0 : 4
FC BarcelonaFC Barcelona
1. połowa0 : 2
93'

Alberto Undiano patrzy na zegarek i gwiżdże po raz ostatni. Barcelona wygrywa na wyjeździe z Eibar 4:0. Dwie bramki strzelił Messi, a po jednej dołożyli El Haddadi i Suarez

92'

Bravo też nie może narzekać na brak pracy. Łapie piłkę po centrze Inui.

91'

Riesgo broni strzał Sergi Roberto z 17 metrów! Piłka zmierzała pod poprzeczkę!

90'

Dwie minuty doliczone.

90'

Takashi Inui wchodzi na ostatnie minuty. Boisko opuszcza Sergio Enrich

88'

Alba zapędzony na lewej stronie niemal w kozi róg. Zdołał anemicznie dośrodkować w pole karne wprost do rękawic Riesgo.

88'

6 100 widzów przyszło na Estadio Municipal de Ipurua

85'

Izet Hajrović wchodzi na ostatnie minuty za Gonzalo Escalante

84'

Suarez przedarł się prawą stroną i uderzył po dalszym słupku nie do obrony

84'

GOOL, LUIS SUAREZ!!!

83'

Javier Mascherano skosił Enricha jak trawę na wiosnę. Argentyńczyk również upomniany żółtym kartonikiem.

81'

Dani Garcia upomniany żółtą kartką

79'

... i Marc Bartra za Sergio Busquetsa

79'

...Thomas Vermaelen zastępuje Gerarda Pique...

79'

Potrójna zmiana w "Dumie Katalonii": Sergi Roberto wchodzi za Ardę Turana...

78'

Eibar walczy o honorowego gola! Saul Berjon zagrał do Enricha, którego petardę zablokował Mascherano! Gospodarze domagali się podyktowania rzutu karnego. Bezskutecznie

75'

Messi uderzył w sam środek bramki, podczas gry Riesgo rzucił się w swoją lewą stronę

75'

LIONEL MESSI PEWNIE TRAFIA!!!

75'

Messi powalczył z Ramisem w polu karnym. Ten ostatni był w parterze i zagrał piłkę ręką. Rzut karny!

74'

Gospodarze bronią się 6-7 zawodnikami. Dośrodkowanie Dani Alvesa z prawej strony pada łupem Ramisa.

71'

W strzale "Atomowej Pchły" było zbyt mało siły. Riesgo spokojnie chwyta piłkę.

70'

Ivan Ramis nie widział innej możliwości na powstrzymanie Messiego, jak sfaulować go ok. 25 metrów od bramki. Żółta kartka.

69'

Messi liczył, że Dani Alves pójdzie za akcją. Przeliczył się. Obrona Eibar gra bardzo blisko siebie i nie pozwala na rywalowi na zbyt wiele.

67'

Saul Berjon zmienia Borję Bastona.

68'

Messi wrócił się na 25. metr by pomóc w rozegraniu. Szybko zapoczątkował kontrę, która zakończyła się niecelnym podaniem do Suareza. Riesgo wznawia grę od bramki.

66'

Adrian strzela zza pola karnego wysoko nad bramką.

66'

"Duma Katalonii" chce dotrwać do końca meczu oi wygrać z minimalnym nakładem sił. Eibar próbuje atakować bokami - póki co dobrze grają defensorzy tości.

62'

Capa szukał prostopadłym podaniem Bastona w polu karnym gości. Mascherano nie patyczkował się i wybił daleko przed siebie.

60'

Messi nie sięgnął piłkę zagraną z prawej strony. Riesgo od bramki.

58'

Rakitić podaje do Dani Alvesa stojącego w prawym narożniku pola karnego. Ten przepuszcza piłkę do Messiego, ale połapał się w tym Ramis.

56'

Bez zagrożenia. Dani Alves w dziecinny sposób stracił piłkę na prawej stronie

55'

Jeszcze raz Messi - "dziubnął" piłkę tuż przy lewym słupku. Po rykoszecie jest jednak rzut rożny.

55'

Tym razem Suarezowi udało się przebić prawą stroną. Zagrał przed pole karne do Messiego, ale temu za daleko odskoczyła piłka. Ramis wybił na uwolnienie.

53'

Suarez na metrowym spalonym.

52'

Dwójkowa akcja Rakiticia z Alvesem. Ten drugi został wypuszczony na prawej stronie, ale fatalnie zagrał w "szesnastkę" gospodarzy.

51'

El Haddadi zagrywa w "uliczkę" do Alby. Jego dośrodkowanie zostało zablokowane przez Capę.

49'

Suarez ewidentnie powinien panować nad rękami. Powalił Junkę i sędzia upomina go żółtą kartką.

47'

Suarez wychodziłby sam na sam z Riesgo, gdyby nie powalił Ramisa. Sędzia widział to przewinienie i odgwizdał faul.

46'

Druga połowa rozpoczęta. Obie drużyny przystępują do niej bez zmian.

16:56

Powracamy do Eibar na drugą połowę meczu z Barceloną. Do przerwy prowadzi "Duma Katalonii" po golach El Haddadiego i Messiego.

45'

Bez doliczania nawet minuty sędzia kończy pierwszą połowę. Do przerwy Eibar przegrywa 0:2 z Barceloną po golach El Haddadiego i Messiego. Ale gospodarze stworzyli kilka groźnych sytuacji, po których mogli pokonać Bravo!

44'

Alba zgrywa płasko w pole karne do Messiego. Brakowało mu kilkunastu centymetrów by sięgnąć piłkę. Jeszcze szansę miał Suarez, ale z podobnym finałem. Riesgo łapie piłkę!

16:44

Fenomenalna akcja Lionela Messiego

41'

EL Haddadi podał do Messiego, który stał w kole środkowym. Ten popędził środkiem i po okiwaniu dwóch obrońców gospodarzy uderzył po dalszym rogu nie do obrony!

41'

GOOOL, LIONEL MESSI!!!

40'

Ależ było gorąco pod bramką Barcelony! Zaczęło się od nonszalanckiego wybicia Mascherano i potem piłka po odbiciu się od Busquetsa mija o centymetry lewy słupek bramki Bravo!

37'

Suarez odepchnął Capę w pojedynku o górna piłkę. Po chwili Messi powalony przez Garcię w kole środkowym.

37'

Dośrodkowanie Junki w pole karne do Bastona było niedokładne, ale ten powalczył - zyskał rzut rożny. Bez zagrożenia pod bramką Bravo.

35'

Suarez źle opanował piłkę w polu karnym Eibar. Wykorzystał to Pantić wybiciem w stronę napastników.

32'

W odpowiedzi Escalante świetnie zamykał dośrodkowanie z lewej strony i posłał piłkę tuż obok dalszego słupka!

31'

Na Riesgo wyszli Messi i Suarez. Te pierwszy źle zagrał do Urugwajczyka - piłka poleciała po łuku, a nie po cięciwie!

28'

Obie drużyny, gdy zbliżą się pod pole karne rywala, natrafiają na mur. Suarez wrzuca z prawego skrzydła bardzo niedokładnie.

26'

Junca blokuje strzał Suareza. Rzut rożny, po którym Riesgo pewnie piąstkuje.

25'

Capa pada w polu karnym Barcelony w wyniku walki o górną piłkę z Mascherano. Zdaniem sędziego nie było faulu.

24'

Strzał Esculante został zablokowany, ale gospodarze maja rzut rożny. Adrian przeciągnął dośrodkowanie.

23'

Dwójkowa akcja Turana z Albą na lewej stronie. Ten drugi dostaje podanie zwrotne w pole karne, ale był na spalonym.

20'

El Haddadi nie może pozbierać się po starciu z Garcią. Po interwencji medyków może jednak grać. Nie wiadomo na jak długo.

20'

18'

Risego broni bez wysiłku strzał Messiego z dystansu.

17'

Turan znalazł się na pozycji środkowego napastnika. Przejął piłkę w polu karnym i wycofał piętką do wbiegającego Suareza. Niestety, zagrał nie w tempo Urugwajczyka.

16:17

Gol Munira El Haddadiego

15'

Kolejne dośrodkowanie El-Haddidiego nie znajduje adresata w "szesnastce" gospodarzy.

13'

Esculante fauluje w środku pola Busquetsa. Ten przez chwilę był poza boiskiem, ale wydaje się, że jest wszystko w porządku.

12'

Adrian popędził prawą stroną i wywalczył rzut rożny. Pośrednio po nim Borja strzelił tuż nad poprzeczką!

10'

Naciskany Suarez strzela z pola karnego metr nad poprzeczką. Prostopadłym podaniem na ponad 30 metrów popisał się Alba!

9'

Jeszcze jedna akcja w wykonaniu El-Haddadiego. Jego dośrodkowanie przechwycił Pantić.

8'

Po szybkiej klepce na prawej stronie Rakitić zagrywa w pole karne do Suareza, który zagrywa płasko przed bramkę do El-Haddadiego. Ten z czterech metrów dopełnia formalności.

8'

GOOL, MUNIR EL-HADDADI!!!

6'

Pique zapędził się do akcji ofensywnej. Nie zauważył, że jest na spalonym.

5'

Wybita piłka przed pole karne gospodarzy po dośrodkowaniu Messiego. Tam z woleja uderzył Rakitić, ale został zablokowany.

4'

Radosević już ogląda żółtą kartkę. Za zagranie ręką.

3'

Turan popędził lewą stroną i zagrał szerzej do Alby. Ten dośrodkował w pole karne... do nikogo.

2'

W odpowiedzi atak beniaminka. Radosević wkręcił w ziemią Mascherano, ale podanie na wolne pole do Enricha pozostawiało wiele do życzenia. Bravo od bramki.

1'

Od razu atak gości. Garcia przerwał go faulem w środku pola. Na murawie leży Busquets.

0'

Gwizdek sędziego i Barcelona grająca na żółto-czerwono zaczyna ze środka!

15:57

Obie drużyny już na murawie. Za moment rozpoczęcie spotkania!

15:50

W ostatnim meczu między tymi drużynami Barcelona wygrała 3:1 po hat-tricku Suareza. Ale go Eibar prowadził po golu Bastona.

15:48

Niespełna kwadrans do rozpoczęcia spotkania. Kto dzisiaj wygra?

15:38

Przed tym spotkaniem gospodarze są na ósmej pozycji w tabeli z dorobkiem 36 punktów. Do siódmego Athletic Bilbao, premiującego grą w el. Ligi Europy traci pięć "oczek". Jednak w ostatnich trzech meczach beniaminek poniósł trzy porażki - z Celtą, Las Palmas oraz Sevillą. O punkty z Barceloną będzie dzisiaj bardzo trudno.

15:35

Rezerwowi SD Eibar: Irureta - Antosegi, Inui, Hajrović, Dos Santos, Luna, Saul Berjon.

15:33

Rezerwowi "Dumy Katalonii": ter Stegen - Iniesta, Barta, Sergi Roberto, Vidal, Vemaelen, Mathieu.

15:30

Niedzielny maraton kontynuujemy w Hiszpanii. Dokładnie w Kraju Basków SD Eibar zmierzy się Barceloną! Początek meczu za pół godziny.