje szczęścia. Uderza mocno po ziemi i Rico miał spory problem z tym strzałem.

17'

Fatalny błąd sędziego!!! Bale po rzucie rożnym trafia do siatki Sevilli, jednak sędzia liniowy doszukał się spalonego którego nie było.

16'

Słupek!!! Gareth Bale uderza z ok 18 metrów, piłkę z trudem sięga Rico i strąca ją na słupek

16'

Oj, stracili piłkę obrońcy Sevilli! Toni Kroos dorzuca piłkę w pole karne, ale Sergio Rico wyłapuje tę zawiesinę.

14'

Gospodarze próbują się odgryźć, ale ich wrzutki nie dochodzą do celu.

14'

Przed szansą na gola stanął Ronaldo, jednak jego strzał z ostrego kąta roni Rico. Nawet jakby piłka wpadła do bramki to gol nie zostałby uznany. Spalony!

12'

Marcelo nęka obronę Sevilli dośrodkowaniami z lewej strony

10'

Reprezentant Niemiec jednak przeciągnął wrzutkę i nic z tej akcji nie wynikło

10'

Przed kolejną szansą na zdobycie gola staną gospodarze. Toni Kroos będzie dośrodkowywał z rzutu wolnego z okolic 25-30 metrów

10'

Piłkarze Realu powoli zaczynają przejmować kontrolę nad spotkaniem.

8'

Dobra próba w wykonaniu Gameiro, który przyjął piłkę na klatkę piersiową i uderzył z powietrza. Piłka jednak poszybowała wysoko nad bramką

6'

Specjalista od otwierania meczu powraca!!! Karim Benzema daje Realowi prowadzenie. Dośrodkowanie Bale'a wędruje na 11 metr gdzie na piłkę czeka Benzema i strzałem z półwoleja nie daje szans Rico!

6'

GOOOLLL BENZEMA!!!

3'

Mogłobyć 0-1 dla Sevilli! Tremoulinas dośrodkowywał z lewej strony. Piłka jednak poleciała w stronę bramki i uderzyła w poprzeczkę! Mogła to piłka wpaść za kołnierz Navasa!

3'

2'

Od mocnego uderzenia to spotkanie próbowali rozpocząć gospodarze ale nie zdołali wykończyć akcji.

20:32

Sędzia Javier Estrada gwiżdze po raz pierwszy! Zaczynamy!

20:31

20:27

Piłkarze przy akompaniamencie hymnu Real wychodzą na murawę Santiago Bernabeu. Za kilka chwil rozpocznie się to wspaniałe widowisko!

20:22

Tym, którzy odliczają każdą minutę do rozpoczęcia spotkania polecamy przypomnienie Sobie ostatniego spotkania.

20:14

Właśnie zakończyło się spotkanie Valencii z Celtą Vigo. Gospodarze nie dali rady drużynie z Miasta Oliwki i przegrali 0-2!

20:11

Piłkarze właśnie kończą rozgrzewkę. Rozpocznenie spotkania coraz bliżej!

20:05

Santiago Bernabeu powoli się zapełnia. Za 25 minut zaczynamy!

20:00

Dla gospodarzy to spotkanie będzie również ostatecznym testem przed Gran Derbi, które odbędzie się zaraz po przerwie reprezentacyjnej. Piłkarze Sevilli w dzisiejszym meczu z pewnością przetestują osłabioną defensywę Królewskich.

19:57

Zwycięstwo z Sevillą pozwoli Realowi na zmiejszenie przewagi Atletico do 1 punktu. Rojiblancos wczoraj sensacyjnie przegrali ze Sportingiem Gijon przez co mogą roztrwonić swoją przewagę.

Goście również pragną w tym meczu zgarnąć komplet punktów. Remis Villarrealu z Barcą i porażka Athletiku Bilbao z Espanyolem daje Sevillistas szansę o realizacji planu jakim jest awans do czołowej czwórki i kwalifikacja do Ligi Mistrzów.

19:53

Z ostatniego starcia tych drużyn zwycięsko wyszła Sevilla. Podopieczni Unaia Emery'ego wygrali na własnym stadionie 3-2. Wielku kibiców na pewno pamięta bramkę z przewrotki Sergio Ramosa, która otworzyła tamto spotkanie. Niestty obrońca Realu przypłacił tę bramkę odnowieniem kontuzji barku.

W tamtym spotkaniu do siatki trafiali dla Sevilli: Immobile, Banega, Llorente, dla Królewskich natomiast wspomniany wcześniej Ramos i James.

Dziś na boisku na sto procent nie pojawi się Immobile, który w zimowym okienku wrócił do Turynu oraz zawieszeni za czerwone kartki Banega i Ramos. Natomiast dwaj pozostali strelcy, czyli James i Llorente to spotkanie rozpoczną na ławce rezerwowych.

19:44

Goście natomiast wyjdą na murawę w formacji 4-4-1-1 z Kevinem Gameiro na szpicy i Grzegorzem Krychowiakiem w pierwszej XI!