Królewscy wykonują kolejne rzuty rożne, ale bez większego zagrożenia

Sfrustrowany Orellana wyładowuje złość na rywalu

86'

Zmiana w ekipie gości

86'

Walijczyk przeprowadził akcję w swoim stylu mijając rywali jak snopy siana i technicznym strzałem dołożył swoją cegiełkę do demolki Celty

84'

Bale pozazdrościł kolegom! Real trafia po raz siódmy!

80'

Piękny drybling hiszpańskiego napastnika, zwieńczony mocnym, płaskim strzałem w róg bramki Blanco. Kanonada na Bernabeu

80'

Jeszcze jeden! Jese Rodriguez

79'

Portugalczyk wykorzystuje centrę Jese z rzutu rożnego i pokonuje głową Blanco

79'

Cristiano Ronaldo po raz czwarty!

75'

Dośrodkowanie Bale z lewej strony, obrona gości wybiją piłkę na korner

72'

Zmian ciąg dalszy, Jese za Moyę

70'

Zmiana również w składzie gości

69'

Pierwsza zmiana w ekipie Realu, na boisku zobaczymy Bale'a

68'

Piękna zespołowa akcja Realu, Isco podaje do Ronaldo, który sam przed pustą bramką kompletuje hat tricka

67'

Natychmiastowa odpowiedź "Królewskich! 4:1!

65'

Piękna prostopadła piłka od Soli do Aspasa, który z zimną krwią lobuje Navasa

64'

Iago Aspas! Celta zmniejsza straty!

62'

Kolejny strzał CR7 z rzutu wolnego, kapitalna interwencja Blanco

61'

Faul Jonny'ego i żółta kartka dla zawodnika gości

60'

Kapitalny strzał Ronaldo z rzutu wolnego! 3:0

58'

Isco daje się sfaulować 20 metrów przed bramką, kolejna okazja dla CR7

55'

Królewscy z coraz większą fantazją, tym razem ułańska szarża Lucasa, którego dobrze powstrzymują obrońcy Celty

54'

Ronaldo przejął piłkę ok 30 metrów przed bramką gości, zrobił dwa kroki i kopnął w swoim stylu potężnie i trafił idealnie nad interweniującym Blanco

53'

GOOL! 2:0 dla Realu!

52'

Nieporozumienie Ronaldo z Carvajalem, Portugalczyk wyraźnie niepocieszony tym, że prawy obrońca nie poszedł mu w sukurs

50'

Na rozgrzewkę wybiegł Gareth Bale

48'

Zagranie fałszem Aspasa, Navas świetnie na przedpolu

46'

Zaczynamy drugą część gry!

45'

Radoja pod naciskiem Kovacicia musiał wybijać piłkę na rzut rożny

44'

Strzał Orellany z rzutu wolnego z ok. 20 metrów, piłka podbita przez mur

43'

Tym razem Blanco był bez szans przy główce Portugalczyka, który świetnie wykończył dośrodkowanie Isco z rzutu rożnego

42'

Pepe! 1:0 dla Realu!

42'

Isco centruje z rzutu wolnego na głowę Casemiro, ten uderza potężnie głową, zjawiskowa interwencja Blanco

40'

Ładna kombinacja Lucasa z Carvajalem, z mocnym dośrodkowaniem tego drugiego radzą sobie jednak obrońcy Celty

39'

Niedokładna prostopadła piłka od Kovacicia do RONaldo

37'

Pablo Hernandez nie jest w stanie kontynuować pojedynku, za niego wchodzi Nemanja Radoja

33'

Po stracie Casemiro Celta wyszła z kontrakcją, którą zakończył niedokładnym zagraniem Orellana

30'

Żółta kartka dla Danilo za przytrzymywanie rywala

29'

Za dyskusje z arbitrem Pepe ukarany żółtą kartką

26'

Za mocna centra Nolito po krótkim rozegraniu rzutu rożnego

25'

Aspas przejmuje piłkę 30 metrów od bramki Navasa i bez zastanowienia próbuje lobować Kostarykańczyka, mało precyzyjnie

23'

Nieporozumienie Isco z Moyą i nici z kontrataku "Królewskich"

21'

Ronaldo schodzi do środka z prawej strony i posyła błyskawiczną bombę na bramkę Celty, piękna parada Blanco

16:21

Aspas przesadził z pressingiem, faul na Lucasie już na połówce Realu

16'

Carvajal powstrzymuje dryblującego Nolito

14'

Co tu się wydarzyło! Dośrodkowanie Orellany z orawej strony, Aspas z 5 metrów główkuje w poprzeczkę, a jego dobitkę z jeszcze bliższej odległości broni cudem Navas. Real w tarapatach

11'

Hernandez przepuszcza podanie od Nolito, ale Apas nie orientuje się w pomyśle swojego kolegi

9'

Wass czystym wślizgiem wybija piłkę spod nóg Ronaldo już w polu karnym

7'

Od kilku minu to zawodnicy gości dłużej utrzymują się przy piłce i budują atak pozycyjny

7'

4'

Za mocne podanie do Isco, który nie jest w stanie dogonić piłki przed linią końcową

2'

Indywidualna akcja Danilo na prawej stronie, ale zakończona bardzo niecelnym strzałem.

1'

Zaczynamy!

15:50

Rezerwowi Celty Vigo: Álvarez, Radoja, Bongonda, Guidetti, Beauvue, Drazić, Sené.

15:50

Rezerwowi Realu Madryt: Casilla, Varane, Nacho, James Rodríguez, Bale, Marcelo, Jesé Rodríguez.

15:46

Serdecznie witamy i zapraszamy na relację NA ŻYWO z meczu Real Madryt - Celta Vigo!