UD Las PalmasLas Palmas
1 : 2
Real MadrytReal Madryt
96'

Bardzo słaba gra Realu Madryt przełożyła się na całkowitą domiację druyżyny Las Palmas w drugiej połowie tego spotkania. Gospodarze byli bliscy zdobycia w tym meczu punktu lecz zwycięstwo Realowi zagwarantował Casemiro. W końcówce mieliśmy sporo kuriozalnych sytuacji jak czerwona kartka dla Ramosa.

94'

Koniec meczu!!!

92'

Dziwne rzeczy się dzieją w końcówce tego spotkania.

91'

Ramos wylatuje z boiska za drugą żółtą kartkę!? Dziwna sytuacja gdyż wcześniej Ramos nie został ukarany żółtym kartonikiem

90'

Niesamowite rzeczy dzieją się na Estadio Gran Canaria. Przed chwilą bramkę zdobył Willian a już mamy prowadzenie Realu. Dośrodkowanie z rzutu rożnego wykorzystał Casemiro kierując piłkę do siatki po strzale w długi róg

89'

GOOOLLL!!! CASEMIRO!!! BŁYSKAWICZNA ODPOWIEDŻ REALU!!!

88'

Dopięli swego piłkarze Las Palmas. Momo przepięknie podaje do Williana ten z ostrego kąta podcina piłkę a ta szybuje do bramki nad rozpaczliwie interweniującym Navasem

86'

GOOOLLL WILLIAN JOSE!!! MAMY REMIS!!

85'

Sergio Araujo wejdzie na boisko. Zastąpi Davida Garcię

82'

Goście przy akompaniamencie gwizdów próbują uspokoić grę. Powoli z mozołem budują atak pozycyjny

79'

Nieobecnego w tym spotkani Bale'a zmienia Jese, który "wraca do domu".

79'

Ależ cisną gospodarze. Jak tak dalej pójdzie będziemy za nie długo będziemy mieli wyrównanie.

77'

Jeśli piłkarze Realu się nie obudzą to z pewnością nie wywiozą z Wysp Kanaryjskich kompletu punktów

75'

Nie ma gola. Willian Jose próbował płaskim strzałem po bliższym słupku pokonać Navasa. Piłkę zablokował jednak Casemiro

75'

Viera otrzymał kartkę za nie wznawianie gry

75'

Sędzia zdecydował przyznać rzut wolny pośredni dla gospodarzy. Możemy mieć wyrównanie

74'

Mamy krótką przerwę. Sędziowie muszą się naradzić czy Navas złapał piłkę po padaniu Arbeloi czy był to jednak przypadek.

73'

Mamy kolejną zmianę w ekipie Las Palmas. Niliego zastąpi El Zhar

69'

Bramka zdecydowanie wisi w powietrzu!

67'

Real w poważnych tarapatach! Gospodarze dwa razu w przeciągu kilku chwil mogi strzelić wyrównującą bramkę. Za pierwszym razem gości uratował Navas z Pepe. Później okazję zmarnowali sami zawonicy Las Palmas przez niedokładne podania. Było gorąco!

64'

Bale minął kilku rywali i uderzył na bramkę z okolic 16 metra. Walijczyk był jednak wytrącony z równowagi i jego strzał okazał się bardzo niecelny.

63'

Dobre dośrodkowanie z rzutu wolnego. Piłka odbiła się od nogi Casemiro i omal nie wpadła do bramki.

63'

Pape w ostatnij chwili faulem ratuje kolegów. Gospodarze mogli stanąć przed doskonałą szansą za zdobycie gola

60'

Mamy pierwszą zmianę w drużynie gości. Kovacić zmieni Isco

60'

Bigas również zarobił żółtą kartkę. Tym razem za przerwanie kontry Realu.

58'

Zaostrzyło się to spotkanie. Willian Jose powalił Pepe. Napastnikowi Kanarków musiało zrobić się gorąco gdyż sędzia mógł sięgnąć po czerwony kartonik. Jednak arbiter zlitował się nad zawodnikiem i nie pokazał mu nawet żółtej kartki

55'

Lemos również ukarany kartonikiem. Za doskoczenie i odepchnięcie Ramosa

54'

Isco przy wyskoku trafia łokciem Bigasa za co otrzymuje żółtą kartkę

51'

Piłkarze Las Palms co raz śmielej atakują bramkę Realu. Brakuje im jednak determinacji by stworzyć zagrożenie pod bramką Navasa.

49'

Pepe posyła długą piłkę do Ronaldo. Portugalczyk próbuje przerzucić jednego z obrońcow Las Palmas jednak ta sztuka mu się nie udaje i nie stanie oko w oko z Varasem.

46'

Na drugą połowę zamiast Garrido wyjdzie Daniel Castellano

61'

Gramy!

61'

Jesteśmy już spowrotem na Estadio Gran Canaria i czekamy na pierwszy gwizdek w grugiej odsłonie!

48'

Pierwsze 35 minut oglądało się bardzo przyjemnie. Wymiana ciosów sytuacje bramkowe i piękny gol Ramosa mogły zadowolić kibiców, którzy przyszli na to spotkanie. O ostatnich dziecięciu minutach pierwszej połowy lepiej zapomnieć, gdyż nic ciekawego się nie wydarzyło. Za 15 minut przekonamy się czy obraz gry się zmieni i czy zobaczymy kolejne bramki. Zostańcie z Nami

46'

Sędzia właśnie odgwizdał koniec pierwszej połowy!

45'

Goście próbowali jeszcze zagrozić bramce Varasa jednak brakuje im ostatniego podania.

40'

Chyba za szybko pochwaliłem to spotkanie. W ostatnich minutach tempo spadło, chyba piłkarze są myślami już w szatni

37'

Mecz otworzył się na dobre. Szybka wymiana ciosów to dokłądnie to czego oczekują dzisiaj wieczorem kibice zgromadzeni na stadionie w Las Palmas

35'

Vazquez znakomicie podaje do Isco. Pomocnik Realu wpada w pole karne jednak nie zdołał oddać celnego strzału. W ostatniej chwili został zablokowany

32'

Dobre dośrodkowanie z rzutu rożnego. Piłka spada na nogę Bigasa, ale obrońca Las Palmas źle ułożył stopę i piłka nie trafia do bramki Navasa.

30'

Lucas znakomice urwał się defensorom Las Palmas. Odegrał od wbiegającego na 16 metr Ronaldo, a piłka po jego strzale minimalnie mija bramkę

27'

Podrażnione utratą bramki Kanarki ruszają do ataku, ale obrońcy Realu dobrze się spisują

24'

Isco dośrodkował z rzutu rożnego na bliższy słupek gdzie znakmicie odnalazł się Sergio Ramos. Kapitan Realu skierował piłkę głową po dłuższym słupku nie dając bramkarzowi żadnych szans na skuteczną interwencję

24'

GOOOLLL RAMOS!!!

23'

Modrić fenomenalnie podaje do Ronaldo. Portugalczyk ruszył na bramkę ale oddał fatalny strzał wprost w bramkarza drużyny Las Palmas.

20'

Rzut wolny dla Realu z okolic 35 metrów. Modrić dorrodkował na głowę Ramosa i mamy rzut rożny po interwencji jednego z obrońców

17'

Mamy pirwszy żółty kartonik w tym meczu. Ukarany Casemiro

15'

Królewscy starają się uspokoić grę budując atrak pozycyjny. Jednak doskonale ustawiają się gospodarze.

13'

Kolejna znakomita szansa zmarnowana przez piłkarzy Las Palmas. Piłka kierowana do Niliego trafia pod nogi Momo ten jednak nie zorientował się w porę i z bliska przestrzelił

10'

Willian Jose marnuje doskonała sytuację! Napastnik Las Palmas po błędzie Modricia stanął przed szansą na zdobycie gola. Jednak Keylor Navas popisał się znakomitą interwencją!

7'

Ronaldo próbował strzału z dystansu. Jednak zrobił to bardzo źle i piłka poszybowała wysoko nad bramką

4'

Gospodarze nie pozostają im dłużni, staracjąc się atakować szybką kontrą

2'

Goście od pierwszej minuty ruszyli do ataku, próbując zagrozić bramce Las Palmas

20:34

Mamy pierwszy gwizdek! Zaczynamy!

20:34

Tak preznetuje się pamiątkowa koszulka dla wybitnego gracza, którego wielu z Nas kojarzy z występami w barwach Deportivo La Coruna

20:32

Juan Valeron właśnie otrzymuje podziękowanie od kibiców i klubu za rozegranie 400 spotkań w La Liga.

20:30

Gracze już pojawili się na boisku, a przywitani zostali efektowną kartonadą.

20:27

Piłkarze obu ekip pojawili się już w tunelu. Za kilka chwil wyjdą na murawę i rozpocznie się to cudowne święto dla Kanaryjczyków.

20:27

Na wyspach panuje istny piłkarski szał. Kibice jak i turyści żyją tym spotkaniem. Nawet podniesione ceny biletów nie odstraszyły kibiców.

20:22

Zawodnicy Las Palmas na własnym stadionie potrafią napsuć krwi nawet najlepszym. Przekonała się o tym Barcelona, która trzy tygodnie temu na Estadio Gran Canaria wymęczyła zwycięstwo 1-2.

20:17

Dla zawdników Realu mecz z Las Palmas nie ma większego zanczenia. La Liga jest już przegrana. Na pocieszenie Królewscy mogą ewentualnie wyprzedzić Atletico.

Gospodarze natomiast walczą o ligowy byt. Cztery oczka przewagi nad Granadą nie pozawlają nawet na chwilę rozluźnienia.