FC Koeln1. FC Köln
0 : 1
Bayern MonachiumBayern Monachium
17:23

Bayern wygrywa ligowe starcie z Kolonią 1:0 po bramce Lewandowskiego. Teraz Polak może już myśleć o zgrupowaniu reprezentacji Polski, które rozpocznie się w poniedziałek! To tyle z naszej strony. Dziękujemy za uwagę. Miłego wieczoru!

93'

Neuer odbija trudną piłkę i chwilę później arbiter kończy zawody!

92'

Coman zagrał kombinacyjnie z Lewym, ale Francuz z kilkunastu metrów spudłował!

90'

Arbiter doliczył 3 minuty do regulaminowego czasu gry!

90'

Ribery powalony przez Sorensea. Druga kara indywidualna w dzisiejszym meczu.

87'

Kontra przyjezdnych. Lewandowski otrzymał piłkę w środkowej strefie boiska. Polak poholował piłkę i z 16. metra uderzył na dalszy słupek, ale Horn odbił futbolówkę i będzie korner.

86'

Lahm powstrzymał kontrę rywali i otrzymuje żółty kartonik.

86'

Mladenović pojawi się na murawie w miejsce Lehmanna. Olkowski nadal na ławce.

84'

Tym razem Osako na pozycji spalonej. Linia defensywna Bayernu gra bardzo wysoko.

81'

Modeste na pozycji spalonej, ale Francuz z kilku metrów powinien zdobyć bramkę! Neuer natomiast świetnie wybronił strzał napastnika miejscowych.

78'

Lahm melduje się w miejsce Rode.

78'

Bittencourt uderzył bardzo niecelnie, ale w grze Kolonii coś drgnęło.

77'

Fatalne wybicie piłki przez Horna, ale Ribery równie szybko jak otrzymał piłkę, to ją stracił.

75'

Neuer obronił próbę Modeste'a! A dobitka Francuza odbiła się od Alaby!

73'

Troszkę śmielej zaczynają sobie poczynać na murawie gospodarze.

72'

Ribery zmienia Costę.

71'

Golkiper Bayernu interweniował na 30. metrze, ale Neuer podał w aut.

70'

Risse ładnie podał wzdłuż bramki, ale Modeste nie sięgnął do futbolówki. Może gospodarze się przebudzą?

69'

Bayern oddał dziś zaledwie dwa celne strzały, ale po co więcej skoro rywal dziś jest bardzo słaby?

67'

Szkoleniowiec Kozłów stoi cały czas przy linii bocznej, ale gra gospodarzy nie wygląda dziś dobrze,.

65'

Risse znowu strzelił nad bramką. Kiepsko, kiepsko.

64'

Modeste upadł na 25. metrze. Stały fragment gry dla Kolonii.

63'

Osako zmienia Gerhardta.

62'

Thaigo podał do Lewego, ale ten uderzył za wysoko.

61'

Lewandowski wymieniał podania z Rode, ale ten pogubił się i goście zaczną z narożnika boiska.

59'

Zakotłowało się pod bramką Horna, ale Mavraj wybija piłkę.

57'

Rode sygnalizował zagranie ręką w szesnastce, ale arbiter nakazał grać dalej.

56'

Gospodarze zamknięci na własnej połowie.

54'

Vidal zmienia Alonso.

54'

Risse szarpnął prawą stroną, a dośrodkowanie zawodnika Kolonii zmarnował Modeste'a, który był na ofsajdzie.

53'

Oj nudno na murawie. Monachijczycy wymieniają po raz enty ogromną liczbę podań.

51'

Bittencourt uderzył z dystansu i Neuer po raz pierwszy w dzisiejszym meczu musiał interweniować po strzale gospodarzy.

48'

Oba zespoły przystąpiły do gry bez zmian, choć w Kolonii przydałyby się roszady.

47'

Costa wykłada piłkę Lewemu, ale ubiega go jeden ze stoperów Kolonii.

46'

Tobias Welz wznawia drugą połówkę!

16:31

Wracamy na RheinEnergieStadion. Za kilka minut początek drugiej części zawodów!

45'

KONIEC pierwszej odsłony! Do przerwy BAYERN prowadzi z Kolonią 1:0!

43'

Fatalny strzał Risse. Dobre 5 metrów nad bramką gości.

43'

Modeste faulowany przez Rode ponad 20 metrów od bramki. może ze stałego fragmentu gry gospodarze zagrożą bramce Neuera?

40'

Do końca pierwszej odsłony pięć minut. A Kolonia bez sytuacji bramkowej.

38'

Bawarczycy nabijają licznik podań.

37'

Klubowy Koziołek sobie wcina trawkę i to tyle jeśli chodzi o boiskowe atrakcje.

34'

Nic nie wskazuje na to, aby wynik zawodów miałby zmienić się na korzyść Kozłów.

34'

Coman faulowany po prawej stronie boiska. Podopieczni Petera Stoegera momentami są bezradni.

32'

Dobra wreszcie akcja gospodarzy, ale centra jednego z gospodarzy ląduje w rękawicach Neuera.

29'

Tym razem Lewandowski się nie przebił przez zasieki obronne Kolonii. Bayern wygląda na zespół, który odpoczywa utrzymując się przy piłce.

27'

Kolejna, długa piłka na Francuza, ale ten fauluje Kimmicha.

26'

Bernat w ostatniej chwili przerwał prostopadłą piłkę do Modeste'a.

25'

Z zespołu gospodarzy, jakby uszło powietrze, a za nami dopiero 25 minut gry..

23'

Costa próbował zaskoczyć Horna bezpośrednio z rzutu wolnego, ale piłka minimalnie mija lewy słupek bramki Kozłów!

21'

Coman z ogromną łatwością przebił się prawa stroną,a le jego centra została wybita. Bayern dalej przy piłce.

18'

Alonso przerwał faulem próbę wyjścia z własnej połowy Modeste'a.

18'

Przyjezdni przejęli inicjatywę. Bawarczycy panują na boisku.

16'

Hector w ostatniej chwili wybił piłkę zmierzającą do Lewego!

15'

Lewandowski strzelił tyle samo bramek, co Śląsk Wrocław przez 27 kolejek.

14'

Kolejna akcja Costy. Oj prawa strona Kolonii dziurawa dziś .

13'

Lewandowski odebrał piłkę Gerhardtowi i zagrał do Costy, ale Brazylijczyk na linii 16. metra stracił futbolówkę.

11'

Pierwsza akcja gości od razu przynosi Bayernowi bramkę.

11'

Kapitan reprezentacji Polski wykończył składną akcję Bayernu. Polak się nie zatrzymuje!

10'

GOOOOL! LEWANDOWSKI!

8'

Costa zagrywał do Lewandowskiego, ale Polak na minimalnym ofsajdzie.

7'

Widać od początku, że lider tabeli nie będzie miał dziś łatwego zadania, aby zdobyć komplet punktów.

5'

Inicjatywa w spotkaniu należy do gospodarzy, którzy ładnie wymieniają piłkę.

4'

Neuer był zmuszony oddelegować piłkę głową poza boisko.

2'

Bawarczycy dziś w granatowych strojach z czerwonymi elementami. Gospodarze natomiast występują w białych trykotach.

1'

Pierwsza akcja Kolonii. Piłka centrowana w szesnastkę do Modeste'a, ale Francuz faulował jednego z rywali.

15:31

Gramy! Właśnie rozbrzmiał pierwszy gwizdek arbitra!

15:29

Tobias Welz wyprowadza obie jedenastki na murawę!

15:26

Rezerwowi Bayernu: Ulreich, Götze, Tasci, Müller, Lahm, Arturo Vidal, Ribéry

15:26

Rezerwowi miejscowych: Mesenhöler, Mladenović, Jojic, Olkowski, Švento, Ōsako, Hosiner.

15:21

wyjściowa jedenastka gości:

15:18

Witamy serdecznie już za kilkanaście minut rozpocznie się mecz 27 kolejki Bundesligi, w którym Kolonia podejmie Bayern Monachium!